Memoriál J.Froňka st. - neděle

07.08.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BEŇUŠ Matěj 1987 0 ŠKP Bratislava92.52 0 91.80 0 91.80 0
2. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.94.34 2 93.64 0 93.641.84/2,0149
3. OBRAZTSOV Maxim 1987 0 Moscow Team94.25 4 96.17 0 96.174.37/4,80
4. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.95.42 2 96.91 0 96.915.11/5,6137
5. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha97.25 0 96.97 0 96.975.17/5,6125
6. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja102.46 0 98.26 0 98.266.46/7,0113
7. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn99.04 2 98.30 0 98.306.50/7,1101
8. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.110.57 4 101.33 0 101.339.53/10,489
9.1/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB100.92 2 99.00 4 102.9211.12/12,183
10.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja107.61 4 102.94 0 102.9411.14/12,177
11.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy103.44 0 104.95 0 103.4411.64/12,771
12.2/DSCEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB104.35 0 101.68 2 103.6811.88/12,965
13. WIEDEMANN Maik 1985 0 SG Kanu Meißen103.56 2 103.16 2 105.1613.36/14,60
14. BONDAR Alexander 1984 0 Moscow Team108.01 0 105.96 0 105.9614.16/15,40
15. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha105.17 2 104.75 4 107.1715.37/16,759
16. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy108.33 0 109.29 2 108.3316.53/18,053
17.3/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň109.95 4 106.13 4 110.1318.33/20,047
18.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa125.21 6 114.89 0 114.8923.09/25,241
19.2/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy122.13 6 135.19 104 128.1336.33/39,635
20.2/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.131.14 0 138.07 8 131.1439.34/42,929
21.3/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB162.01 6 134.91 2 136.9145.11/49,123
22.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník131.09 6 163.10 8 137.0945.29/49,317
23. DIECKERHOFF Julian 1996 0 KVS Schwerte137.30 4 137.66 6 141.3049.50/53,90
24.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK151.41 2 166.62 110 153.4161.61/67,111
25.2/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek182.48 56 161.03 2 163.0371.23/77,65
26. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.16 56 136.71 112 175.1683.36/90,84
27.2/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.146.10 352 168.07 14 182.0790.27/98,33
28.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice185.03 6 195.39 54 191.0399.23/108,12
29.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK161.93 108 226.23 8 234.23142.43/155,21
30.3/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB194.99 104 167.20 154 298.99207.19/225,70
  RATAJ Antonín 1992 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl