4.závod Světového poháru ve slalomu - kvalifikace

12.08.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Lenka Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HRADILEK Vavrinec 2000 CZE82.43 0 83.86 2 82.43 -
2. HILGERT Lubos 2000 CZE88.32 0 84.70 0 84.702.27/2,8-
3. KAUZER Peter 2000 SLO86.46 0 84.91 0 84.912.48/3,0-
4. PRSKAVEC Jiri 2000 CZE87.88 2 85.24 0 85.242.81/3,4-
5. DAILLE Etienne 2000 FRA90.16 0 85.44 0 85.443.01/3,7-
6. GRIMM Alexander 2000 GER90.99 0 85.81 0 85.813.38/4,1-
7. MOLMENTI Daniele 2000 ITA89.35 0 86.11 0 86.113.68/4,5-
8. EIGEL Pavel 2000 RUS92.48 4 86.69 0 86.694.26/5,2-
9. SCHUBERT Sebastian 2000 GER86.73 0 90.03 8 86.734.30/5,2-
10. HASTINGS John 2000 CAN90.57 0 86.78 0 86.784.35/5,3-
11. COLOBER Vivien 2000 FRA90.15 2 87.03 0 87.034.60/5,6-
12. OBLINGER Helmut 2000 AUT89.63 0 87.14 0 87.144.71/5,7-
13. HALCIN Martin 2000 SVK85.17 2 85.12 50 87.174.74/5,8-
14. PARSONS Scott 2000 USA88.64 2 87.43 0 87.435.00/6,1-
15. POLACZYK Mateusz 2000 POL87.53 0 0.00 999 87.535.10/6,2-
16. PRINDIS Vit 2000 CZE87.36 2 87.77 0 87.775.34/6,5-
17. RENIA Benjamin 2000 FRA89.25 0 85.85 2 87.855.42/6,6-
18. BOURLIAUD Pierre 2000 FRA89.00 2 88.07 0 88.075.64/6,8-
19. POPIELA Dariusz 2000 POL88.09 0 0.00 999 88.095.66/6,9-
20. BUCHTEL Michal 2000 CZE92.27 12 88.20 0 88.205.77/7,0-
21. MEGLIC Jure 2000 SLO89.20 2 88.47 0 88.476.04/7,3-
22. SWETNAM Huw 2000 GBR90.55 0 88.50 0 88.506.07/7,4-
23. HEYL Brett 2000 USA92.13 4 88.55 0 88.556.12/7,4-
24. DE GENNARO Giovanni 2000 ITA86.89 2 85.26 4 88.896.46/7,8-
25. HEURTEAU Ciaran 2000 IRL90.53 2 88.89 0 88.896.46/7,8-
26. DRAPER Warwick 2000 AUS90.22 2 89.01 0 89.016.58/8,0-
27. AIGNER Hannes 2000 GER87.12 2 88.92 2 89.126.69/8,1-
28. RHEINISCH Eoin 2000 IRL87.16 2 0.00 999 89.166.73/8,2-
29. DE GENNARO Riccardo 2000 ITA91.35 0 87.51 2 89.517.08/8,6-
30. PASIUT Michal 2000 POL89.53 0 91.76 2 89.537.10/8,6-
31. BRUS Simon 2000 SLO87.80 2 86.23 6 89.807.37/8,9-
32. WALSH Campbell 2000 GBR89.91 0 87.95 2 89.917.48/9,1-
33. HOUNSLOW Richard 2000 GBR89.92 0 93.73 8 89.927.49/9,1-
34. RAIBA Omar 2000 ITA91.47 6 90.01 0 90.017.58/9,2-
35. MAXEINER Tim 2000 GER88.08 2 89.02 4 90.087.65/9,3-
36. PETERLIN Janos 2000 SLO90.24 4 90.29 0 90.297.86/9,5-
37. XIAN Jinbin 2000 CHN92.77 2 90.33 0 90.337.90/9,6-
38. KURT Michael 2000 SUI90.36 50 88.72 2 90.728.29/10,1-
39. MANNING-HUNTER Paul 2000 CAN90.90 0 90.04 2 90.908.47/10,3-
40. HERMANS Maarten 2000 NED91.04 0 91.36 50 91.048.61/10,4-
41. FORD David 2000 CAN93.29 0 91.13 0 91.138.70/10,6-
