vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.závod Světového poháru ve slalomu - kvalifikace

12.08.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Lenka Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEZEK Stanislav 2000 CZE89.67 2 88.38 0 88.38 -
2. SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK88.38 0 91.69 4 88.38 -
3. MALEY Kynan 2000 AUS93.01 2 91.26 0 91.262.88/3,3-
4. INDRUCH Tomas 2000 CZE91.93 0 91.81 2 91.933.55/4,0-
5. FLORENCE David 2000 GBR90.19 2 91.00 2 92.193.81/4,3-
6. BENZIEN Jan 2000 GER93.26 0 92.72 0 92.724.34/4,9-
7. BETTGE Nico 2000 GER93.28 2 92.87 0 92.874.49/5,1-
8. SAVSEK Benjamin 2000 SLO91.29 2 92.91 2 93.294.91/5,6-
9. LENARCIC Jure 2000 SLO93.42 0 94.68 2 93.425.04/5,7-
10. EICHFELD Casey 2000 USA93.69 0 95.00 6 93.695.31/6,0-
11. GEBAS Vitezslav 2000 CZE92.30 4 93.75 0 93.755.37/6,1-
12. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE95.28 2 92.10 2 94.105.72/6,5-
13. TASIADIS Sideris 2000 GER92.14 2 93.56 2 94.145.76/6,5-
14. BENUS Matej 2000 SVK92.47 2 94.56 0 94.476.09/6,9-
15. KILJANEK Grzegorz 2000 POL94.47 0 96.43 4 94.476.09/6,9-
16. TENG Zhiqiang 2000 CHN97.14 0 93.05 2 95.056.67/7,5-
17. PROCTOR Mark 2000 GBR95.38 0 93.75 2 95.387.00/7,9-
18. ROZMUS Karol 2000 SVK96.83 6 95.44 0 95.447.06/8,0-
19. HOCEVAR Simeon 2000 SLO95.69 0 0.00 999 95.697.31/8,3-
20. PESCHIER Nicolas 2000 FRA94.04 2 0.00 999 96.047.66/8,7-
21. WOJS Grzegorz 2000 POL96.11 0 96.11 0 96.117.73/8,7-
22. DENNIS Tad 2000 USA96.33 0 98.32 52 96.337.95/9,0-
23. BERCIC Anze 2000 SLO94.67 2 103.43 156 96.678.29/9,4-
24. THOMAS Martin 2000 FRA95.55 4 94.88 2 96.888.50/9,6-
25. GODDARD Daniel 2000 GBR99.36 2 96.97 0 96.978.59/9,7-
26. SAYFIEV Ruslan 2000 RUS98.00 4 97.39 0 97.399.01/10,2-
27. LIPATOV Alexander 2000 RUS95.40 2 94.11 4 97.409.02/10,2-
28. JEFFERY Robin 2000 AUS97.48 0 99.76 10 97.489.10/10,3-
29. GARGAUD Chanut Denis 2000 FRA94.06 12 95.66 2 97.669.28/10,5-
30. MARC Jonathan 2000 FRA97.77 0 96.36 4 97.779.39/10,6-
31. BORROWS Ian 2000 AUS99.87 4 98.49 0 98.4910.11/11,4-
32. GAJARSKY Patrik 2000 SVK96.78 52 96.64 2 98.6410.26/11,6-
33. CIPRESSI Stefano 2000 ITA98.76 6 99.12 0 99.1210.74/12,2-
34. MARINIC Matija 2000 CRO97.19 2 97.65 2 99.1910.81/12,2-
35. PETRY Cassio 2000 BRA102.36 4 99.83 0 99.8311.45/13,0-
36. SMEDLEY Cameron 2000 CAN99.15 2 99.52 4 101.1512.77/14,4-
37. SHU Jianming 2000 CHN97.25 4 98.26 6 101.2512.87/14,6-
38. GEJDOS Stanislav 2000 ITA102.67 0 101.49 0 101.4913.11/14,8-
39. ZHANG Hang 2000 CHN101.15 2 99.53 2 101.5313.15/14,9-
40. POTVIN BERNAL Julian 2000 CAN113.34 4 101.71 0 101.7113.33/15,1-
41. HINTON Tyler 2000 USA101.11 2 100.12 2 102.1213.74/15,5-
42. SETKIN Kirill 2000 RUS95.35 54 98.16 4 102.1613.78/15,6-
43. KRAVANJA Nejc 2000 SLO98.88 4 101.37 4 102.8814.50/16,4-
