vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů

04.09.2011   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.85 0 87.11 2 87.85 75
2. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha89.81 0 86.83 6 89.811.96/2,275
3. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.89.07 2 88.10 2 90.102.25/2,675
4.1/VMRAAB Ondřej 1973 2+ Dukla B.93.48 52 91.74 0 91.743.89/4,475
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.90.62 50 90.09 2 92.094.24/4,868
6. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.36 6 88.76 4 92.764.91/5,668
7.1/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec93.55 0 98.52 8 93.555.70/6,568
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha94.46 0 89.65 4 93.655.80/6,662
9.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus96.68 0 93.99 0 93.996.14/7,062
10. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha92.13 4 94.30 0 94.306.45/7,357
11. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod93.46 2 93.51 2 95.467.61/8,757
12.3/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice105.66 10 95.83 0 95.837.98/9,157
13. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha91.86 4 94.14 56 95.868.01/9,153
14.4/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.99.14 4 95.93 0 95.938.08/9,253
15.2/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa98.80 8 96.09 0 96.098.24/9,449
16. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.96 0 95.23 2 96.969.11/10,446
17.3/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava95.30 2 98.50 0 97.309.45/10,843
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha95.57 2 106.72 202 97.579.72/11,140
19. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.50 0 97.72 0 97.729.87/11,237
20. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.97.76 0 98.84 2 97.769.91/11,335
21.5/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.97.94 0 101.03 0 97.9410.09/11,533
22.6/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus96.35 2 96.12 2 98.1210.27/11,731
23. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.98.71 4 96.59 2 98.5910.74/12,229
24.4/DSSTRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha96.89 2 94.10 52 98.8911.04/12,627
25.5/DSURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava98.44 2 96.92 2 98.9211.07/12,627
26.6/DSBINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava94.94 4 95.59 58 98.9411.09/12,625
27.7/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava98.85 2 97.10 2 99.1011.25/12,823
28. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy99.19 0 98.19 6 99.1911.34/12,921
29.8/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc101.24 4 99.28 0 99.2811.43/13,019
30.7/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy96.65 52 99.36 0 99.3611.51/13,117
31.1/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice99.55 0 99.89 0 99.5511.70/13,315
32.2/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně96.43 4 99.97 0 99.9712.12/13,814
33.8/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice100.27 0 100.76 4 100.2712.42/14,113
34.9/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz103.12 0 100.44 0 100.4412.59/14,312
35. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice101.30 4 100.67 0 100.6712.82/14,611
36. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice99.32 6 99.49 2 101.4913.64/15,510
37.10/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod100.53 2 102.17 0 102.1714.32/16,39
38. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.100.57 2 104.02 4 102.5714.72/16,88
39.1/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha103.42 4 100.66 2 102.6614.81/16,97
40.3/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník100.67 2 114.07 106 102.6714.82/16,96
41.4/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí107.34 4 103.06 0 103.0615.21/17,35
42. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky99.57 4 100.40 4 103.5715.72/17,94
43. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov104.49 4 101.64 2 103.6415.79/18,03
44.5/DMŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB107.82 4 103.89 0 103.8916.04/18,32
45. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava104.65 0 106.43 156 104.6516.80/19,11
46.9/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa123.53 0 102.71 2 104.7116.86/19,20
47.2/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc105.31 4 102.84 2 104.8416.99/19,30
48.3/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky103.48 2 100.97 54 105.4817.63/20,10
49.10/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha103.70 2 103.85 2 105.7017.85/20,30
50.11/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice101.98 4 105.12 2 105.9818.13/20,60
51. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.66 4 106.19 0 106.1918.34/20,90
52.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa108.17 6 105.11 2 107.1119.26/21,90
53.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha105.85 4 105.77 2 107.7719.92/22,70
54. HEK Jan 1979 2 Roudnice113.10 0 106.07 2 108.0720.22/23,00
55.5/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava106.20 2 121.94 54 108.2020.35/23,20
56.11/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB132.06 106 108.45 0 108.4520.60/23,40
57. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha111.67 2 103.31 6 109.3121.46/24,40
58.6/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha107.21 50 108.47 2 110.4722.62/25,70
59.6/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava118.97 4 107.59 4 111.5923.74/27,00
60.7/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz127.63 6 110.10 2 112.1024.25/27,60
61. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy108.03 6 109.55 4 113.5525.70/29,30
62.8/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy112.19 4 110.85 4 114.8527.00/30,70
63.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB126.17 4 116.13 2 118.1330.28/34,50
64. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.116.43 6 112.46 302 122.4334.58/39,40
65. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV124.88 0 164.68 6 124.8837.03/42,20
66.7/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky117.03 256 121.68 4 125.6837.83/43,10
67.9/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK120.59 54 119.69 6 125.6937.84/43,10
68.10/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava117.78 8 120.00 6 125.7837.93/43,20
69.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava124.08 2 138.74 4 126.0838.23/43,50
