vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

4.závod Světového poháru ve slalomu - semifinále

13.08.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Lenka Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEZEK Stanislav 2000 95.64 0 0.00 0 95.64 -
2. TENG Zhiqiang 2000 96.04 0 0.00 0 96.040.40/0,4-
3. FLORENCE David 2000 96.05 0 0.00 0 96.050.41/0,4-
4. BETTGE Nico 2000 96.54 0 0.00 0 96.540.90/0,9-
5. KILJANEK Grzegorz 2000 97.36 0 0.00 0 97.361.72/1,8-
6. GEBAS Vitezslav 2000 97.50 0 0.00 0 97.501.86/1,9-
7. GARGAUD Chanut Denis 2000 97.65 0 0.00 0 97.652.01/2,1-
8. MARC Jonathan 2000 97.73 0 0.00 0 97.732.09/2,2-
9. PESCHIER Nicolas 2000 98.42 0 0.00 0 98.422.78/2,9-
10. SLAFKOVSKY Alexander 2000 94.59 4 0.00 0 98.592.95/3,1-
11. BENZIEN Jan 2000 96.99 2 0.00 0 98.993.35/3,5-
12. TSAKMAKIS Christos 2000 99.01 0 0.00 0 99.013.37/3,5-
13. LENARCIC Jure 2000 99.97 0 0.00 0 99.974.33/4,5-
14. THOMAS Martin 2000 100.35 0 0.00 0 100.354.71/4,9-
15. INDRUCH Tomas 2000 98.40 2 0.00 0 100.404.76/5,0-
16. EICHFELD Casey 2000 98.58 2 0.00 0 100.584.94/5,2-
17. PROCTOR Mark 2000 98.98 2 0.00 0 100.985.34/5,6-
18. HOCEVAR Simeon 2000 99.14 2 0.00 0 101.145.50/5,8-
19. BENUS Matej 2000 97.55 4 0.00 0 101.555.91/6,2-
20. TASIADIS Sideris 2000 100.02 2 0.00 0 102.026.38/6,7-
21. SAYFIEV Ruslan 2000 104.49 0 0.00 0 104.498.85/9,3-
22. SAVSEK Benjamin 2000 96.99 8 0.00 0 104.999.35/9,8-
23. MALEY Kynan 2000 103.49 2 0.00 0 105.499.85/10,3-
24. BERCIC Anze 2000 101.84 4 0.00 0 105.8410.20/10,7-
25. JEFFERY Robin 2000 103.97 2 0.00 0 105.9710.33/10,8-
26. WOJS Grzegorz 2000 104.70 2 0.00 0 106.7011.06/11,6-
27. GODDARD Daniel 2000 103.59 4 0.00 0 107.5911.95/12,5-
28. LIPATOV Alexander 2000 103.84 4 0.00 0 107.8412.20/12,8-
29. DENNIS Tad 2000 104.12 4 0.00 0 108.1212.48/13,0-
30. ROZMUS Karol 2000 101.05 56 0.00 0 157.0561.41/64,2-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOSKOVA Katerina 2000 CZE121.84 0 0.00 0 121.84 -
2. FRANKLIN Mallory 2000 GBR125.47 0 0.00 0 125.473.63/3,0-
3. TENG Qianqian 2000 CHN125.57 0 0.00 0 125.573.73/3,1-
4. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS126.95 0 0.00 0 126.955.11/4,2-
5. LOIR Caroline 2000 FRA122.26 6 0.00 0 128.266.42/5,3-
6. GUINEA Leanne 2000 AUS126.17 4 0.00 0 130.178.33/6,8-
7. JACQUET Claire 2000 FRA123.14 8 0.00 0 131.149.30/7,6-
8. KOSMACHEVA Alexandra 2000 RUS131.54 2 0.00 0 133.5411.70/9,6-
9. MACOVA Katarina 2000 SVK123.50 12 0.00 0 135.5013.66/11,2-
10. BORROWS Alison 2000 AUS139.86 6 0.00 0 145.8624.02/19,7-
11. SPENCER Alice 2000 GBR140.20 6 0.00 0 146.2024.36/20,0-
12. STOECKLIN Lena 2000 GER147.40 8 0.00 0 155.4033.56/27,5-
13. KASPAROVA Anna 2000 CZE149.61 8 0.00 0 157.6135.77/29,4-
14. McGEE Alexandra 2000 CAN157.59 4 0.00 0 161.5939.75/32,6-
15. LI Lu 2000 CHN157.52 6 0.00 0 163.5241.68/34,2-
16. LOUEN Mira 2000 GER122.33 58 0.00 0 180.3358.49/48,0-
17. CEN Nanquin 2000 CHN127.85 54 0.00 0 181.8560.01/49,3-
18. REBOURS Oriane 2000 FRA129.42 102 0.00 0 231.42109.58/89,9-