44. NIEC Arkadiusz 2000 POL95.83 50 100.97 2 102.9714.59/16,5-
45. BABUIN Marco 2000 ITA103.47 4 101.40 4 105.4017.02/19,3-
46. MEZALS Matiss 2000 LAT106.50 52 102.63 4 106.6318.25/20,6-
47. HAEDERLI Loic 2000 SUI105.14 4 115.86 2 109.1420.76/23,5-
48. BASTIN Brent 2000 NZL103.90 6 105.67 4 109.6721.29/24,1-
49. TANIGUCHI Kazuya 2000 JPN116.38 8 107.35 4 111.3522.97/26,0-
50. GIBB Benjamin 2000 NZL111.77 6 105.45 8 113.4525.07/28,4-
51. HIGGINS Shaun 2000 NZL116.44 58 109.46 4 113.4625.08/28,4-
52. BACKER Daniel 2000 NED112.02 4 108.76 8 116.0227.64/31,3-
53. HLAZ Dzmitry 2000 BLR115.22 2 114.43 50 117.2228.84/32,6-
54. MERJAN Richard 2000 LIB114.57 4 121.80 10 118.5730.19/34,2-
55. CHABBEY Lucien 2000 SUI0.00 999 129.12 8 137.1248.74/55,1-
56. McKNIGHT Matthew 2000 IRL135.86 10 128.64 262 145.8657.48/65,0-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOSKOVA Katerina 2000 CZE118.75 6 115.51 0 115.51 -
2. LOUEN Mira 2000 GER113.34 4 119.46 16 117.341.83/1,6-
3. LOIR Caroline 2000 FRA115.58 2 0.00 999 117.582.07/1,8-
4. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS115.01 4 0.00 999 119.013.50/3,0-
5. TENG Qianqian 2000 CHN124.69 6 118.71 2 120.715.20/4,5-
6. CEN Nanquin 2000 CHN117.17 4 126.27 8 121.175.66/4,9-
7. MACOVA Katarina 2000 SVK119.92 2 119.11 6 121.926.41/5,5-
8. STOECKLIN Lena 2000 GER124.48 0 124.57 4 124.488.97/7,8-
9. FRANKLIN Mallory 2000 GBR134.69 54 123.91 6 129.9114.40/12,5-
10. REBOURS Oriane 2000 FRA128.94 6 138.00 58 134.9419.43/16,8-
11. LI Lu 2000 CHN135.81 6 134.71 4 138.7123.20/20,1-
12. KASPAROVA Anna 2000 CZE137.41 4 128.27 56 141.4125.90/22,4-
13. KOSMACHEVA Alexandra 2000 RUS138.20 4 132.45 62 142.2026.69/23,1-
14. BORROWS Alison 2000 AUS142.95 104 149.20 2 151.2035.69/30,9-
15. McGEE Alexandra 2000 CAN165.17 56 156.28 2 158.2842.77/37,0-
16. JANCOVA Monika 2000 CZE136.99 54 148.67 10 158.6743.16/37,4-
17. SPENCER Alice 2000 GBR148.15 156 161.42 8 169.4253.91/46,7-
18. JACQUET Claire 2000 FRA114.99 56 123.29 58 170.9955.48/48,0-
19. THOMPSON Hailey 2000 USA190.12 8 169.10 4 173.1057.59/49,9-
20. GUINEA Leanne 2000 AUS119.64 54 123.55 54 173.6458.13/50,3-
21. GRIMM Michaela 2000 GER144.55 56 118.23 56 174.2358.72/50,8-
22. ADAMS Lisa 2000 USA168.77 8 180.82 12 176.7761.26/53,0-
23. AUDET Sindy 2000 CAN148.74 58 168.42 10 178.4262.91/54,5-
24. DANIELS Haley 2000 CAN0.00 999 171.25 56 227.25111.74/96,7-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
96.08 2 96.88 0 96.88 -
2. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
96.20 2 96.09 2 98.091.21/1,2-
3. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
96.99 2 0.00 999 98.992.11/2,2-
4. FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
99.83 0 100.56 2 99.832.95/3,0-
5. SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
99.85 0 99.05 2 99.852.97/3,1-
6. BEHLING Robert