70.11/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.153.22 10 121.98 6 127.9840.13/45,70
71.12/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha124.27 50 126.42 2 128.4240.57/46,20
72.8/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc127.15 4 122.57 50 131.1543.30/49,30
73.1/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim137.97 2 133.96 0 133.9646.11/52,50
74.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK152.09 4 127.31 8 135.3147.46/54,00
75.12/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň156.02 164 133.03 10 143.0355.18/62,80
76.13/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník164.17 60 148.04 4 152.0464.19/73,10
77.14/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc155.66 2 151.49 104 157.6669.81/79,50
78.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník153.52 8 189.40 6 161.5273.67/83,90
79.15/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava151.00 108 168.32 8 176.3288.47/100,70
80.9/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy117.29 66 110.87 102 183.2995.44/108,60
81.10/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB118.27 68 124.14 158 186.2798.42/112,00
82.3/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice146.03 58 130.31 56 186.3198.46/112,10
83.16/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc135.83 110 131.32 58 189.32101.47/115,50
84.4/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc139.72 52 0.00 999 191.72103.87/118,20
85.17/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava122.81 202 135.98 56 191.98104.13/118,50
86.18/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník156.06 58 131.17 156 214.06126.21/143,70
87. MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov133.74 202 162.70 60 222.70134.85/153,50
88.5/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha138.83 156 134.80 106 240.80152.95/174,10
89.11/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc162.55 200 148.00 100 248.00160.15/182,30
90.6/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc170.36 214 157.39 110 267.39179.54/204,40
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
103.54 0 107.28 2 103.54 60
2. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
111.56 6 108.24 4 112.248.70/8,453
3. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
113.37 0 111.29 4 113.379.83/9,553
4.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
113.71 2 109.81 4 113.8110.27/9,947
5.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
113.96 4 112.04 4 116.0412.50/12,142
6. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
116.62 0 115.48 2 116.6213.08/12,638
7.2/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
116.21 4 113.56 4 117.5614.02/13,538
8.3/DSSMOLKA Ondřej
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
117.42 2 114.93 4 118.9315.39/14,934
9.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
122.53 0 129.43 2 122.5318.99/18,331
10. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
121.01 4 119.44 50 125.0121.47/20,728
11. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
124.81 56 125.09 4 129.0925.55/24,725
12.2/DMPETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
0.00 999 129.61 4 133.6130.07/29,022
13.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
131.41 8 128.56 6 134.5631.02/30,020
14.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
160.42 8 135.00 4 139.0035.46/34,218
15. BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
3 SKVS ČB
L.Tábor
132.85 14 0.00 999 146.8543.31/41,816
16.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
142.20 6 146.47 56 148.2044.66/43,114
17. FRANEK Jakub
FUSEK Radomir
1995
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
127.32 56 118.39 52 170.3966.85/64,612
18.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
142.73 58 0.00 999 200.7397.19/93,910
19.3/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
230.75 110 166.32 60 226.32122.78/118,69
20. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
171.79 62 0.00 999 233.79130.25/125,88
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB0.00 999 138.14 4 142.14 60
2.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn167.15 54 133.98 10 143.981.84/1,353
3.1/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava146.22 210 139.27 8 147.275.13/3,647
4.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.0.00 999 160.89 12 172.8930.75/21,642
5.2/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava164.84 14 0.00 999 178.8436.70/25,838
6.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava169.23 208 0.00 999 377.23235.09/165,434
7. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov163.48 262 0.00 999 425.48283.34/199,331
  FIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.96.69 0 99.53 2 96.69 75
2.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja104.77 0 97.07 0 97.070.38/0,475
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.69 2 95.71 2 97.711.02/1,168
4. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.98 0 98.65 0 98.651.96/2,068
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha97.31 2 96.50 4 99.312.62/2,768
6.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy107.87 4 100.93 0 100.934.24/4,468
7.1/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha105.68 6 100.99 0 100.994.30/4,462
8. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja106.17 152 99.81 2 101.815.12/5,357
9.2/DSCEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB98.89 4 102.29 0 102.295.60/5,853
10.2/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha103.00 0 101.41 6 103.006.31/6,549
11. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha104.32 0 103.95 54 104.327.63/7,946
12.3/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha109.77 4 104.76 0 104.768.07/8,343
13. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB108.35 306 106.14 0 106.149.45/9,840
14.3/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava106.19 0 104.68 2 106.199.50/9,837
15. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava111.66 50 106.55 0 106.559.86/10,235
16. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha113.51 0 106.21 2 108.2111.52/11,933
17.4/DSHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn108.50 0 112.87 4 108.5011.81/12,231
18.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.44 2 109.91 2 111.9115.22/15,729
19. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa112.28 0 126.84 2 112.2815.59/16,127
