vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve slalomu - individuální závod

10.09.2011   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy93.67 4 94.07 0 94.07 -
2. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava94.70 2 97.18 4 96.702.63/2,8-
3. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha97.16 0 100.42 2 97.163.09/3,3-
4. MAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava97.58 4 95.64 2 97.643.57/3,8-
5. STANOVSKÝ Samuel 1998 3 Sušice98.23 2 99.89 0 99.895.82/6,2-
6. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy98.14 4 100.12 0 100.126.05/6,4-
7. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz96.60 4 94.39 6 100.396.32/6,7-
8. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK102.70 0 102.12 12 102.708.63/9,2-
9. ZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí102.85 0 106.72 4 102.858.78/9,3-
10. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky89.62 104 97.01 6 103.018.94/9,5-
11. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc95.88 8 99.12 10 103.889.81/10,4-
12. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.41 4 103.73 8 106.4112.34/13,1-
13. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice121.92 8 100.32 8 108.3214.25/15,1-
14. LERCH Adam 1998 3 Klášter.108.83 2 118.49 6 110.8316.76/17,8-
15. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha102.86 50 107.46 4 111.4617.39/18,5-
16. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK109.69 4 108.23 8 113.6919.62/20,9-
17. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha112.04 8 105.87 8 113.8719.80/21,0-
18. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava115.46 0 113.98 2 115.4621.39/22,7-
19. ZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy114.32 14 113.74 2 115.7421.67/23,0-
20. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha116.06 4 113.86 4 117.8623.79/25,3-
21. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK115.95 2 123.93 54 117.9523.88/25,4-
22. ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim126.03 4 112.46 6 118.4624.39/25,9-
23. KLABAN Martin 1997 3 KK Opava104.37 154 116.97 2 118.9724.90/26,5-
24. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky125.00 10 115.33 4 119.3325.26/26,9-
25. PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník153.23 56 119.11 2 121.1127.04/28,7-
26. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc118.52 10 119.17 4 123.1729.10/30,9-
27. NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc117.36 6 117.88 12 123.3629.29/31,1-
28. KOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha119.45 16 116.81 8 124.8130.74/32,7-
29. KOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník115.97 10 115.91 10 125.9131.84/33,8-
30. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice122.98 8 119.34 8 127.3433.27/35,4-
31. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy120.14 8 121.36 6 127.3633.29/35,4-
32. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.127.22 12 124.08 4 128.0834.01/36,2-
33. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc119.24 54 121.14 8 129.1435.07/37,3-
34. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň123.94 60 121.56 8 129.5635.49/37,7-
35. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice121.49 10 142.17 54 131.4937.42/39,8-
36. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice137.04 56 125.76 8 133.7639.69/42,2-
37. JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto176.57 60 132.11 2 134.1140.04/42,6-
38. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky128.34 6 136.30 10 134.3440.27/42,8-
39. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha131.16 8 128.69 8 136.6942.62/45,3-
40. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy128.69 8 134.73 56 136.6942.62/45,3-
41. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB121.49 104 125.84 12 137.8443.77/46,5-
42. KUNEŠ David 1998 Horš.Týn151.27 54 138.54 0 138.5444.47/47,3-
43. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně130.63 10 131.47 8 139.4745.40/48,3-
44. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.135.71 12 129.41 12 141.4147.34/50,3-
45. BERAN Václav 2000 USK Pha142.95 58 135.25 10 145.2551.18/54,4-
46. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc130.26 16 133.00 14 146.2652.19/55,5-
47. SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.168.40 10 149.16 8 157.1663.09/67,1-
48. WALLISCH Vít 1999 USK Pha191.34 60 149.98 10 159.9865.91/70,1-
49. ČÁŇ Libor 1999 Val.Mez.154.20 12 204.07 16 166.2072.13/76,7-
50. BAREŠ Antonín 1998 Štětí171.27 4 161.80 8 169.8075.73/80,5-
51. ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště183.44 6 172.27 6 178.2784.20/89,5-
52. ŠIMKO Jakub 1998 Týniště205.35 108 162.46 18 180.4686.39/91,8-
53. MOTYČKA Marek 1998 SKVeselí142.22 64 172.10 16 188.1094.03/100,0-
54. KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.149.29 256 151.66 54 205.66111.59/118,6-
55. ŠIMKO Ondřej 1997 Týniště209.91 12 192.58 14 206.58112.51/119,6-
56. ŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž151.41 56 145.90 66 207.41113.34/120,5-
57. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž240.89 162 184.19 62 246.19152.12/161,7-
58. BINDER Martin 1997 Roudnice153.08 108 183.12 114 261.08167.01/177,5-
59. KONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž179.07 260 229.44 66 295.44201.37/214,1-
60. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.239.37 58 207.85 156 297.37203.30/216,1-
61. MORKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.248.83 68 219.54 260 316.83222.76/236,8-
62. JUREČKA Filip 1998 Litovel177.73 156 183.32 258 333.73239.66/254,8-
63. MAREK Aleš 1999 SKVS ČB202.86 210 210.10 204 412.86318.79/338,9-
64. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc145.10 552 172.45 260 432.45338.38/359,7-
65. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.228.66 220 234.35 310 448.66354.59/376,9-
66. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc161.73 460 156.71 508 621.73527.66/560,9-
67. ŠIMARA Dominik 1999 Litovel235.95 610 184.57 460 644.57550.50/585,2-
  JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky0.00 999 0.00 0 999.00 -
  VYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy0.00 999 0.00 0 999.00 -
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.118.26 0 117.12 0 117.12 -
2. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno121.02 4 118.45 0 118.451.33/1,1-
3. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň133.94 4 121.06 6 127.069.94/8,5-
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha137.07 8 127.21 2 129.2112.09/10,3-
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy128.45 6 130.20 4 134.2017.08/14,6-
6. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.161.60 14 149.80 4 153.8036.68/31,3-
7. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc159.18 8 191.27 4 167.1850.06/42,7-
8. FIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc175.56 16 165.12 6 171.1254.00/46,1-
9. VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn224.62 12 183.73 6 189.7372.61/62,0-
10. PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml.270.39 6 193.32 10 203.3286.20/73,6-
11. NĚMCOVÁ Anna 1998 KK Brno253.63 64 228.57 202 317.63200.51/171,2-
12. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.0.00 999 174.85 160 334.85217.73/185,9-
13. KAMINSKÁ Barbora 1998 Val.Mez.234.67 154 281.64 56 337.64220.52/188,3-
14. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc334.02 58 329.23 114 392.02274.90/234,7-
15. ŠIMKOVÁ Iva 1999 SKVS ČB186.17 212 205.92 354 398.17281.05/240,0-
16. SOUČKOVÁ Karolína 1999 Olomouc0.00 999 299.94 106 405.94288.82/246,6-
17. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno371.83 158 410.78 310 529.83412.71/352,4-
18. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.337.71 304 276.67 304 580.67463.55/395,8-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
125.69 10 121.70 2 123.70 -
2. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
129.81 56 124.98 2 126.983.28/2,7-
3. ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
129.04 12 128.04 4 132.048.34/6,7-
4. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
3 USK Pha
USK Pha
153.92 20 141.08 14 155.0831.38/25,4-
5. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
148.07 18 145.73 14 159.7336.03/29,1-
6. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
160.01 12 212.60 258 172.0148.31/39,1-
7. VRBOVÁ Alexandra
WENDL Denis
2000
2000
3 Horš.Týn
Horš.Týn
208.06 8 161.86 16 177.8654.16/43,8-
8. ČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
220.07 68 198.32 18 216.3292.62/74,9-
9. BALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
149.83 414 187.58 64 251.58127.88/103,4-
10. KUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
167.26 120 189.10 214 287.26163.56/132,2-
11. PATÁK Jan
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 216.10 218 434.10310.40/250,9-
12. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 231.79 262 493.79370.09/299,2-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK116.08 2 103.82 0 103.82 -
2. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha102.59 4 105.37 2 106.592.77/2,7-
3. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc103.48 4 106.46 4 107.483.66/3,5-
4. LERCH Adam 1998 2 Klášter.110.57 4 109.66 0 109.665.84/5,6-
5. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy113.64 4 115.39 4 117.6413.82/13,3-
6. PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha120.84 6 117.66 4 121.6617.84/17,2-
7. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha120.39 2 120.16 204 122.3918.57/17,9-
8. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha121.46 8 121.54 8 129.4625.64/24,7-
9. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice126.89 4 142.66 2 130.8927.07/26,1-
10. ZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy145.54 6 127.96 4 131.9628.14/27,1-
11. MRÚZEK Vojta 1998 KK Opava145.40 12 129.42 4 133.4229.60/28,5-
12. HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK129.54 4 132.93 4 133.5429.72/28,6-
13. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc145.95 6 138.20 4 142.2038.38/37,0-
14. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB141.34 12 134.48 10 144.4840.66/39,2-
15. KAŠPAR Albert 1998 KK Opava136.88 52 146.79 4 150.7946.97/45,2-
16. KRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz135.24 64 145.27 6 151.2747.45/45,7-
17. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.152.43 2 143.22 10 153.2249.40/47,6-
18. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor149.70 6 210.50 16 155.7051.88/50,0-
19. ŠEBELA David 1998 Kadaň150.02 12 147.65 12 159.6555.83/53,8-
20. WENDL Denis 2000 Horš.Týn150.16 12 180.08 10 162.1658.34/56,2-
21. KUČA Jakub 1998 3 Litovel168.62 62 156.03 8 164.0360.21/58,0-
22. POHANKA Vítek 2000 Klatovy166.85 8 186.93 8 174.8571.03/68,4-
23. ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel163.10 12 171.87 14 175.1071.28/68,7-
24. PŘIKRYL Matěj 1999 Tesla Bo172.77 6 181.75 4 178.7774.95/72,2-
25. PATÁK Jan 1997 3 Litovel191.33 10 175.23 62 201.3397.51/93,9-
26. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK191.38 12 0.00 999 203.3899.56/95,9-
27. NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc155.52 56 199.25 6 205.25101.43/97,7-
28. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.203.44 62 179.28 56 235.28131.46/126,6-
29. STARÝ Tadeáš 1998 Val.Mez.235.07 114 205.19 110 315.19211.37/203,6-
30. JUREČKA Filip 1998 Litovel183.97 352 174.47 208 382.47278.65/268,4-
31. ŠOTOLA Karel 1997 Litovel200.98 256 0.00 999 456.98353.16/340,2-
32. SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.312.97 256 229.02 354 568.97465.15/448,0-
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice116.11 2 99.56 2 101.56 -
2. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno108.35 2 104.56 0 104.563.00/3,0-
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.104.75 2 105.41 0 105.413.85/3,8-
4. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň103.61 2 103.11 8 105.614.05/4,0-
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy106.26 4 111.96 2 110.268.70/8,6-
6. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha113.11 2 110.06 6 115.1113.55/13,3-
7. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice116.77 2 113.92 8 118.7717.21/16,9-
8. ŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha121.19 0 120.46 6 121.1919.63/19,3-
9. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc118.85 4 117.55 4 121.5519.99/19,7-
10. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha151.42 8 120.23 4 124.2322.67/22,3-
11. BRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy126.25 4 118.29 8 126.2924.73/24,4-
12. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha128.87 4 130.47 6 132.8731.31/30,8-
13. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.125.54 8 129.05 4 133.0531.49/31,0-
14. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc148.28 12 130.61 6 136.6135.05/34,5-
15. BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.133.12 6 140.63 4 139.1237.56/37,0-
16. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc146.31 6 143.37 2 145.3743.81/43,1-
17. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.150.79 2 142.77 6 148.7747.21/46,5-
18. KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.158.72 6 144.82 4 148.8247.26/46,5-
19. ŠIMKOVÁ Iva 1999 3 SKVS ČB178.83 54 155.91 2 157.9156.35/55,5-
20. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc166.41 2 167.68 60 168.4166.85/65,8-
21. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava156.26 64 164.42 6 170.4268.86/67,8-
22. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno211.01 54 169.00 4 173.0071.44/70,3-
23. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno170.59 8 0.00 999 178.5977.03/75,8-
24. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.151.17 64 167.88 16 183.8882.32/81,1-
25. KOUDELKOVÁ Veronika 1998 Č.Kruml.201.97 12 204.02 54 213.97112.41/110,7-
26. ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava163.23 56 191.29 62 219.23117.67/115,9-
27. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž254.93 8 218.99 8 226.99125.43/123,5-
28. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.211.89 406 253.33 206 459.33357.77/352,3-
29. ŘEHÁKOVÁ Marie 2000 Litovel110.72 552 162.33 366 528.33426.77/420,2-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3