BECKER Thomas
2000
2000
GER
GER
100.37 0 101.46 4 100.373.49/3,6-
7. HRADILEK Vaclav
SEHNAL Stepan
2000
2000
CZE
CZE
100.54 0 101.11 2 100.543.66/3,8-
8. TALJAT Saso
BOZIC Luka
2000
2000
SLO
SLO
102.55 0 100.82 0 100.823.94/4,1-
9. PRINDA Lukas
HAVLICEK Jan
2000
2000
CZE
CZE
100.93 0 101.01 2 100.934.05/4,2-
10. KOPLIK Tomas
VRZAN Jakub
2000
2000
CZE
CZE
99.27 2 100.75 4 101.274.39/4,5-
11. HU Minghai
SHU Junrong
2000
2000
CHN
CHN
101.61 0 99.04 4 101.614.73/4,9-
12. BAILLIE Timothy
STOTT Etienne
2000
2000
GBR
GBR
102.73 0 100.78 2 102.735.85/6,0-
13. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
103.84 8 103.61 0 103.616.73/6,9-
14. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitriy
2000
2000
RUS
RUS
101.91 2 104.69 4 103.917.03/7,3-
15. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
105.63 2 104.06 0 104.067.18/7,4-
16. KRALJ Dejan
HOCEVAR Simeon
2000
2000
SLO
SLO
107.60 2 102.06 2 104.067.18/7,4-
17. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
101.22 4 102.26 2 104.267.38/7,6-
18. FOUGERE Mathieu
FOUGERE Thomas
2000
2000
FRA
FRA
100.69 4 103.28 6 104.697.81/8,1-
19. KUCERA Tomas
BATIK Jan
2000
2000
SVK
SVK
104.45 4 100.82 4 104.827.94/8,2-
20. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
102.96 2 101.87 4 104.968.08/8,3-
21. MUELLER Kai
MUELLER Kevin
2000
2000
GER
GER
101.69 4 104.14 4 105.698.81/9,1-
22. LI Yingfeng
TENG Fuxin
2000
2000
CHN
CHN
103.98 2 103.88 2 105.889.00/9,3-
23. PICCO Pierre
BISO Hugo
2000
2000
FRA
FRA
103.83 6 102.36 4 106.369.48/9,8-
24. CHEN Fei
SHAN Bao
2000
2000
CHN
CHN
108.49 0 130.71 2 108.4911.61/12,0-
25. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
106.46 4 105.91 4 109.9113.03/13,4-
26. CHUPRIN Alexander
TIMOSHENSKIY Sergey
2000
2000
RUS
RUS
122.77 54 105.56 6 111.5614.68/15,2-
27. MALEY Kynan
JEFFERY Robin
2000
2000
AUS
AUS
111.61 60 110.41 2 112.4115.53/16,0-
28. SLAPSAK Luka
JARC Urban
2000
2000
SLO
SLO
110.47 2 107.04 6 112.4715.59/16,1-
29. CUTTS Adam
CUTTS James
2000
2000
CAN
CAN
108.24 6 109.52 6 114.2417.36/17,9-
30. EICHFELD Casey
McEWAN Devin
2000
2000
USA
USA
107.60 8 114.31 6 115.6018.72/19,3-
31. PRIGENT Yves
KERVELLA Loic
2000
2000
FRA
FRA
110.33 8 115.91 58 118.3321.45/22,1-
32. PURCELL Daniel
PURCELL Thomas
2000
2000
CAN
CAN
113.44 8 113.32 8 121.3224.44/25,2-
33. SASAKI Shota
SASAKI Tsubasa
2000
2000
JPN
JPN
118.59 10 118.69 4 122.6925.81/26,6-
34. HAEDERLI Loic
CHABBEY Lucien
2000
2000
SUI
SUI
121.19 10 118.69 6 124.6927.81/28,7-
35. CHANG Yun-Chuan
PAN Hung-Ming
2000
2000
TPE
TPE
131.49 8 126.30 10 136.3039.42/40,7-
36. KRAEHENBUEHL Simon
WERRO Simon
2000
2000
SUI
SUI
124.58 62 113.45 104 186.5889.70/92,6-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADILEK Vavrinec 2000 CZE82.43 0 83.86 2 82.43 -
2. HILGERT Lubos 2000 CZE88.32 0 84.70 0 84.702.27/2,8-