19. JANCOVA Monika 2000 CZE160.83 106 0.00 0 266.83144.99/119,0-
  THOMPSON Hailey 2000 USA0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
102.38 0 0.00 0 102.38 -
2. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitriy
2000
2000
RUS
RUS
103.16 0 0.00 0 103.160.78/0,8-
3. FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
104.51 0 0.00 0 104.512.13/2,1-
4. KOPLIK Tomas
VRZAN Jakub
2000
2000
CZE
CZE
104.51 0 0.00 0 104.512.13/2,1-
5. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
104.52 0 0.00 0 104.522.14/2,1-
6. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
102.70 2 0.00 0 104.702.32/2,3-
7. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
105.03 0 0.00 0 105.032.65/2,6-
8. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
106.45 0 0.00 0 106.454.07/4,0-
9. TALJAT Saso
BOZIC Luka
2000
2000
SLO
SLO
103.71 4 0.00 0 107.715.33/5,2-
10. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
108.02 0 0.00 0 108.025.64/5,5-
11. HRADILEK Vaclav
SEHNAL Stepan
2000
2000
CZE
CZE
106.16 2 0.00 0 108.165.78/5,6-
12. BEHLING Robert
BECKER Thomas
2000
2000
GER
GER
106.20 2 0.00 0 108.205.82/5,7-
13. KUCERA Tomas
BATIK Jan
2000
2000
SVK
SVK
108.26 0 0.00 0 108.265.88/5,7-
14. HU Minghai
SHU Junrong
2000
2000
CHN
CHN
106.89 2 0.00 0 108.896.51/6,4-
15. BAILLIE Timothy
STOTT Etienne
2000
2000
GBR
GBR
107.95 2 0.00 0 109.957.57/7,4-
16. PRINDA Lukas
HAVLICEK Jan
2000
2000
CZE
CZE
107.84 4 0.00 0 111.849.46/9,2-
17. KRALJ Dejan
HOCEVAR Simeon
2000
2000
SLO
SLO
111.41 4 0.00 0 115.4113.03/12,7-
18. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
110.45 10 0.00 0 120.4518.07/17,6-
19. FOUGERE Mathieu
FOUGERE Thomas
2000
2000
FRA
FRA
110.65 52 0.00 0 162.6560.27/58,9-
20. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
116.02 52 0.00 0 168.0265.64/64,1-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MOLMENTI Daniele 2000 ITA88.32 0 0.00 0 88.32 -
2. HRADILEK Vavrinec 2000 CZE90.18 0 0.00 0 90.181.86/2,1-
3. AIGNER Hannes 2000 GER90.49 0 0.00 0 90.492.17/2,5-
4. KAUZER Peter 2000 SLO90.63 0 0.00 0 90.632.31/2,6-
5. PRSKAVEC Jiri 2000 CZE90.82 0 0.00 0 90.822.50/2,8-
6. SCHUBERT Sebastian 2000 GER91.11 0 0.00 0 91.112.79/3,2-
7. DE GENNARO Riccardo 2000 ITA91.63 0 0.00 0 91.633.31/3,7-
8. POLACZYK Mateusz 2000 POL88.38 4 0.00 0 92.384.06/4,6-
9. HILGERT Lubos 2000 CZE92.43 0 0.00 0 92.434.11/4,7-
10. HALCIN Martin 2000 SVK92.98 0 0.00 0 92.984.66/5,3-
11. PARSONS Scott 2000 USA93.17 0 0.00 0 93.174.85/5,5-
12. GRIMM Alexander 2000 GER91.27 2 0.00 0 93.274.95/5,6-
13. HASTINGS John 2000 CAN91.33 2 0.00 0 93.335.01/5,7-
14. HEURTEAU Ciaran 2000 IRL93.93 0 0.00 0 93.935.61/6,4-
15. WALSH Campbell 2000 GBR94.38 0 0.00 0 94.386.06/6,9-
16. PETERLIN Janos 2000 SLO94.68 0 0.00 0 94.686.36/7,2-
17. OBLINGER Helmut 2000 AUT94.72 0 0.00 0 94.726.40/7,2-
18. RHEINISCH Eoin 2000 IRL93.30 2 0.00 0 95.306.98/7,9-
19. BOURLIAUD Pierre 2000 FRA93.45 2 0.00 0 95.457.13/8,1-
20. POPIELA Dariusz 2000 POL96.03 0 0.00 0 96.037.71/8,7-
21. RENIA Benjamin 2000 FRA92.68 4 0.00 0 96.688.36/9,5-
