vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom - sobota

24.09.2011   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 2000 0 SVK102.50 0 104.80 4 102.50 0
2. DANĚK Aleš 1979 0 Olomouc105.30 2 105.10 0 105.102.60/2,567
3. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha105.20 0 106.50 0 105.202.70/2,659
4. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.107.60 0 106.30 0 106.303.80/3,751
5. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc107.50 0 105.90 4 107.505.00/4,947
6.1/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava109.60 4 108.40 0 108.405.90/5,843
7. NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc117.20 2 112.40 2 114.4011.90/11,639
8.1/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc115.50 0 114.90 4 115.5013.00/12,735
9.2/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.116.50 0 115.10 2 116.5014.00/13,731
10.3/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.124.30 2 115.10 2 117.1014.60/14,227
11.1/VMROZSYPAL Rudolf 1971 3 Olomouc120.00 0 120.60 0 120.0017.50/17,123
12.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk120.50 4 118.40 2 120.4017.90/17,519
12.2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí125.80 2 120.40 0 120.4017.90/17,518
14.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno124.00 0 122.40 0 122.4019.90/19,417
15.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel125.30 0 123.10 2 125.1022.60/22,016
16.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc127.60 0 127.60 0 127.6025.10/24,515
17.4/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.129.70 4 125.70 2 127.7025.20/24,614
18.5/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí128.00 2 138.10 0 130.0027.50/26,813
19.3/ZSMRŮZEK Vojta 1998 0 KK Opava129.00 4 130.50 2 132.5030.00/29,312
20.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo133.90 2 131.50 4 135.5033.00/32,211
21.2/VSMALÝ Pavel 1954 3 Lukavice137.00 2 136.30 0 136.3033.80/33,010
22.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.143.10 2 138.20 0 138.2035.70/34,89
23.4/ZSKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava145.80 0 138.50 0 138.5036.00/35,18
24.5/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel127.20 106 133.70 6 139.7037.20/36,37
25.6/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel143.00 6 138.30 4 142.3039.80/38,86
26.7/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel134.50 8 137.50 8 142.5040.00/39,05
27.2/ZMPŘIKRYL Matěj 1999 0 Tesla Bo159.40 2 148.20 0 148.2045.70/44,64
28.6/DMOLEJNÍK Jan 1996 0 SKVeselí172.30 4 151.40 2 153.4050.90/49,73
29.3/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.153.30 2 155.20 0 155.2052.70/51,42
30.4/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.160.90 2 149.10 56 162.9060.40/58,91
31.2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno162.00 2 130.00 52 164.0061.50/60,00
32. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel127.80 52 125.90 52 177.9075.40/73,60
33.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň136.60 102 140.10 56 196.1093.60/91,30
34.8/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel155.80 56 149.90 56 205.90103.40/100,90
35.9/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.189.40 106 165.30 50 215.30112.80/110,00
36.10/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel161.90 56 168.10 56 217.90115.40/112,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava117.70 0 112.90 0 112.90 67
2.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava114.10 0 113.10 2 114.101.20/1,159
3. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc119.70 6 115.00 0 115.002.10/1,955
4.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice115.10 0 0.00 999 115.102.20/1,951
5.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno117.30 2 115.80 0 115.802.90/2,647
6.2/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava118.90 0 115.50 2 117.504.60/4,143
7. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh129.50 0 120.90 0 120.908.00/7,139
8.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc123.60 0 121.60 0 121.608.70/7,735
9. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň123.30 0 122.10 0 122.109.20/8,131
10.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 3 KK Opava143.30 0 122.90 0 122.9010.00/8,927
11.2/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž127.70 0 121.30 4 125.3012.40/11,023
