Memoriál J.Froňka st. - neděle

07.08.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec85.26 0 83.84 0 83.84 184
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.84.92 2 86.21 0 86.212.37/2,8172
3. BUYS Benjamin 1986 0 CLUB UNIVERSITAIRE PALOIS PYRE85.62 2 0.00 999 87.623.78/4,50
4. DONNET Virgil 1991 0 Canoe Kayak Club Nimes105.14 116 88.97 2 90.977.13/8,50
5. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod91.64 0 91.22 4 91.647.80/9,3160
6.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy93.90 2 93.24 0 93.249.40/11,2148
7. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha91.65 2 95.29 108 93.659.81/11,7136
8. CHABROL Romain 1986 0 Montpellier Agglomeration Cano97.33 104 91.08 4 95.0811.24/13,40
9. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.96.21 0 96.79 2 96.2112.37/14,8124
10.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz96.29 0 96.82 2 96.2912.45/14,8118
11. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy96.76 4 96.90 0 96.9013.06/15,6112
12.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice96.25 2 101.71 2 98.2514.41/17,2106
13.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně99.00 2 98.37 6 101.0017.16/20,5100
14.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy100.41 2 95.24 6 101.2417.40/20,894
15. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.99.30 6 97.48 4 101.4817.64/21,088
16. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy103.51 0 108.93 0 103.5119.67/23,582
17.1/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice105.94 0 102.36 2 104.3620.52/24,576
18. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.32 52 95.09 10 105.0921.25/25,370
19.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa108.20 2 105.00 2 107.0023.16/27,664
20.2/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha104.27 4 107.33 4 108.2724.43/29,158
21.3/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz107.47 2 111.76 6 109.4725.63/30,652
22.3/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha106.24 4 103.96 6 109.9626.12/31,246
23.4/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK112.46 0 116.30 0 112.4628.62/34,140
24. KHOMCHENKO Andrey 1981 0 DK Kayak Moskva111.63 2 108.99 8 113.6329.79/35,50
25. FELIX Petr 1982 3 Kralupy113.40 2 118.80 10 115.4031.56/37,634
26. KYSELA David 1977 3 Kralupy115.82 0 114.41 2 115.8231.98/38,128
27. ROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva114.54 2 115.75 4 116.5432.70/39,00
28.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice114.79 2 122.31 12 116.7932.95/39,322
29.5/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha118.36 56 112.85 4 116.8533.01/39,416
30. HRON Robin 1979 3 Kralupy122.21 0 114.53 6 120.5336.69/43,815
31.2/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB124.00 102 117.05 6 123.0539.21/46,814
32.6/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň132.71 60 124.23 0 124.2340.39/48,213
33.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy128.18 206 127.24 6 133.2449.40/58,912
34.2/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha127.49 6 145.22 112 133.4949.65/59,211
35.7/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB129.33 8 0.00 999 137.3353.49/63,810
36. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy130.48 12 119.85 52 142.4858.64/69,99
37.8/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník136.77 6 138.54 8 142.7758.93/70,38
38. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy137.50 14 158.33 18 151.5067.66/80,77
39.3/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn195.23 108 157.61 4 161.6177.77/92,86
40.4/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.159.07 4 137.82 254 163.0779.23/94,55
41.5/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim167.61 60 162.73 2 164.7380.89/96,54
42.6/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK160.74 8 207.11 4 168.7484.90/101,33
43.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník167.58 6 148.64 102 173.5889.74/107,02
44. BRENNE Lukas 1997 0 KVS Schwerte142.73 154 170.55 6 176.5592.71/110,60
45. ROLLER Ingo 1964 0 KVS Schwerte124.75 152 142.20 56 198.20114.36/136,40
46. BADURA Magnus 1997 0 KVS Schwerte134.27 110 126.82 156 244.27160.43/191,40
47.3/DMŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.152.36 208 150.39 214 360.36276.52/329,81
48. TROST Ben 2000 0 KVS Schwerte146.25 252 0.00 999 398.25314.41/375,00
  MAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MIKUCKI Jonas 1997 0 SG Einheit Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WITKOWSKI Milton 1992 0 SG Einheit Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl