vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve slalomu - individuální závod

17.09.2011   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRSKAVEC Ji?í 1993 1 USK Pha88.18 6 88.76 50 94.18 -
2. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha94.57 2 92.89 2 94.890.71/0,8-
3. PET?Í?EK Vojt?ch 1994 2+ L.Žatec97.47 0 96.20 0 96.202.02/2,1-
4. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava100.90 0 96.43 0 96.432.25/2,4-
5. HOŠEK Ond?ej 1995 2 KK Brno98.39 4 95.32 2 97.323.14/3,3-
6. BIN?ÍK Petr 1994 2+ KK Opava103.01 2 97.05 4 101.056.87/7,3-
7. HRIC Filip 1993 2 Olomouc100.56 2 109.24 6 102.568.38/8,9-
8. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava100.71 4 102.53 6 104.7110.53/11,2-
9. KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha108.95 4 103.62 2 105.6211.44/12,1-
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyn?103.03 4 106.16 8 107.0312.85/13,6-
11. VAŠINA Ji?í 1994 2 Ostrava105.37 2 105.31 2 107.3113.13/13,9-
12. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 ?.Lípa108.25 50 103.40 4 107.4013.22/14,0-
13. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha105.18 4 106.05 2 108.0513.87/14,7-
14. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice105.86 6 107.50 2 109.5015.32/16,3-
15. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí107.21 6 105.55 4 109.5515.37/16,3-
16. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy107.86 2 104.94 52 109.8615.68/16,6-
17. KO?ÍNEK Filip 1995 2 USK Pha106.26 4 107.57 4 110.2616.08/17,1-
18. MYŠÁK Albert 1994 2 ?.Lípa110.78 6 107.16 4 111.1616.98/18,0-
19. MAT?JKA Michael 1997 2 USK Pha111.34 152 107.61 4 111.6117.43/18,5-
20. SMOLKA Ond?ej 1994 2 Boh.Pha115.08 2 110.08 2 112.0817.90/19,0-
21. ŠT?TKA Mat?j 1996 2 SKVS ?B121.31 2 112.73 0 112.7318.55/19,7-
22. WEISL Jakub 1995 2 USK Pha123.41 54 112.90 0 112.9018.72/19,9-
23. PETERKA Adam 1996 2 Rakovník113.91 6 113.14 0 113.1418.96/20,1-
24. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava114.90 4 111.45 2 113.4519.27/20,5-
25. VRBA Ji?í 1997 2 Olomouc149.72 0 113.61 0 113.6119.43/20,6-
26. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky116.93 6 110.71 4 114.7120.53/21,8-
27. ŠRÁMEK Ond?ej 1994 2 Sušice119.49 4 115.11 0 115.1120.93/22,2-
28. ŠIMAN Mat?j 1995 2 USK Pha110.70 56 110.53 6 116.5322.35/23,7-
29. MAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava118.74 4 113.40 4 117.4023.22/24,7-
30. PET?ÍK Matouš 1997 2 USK Pha117.87 2 114.92 6 119.8725.69/27,3-
31. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK132.22 6 117.05 4 121.0526.87/28,5-
32. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava139.54 104 122.58 4 126.5832.40/34,4-
33. BRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy125.38 6 117.92 10 127.9233.74/35,8-
34. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto137.67 6 127.16 4 131.1636.98/39,3-
35. SATKE Adam 1994 2 KK Brno129.26 10 129.27 2 131.2737.09/39,4-
36. ZAPLETAL Vojt?ch 1998 2 Kralupy118.30 72 126.73 6 132.7338.55/40,9-
37. ŠRÁMEK Jonatan 1994 3 Olomouc147.42 8 128.24 6 134.2440.06/42,5-
38. ŠT?PÁN Bronislav 1996 2 Benátky125.79 12 123.40 12 135.4041.22/43,8-
39. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice127.57 8 192.90 202 135.5741.39/43,9-
40. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí129.74 6 135.98 0 135.7441.56/44,1-
41. KRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc156.05 2 135.75 2 137.7543.57/46,3-
42. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha136.42 2 135.82 8 138.4244.24/47,0-
43. STEFAN Tomáš 1995 3 Sob?slav143.87 106 142.63 4 146.6352.45/55,7-
44. LERCH Adam 1998 3 Klášter.161.78 58 142.63 8 150.6356.45/59,9-
45. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc160.11 58 153.18 2 155.1861.00/64,8-
46. HEGER Vojt?ch 2000 2 KVS HK149.03 60 144.40 12 156.4062.22/66,1-
47. ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim158.92 4 155.90 116 162.9268.74/73,0-
48. KO?ÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha160.09 4 165.47 60 164.0969.91/74,2-
49. JÁŠA Filip 1997 3 SKVS ?B130.64 52 150.07 154 182.6488.46/93,9-
50. ŠEBELA David 1998 3 Kada?159.80 54 183.70 2 185.7091.52/97,2-