3. KAUZER Peter 2000 SLO86.46 0 84.91 0 84.912.48/3,0-
4. PRSKAVEC Jiri 2000 CZE87.88 2 85.24 0 85.242.81/3,4-
5. DAILLE Etienne 2000 FRA90.16 0 85.44 0 85.443.01/3,7-
6. GRIMM Alexander 2000 GER90.99 0 85.81 0 85.813.38/4,1-
7. MOLMENTI Daniele 2000 ITA89.35 0 86.11 0 86.113.68/4,5-
8. EIGEL Pavel 2000 RUS92.48 4 86.69 0 86.694.26/5,2-
9. SCHUBERT Sebastian 2000 GER86.73 0 90.03 8 86.734.30/5,2-
10. HASTINGS John 2000 CAN90.57 0 86.78 0 86.784.35/5,3-
11. COLOBER Vivien 2000 FRA90.15 2 87.03 0 87.034.60/5,6-
12. OBLINGER Helmut 2000 AUT89.63 0 87.14 0 87.144.71/5,7-
13. HALCIN Martin 2000 SVK85.17 2 85.12 50 87.174.74/5,8-
14. PARSONS Scott 2000 USA88.64 2 87.43 0 87.435.00/6,1-
15. POLACZYK Mateusz 2000 POL87.53 0 0.00 999 87.535.10/6,2-
16. PRINDIS Vit 2000 CZE87.36 2 87.77 0 87.775.34/6,5-
17. RENIA Benjamin 2000 FRA89.25 0 85.85 2 87.855.42/6,6-
18. BOURLIAUD Pierre 2000 FRA89.00 2 88.07 0 88.075.64/6,8-
19. POPIELA Dariusz 2000 POL88.09 0 0.00 999 88.095.66/6,9-
20. BUCHTEL Michal 2000 CZE92.27 12 88.20 0 88.205.77/7,0-
21. MEGLIC Jure 2000 SLO89.20 2 88.47 0 88.476.04/7,3-
22. SWETNAM Huw 2000 GBR90.55 0 88.50 0 88.506.07/7,4-
23. HEYL Brett 2000 USA92.13 4 88.55 0 88.556.12/7,4-
24. DE GENNARO Giovanni 2000 ITA86.89 2 85.26 4 88.896.46/7,8-
25. HEURTEAU Ciaran 2000 IRL90.53 2 88.89 0 88.896.46/7,8-
26. DRAPER Warwick 2000 AUS90.22 2 89.01 0 89.016.58/8,0-
27. AIGNER Hannes 2000 GER87.12 2 88.92 2 89.126.69/8,1-
28. RHEINISCH Eoin 2000 IRL87.16 2 0.00 999 89.166.73/8,2-
29. DE GENNARO Riccardo 2000 ITA91.35 0 87.51 2 89.517.08/8,6-
30. PASIUT Michal 2000 POL89.53 0 91.76 2 89.537.10/8,6-
31. BRUS Simon 2000 SLO87.80 2 86.23 6 89.807.37/8,9-
32. WALSH Campbell 2000 GBR89.91 0 87.95 2 89.917.48/9,1-
33. HOUNSLOW Richard 2000 GBR89.92 0 93.73 8 89.927.49/9,1-
34. RAIBA Omar 2000 ITA91.47 6 90.01 0 90.017.58/9,2-
35. MAXEINER Tim 2000 GER88.08 2 89.02 4 90.087.65/9,3-
36. PETERLIN Janos 2000 SLO90.24 4 90.29 0 90.297.86/9,5-
37. XIAN Jinbin 2000 CHN92.77 2 90.33 0 90.337.90/9,6-
38. KURT Michael 2000 SUI90.36 50 88.72 2 90.728.29/10,1-
39. MANNING-HUNTER Paul 2000 CAN90.90 0 90.04 2 90.908.47/10,3-
40. HERMANS Maarten 2000 NED91.04 0 91.36 50 91.048.61/10,4-
41. FORD David 2000 CAN93.29 0 91.13 0 91.138.70/10,6-
42. BOUKPETI Benjamin 2000 TOG91.04 2 89.20 2 91.208.77/10,6-
43. MANN Scott 2000 USA91.23 0 86.82 50 91.238.80/10,7-
44. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT90.93 52 89.72 2 91.729.29/11,3-
45. DAWSON Michael 2000 NZL91.76 0 89.06 4 91.769.33/11,3-
46. MULIC Dinko 2000 CRO90.42 2 94.10 0 92.429.99/12,1-
47. ANDO Taro 2000 JPN92.45 0 92.02 6 92.4510.02/12,2-
48. TRAVOSTINO Benjamin 2000 FRA95.98 6 92.51 0 92.5110.08/12,2-
49. FORSYTHE William 2000 AUS88.62 4 90.90 4 92.6210.19/12,4-
50. BOUTEN Robert 2000 NED92.02 2 89.91 4 93.9111.48/13,9-