42. BOUKPETI Benjamin 2000 TOG91.04 2 89.20 2 91.208.77/10,6-
43. MANN Scott 2000 USA91.23 0 86.82 50 91.238.80/10,7-
44. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT90.93 52 89.72 2 91.729.29/11,3-
45. DAWSON Michael 2000 NZL91.76 0 89.06 4 91.769.33/11,3-
46. MULIC Dinko 2000 CRO90.42 2 94.10 0 92.429.99/12,1-
47. ANDO Taro 2000 JPN92.45 0 92.02 6 92.4510.02/12,2-
48. TRAVOSTINO Benjamin 2000 FRA95.98 6 92.51 0 92.5110.08/12,2-
49. FORSYTHE William 2000 AUS88.62 4 90.90 4 92.6210.19/12,4-
50. BOUTEN Robert 2000 NED92.02 2 89.91 4 93.9111.48/13,9-
51. DOBY Mathieu 2000 BEL95.86 10 92.05 2 94.0511.62/14,1-
52. POTOCNY Marcel 2000 SVK91.43 8 90.45 4 94.4512.02/14,6-
53. DAOUST-CISSE Babacar 2000 SEN95.02 4 94.50 0 94.5012.07/14,6-
54. ADACHI Kazuya 2000 JPN95.84 2 90.56 4 94.5612.13/14,7-
55. OSBORNE Aaron 2000 NZL94.07 2 92.64 2 94.6412.21/14,8-
56. KALTSIS Marios 2000 GRE92.93 2 92.67 2 94.6712.24/14,8-
57. WERRO Lukas 2000 SUI93.39 2 90.94 4 94.9412.51/15,2-
58. MRKOCI Marko 2000 CRO94.42 6 90.98 4 94.9812.55/15,2-
59. GONCALVES Pedro 2000 BRA93.15 2 96.43 0 95.1512.72/15,4-
60. MACHADO Joao 2000 BRA95.21 0 95.68 6 95.2112.78/15,5-
61. KREMSLEHNER Christopher 2000 AUT93.84 2 93.21 4 95.8413.41/16,3-
62. HUANG Cunguang 2000 CHN97.56 2 92.13 4 96.1313.70/16,6-
63. YOSHIDA Taku 2000 JPN94.53 2 92.42 4 96.4213.99/17,0-
64. MERRITT Jaxon 2000 AUS94.69 2 93.64 4 96.6914.26/17,3-
65. HUSSLEIN Hermann 2000 THA94.93 8 93.48 4 97.4815.05/18,3-
66. WESSELINK Bas 2000 NED97.73 2 93.72 4 97.7215.29/18,5-
67. LUESCHER Moritz 2000 SUI91.84 6 91.26 60 97.8415.41/18,7-
68. KARAMARKO Filip 2000 CRO98.30 6 94.06 4 98.0615.63/19,0-
69. TAN Ya 2000 CHN99.17 4 92.09 6 98.0915.66/19,0-
70. WAHLEN Fredrik 2000 SWE96.17 4 99.44 0 99.4417.01/20,6-
71. ROOZENBURG Johann 2000 NZL98.73 2 99.79 54 100.7318.30/22,2-
72. JANCEK Lubomir 2000 SVK90.88 10 88.67 54 100.8818.45/22,4-
73. MoRTBERG Tommy 2000 SWE97.14 8 95.21 8 103.2120.78/25,2-
74. LAIDINS Marcis 2000 LAT105.84 4 102.59 6 108.5926.16/31,7-
75. ATMANAVICIUS Povilas 2000 LTU104.90 4 120.12 10 108.9026.47/32,1-
76. SHMIDT Mikita 2000 BLR110.67 6 107.26 2 109.2626.83/32,5-
77. CELMINS Ritvars 2000 LAT96.10 14 91.41 58 110.1027.67/33,6-
78. HYNES Patrick 2000 IRL104.27 10 102.47 10 112.4730.04/36,4-
79. ASEFIRAD Alireza 2000 IRI129.54 6 127.74 60 135.5453.11/64,4-
80. RASIMAVICIUS Vilius 2000 LTU113.25 60 114.36 58 172.3689.93/109,1-
  NIKOLOVSKI Atanas 2000 MKD0.00 999 0.00 999 999.00 -
  oHRSTRoM Isak 2000 SWE0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl