vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom - neděle

25.09.2011   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 2000 0 SVK107.30 2 106.50 0 106.50 0
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha112.15 2 108.70 0 108.702.20/2,165
3. DANĚK Aleš 1979 0 Olomouc109.90 0 109.00 4 109.903.40/3,257
4.1/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava112.50 2 112.40 2 114.407.90/7,449
5.2/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.123.70 52 117.70 0 117.7011.20/10,545
6.3/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.118.00 0 120.90 0 118.0011.50/10,841
7. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 999 111.20 8 119.2012.70/11,937
8.1/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc117.10 6 115.60 4 119.6013.10/12,333
9. NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc117.80 2 0.00 999 119.8013.30/12,529
10.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk121.40 0 163.90 4 121.4014.90/14,025
11.1/VMROZSYPAL Rudolf 1971 3 Olomouc127.10 0 125.30 0 125.3018.80/17,721
12.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno128.20 0 125.60 0 125.6019.10/17,920
13.3/VMURBAN Radek 1972 3 Šumperk122.60 4 124.80 2 126.6020.10/18,919
14.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel127.10 0 128.70 0 127.1020.60/19,318
14.2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí125.10 2 129.10 0 127.1020.60/19,317
16.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc130.30 0 129.90 2 130.3023.80/22,316
16.4/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí130.80 4 126.30 4 130.3023.80/22,315
18.3/ZSMRŮZEK Vojta 1998 0 KK Opava130.40 2 138.50 102 132.4025.90/24,314
19.4/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel140.40 2 135.20 0 135.2028.70/26,913
20. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel136.00 0 0.00 999 136.0029.50/27,712
21.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo136.30 4 134.30 2 136.3029.80/28,011
22.2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno146.60 0 136.50 0 136.5030.00/28,210
23.5/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.133.50 4 136.10 4 137.5031.00/29,19
24.4/VMVRUBLOVSKÝ Jiří 1969 3 Olomouc139.50 2 138.10 0 138.1031.60/29,78
25.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.143.70 0 143.20 0 143.2036.70/34,57
26.5/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel144.90 0 144.30 2 144.9038.40/36,16
27.3/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 3 Litovel155.70 2 144.80 2 146.8040.30/37,85
28.6/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel142.10 6 147.00 2 148.1041.60/39,14
29.7/ZSKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava144.50 4 186.30 0 148.5042.00/39,43
30.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň156.60 6 144.90 4 148.9042.40/39,82
31.2/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.159.20 54 157.30 0 157.3050.80/47,71
32.3/ZMPŘIKRYL Matěj 1999 0 Tesla Bo154.50 4 164.30 8 158.5052.00/48,80
33.8/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel164.30 4 162.80 52 168.3061.80/58,00
34.4/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.167.30 4 177.00 52 171.3064.80/60,80
35.9/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel175.00 6 0.00 999 181.0074.50/70,00
36.6/DMOLEJNÍK Jan 1996 0 SKVeselí160.00 50 153.90 52 205.9099.40/93,30
37.10/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.186.50 104 187.40 54 241.40134.90/126,70
  MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÝ Pavel 1954 3 Lukavice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava117.10 0 113.00 2 115.00 74
2.1/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava116.60 0 116.60 0 116.601.60/1,466
3.1/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň117.00 0 118.50 2 117.002.00/1,762
4.2/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava118.70 0 120.50 4 118.703.70/3,258
5.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno122.90 4 118.90 0 118.903.90/3,454
6. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc117.60 2 121.90 0 119.604.60/4,050
7.3/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice119.10 2 116.40 4 120.405.40/4,746
8. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň123.70 0 121.00 0 121.006.00/5,242
9. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc123.30 0 120.50 2 122.507.50/6,538
10.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc128.20 2 125.90 0 125.9010.90/9,534
11.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník126.10 2 124.70 2 126.7011.70/10,230
12.2/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž126.00 2 125.30 2 127.3012.30/10,726
13.2/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 0 Olomouc128.40 0 130.10 0 128.4013.40/11,722
14.2/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn135.10 0 133.60 0 133.6018.60/16,218
15. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh129.80 4 133.00 2 133.8018.80/16,317
16.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc135.10 6 131.50 4 135.5020.50/17,816
17.5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.143.00 0 137.90 0 137.9022.90/19,915
18.3/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž138.80 0 138.80 0 138.8023.80/20,714
19.3/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.140.20 0 136.90 2 138.9023.90/20,813
20.3/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc144.90 2 139.00 0 139.0024.00/20,912
21. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž142.20 0 137.80 2 139.8024.80/21,611
22.4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel146.00 4 142.00 0 142.0027.00/23,510
23.4/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.143.40 0 145.10 2 143.4028.40/24,79
24.6/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava145.60 4 147.50 0 147.5032.50/28,38
25.4/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc147.70 2 146.70 2 148.7033.70/29,37
26.5/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk145.90 4 144.90 4 148.9033.90/29,56
27.5/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel151.70 2 148.10 52 153.7038.70/33,75
28.5/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.158.20 0 155.00 4 158.2043.20/37,64
29.6/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž152.40 6 164.00 6 158.4043.40/37,73
30.7/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno173.20 0 159.60 0 159.6044.60/38,82
31.6/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel173.00 8 158.80 4 162.8047.80/41,61
32.7/ZSKŘEMPKOVÁ Anna 1998 0 KK Opava162.80 4 161.10 2 163.1048.10/41,80
33.7/DMŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc182.80 4 175.70 52 186.8071.80/62,40
34.8/ZSOSIFOVÁ Hana 1997 0 Ostrava152.00 50 154.60 50 202.0087.00/75,70
35.8/ZMŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel155.90 254 175.80 104 279.80164.80/143,30
  PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 3 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc98.90 0 97.40 0 97.40 162
2.1/DSPRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha99.40 0 96.10 2 98.100.70/0,7154
3.2/DSBINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava101.70 0 102.60 0 101.704.30/4,4146
4.3/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava101.30 2 102.50 0 102.505.10/5,2142
5.4/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec103.10 0 102.90 0 102.905.50/5,6138
6.5/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa111.60 4 103.10 0 103.105.70/5,9134
7.6/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc103.50 2 103.70 0 103.706.30/6,5130
8.7/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava104.70 0 104.90 0 104.707.30/7,5126
9. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí107.60 0 105.50 0 105.508.10/8,3122
10. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava105.10 4 103.80 2 105.808.40/8,6118
11.1/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava106.00 0 107.00 4 106.008.60/8,8114
12. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh108.00 2 106.10 0 106.108.70/8,9110
13.1/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno104.20 2 0.00 999 106.208.80/9,0106
14.2/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava110.60 0 108.10 0 108.1010.70/11,0102
15.2/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí108.20 0 109.20 4 108.2010.80/11,198
16. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.113.60 0 109.50 0 109.5012.10/12,494
17.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž111.00 4 110.50 0 110.5013.10/13,490
18. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž111.10 0 110.70 0 110.7013.30/13,786
19.3/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc115.30 4 111.70 0 111.7014.30/14,782
20.3/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc110.40 2 110.70 2 112.4015.00/15,478
21. NEDVĚD Jaroslav 1989 3 Olomouc112.90 0 110.00 4 112.9015.50/15,974
22. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc113.20 0 111.00 2 113.0015.60/16,070
23.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc112.10 2 113.10 0 113.1015.70/16,166
24.4/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí114.50 0 113.40 0 113.4016.00/16,462
25. VEČEREK Michal 1977 3 KK Opava115.50 0 113.90 0 113.9016.50/16,958
26. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí114.40 0 116.20 0 114.4017.00/17,554
27. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa112.90 2 170.90 0 114.9017.50/18,050
28.3/VMSVOBODA David 1974 0 Val.Mez.116.20 0 115.80 0 115.8018.40/18,946
29.4/VMKNEBEL Robert 1971 0 Olomouc116.10 0 0.00 999 116.1018.70/19,242
30.5/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava116.90 0 119.60 4 116.9019.50/20,038
31.1/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava119.40 2 117.40 0 117.4020.00/20,537
31. KRATOCHVÍL Radek 1977 0 Olomouc117.40 0 0.00 999 117.4020.00/20,536