22. KURT Michael 2000 SUI92.86 4 0.00 0 96.868.54/9,7-
23. DRAPER Warwick 2000 AUS94.94 2 0.00 0 96.948.62/9,8-
24. PASIUT Michal 2000 POL95.18 2 0.00 0 97.188.86/10,0-
25. MEGLIC Jure 2000 SLO93.37 4 0.00 0 97.379.05/10,2-
26. SWETNAM Huw 2000 GBR95.66 2 0.00 0 97.669.34/10,6-
27. RAIBA Omar 2000 ITA93.81 4 0.00 0 97.819.49/10,7-
28. COLOBER Vivien 2000 FRA94.23 4 0.00 0 98.239.91/11,2-
29. XIAN Jinbin 2000 CHN95.22 4 0.00 0 99.2210.90/12,3-
30. HOUNSLOW Richard 2000 GBR95.73 4 0.00 0 99.7311.41/12,9-
31. MAXEINER Tim 2000 GER107.17 2 0.00 0 109.1720.85/23,6-
32. HERMANS Maarten 2000 NED104.93 6 0.00 0 110.9322.61/25,6-
33. PRINDIS Vit 2000 CZE91.16 52 0.00 0 143.1654.84/62,1-
34. DE GENNARO Giovanni 2000 ITA88.91 56 0.00 0 144.9156.59/64,1-
35. BUCHTEL Michal 2000 CZE93.23 52 0.00 0 145.2356.91/64,4-
36. EIGEL Pavel 2000 RUS94.99 52 0.00 0 146.9958.67/66,4-
37. HEYL Brett 2000 USA97.15 54 0.00 0 151.1562.83/71,1-
38. DAILLE Etienne 2000 FRA104.58 54 0.00 0 158.5870.26/79,6-
39. MANNING-HUNTER Paul 2000 CAN103.12 58 0.00 0 161.1272.80/82,4-
40. BRUS Simon 2000 SLO109.40 52 0.00 0 161.4073.08/82,7-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BAER Claudia 2000 GER104.06 0 0.00 0 104.06 -
2. MANN Dana 2000 SVK104.17 0 0.00 0 104.170.11/0,1-
3. KUHNLE Corinna 2000 AUT102.19 2 0.00 0 104.190.13/0,1-
4. KALISKA Elena 2000 SVK105.07 0 0.00 0 105.071.01/1,0-
5. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER105.18 0 0.00 0 105.181.12/1,1-
6. KHARITONOVA Marta 2000 RUS104.18 2 0.00 0 106.182.12/2,0-
7. PFEIFER Melanie 2000 GER104.20 2 0.00 0 106.202.14/2,1-
8. LOIR Caroline 2000 FRA107.01 0 0.00 0 107.012.95/2,8-
9. DUKATOVA Jana 2000 SVK105.54 2 0.00 0 107.543.48/3,3-
10. PENNIE Fiona 2000 GBR106.01 2 0.00 0 108.013.95/3,8-
11. BOUZIDI Carole 2000 FRA106.21 2 0.00 0 108.214.15/4,0-
12. BLAKEMAN Laura 2000 GBR106.89 2 0.00 0 108.894.83/4,6-
13. HORN Jacqueline 2000 GER106.94 2 0.00 0 108.944.88/4,7-
14. LI Jingjing 2000 CHN105.12 4 0.00 0 109.125.06/4,9-
15. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE103.74 6 0.00 0 109.745.68/5,5-
16. LAWRENCE Katrina 2000 AUS109.75 0 0.00 0 109.755.69/5,5-
17. KUDEJOVA Katerina 2000 CZE107.84 2 0.00 0 109.845.78/5,6-
18. HORN Stefanie 2000 GER108.79 2 0.00 0 110.796.73/6,5-
19. OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT105.24 6 0.00 0 111.247.18/6,9-
20. PEROVA Aleksandra 2000 RUS107.00 6 0.00 0 113.008.94/8,6-
21. ORNSTOVA Eva 2000 CZE109.03 4 0.00 0 113.038.97/8,6-
22. PAVELKOVA Irena 2000 CZE107.32 6 0.00 0 113.329.26/8,9-
23. GRANT Sarah 2000 AUS111.53 2 0.00 0 113.539.47/9,1-
24. MOZETIC Nina 2000 SLO107.65 6 0.00 0 113.659.59/9,2-
25. TERCELJ Eva 2000 SLO108.05 6 0.00 0 114.059.99/9,6-
26. ZOU Yingying 2000 CHN112.82 2 0.00 0 114.8210.76/10,3-
27. NEE Ashley 2000 USA120.18 12 0.00 0 132.1828.12/27,0-
28. PEROVA Ekaterina 2000 RUS104.52 54 0.00 0 158.5254.46/52,3-
29. PACIERNIK Natalia 2000 POL109.04 50 0.00 0 159.0454.98/52,8-
30. KRAGELJ Ursa 2000 SLO109.18 54 0.00 0 163.1859.12/56,8-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3