51. DOBY Mathieu 2000 BEL95.86 10 92.05 2 94.0511.62/14,1-
52. POTOCNY Marcel 2000 SVK91.43 8 90.45 4 94.4512.02/14,6-
53. DAOUST-CISSE Babacar 2000 SEN95.02 4 94.50 0 94.5012.07/14,6-
54. ADACHI Kazuya 2000 JPN95.84 2 90.56 4 94.5612.13/14,7-
55. OSBORNE Aaron 2000 NZL94.07 2 92.64 2 94.6412.21/14,8-
56. KALTSIS Marios 2000 GRE92.93 2 92.67 2 94.6712.24/14,8-
57. WERRO Lukas 2000 SUI93.39 2 90.94 4 94.9412.51/15,2-
58. MRKOCI Marko 2000 CRO94.42 6 90.98 4 94.9812.55/15,2-
59. GONCALVES Pedro 2000 BRA93.15 2 96.43 0 95.1512.72/15,4-
60. MACHADO Joao 2000 BRA95.21 0 95.68 6 95.2112.78/15,5-
61. KREMSLEHNER Christopher 2000 AUT93.84 2 93.21 4 95.8413.41/16,3-
62. HUANG Cunguang 2000 CHN97.56 2 92.13 4 96.1313.70/16,6-
63. YOSHIDA Taku 2000 JPN94.53 2 92.42 4 96.4213.99/17,0-
64. MERRITT Jaxon 2000 AUS94.69 2 93.64 4 96.6914.26/17,3-
65. HUSSLEIN Hermann 2000 THA94.93 8 93.48 4 97.4815.05/18,3-
66. WESSELINK Bas 2000 NED97.73 2 93.72 4 97.7215.29/18,5-
67. LUESCHER Moritz 2000 SUI91.84 6 91.26 60 97.8415.41/18,7-
68. KARAMARKO Filip 2000 CRO98.30 6 94.06 4 98.0615.63/19,0-
69. TAN Ya 2000 CHN99.17 4 92.09 6 98.0915.66/19,0-
70. WAHLEN Fredrik 2000 SWE96.17 4 99.44 0 99.4417.01/20,6-
71. ROOZENBURG Johann 2000 NZL98.73 2 99.79 54 100.7318.30/22,2-
72. JANCEK Lubomir 2000 SVK90.88 10 88.67 54 100.8818.45/22,4-
73. MoRTBERG Tommy 2000 SWE97.14 8 95.21 8 103.2120.78/25,2-
74. LAIDINS Marcis 2000 LAT105.84 4 102.59 6 108.5926.16/31,7-
75. ATMANAVICIUS Povilas 2000 LTU104.90 4 120.12 10 108.9026.47/32,1-
76. SHMIDT Mikita 2000 BLR110.67 6 107.26 2 109.2626.83/32,5-
77. CELMINS Ritvars 2000 LAT96.10 14 91.41 58 110.1027.67/33,6-
78. HYNES Patrick 2000 IRL104.27 10 102.47 10 112.4730.04/36,4-
79. ASEFIRAD Alireza 2000 IRI129.54 6 127.74 60 135.5453.11/64,4-
80. RASIMAVICIUS Vilius 2000 LTU113.25 60 114.36 58 172.3689.93/109,1-
  NIKOLOVSKI Atanas 2000 MKD0.00 999 0.00 999 999.00 -
  oHRSTRoM Isak 2000 SWE0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAVELKOVA Irena 2000 CZE97.43 0 97.43 100 104.38 -
2. PFEIFER Melanie 2000 GER100.24 0 98.28 98 98.28 -
3. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE99.29 0 99.29 100 104.470.09/0,1-
4. BAER Claudia 2000 GER99.12 2 99.44 99 99.44 -
5. DUKATOVA Jana 2000 SVK100.25 0 100.25 97 101.35 -
6. BLAKEMAN Laura 2000 GBR98.49 4 100.38 98 100.38 -
7. KUDEJOVA Katerina 2000 CZE100.36 6 100.70 101 100.70 -
8. PACIERNIK Natalia 2000 POL104.59 8 101.54 100 101.54 -
9. KUHNLE Corinna 2000 AUT97.73 4 101.73 95 102.83 -
10. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER102.17 0 102.17 104 153.5849.20/47,1-
11. KHARITONOVA Marta 2000 RUS102.42 0 102.25 100 102.25 -
12. KALISKA Elena 2000 SVK102.44 0 102.44 109 167.0562.67/60,0-
13. OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT100.48 2 102.48 102 103.64 -