51. PECHMAN Vojt?ch 1997 3 Roudnice183.35 8 0.00 999 191.3597.17/103,2-
52. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice218.91 252 153.21 54 207.21113.03/120,0-
53. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc159.90 60 148.91 62 210.91116.73/123,9-
54. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha157.12 56 180.54 58 213.12118.94/126,3-
55. KULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha172.65 108 159.74 54 213.74119.56/126,9-
56. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava144.40 156 167.87 52 219.87125.69/133,5-
57. KLABAN Martin 1997 3 KK Opava160.88 60 163.39 60 220.88126.70/134,5-
58. ŠPALEK Vojt?ch 1996 3 Benátky167.48 62 169.07 206 229.48135.30/143,7-
59. ZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy134.80 104 139.56 154 238.80144.62/153,6-
60. NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc143.30 102 170.17 106 245.30151.12/160,5-
61. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc169.79 104 161.74 160 273.79179.61/190,7-
62. FIALA Jan 1996 3 SKVS ?B141.10 160 150.24 162 301.10206.92/219,7-
63. ST?ECHA Petr 1994 3 VSDK196.24 108 206.63 112 304.24210.06/223,0-
64. KUBÍ?EK Tomáš 1996 3 Olomouc229.30 102 198.45 160 331.30237.12/251,8-
  KRAUS Filip 1997 2 ?SAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava159.75 10 159.03 58 169.75 -
2. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno173.92 8 0.00 999 181.9212.17/7,2-
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy187.82 52 173.02 12 185.0215.27/9,0-
4. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.193.11 2 0.00 999 195.1125.36/14,9-
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha203.29 6 170.27 152 209.2939.54/23,3-
6. MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn165.76 54 168.41 58 219.7650.01/29,5-
7. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha165.38 156 193.43 56 249.4379.68/46,9-
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava149.42 208 183.96 108 291.96122.21/72,0-
  FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
111.89 0 113.00 2 111.89 -
2. RAŠKA Jan
ŠIMAN Mat?j
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
130.64 6 124.47 2 126.4714.58/13,0-
3. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ond?ej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
124.47 4 127.58 152 128.4716.58/14,8-
4. HOJDA Jakub
STRNAD Jaroslav
1993
1993
1 Horš.Týn
USK Pha
127.10 2 122.79 6 128.7916.90/15,1-
5. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ?B
SKVS ?B
124.18 6 127.59 6 130.1818.29/16,3-
6. ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
140.99 4 190.25 58 144.9933.10/29,6-
7. PRSKAVEC Ji?í
HOŠEK Ond?ej
1993
1995
3 USK Pha
KK Brno
0.00 999 134.97 18 152.9741.08/36,7-
8. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
151.36 12 142.63 14 156.6344.74/40,0-
9. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.09 56 156.75 14 170.7558.86/52,6-
10. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
167.00 52 172.28 10 182.2870.39/62,9-
11. KO?ÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
187.49 164 186.87 4 190.8778.98/70,6-
12. ŠRÚMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
3 KVS HK
KVS HK
193.99 8 297.05 260 201.9990.10/80,5-
13. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
3 USK Pha
USK Pha
166.50 106 0.00 999 272.50160.61/143,5-
  PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
3 Rakovník
Sušice
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ?B102.14 0 100.69 0 100.69 -
2. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha106.92 0 102.46 0 102.461.77/1,8-
3. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy109.65 0 109.62 4 109.658.96/8,9-
4. VL?NOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ?B108.12 4 106.23 4 110.239.54/9,5-
5. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha108.98 8 106.26 4 110.269.57/9,5-
6. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn106.65 4 109.16 50 110.659.96/9,9-
7. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava120.98 102 110.58 2 112.5811.89/11,8-
8. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha112.84 2 109.36 4 113.3612.67/12,6-