20.5/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB106.29 6 108.22 52 112.2915.60/16,125
21. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.111.01 2 108.38 6 113.0116.32/16,923
22. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy120.19 6 113.39 0 113.3916.70/17,321
23.6/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň108.79 6 107.61 60 114.7918.10/18,719
24. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB110.90 4 118.70 4 114.9018.21/18,817
25.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.125.59 2 112.98 2 114.9818.29/18,915
26. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov115.19 0 119.58 2 115.1918.50/19,114
27.4/VMKAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov108.16 52 114.85 2 116.8520.16/20,913
28.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha113.22 6 116.21 58 119.2222.53/23,312
29. CHOD David 1982 3 Blovice117.74 2 103.87 250 119.7423.05/23,811
30.7/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha125.17 10 112.91 8 120.9124.22/25,010
31.2/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK152.35 4 119.02 2 121.0224.33/25,29
32.5/VMŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice120.06 2 131.10 256 122.0625.37/26,28
33.6/VMMATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.120.90 4 118.81 4 122.8126.12/27,07
34. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn121.53 4 122.38 6 125.5328.84/29,86
35.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.127.10 2 136.62 6 129.1032.41/33,55
36. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha136.02 2 123.54 6 129.5432.85/34,04
37.7/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.127.25 4 131.93 106 131.2534.56/35,73
38.4/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.155.35 158 128.61 4 132.6135.92/37,12
39.8/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy127.16 6 125.62 8 133.1636.47/37,71
40.9/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja138.41 8 133.52 0 133.5236.83/38,10
41.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa112.19 50 134.80 4 138.8042.11/43,60
42.4/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc117.13 108 134.63 8 142.6345.94/47,50
43. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.133.67 14 123.67 104 147.6750.98/52,70
44.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník196.05 12 135.29 254 208.05111.36/115,20
45. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV159.06 360 174.97 56 230.97134.28/138,90
46. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.104.69 150 115.28 154 254.69158.00/163,40
47.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy121.05 152 121.60 206 273.05176.36/182,40
48.6/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB120.76 404 152.08 156 308.08211.39/218,60
49.7/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc177.62 154 140.28 454 331.62234.93/243,00
50. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.172.04 206 0.00 999 378.04281.35/291,00
51.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.217.92 404 263.41 254 517.41420.72/435,10
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha98.24 2 103.78 108 100.24 75
2.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava105.67 0 102.29 0 102.292.05/2,075
3.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice106.05 4 101.28 2 103.283.04/3,075
4.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.120.22 54 106.92 0 106.926.68/6,775
5. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice106.71 2 107.39 0 107.397.15/7,175
6.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy109.90 0 116.48 0 109.909.66/9,668
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB110.65 0 102.11 50 110.6510.41/10,462
8.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice108.89 2 110.89 2 110.8910.65/10,662
9.2/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava111.82 2 111.26 0 111.2611.02/11,057
10.3/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB114.95 2 110.93 2 112.9312.69/12,753
11.2/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy140.88 0 110.36 4 114.3614.12/14,149
12. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí168.71 2 113.64 2 115.6415.40/15,446
13.3/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava121.02 2 115.68 0 115.6815.44/15,443
14.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha114.68 10 114.96 2 116.9616.72/16,740
15. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.52 0 118.49 0 118.4918.25/18,237
16.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 3 USK Pha117.43 2 122.19 0 119.4319.19/19,135
17.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň117.40 4 115.11 54 121.4021.16/21,133
18. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha120.73 2 117.82 102 122.7322.49/22,431
19.4/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava119.66 4 167.14 106 123.6623.42/23,431
20. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice121.32 4 123.70 2 125.3225.08/25,029
21. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.127.35 0 107.25 102 127.3527.11/27,027
22. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice130.09 4 124.03 4 128.0327.79/27,727
23. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn127.52 4 132.37 8 131.5231.28/31,225
24.4/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa135.35 4 132.39 154 139.3539.11/39,023
25.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha138.68 8 162.01 56 146.6846.44/46,321
26.5/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn133.62 152 158.56 2 160.5660.32/60,219
27. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha122.05 52 117.80 104 174.0573.81/73,617
28.5/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.135.44 58 135.38 52 187.3887.14/86,915
29.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc188.73 4 184.84 8 192.7392.49/92,314
30.6/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.148.87 358 215.50 8 223.50123.26/123,013
31.5/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň154.74 264 164.58 62 226.58126.34/126,012
32.7/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc127.85 104 140.08 206 231.85131.61/131,311
33. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník119.70 304 127.06 112 239.06138.82/138,510
34.6/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB141.34 106 149.54 406 247.34147.10/146,79
35. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.121.87 256 136.65 250 377.87277.63/277,08
  SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3