12.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník128.70 2 124.70 2 126.7013.80/12,219
13.3/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 0 Olomouc127.40 2 124.80 2 126.8013.90/12,318
14.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc128.40 6 127.20 2 129.2016.30/14,417
15.2/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.137.80 2 132.00 0 132.0019.10/16,916
16.3/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc133.00 0 139.30 2 133.0020.10/17,815
16. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž140.20 2 133.00 0 133.0020.10/17,814
18.4/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn171.40 50 134.90 0 134.9022.00/19,513
19.3/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc144.50 2 137.10 0 137.1024.20/21,412
20.3/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž152.20 0 137.70 4 141.7028.80/25,511
21.4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel141.00 2 152.00 50 143.0030.10/26,710
22.4/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava148.00 2 143.10 0 143.1030.20/26,79
23.5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.143.90 0 0.00 999 143.9031.00/27,58
24.5/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.155.10 54 144.90 0 144.9032.00/28,37
25.5/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk149.50 52 148.50 0 148.5035.60/31,56
26.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel148.50 4 149.00 50 152.5039.60/35,15
27.6/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno153.20 2 168.60 2 155.2042.30/37,54
28.7/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž206.10 4 157.60 2 159.6046.70/41,43
29.5/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.143.70 56 158.50 2 160.5047.60/42,22
30.6/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel199.60 6 164.10 2 166.1053.20/47,11
31.7/DMŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc158.60 154 155.70 56 211.7098.80/87,50
32.6/ZSOSIFOVÁ Hana 1997 0 Ostrava160.00 52 174.20 50 212.0099.10/87,80
33.7/ZSKŘEMPKOVÁ Anna 1998 0 KK Opava162.90 204 165.90 52 217.90105.00/93,00
34.8/ZMŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel178.00 152 154.60 108 262.60149.70/132,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŠINDLER Marek
SVOBODA Adam
1992
1994
1 Dukla B. USK Pha
Dukla B. USK Pha
112.00 4 114.50 6 116.00 62
2. BEŇUŠ Matěj
DANĚK Aleš
2000
2000
SVK
Olomouc
116.10 0 0.00 999 116.100.10/0,10
3. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
118.30 0 131.00 2 118.302.30/2,054
4.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
127.60 0 120.30 2 122.306.30/5,446
5. ŠRÁMEK Michal
ŘÍHA Martin
1982
1992
1 Č.Lípa
USK Pha
122.40 0 124.40 2 122.406.40/5,538
6.1/DSPRSKAVEC Jiří
ROHAN Lukáš
1993
1995
2 USK Pha
USK Pha
128.10 10 121.90 2 123.907.90/6,834
7. DUPAL Jiří
BOŽEK Radim
1991
1992
USK Pha
Olomouc
0.00 999 120.20 4 124.208.20/7,130
8.2/DSBINČÍK Petr
BAHENSKÝ Matouš
1994
1994
2 KK Opava
KK Opava
128.40 0 123.20 2 125.209.20/7,926
9.3/DSŠEDIVÝ Jakub
HOŠEK Ondřej
1994
1995
2 Č.Lípa
KK Brno
126.80 0 126.10 0 126.1010.10/8,722
10.1/VMKŘEMPEK Kamil
MRŮZEK Vladimír
1971
1971
KK Opava
KK Opava
133.00 0 129.40 0 129.4013.40/11,618
11.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
133.30 0 129.70 0 129.7013.70/11,814
12.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
137.20 4 134.60 0 134.6018.60/16,010
13.2/DMOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
148.60 54 145.50 4 149.5033.50/28,99
14.3/DMKŘEMPKOVÁ Anna
MRŮZEK Jakub
1998
1995
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 151.40 2 153.4037.40/32,28
15.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
149.70 6 1349.90 10 155.7039.70/34,27
16. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
161.40 2 157.60 6 163.4047.40/40,96
17.4/DSSATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
152.10 60 158.00 6 164.0048.00/41,45
18.3/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
173.20 4 177.50 54 177.2061.20/52,84
19. PŘIKRYL Lubor
PŘIKRYL Matěj
1965
1999
Tesla Bo
Tesla Bo
172.00 6 229.70 8 178.0062.00/53,43
20.1/VHEINZ Stanislav
KOHOUTEK Jaroslav
1963
1963
Olomouc
Šumperk
177.30 2 0.00 999 179.3063.30/54,62
21.2/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
189.90 4 668.10 4 193.9077.90/67,21
22.5/DSŽNIVA Marek
SOVÁKOVÁ Lenka
1995
1993
2 Val.Mez.
Val.Mez.