14. KRAGELJ Ursa 2000 SLO104.82 4 102.58 101 102.58 -
15. PEROVA Aleksandra 2000 RUS102.88 0 102.88 99 105.370.99/0,9-
16. ORNSTOVA Eva 2000 CZE100.88 2 102.88 104 162.1157.73/55,3-
17. GRANT Sarah 2000 AUS103.25 0 103.25 102 109.865.48/5,3-
18. MANN Dana 2000 SVK107.47 2 103.40 103 103.40 -
19. ZOU Yingying 2000 CHN110.12 56 103.43 103 103.43 -
20. TERCELJ Eva 2000 SLO101.50 2 103.50 103 109.104.72/4,5-
21. BOUZIDI Carole 2000 FRA107.07 0 103.91 102 103.91 -
22. PEROVA Ekaterina 2000 RUS106.70 4 104.01 102 104.01 -
23. HORN Stefanie 2000 GER104.03 0 104.03 104 107.923.54/3,4-
24. PENNIE Fiona 2000 GBR102.07 2 104.07 100 104.34 -
25. LI Jingjing 2000 CHN102.13 2 104.13 101 109.465.08/4,9-
26. LAWRENCE Katrina 2000 AUS104.98 4 104.26 102 104.26 -
27. MOZETIC Nina 2000 SLO104.84 0 104.84 110 118.1513.77/13,2-
28. HORN Jacqueline 2000 GER105.28 0 104.96 105 104.960.58/0,6-
29. NEE Ashley 2000 USA113.17 4 105.10 105 105.100.72/0,7-
30. LOIR Caroline 2000 FRA103.12 2 105.12 107 107.162.78/2,7-
31. NEAVE Elizabeth 2000 GBR101.51 4 105.51 102 106.392.01/1,9-
32. WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT105.56 0 105.56 102 106.111.73/1,7-
33. MEDON POLARCZYK Joanna 2000 POL107.38 8 106.17 102 106.171.79/1,7-
34. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS103.64 4 107.50 108 107.503.12/3,0-
35. JONES Luuka 2000 NZL106.06 2 108.06 104 110.165.78/5,5-
36. GUIET Pauline 2000 FRA138.02 4 108.32 104 108.323.94/3,8-
37. XU Yanru 2000 CHN109.90 2 108.53 105 108.534.15/4,0-
38. GROENEVELD Jessica 2000 CAN107.27 2 109.27 110 115.8211.44/11,0-
39. QUEEN Caroline 2000 USA106.08 4 110.08 109 115.2310.85/10,4-
40. BOUDENS Sarah 2000 CAN109.44 2 111.44 111 119.1414.76/14,1-
  CRAIG Hannah 2000 IRL106.95 6 112.95 0 DNS -
42. CHABBEY Elise 2000 SUI118.86 2 112.95 109 112.958.57/8,2-
43. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR111.01 2 113.01 110 168.1663.78/61,1-
44. JULL Louise 2000 NZL117.82 4 113.10 111 113.108.72/8,4-
45. YAMADA Asahi 2000 JPN113.20 52 113.56 110 113.569.18/8,8-
46. FROEHLICH Thea 2000 CAN115.53 54 114.20 112 114.209.82/9,4-
47. LEENDERS Claudia 2000 NED110.30 6 116.08 112 116.0811.70/11,2-
48. KAIFUCHI Moe 2000 JPN116.26 106 117.30 113 117.3012.92/12,4-
49. BYRNE-SUTTON Olivia 2000 SUI114.33 4 118.33 113 168.6764.29/61,6-
50. DERKS Dian 2000 NED122.05 6 118.37 116 118.3713.99/13,4-
51. TERAGAKI Hikari 2000 JPN118.47 6 124.47 120 173.7569.37/66,5-
52. SATILA Ana 2000 BRA123.76 2 125.76 149 152.6348.25/46,2-
53. WHITEHEAD Nikki 2000 NZL127.12 2 129.12 136 240.20135.82/130,1-
54. BARANAUSKAITE Erika 2000 LTU138.40 62 156.10 152 156.1051.72/49,5-
55. FEREKIDOU Maria 2000 GRE109.48 52 158.06 104 158.0653.68/51,4-
56. CONLON Aisling 2000 IRL117.34 52 169.34 149 208.94104.56/100,2-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3