33.6/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc123.10 2 119.70 0 119.7022.30/22,935
34. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž120.00 0 120.40 4 120.0022.60/23,234
35.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž120.10 0 121.10 0 120.1022.70/23,333
35.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava123.00 2 120.10 0 120.1022.70/23,332
37.5/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno120.40 0 120.60 0 120.4023.00/23,631
38.7/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava120.60 0 122.80 0 120.6023.20/23,830
39.8/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava121.30 0 121.30 4 121.3023.90/24,529
40.4/VHRIC Dušan 1966 3 Olomouc121.60 0 121.80 0 121.6024.20/24,828
41.4/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí118.10 4 3355.40 0 122.1024.70/25,427
42.5/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště122.80 4 122.50 0 122.5025.10/25,826
43. DAMBORSKÝ Libor 1982 3 Kroměříž121.40 2 121.20 6 123.4026.00/26,725
44.9/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc123.80 0 125.00 4 123.8026.40/27,124
45.5/DMHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh129.40 2 124.50 0 124.5027.10/27,823
46.6/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník134.60 6 125.40 0 125.4028.00/28,722
47.8/DSSTŘECHA Petr 1994 3 VSDK123.60 2 124.00 8 125.6028.20/29,021
48.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc130.80 0 126.40 2 128.4031.00/31,820
49.2/ZMVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.132.20 4 126.70 2 128.7031.30/32,119
50.10/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice128.90 0 126.80 2 128.8031.40/32,218
51.6/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.129.90 2 129.70 0 129.7032.30/33,217
52.7/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště131.60 4 130.00 0 130.0032.60/33,516
53.3/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice131.10 0 132.00 0 131.1033.70/34,615
54.11/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň133.20 0 129.40 2 131.4034.00/34,914
55.6/VŠVIHEL Luboš 1960 0 Přerov132.60 0 132.50 2 132.6035.20/36,113
56.4/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc138.60 2 134.70 0 134.7037.30/38,312
57.12/ZSMOTYČKA Marek 1998 0 SKVeselí132.80 4 131.20 4 135.2037.80/38,811
58.5/ZMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice133.30 2 137.70 0 135.3037.90/38,910
59.6/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha137.70 4 131.40 6 137.4040.00/41,19
60.7/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk137.20 6 136.10 4 140.1042.70/43,88
61.1/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc143.00 0 138.40 2 140.4043.00/44,17
62. MRŮZEK Ondřej 1987 0 Olomouc131.90 10 162.90 52 141.9044.50/45,76
63. SKÁCELÍK Radek 1992 0 Přerov140.70 4 139.90 4 143.9046.50/47,75
64.7/VMŠMOLDAS František 1975 0 Zábřeh142.20 52 140.00 6 146.0048.60/49,94
65.8/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno187.60 2 146.00 2 148.0050.60/52,03
66.13/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště144.90 6 144.70 6 150.7053.30/54,72
67.14/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště155.40 4 154.20 0 154.2056.80/58,31
68.15/ZSBINDER Martin 1997 0 Roudnice0.00 999 146.50 12 158.5061.10/62,70
69.7/ZMČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.173.10 2 154.90 4 158.9061.50/63,10
70.8/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště161.00 6 167.20 0 167.0069.60/71,50
71.16/ZSKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž163.60 56 172.30 8 180.3082.90/85,10
72.9/DMŠVUB Jakub 1996 3 Šumperk137.40 100 133.60 50 183.6086.20/88,50
73.9/ZMKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž209.60 2 191.20 54 211.60114.20/117,20
74.17/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc173.00 150 167.30 50 217.30119.90/123,10
75.10/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc182.00 50 172.80 52 224.80127.40/130,80
76.11/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.170.40 58 232.50 6 228.40131.00/134,50
77.12/ZMPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí179.50 52 172.80 102 231.50134.10/137,70
78.13/ZMMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.226.50 6 174.30 104 232.50135.10/138,70
79.14/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.190.50 102 234.30 100 292.50195.10/200,30
  DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FOLKMAN Jan 1995 3 Týniště0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BARCAJ Adam 1988 3 Přerov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAŘINA Jiří 1992 3 Přerov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠIMARA Dominik 1999 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BARGEL Radek 1996 0 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PINKAS Adam 1993 3 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj
DANĚK Aleš
2000
2000
SVK
Olomouc
118.50 0 115.40 0 115.40 0
2. ŠINDLER Marek
SVOBODA Adam
1992
1994
1 Dukla B.
USK Pha
114.30 2 121.00 204 116.300.90/0,854
3. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
121.20 4 120.00 0 120.004.60/4,046
4.1/DSPRSKAVEC Jiří
ROHAN Lukáš
1993
1995
2 USK Pha
USK Pha
124.30 8 121.00 4 125.009.60/8,338
5. DUPAL Jiří
BOŽEK Radim
1991
1992
USK Pha
Olomouc
0.00 999 120.50 6 126.5011.10/9,634
6.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
130.20 0 130.90 0 130.2014.80/12,830
7.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
130.50 4 129.60 2 131.6016.20/14,026
8.1/VMKŘEMPEK Kamil
MRŮZEK Vladimír
1971
1971
KK Opava
KK Opava
133.90 0 0.00 999 133.9018.50/16,022
9.2/DSBINČÍK Petr
BAHENSKÝ Matouš
1994
1994
2 KK Opava
KK Opava
131.70 4 133.50 4 135.7020.30/17,618
10.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
134.40 2 144.60 108 136.4021.00/18,214
11.3/DSŠEDIVÝ Jakub
HOŠEK Ondřej
1994
1995
2 Č.Lípa
KK Brno
133.00 4 0.00 999 137.0021.60/18,710
12.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
149.50 2 150.20 2 151.5036.10/31,39
13.4/DSSATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
155.20 0 151.90 0 151.9036.50/31,68
14.2/DMOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
0.00 999 152.40 8 160.4045.00/39,07
15. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
159.70 2 0.00 999 161.7046.30/40,16
16.3/DMFOLKMAN Jan
ULWER Jiří
1995
1995
Týniště
Týniště
158.50 6 0.00 999 164.5049.10/42,55
17.2/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
182.60 50 161.00 6 167.0051.60/44,74
18. PŘIKRYL Lubor
PŘIKRYL Matěj
1965
1999
Tesla Bo
Tesla Bo
183.70 2 167.10 4 171.1055.70/48,33
19.3/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
167.40 6 200.50 4 173.4058.00/50,32
20.4/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
162.40 104 191.00 6 197.0081.60/70,71
21.3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
223.70 60 245.00 114 283.70168.30/145,80
22.5/DSŽNIVA Marek
SOVÁKOVÁ Lenka
1995
1993
2 Val.Mez.
Val.Mez.
182.40 106 0.00 999 288.40173.00/149,90
23.4/DMKŘEMPKOVÁ Anna
MRŮZEK Jakub
1998
1995
2 KK Opava
KK Opava
145.60 154 0.00 999 299.60184.20/159,60
  HEINZ Stanislav
KOHOUTEK Jaroslav
1963
1963
Olomouc
Šumperk
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PATÁK Jan
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal
ŘÍHA Martin
1982
1992
1 Č.Lípa
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno130.40 2 129.60 2 131.60 20
2.1/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava136.30 4 135.20 4 139.207.60/5,816
3. ŽANDOVÁ Věra 1990 0 Zábřeh142.20 4 142.10 2 144.1012.50/9,512
4.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.147.80 0 146.20 2 147.8016.20/12,38
5.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc149.10 4 162.60 52 153.1021.50/16,37
6.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc150.90 6 175.40 0 156.9025.30/19,26
7.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel158.50 6 163.00 50 164.5032.90/25,05
8.2/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc231.10 102 176.50 2 178.5046.90/35,64
9.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn205.80 106 180.50 0 180.5048.90/37,23
10.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.162.70 50 179.20 8 187.2055.60/42,22
11.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.164.80 50 0.00 999 214.8083.20/63,21
12.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel216.20 0 242.40 50 216.2084.60/64,30
13.4/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.193.30 100 192.70 52 244.70113.10/85,90
  KAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno141.90 2 136.30 4 140.30 0
2. KLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice140.20 2 142.00 6 142.201.90/1,40
3. BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava140.60 52 145.60 2 147.607.30/5,20
4. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice156.10 0 155.20 0 155.2014.90/10,60
5. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno177.60 160 156.90 62 218.9078.60/56,00
6. KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc179.30 54 183.60 52 233.3093.00/66,30
7. CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí185.30 54 184.00 50 234.0093.70/66,80
8. SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc213.40 52 188.40 52 240.40100.10/71,30
9. MOTYČKOVÁ Sára 2001 0 SKVeselí198.60 58 166.60 100 256.60116.30/82,90
10. FIALA Jakub 2001 0 Olomouc187.10 100 221.60 50 271.60131.30/93,60
11. KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc184.10 100 215.50 100 284.10143.80/102,50
12. LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc180.70 150 193.10 100 293.10152.80/108,90
13. RUDORFER Martin 2004 0 Olomouc190.30 108 196.10 106 298.30158.00/112,60
14. KNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc225.40 100 219.10 100 319.10178.80/127,40
15. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc223.50 150 207.90 150 357.90217.60/155,10
16. HRADEC 2000 0 Olomouc221.60 150 194.50 252 371.60231.30/164,90
17. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc214.70 252 241.50 202 443.50303.20/216,10
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMÍLEK Jiří 2003 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2003 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3