9. POSPÍCHAL Radek 1994 2 SKVS ?B128.64 108 120.20 2 122.2021.51/21,4-
10. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha122.08 8 121.86 4 125.8625.17/25,0-
11. KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.126.50 10 126.44 0 126.4425.75/25,6-
12. LERCH Adam 1998 2 Klášter.131.87 8 125.16 2 127.1626.47/26,3-
13. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK126.84 56 123.15 8 131.1530.46/30,3-
14. VRBA Ji?í 1997 2 Olomouc125.01 12 122.29 106 137.0136.32/36,1-
15. FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.162.34 6 147.26 10 157.2656.57/56,2-
16. PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha140.41 154 161.86 8 169.8669.17/68,7-
17. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha131.28 54 117.73 56 173.7373.04/72,5-
18. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy139.36 52 156.48 52 191.3690.67/90,0-
19. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor145.15 54 155.99 104 199.1598.46/97,8-
20. KAŠPAR Albert 1998 KK Opava177.00 154 207.88 6 213.88113.19/112,4-
21. ZAPLETAL Vojt?ch 1998 3 Kralupy126.47 266 120.98 102 222.98122.29/121,5-
22. CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK142.77 156 174.07 54 228.07127.38/126,5-
23. KUNA Václav 1998 3 SKVS ?B204.74 58 185.25 56 241.25140.56/139,6-
24. ŠRÚMA Radek 1995 3 KVS HK179.09 262 204.00 62 266.00165.31/164,2-
25. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha158.06 110 156.05 110 266.05165.36/164,2-
26. MRÚZEK Vojta 1998 KK Opava197.37 152 0.00 999 349.37248.68/247,0-
27. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc212.35 206 203.79 154 357.79257.10/255,3-
28. MORKES Michal 1995 3 KVS HK203.06 452 227.91 254 481.91381.22/378,6-
29. ŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.0.00 999 183.86 456 639.86539.17/535,5-
  KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice112.01 4 107.21 0 107.21 -
2. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.111.33 4 109.80 0 109.802.59/2,4-
3. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava113.72 2 113.51 4 115.728.51/7,9-
4. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava117.57 8 117.38 60 125.5718.36/17,1-
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy129.10 56 122.99 4 126.9919.78/18,4-
6. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava123.82 4 126.64 4 127.8220.61/19,2-
7. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava126.50 52 127.39 2 129.3922.18/20,7-
8. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ?B139.59 2 136.78 6 141.5934.38/32,1-
9. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.141.11 8 152.34 58 149.1141.90/39,1-
10. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 ?.Lípa151.78 4 146.80 6 152.8045.59/42,5-
11. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha197.21 8 152.80 6 158.8051.59/48,1-
12. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno158.23 58 155.12 6 161.1253.91/50,3-
13. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc196.94 54 162.74 14 176.7469.53/64,9-
14. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice128.67 50 142.65 56 178.6771.46/66,7-
15. ŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha185.30 104 180.10 0 180.1072.89/68,0-
16. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ?B141.60 108 134.27 64 198.2791.06/84,9-
17. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kada?132.67 104 148.33 110 236.67129.46/120,8-
18. DUŠKOVÁ Kate?ina 1998 3 USK Pha170.33 108 185.42 154 278.33171.12/159,6-
19. MATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn156.43 154 163.61 154 310.43203.22/189,6-
20. PRÜHEROVÁ Alžb?ta 1996 3 SKVS ?B167.80 256 204.09 114 318.09210.88/196,7-
21. HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 KVSPísek155.82 208 158.12 354 363.82256.61/239,4-
22. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc176.89 258 210.69 162 372.69265.48/247,6-
23. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc158.60 456 0.00 1001 614.60507.39/473,3-
24. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc335.87 304 0.00 1049 639.87532.66/496,8-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3