vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Memoriál J.Froňka st. - neděle

07.08.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BEŇUŠ Matěj 1987 0 ŠKP Bratislava92.52 0 91.80 0 91.80 0
2. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.94.34 2 93.64 0 93.641.84/2,0149
3. OBRAZTSOV Maxim 1987 0 Moscow Team94.25 4 96.17 0 96.174.37/4,80
4. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.95.42 2 96.91 0 96.915.11/5,6137
5. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha97.25 0 96.97 0 96.975.17/5,6125
6. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja102.46 0 98.26 0 98.266.46/7,0113
7. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn99.04 2 98.30 0 98.306.50/7,1101
8. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.110.57 4 101.33 0 101.339.53/10,489
9.1/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB100.92 2 99.00 4 102.9211.12/12,183
10.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja107.61 4 102.94 0 102.9411.14/12,177
11.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy103.44 0 104.95 0 103.4411.64/12,771
12.2/DSCEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB104.35 0 101.68 2 103.6811.88/12,965
13. WIEDEMANN Maik 1985 0 SG Kanu Meißen103.56 2 103.16 2 105.1613.36/14,60
14. BONDAR Alexander 1984 0 Moscow Team108.01 0 105.96 0 105.9614.16/15,40
15. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha105.17 2 104.75 4 107.1715.37/16,759
16. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy108.33 0 109.29 2 108.3316.53/18,053
17.3/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň109.95 4 106.13 4 110.1318.33/20,047
18.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa125.21 6 114.89 0 114.8923.09/25,241
19.2/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy122.13 6 135.19 104 128.1336.33/39,635
20.2/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.131.14 0 138.07 8 131.1439.34/42,929
21.3/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB162.01 6 134.91 2 136.9145.11/49,123
22.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník131.09 6 163.10 8 137.0945.29/49,317
23. DIECKERHOFF Julian 1996 0 KVS Schwerte137.30 4 137.66 6 141.3049.50/53,90
24.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK151.41 2 166.62 110 153.4161.61/67,111
25.2/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek182.48 56 161.03 2 163.0371.23/77,65
26. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.16 56 136.71 112 175.1683.36/90,84
27.2/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.146.10 352 168.07 14 182.0790.27/98,33
28.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice185.03 6 195.39 54 191.0399.23/108,12
29.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK161.93 108 226.23 8 234.23142.43/155,21
30.3/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB194.99 104 167.20 154 298.99207.19/225,70
  RATAJ Antonín 1992 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice102.51 2 98.21 0 98.21 124
2.1/VMSADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.103.19 0 104.84 0 103.194.98/5,1112
3. KOLENC Bérénice 1992 0 U.s.c. Nay106.00 4 105.28 2 107.289.07/9,20
4. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB110.61 2 106.20 2 108.209.99/10,2100
5.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy111.74 0 108.41 0 108.4110.20/10,488
6. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.113.44 6 110.68 0 110.6812.47/12,776
7. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí109.95 4 108.05 4 112.0513.84/14,170
8. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice109.92 4 116.69 0 113.9215.71/16,064
9. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha111.37 8 109.95 4 113.9515.74/16,058
10.1/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy113.64 2 113.16 2 115.1616.95/17,352
11. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn114.62 4 0.00 999 118.6220.41/20,846
12. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy119.51 0 117.34 8 119.5121.30/21,740
13.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn116.23 4 124.23 2 120.2322.02/22,434
14.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň114.73 6 117.98 4 120.7322.52/22,928
15. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.123.65 4 126.02 2 127.6529.44/30,022
16. ROMASHKINA Ekaterina 1974 0 Moskva127.37 4 115.84 54 131.3733.16/33,80
17. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň136.53 54 127.14 8 135.1436.93/37,616
18. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy143.92 62 139.66 4 143.6645.45/46,310
19. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus157.29 2 142.07 4 146.0747.86/48,74
20.1/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.149.29 8 171.19 102 157.2959.08/60,23
21.3/DMHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 KVSPísek158.28 68 155.55 68 223.55125.34/127,62
22.1/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň145.65 206 131.67 158 289.67191.46/194,91
  BRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GUIET Pauline 1990 0 CLUB UNIVERSITAIRE PALOIS PYRE0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
98.58 4 96.44 0 96.44 42
2. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
104.29 2 100.88 0 100.884.44/4,630
3. KUBRIČAN Lukáš
MAŠEK Jan
1984
1978
2 Dukla B.
USK Pha
105.39 2 104.32 0 104.327.88/8,218
4. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
111.57 2 110.78 2 112.7816.34/16,912
5. USHAKOV Artem
USHAKOV Anton
1990
1990
Moscow Team
Moscow Team
107.17 8 122.19 2 115.1718.73/19,40
6.1/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
121.84 0 115.13 2 117.1320.69/21,56
7. SOLAREK Toni
TILMAN Gunz
1994
1994
SG Kanu Meißen
SG Kanu Meißen
121.24 8 112.11 6 118.1121.67/22,50
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRUEGER Hans
SOMMER Paul
1996
1995
SG Einheit Spremberg
SG Einheit Spremberg
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec85.26 0 83.84 0 83.84 184
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.84.92 2 86.21 0 86.212.37/2,8172
3. BUYS Benjamin 1986 0 CLUB UNIVERSITAIRE PALOIS PYRE85.62 2 0.00 999 87.623.78/4,50
4. DONNET Virgil 1991 0 Canoe Kayak Club Nimes105.14 116 88.97 2 90.977.13/8,50
5. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod91.64 0 91.22 4 91.647.80/9,3160
6.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy93.90 2 93.24 0 93.249.40/11,2148
7. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha91.65 2 95.29 108 93.659.81/11,7136
8. CHABROL Romain 1986 0 Montpellier Agglomeration Cano97.33 104 91.08 4 95.0811.24/13,40
9. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.96.21 0 96.79 2 96.2112.37/14,8124
10.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz96.29 0 96.82 2 96.2912.45/14,8118
11. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy96.76 4 96.90 0 96.9013.06/15,6112
12.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice96.25 2 101.71 2 98.2514.41/17,2106
13.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně99.00 2 98.37 6 101.0017.16/20,5100
14.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy100.41 2 95.24 6 101.2417.40/20,894
15. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.99.30 6 97.48 4 101.4817.64/21,088
16. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy103.51 0 108.93 0 103.5119.67/23,582
17.1/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice105.94 0 102.36 2 104.3620.52/24,576
18. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.32 52 95.09 10 105.0921.25/25,370
19.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa108.20 2 105.00 2 107.0023.16/27,664
20.2/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha104.27 4 107.33 4 108.2724.43/29,158
21.3/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz107.47 2 111.76 6 109.4725.63/30,652
22.3/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha106.24 4 103.96 6 109.9626.12/31,246
23.4/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK112.46 0 116.30 0 112.4628.62/34,140
24. KHOMCHENKO Andrey 1981 0 DK Kayak Moskva111.63 2 108.99 8 113.6329.79/35,50
25. FELIX Petr 1982 3 Kralupy113.40 2 118.80 10 115.4031.56/37,634
26. KYSELA David 1977 3 Kralupy115.82 0 114.41 2 115.8231.98/38,128
27. ROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva114.54 2 115.75 4 116.5432.70/39,00
28.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice114.79 2 122.31 12 116.7932.95/39,322
29.5/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha118.36 56 112.85 4 116.8533.01/39,416
30. HRON Robin 1979 3 Kralupy122.21 0 114.53 6 120.5336.69/43,815
31.2/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB124.00 102 117.05 6 123.0539.21/46,814
32.6/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň132.71 60 124.23 0 124.2340.39/48,213
33.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy128.18 206 127.24 6 133.2449.40/58,912
34.2/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha127.49 6 145.22 112 133.4949.65/59,211
35.7/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB129.33 8 0.00 999 137.3353.49/63,810
36. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy130.48 12 119.85 52 142.4858.64/69,99
37.8/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník136.77 6 138.54 8 142.7758.93/70,38
38. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy137.50 14 158.33 18 151.5067.66/80,77
39.3/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn195.23 108 157.61 4 161.6177.77/92,86
40.4/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.159.07 4 137.82 254 163.0779.23/94,55
41.5/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim167.61 60 162.73 2 164.7380.89/96,54
42.6/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK160.74 8 207.11 4 168.7484.90/101,33
43.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník167.58 6 148.64 102 173.5889.74/107,02
44. BRENNE Lukas 1997 0 KVS Schwerte142.73 154 170.55 6 176.5592.71/110,60
45. ROLLER Ingo 1964 0 KVS Schwerte124.75 152 142.20 56 198.20114.36/136,40
46. BADURA Magnus 1997 0 KVS Schwerte134.27 110 126.82 156 244.27160.43/191,40
47.3/DMŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.152.36 208 150.39 214 360.36276.52/329,81
48. TROST Ben 2000 0 KVS Schwerte146.25 252 0.00 999 398.25314.41/375,00
  MAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MIKUCKI Jonas 1997 0 SG Einheit Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WITKOWSKI Milton 1992 0 SG Einheit Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB162.29 4 134.47 4 138.47 14
2.1/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy137.01 6 160.09 2 143.014.54/3,38
3.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn157.64 14 0.00 999 171.6433.17/24,02
4.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň155.27 56 204.25 2 206.2567.78/48,91
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3