vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu

03.09.2011   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.96.62 4 88.62 0 88.62 75
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec89.31 2 89.22 0 89.220.60/0,775
3. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha96.48 2 94.68 0 94.686.06/6,875
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus96.94 0 96.69 4 96.948.32/9,475
5. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.70 54 93.23 4 97.238.61/9,775
6.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně104.11 4 97.64 0 97.649.02/10,275
7. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha96.08 2 98.03 2 98.089.46/10,768
8.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.40 0 99.71 0 98.409.78/11,068
9. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.73 0 98.46 0 98.469.84/11,162
10.1/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec98.45 8 99.10 0 99.1010.48/11,857
11.2/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava100.29 4 99.26 0 99.2610.64/12,053
12.3/DSSTRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha101.17 2 99.69 0 99.6911.07/12,549
13.4/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa100.59 4 97.74 2 99.7411.12/12,549
14. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha93.03 50 93.80 6 99.8011.18/12,646
15. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha91.84 8 90.25 52 99.8411.22/12,746
16. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy103.88 0 100.02 0 100.0211.40/12,946
17.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.100.09 0 101.31 0 100.0911.47/12,943
18.3/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus100.63 2 100.11 0 100.1111.49/13,040
19. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.102.06 2 98.12 2 100.1211.50/13,037
20. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha101.83 2 100.66 0 100.6612.04/13,635
21.2/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice99.45 2 102.36 0 101.4512.83/14,533
22. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.99.46 2 99.28 102 101.4612.84/14,531
23.5/DSURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava106.74 2 101.90 0 101.9013.28/15,029
24.3/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník109.01 4 100.11 2 102.1113.49/15,227
25. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.100.18 2 104.11 54 102.1813.56/15,325
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky104.68 2 102.34 0 102.3413.72/15,523
27.6/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc107.53 54 102.44 0 102.4413.82/15,621
28.4/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus105.84 4 102.71 0 102.7114.09/15,919
29.5/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.103.34 4 103.37 0 103.3714.75/16,617
30.7/DSBINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava103.86 58 99.66 4 103.6615.04/17,015
31.8/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava101.06 6 102.38 2 104.3815.76/17,814
32.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy102.56 2 113.48 50 104.5615.94/18,013
33. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy107.80 4 104.90 0 104.9016.28/18,412
34. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov103.98 4 105.13 0 105.1316.51/18,611
35.6/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice108.50 4 103.65 2 105.6517.03/19,210
36.7/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod105.98 0 105.67 2 105.9817.36/19,69
37. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava106.44 4 102.27 4 106.2717.65/19,98
38.9/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa106.09 2 106.45 0 106.4517.83/20,17
39. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice104.80 2 105.42 52 106.8018.18/20,56
40.2/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky112.36 6 104.89 2 106.8918.27/20,65
41.8/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz107.04 0 105.58 2 107.0418.42/20,84
42.9/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice110.36 2 107.14 0 107.1418.52/20,93
43. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice126.39 6 103.23 4 107.2318.61/21,02
44.3/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz107.36 0 115.04 52 107.3618.74/21,11
45.10/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice110.21 4 108.58 0 108.5819.96/22,50
46.4/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha114.26 2 106.79 2 108.7920.17/22,80
47. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.106.82 2 107.53 50 108.8220.20/22,80
48.5/DMŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB109.78 0 110.39 2 109.7821.16/23,90
49.6/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí109.79 0 105.73 100 109.7921.17/23,90
50.11/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha107.84 2 120.16 100 109.8421.22/23,90
51.12/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha108.65 54 108.91 2 110.9122.29/25,20
52.4/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava115.80 52 109.82 2 111.8223.20/26,20
53.5/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha110.07 2 110.65 2 112.0723.45/26,50
54.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa119.02 10 114.41 0 114.4125.79/29,10
55.6/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava123.59 52 110.66 4 114.6626.04/29,40
56.7/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy131.41 60 112.91 4 116.9128.29/31,90
57. HEK Jan 1979 2 Roudnice115.28 2 160.82 4 117.2828.66/32,30
58.7/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha130.50 0 113.54 4 117.5428.92/32,60
59.8/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy113.73 6 114.49 52 119.7331.11/35,10
60.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB124.33 4 119.89 0 119.8931.27/35,30
61.8/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc118.78 2 146.20 154 120.7832.16/36,30
62.9/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK123.26 0 121.04 0 121.0432.42/36,60
63.9/DMWEISL Jakub 1995 2 USK Pha129.71 102 121.62 0 121.6233.00/37,20
64.10/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.119.08 4 139.78 102 123.0834.46/38,90
65. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy117.35 6 115.03 52 123.3534.73/39,20
66. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.113.25 204 123.88 2 125.8837.26/42,00
67.10/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB123.68 6 144.41 6 129.6841.06/46,30
68.11/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc0.00 999 129.41 2 131.4142.79/48,30
69.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK137.80 12 129.57 2 131.5742.95/48,50
70. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV127.27 6 124.89 54 133.2744.65/50,40
71.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava187.33 10 133.96 2 135.9647.34/53,40
72.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.12 52 130.55 6 136.5547.93/54,10
73.13/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha131.66 8 128.57 10 138.5749.95/56,40
74.11/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky128.81 12 148.83 6 140.8152.19/58,90
75.12/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc134.68 10 104.90 106 144.6856.06/63,30
76.2/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim156.43 10 146.78 2 148.7860.16/67,90
77.3/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha146.37 108 145.51 4 149.5160.89/68,70
78.4/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice146.91 4 172.35 52 150.9162.29/70,30
79.13/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník174.33 60 152.32 6 158.3269.70/78,70
80.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník140.43 56 162.73 6 168.7380.11/90,40
81.14/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc167.86 8 181.26 56 175.8687.24/98,40
82.15/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava136.62 54 134.08 54 188.0899.46/112,20
83.16/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava120.40 108 139.49 60 199.49110.87/125,10
84.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc164.35 52 154.32 202 216.35127.73/144,10
85.17/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava157.76 102 129.66 102 231.66143.04/161,40
86.18/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc129.74 102 133.45 160 231.74143.12/161,50
87.19/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník138.90 106 152.10 104 244.90156.28/176,30
88.6/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc146.38 104 141.11 502 250.38161.76/182,50
89.20/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň168.26 206 167.92 104 271.92183.30/206,80
90.12/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc208.65 254 143.26 306 449.26360.64/407,00
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAAB Ondřej 1973 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
108.65 2 105.86 0 105.86 60
2.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
110.89 52 109.07 0 109.073.21/3,053
3. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
117.27 50 109.25 2 111.255.39/5,147
4. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
114.01 2 113.70 2 115.709.84/9,347
5.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
118.46 0 115.12 2 117.1211.26/10,647
6.2/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
133.45 8 117.37 0 117.3711.51/10,942
7. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
143.42 104 120.51 2 122.5116.65/15,738
8. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
120.73 4 127.95 54 124.7318.87/17,834
9.3/DSSMOLKA Ondřej
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
124.65 52 121.26 6 127.2621.40/20,231
10. FRANEK Jakub
FUSEK Radomir
1995
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 126.04 2 128.0422.18/21,028
11. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
128.72 54 128.48 2 130.4824.62/23,325
12.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
156.88 4 131.98 0 131.9826.12/24,722
13.2/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
136.35 58 132.20 6 138.2032.34/30,520
14.1/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
150.07 52 143.17 6 149.1743.31/40,918
15. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
193.90 64 151.59 8 159.5953.73/50,816
16. BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
3 SKVS ČB
L.Tábor
163.00 12 162.95 14 175.0069.14/65,314
17.3/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
187.22 164 176.31 10 186.3180.45/76,012
18.4/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
233.86 60 181.14 10 191.1485.28/80,610
19.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
257.25 14 0.00 999 271.25165.39/156,29
20.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
131.07 160 134.53 160 291.07185.21/175,08
21.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
157.21 160 164.53 208 317.21211.35/199,77
  PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava153.23 6 0.00 999 159.23 60
2.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.0.00 999 156.47 4 160.471.24/0,853
3.1/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava159.99 4 0.00 999 163.994.76/3,047
4.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn177.94 6 162.53 54 183.9424.71/15,542
5. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB140.57 54 139.34 54 193.3434.11/21,438
6.2/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha189.01 302 154.13 54 208.1348.90/30,734
7.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava176.37 60 0.00 999 236.3777.14/48,431
8.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc208.25 112 219.11 204 320.25161.02/101,128
  FIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.105.02 2 98.40 0 98.40 75
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.77 0 99.67 0 99.671.27/1,375
3. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha101.29 0 100.85 2 101.292.89/2,975
4. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.103.97 0 103.22 0 103.224.82/4,975
5.1/DSCEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB102.69 2 103.69 0 103.695.29/5,475
6. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha103.99 2 104.45 52 105.997.59/7,768
7.1/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha104.31 2 116.73 52 106.317.91/8,068
8.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV115.85 4 107.39 0 107.398.99/9,162
9. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja104.14 4 117.11 106 108.149.74/9,957
10. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha109.03 2 102.43 6 108.4310.03/10,253
11.2/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB109.41 54 106.58 2 108.5810.18/10,349
12. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.106.68 2 110.40 2 108.6810.28/10,446
13.2/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy109.48 0 111.42 0 109.4811.08/11,346
14. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB109.72 52 109.80 0 109.8011.40/11,643
15.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja108.60 2 110.76 0 110.6012.20/12,440
16.3/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava108.80 2 111.04 6 110.8012.40/12,637
17. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava111.41 0 105.61 6 111.4113.01/13,235
18. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy117.87 0 112.62 0 112.6214.22/14,533
19.3/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha117.83 2 110.67 2 112.6714.27/14,531
20.4/DSHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn111.97 4 108.94 4 112.9414.54/14,829
21.5/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha117.54 4 107.25 6 113.2514.85/15,127
22. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB116.74 0 112.76 2 114.7616.36/16,625
23. CHOD David 1982 3 Blovice112.31 6 114.53 2 116.5318.13/18,423
24. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha118.96 0 115.40 2 117.4019.00/19,321
25.3/VMKAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov120.35 8 118.16 0 118.1619.76/20,119
26. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa118.93 2 111.47 50 120.9322.53/22,917
27.4/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.121.01 4 121.11 0 121.1122.71/23,115
28.6/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha117.73 4 116.68 52 121.7323.33/23,714
29.5/VMMATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.121.80 6 122.42 0 122.4224.02/24,413
30.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy130.21 102 128.65 0 128.6530.25/30,712
31.2/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc128.06 54 129.61 2 131.6133.21/33,811
32. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn126.38 6 131.40 2 132.3833.98/34,510
33.6/VMŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice134.32 54 123.52 10 133.5235.12/35,79
34. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov117.46 52 132.69 2 134.6936.29/36,98
35.3/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK136.08 0 141.13 4 136.0837.68/38,37
36.4/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha139.11 0 131.18 6 137.1838.78/39,46
37.7/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy136.88 2 142.07 112 138.8840.48/41,15
38.8/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja125.80 54 139.45 4 143.4545.05/45,84
39. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor133.76 408 143.07 4 147.0748.67/49,53
40.9/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.139.60 8 122.82 110 147.6049.20/50,02
41. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV138.71 10 192.44 56 148.7150.31/51,11
42.5/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.145.35 8 147.44 2 149.4451.04/51,90
43.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa152.29 58 143.94 8 151.9453.54/54,40
44.7/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň141.39 156 124.22 56 180.2281.82/83,20
45.4/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.149.50 304 136.30 58 194.3095.90/97,50
46.6/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB229.15 54 190.40 8 198.40100.00/101,60
47.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.223.21 204 185.29 56 241.29142.89/145,20
48. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha141.81 106 150.46 154 247.81149.41/151,80
49. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.147.29 102 122.53 152 249.29150.89/153,30
50.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník253.57 2 131.85 356 255.57157.17/159,70
51.7/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc197.28 150 0.00 999 347.28248.88/252,90
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha114.35 50 99.86 0 99.86 75
2.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice102.25 0 99.72 2 101.721.86/1,975
3.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava109.04 2 107.22 0 107.227.36/7,475
4. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB108.09 2 107.95 0 107.958.09/8,175
5. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí113.84 2 109.72 2 111.7211.86/11,975
6. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice113.92 2 113.33 0 113.3313.47/13,568
7.1/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň120.99 2 111.96 2 113.9614.10/14,162
8.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice114.76 0 119.15 0 114.7614.90/14,957
9.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy114.57 2 128.34 150 116.5716.71/16,753
10.2/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB121.64 2 116.82 0 116.8216.96/17,049
11.2/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava115.41 2 124.90 150 117.4117.55/17,646
12.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha117.94 0 118.58 2 117.9418.08/18,143
13.3/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava119.29 0 116.23 2 118.2318.37/18,440
14. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha112.75 6 116.84 10 118.7518.89/18,937
15.4/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy137.39 0 119.66 0 119.6619.80/19,835
16. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha118.37 2 127.75 50 120.3720.51/20,533
17.4/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava122.99 2 119.92 2 121.9222.06/22,133
18. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.67 52 122.14 0 122.1422.28/22,331
19. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice122.32 0 118.26 4 122.2622.40/22,429
20.5/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.157.92 8 125.06 0 125.0625.20/25,227
21.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 3 USK Pha129.99 2 123.98 2 125.9826.12/26,225
22. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice122.71 250 122.92 4 126.9227.06/27,123
23. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.142.02 8 125.05 6 131.0531.19/31,221
24. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn128.93 4 159.09 0 132.9333.07/33,119
25.3/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa0.00 999 131.98 2 133.9834.12/34,217
26.5/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn145.59 0 132.99 6 138.9939.13/39,215
27.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc156.11 56 145.03 4 149.0349.17/49,214
28. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník135.93 104 145.14 4 149.1449.28/49,313
29.2/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha150.60 4 155.22 6 154.6054.74/54,812
30.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc147.87 112 155.97 6 161.9762.11/62,211
31.7/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.162.97 6 177.10 54 168.9769.11/69,210
32.6/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB202.56 208 191.20 114 305.20205.34/205,69
33.3/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc294.21 12 0.00 999 306.21206.35/206,68
34.4/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň206.54 104 129.31 450 310.54210.68/211,07
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3