191.60 12 0.00 999 203.6087.60/75,50
23.4/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
160.90 56 151.00 56 207.0091.00/78,40
24.4/DMFOLKMAN Jan
ULWER Jiří
1995
1995
Týniště
Týniště
162.80 104 158.40 52 210.4094.40/81,40
25.3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
199.30 104 213.10 52 265.10149.10/128,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava94.00 2 98.90 2 96.00 172
2. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc97.00 0 0.00 999 97.001.00/1,0164
3.1/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno101.70 6 99.10 0 99.103.10/3,2160
4.2/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava98.50 4 99.80 0 99.803.80/4,0156
5.1/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava109.80 0 100.00 0 100.004.00/4,2152
6.3/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa102.00 0 102.90 2 102.006.00/6,3148
7.4/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava105.70 2 102.90 0 102.906.90/7,2144
7. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí107.00 2 102.90 0 102.906.90/7,2140
9. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava102.90 2 101.40 2 103.407.40/7,7136
10.5/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc104.70 0 103.80 0 103.807.80/8,1132
11.2/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava109.30 0 104.50 0 104.508.50/8,9128
12. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh105.50 0 107.50 2 105.509.50/9,9124
13.3/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy106.20 2 108.20 0 108.2012.20/12,7120
13.2/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí108.20 0 109.30 0 108.2012.20/12,7116
15.4/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc106.90 2 109.10 4 108.9012.90/13,4112
16. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž110.80 0 109.00 0 109.0013.00/13,5108
17. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa109.60 0 107.30 2 109.3013.30/13,9104
18. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.109.40 0 112.30 0 109.4013.40/14,0100
19.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc112.20 0 109.90 0 109.9013.90/14,596
20.2/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž108.00 2 109.70 2 110.0014.00/14,692
21. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc111.00 0 108.90 2 110.9014.90/15,588
22.6/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha109.80 4 110.60 2 112.6016.60/17,384
23.3/VMSVOBODA David 1974 0 Val.Mez.113.70 0 111.10 2 113.1017.10/17,880
23. NEDVĚD Jaroslav 1989 3 Olomouc108.60 52 113.10 0 113.1017.10/17,876
25.3/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc115.40 2 111.30 2 113.3017.30/18,072
26. VEČEREK Michal 1977 3 KK Opava113.80 0 114.60 0 113.8017.80/18,568
27.5/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava115.80 4 114.90 0 114.9018.90/19,764
28.4/VMKNEBEL Robert 1971 0 Olomouc115.00 0 0.00 999 115.0019.00/19,860
29.4/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí115.30 0 120.80 4 115.3019.30/20,156
30.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž116.30 0 116.50 2 116.3020.30/21,152
31.6/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí116.90 0 116.90 0 116.9020.90/21,848
32. KRATOCHVÍL Radek 1977 0 Olomouc117.20 0 0.00 999 117.2021.20/22,144
33.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava120.10 2 117.50 2 119.5023.50/24,543
34.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava119.70 0 121.50 0 119.7023.70/24,742
35. BAŘINA Jiří 1992 3 Přerov117.80 2 0.00 999 119.8023.80/24,841
36.4/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště125.90 0 120.00 0 120.0024.00/25,040
37.7/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec119.70 56 112.10 8 120.1024.10/25,139
38.5/VHRIC Dušan 1966 3 Olomouc122.90 0 120.40 0 120.4024.40/25,438
38.7/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy118.40 2 119.70 4 120.4024.40/25,437
40.5/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno120.90 2 119.30 2 121.3025.30/26,436
41. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí118.50 4 118.00 4 122.0026.00/27,135
42.8/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc122.70 0 124.10 4 122.7026.70/27,834
43. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž120.10 4 119.20 4 123.2027.20/28,333
44.8/DSSTŘECHA Petr 1994 3 VSDK122.20 12 119.70 4 123.7027.70/28,932
45. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž122.00 2 124.20 0 124.0028.00/29,231
46.5/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.120.10 4 123.40 2 124.1028.10/29,330
47.9/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc125.10 0 123.30 4 125.1029.10/30,329
48. BARCAJ Adam 1988 3 Přerov0.00 999 121.30 4 125.3029.30/30,528
49.10/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice127.30 6 121.50 4 125.5029.50/30,727
50.6/DMHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh125.80 0 124.90 2 125.8029.80/31,026
50.11/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava137.30 2 123.80 2 125.8029.80/31,025
52.1/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice140.50 4 126.00 0 126.0030.00/31,324
53.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy122.50 4 123.80 6 126.5030.50/31,823
54.12/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava0.00 999 123.30 4 127.3031.30/32,622
55. MRŮZEK Ondřej 1987 0 Olomouc136.30 8 126.10 2 128.1032.10/33,421
56.6/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.129.60 10 126.90 2 128.9032.90/34,320
57.3/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc125.80 4 129.30 4 129.8033.80/35,219
58.13/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň130.30 0 140.30 52 130.3034.30/35,718
59.6/VŠVIHEL Luboš 1960 0 Přerov140.60 0 130.60 0 130.6034.60/36,017
60.1/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc143.50 2 131.50 0 131.5035.50/37,016
60. KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel131.50 0 0.00 999 131.5035.50/37,015
62.14/ZSBINDER Martin 1997 0 Roudnice128.40 4 130.10 2 132.1036.10/37,614
63.4/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc132.40 2 132.00 4 134.4038.40/40,013
64.5/ZMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice136.70 0 135.80 0 135.8039.80/41,512
65.7/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště137.90 2 130.90 6 136.9040.90/42,611
66.8/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno135.60 2 141.10 2 137.6041.60/43,310
67.7/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk131.70 6 0.00 999 137.7041.70/43,49
68.6/ZMVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.135.90 2 136.20 2 137.9041.90/43,68
69.15/ZSMOTYČKA Marek 1998 0 SKVeselí150.70 8 139.10 0 139.1043.10/44,97
70.9/DMFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště136.80 104 139.50 2 141.5045.50/47,46
71.16/ZSJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto138.20 6 140.10 4 144.1048.10/50,15
72.7/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.153.80 2 142.70 2 144.7048.70/50,74
73.10/DMBARGEL Radek 1996 0 Šumperk136.50 56 140.90 8 148.9052.90/55,13
74.8/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha144.40 6 144.80 6 150.4054.40/56,72
75. SKÁCELÍK Radek 1992 0 Přerov139.60 56 151.50 0 151.5055.50/57,81
76.9/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště155.80 4 171.40 52 159.8063.80/66,50
77.10/ZMČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.153.40 56 160.10 2 162.1066.10/68,90
78.7/VMŠMOLDAS František 1975 0 Zábřeh143.80 52 162.30 0 162.3066.30/69,10
79.17/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště167.00 4 214.40 6 171.0075.00/78,10
80.18/ZSKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž173.90 6 175.40 4 179.4083.40/86,90
81.11/ZMMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.170.10 10 164.20 54 180.1084.10/87,60
82.12/ZMKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž177.50 8 184.70 106 185.5089.50/93,20
83.13/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.159.30 56 194.90 54 215.30119.30/124,30
84.19/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc168.60 152 167.90 54 221.90125.90/131,10
85.14/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc187.70 104 173.20 50 223.20127.20/132,50
86.20/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště155.50 104 147.20 106 253.20157.20/163,80
87.15/ZMPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí187.80 108 160.40 104 264.40168.40/175,40
88.16/ZMŠIMARA Dominik 1999 0 Litovel208.00 106 210.20 100 310.20214.20/223,10
89.17/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.225.40 100 176.70 154 325.40229.40/239,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno136.20 0 129.30 0 129.30 20
2.1/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava141.90 52 135.30 2 137.308.00/6,216
3.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc140.20 2 142.50 0 142.2012.90/10,012
4. ŽANDOVÁ Věra 1990 0 Zábřeh185.00 4 144.90 6 150.9021.60/16,78
5.2/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc155.80 2 155.40 6 157.8028.50/22,07
6.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.156.00 6 158.00 4 162.0032.70/25,36
7.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel158.30 52 163.20 2 165.2035.90/27,85
8.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.169.00 0 160.50 54 169.0039.70/30,74
9.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.165.80 6 177.20 2 171.8042.50/32,93
10.2/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc174.60 2 206.20 52 176.6047.30/36,62
11.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn185.90 54 178.80 0 178.8049.50/38,31
12.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel194.40 54 171.90 50 221.9092.60/71,60
13.4/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.223.40 102 199.20 54 253.20123.90/95,80
14.5/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.220.00 52 226.60 52 272.00142.70/110,40

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno142.20 4 132.70 4 136.70 0
2. KLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice141.20 0 138.00 0 138.001.30/1,00
3. BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava146.40 4 145.80 0 145.809.10/6,70
4. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice151.20 2 151.00 2 153.0016.30/11,90
5. KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc176.60 52 172.10 50 222.1085.40/62,50
6. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno174.40 158 128.10 104 232.1095.40/69,80
7. CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí216.00 152 185.70 52 237.70101.00/73,90
8. FIALA Jakub 2001 0 Olomouc192.40 100 194.20 50 244.20107.50/78,60
9. MOTYČKOVÁ Sára 2001 0 SKVeselí171.20 304 167.90 100 267.90131.20/96,00
10. SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc186.70 100 192.80 100 286.70150.00/109,70
11. KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc0.00 999 187.20 100 287.20150.50/110,10
12. LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc186.20 102 187.90 150 288.20151.50/110,80
13. RUDORFER Martin 2004 0 Olomouc210.20 108 197.80 102 299.80163.10/119,30
14. KNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc220.10 104 212.10 102 314.10177.40/129,80
15. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto217.20 154 204.10 152 356.10219.40/160,50
16. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc217.80 152 226.80 202 369.80233.10/170,50
17. HRADEC 2000 0 Olomouc0.00 999 187.04 354 541.04404.34/295,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3