MČR žáků ve slalomu - individuální závod

10.09.2011   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK116.08 2 103.82 0 103.82 -
2. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha102.59 4 105.37 2 106.592.77/2,7-
3. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc103.48 4 106.46 4 107.483.66/3,5-
4. LERCH Adam 1998 2 Klášter.110.57 4 109.66 0 109.665.84/5,6-
5. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy113.64 4 115.39 4 117.6413.82/13,3-
6. PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha120.84 6 117.66 4 121.6617.84/17,2-
7. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha120.39 2 120.16 204 122.3918.57/17,9-
8. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha121.46 8 121.54 8 129.4625.64/24,7-
9. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice126.89 4 142.66 2 130.8927.07/26,1-
10. ZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy145.54 6 127.96 4 131.9628.14/27,1-
11. MRÚZEK Vojta 1998 KK Opava145.40 12 129.42 4 133.4229.60/28,5-
12. HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK129.54 4 132.93 4 133.5429.72/28,6-
13. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc145.95 6 138.20 4 142.2038.38/37,0-
14. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB141.34 12 134.48 10 144.4840.66/39,2-
15. KAŠPAR Albert 1998 KK Opava136.88 52 146.79 4 150.7946.97/45,2-
16. KRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz135.24 64 145.27 6 151.2747.45/45,7-
17. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.152.43 2 143.22 10 153.2249.40/47,6-
18. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor149.70 6 210.50 16 155.7051.88/50,0-
19. ŠEBELA David 1998 Kadaň150.02 12 147.65 12 159.6555.83/53,8-
20. WENDL Denis 2000 Horš.Týn150.16 12 180.08 10 162.1658.34/56,2-
21. KUČA Jakub 1998 3 Litovel168.62 62 156.03 8 164.0360.21/58,0-
22. POHANKA Vítek 2000 Klatovy166.85 8 186.93 8 174.8571.03/68,4-
23. ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel163.10 12 171.87 14 175.1071.28/68,7-
24. PŘIKRYL Matěj 1999 Tesla Bo172.77 6 181.75 4 178.7774.95/72,2-
25. PATÁK Jan 1997 3 Litovel191.33 10 175.23 62 201.3397.51/93,9-
26. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK191.38 12 0.00 999 203.3899.56/95,9-
27. NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc155.52 56 199.25 6 205.25101.43/97,7-
28. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.203.44 62 179.28 56 235.28131.46/126,6-
29. STARÝ Tadeáš 1998 Val.Mez.235.07 114 205.19 110 315.19211.37/203,6-
30. JUREČKA Filip 1998 Litovel183.97 352 174.47 208 382.47278.65/268,4-
31. ŠOTOLA Karel 1997 Litovel200.98 256 0.00 999 456.98353.16/340,2-
32. SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.312.97 256 229.02 354 568.97465.15/448,0-
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl