vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota

01.10.2011   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha98.90 0 97.40 0 97.40 108
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.50 0 102.20 0 101.504.10/4,2100
3. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.107.00 0 105.20 0 105.207.80/8,096
4. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.105.90 0 107.20 0 105.908.50/8,792
5. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha108.30 2 108.00 0 108.0010.60/10,988
6. DVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.108.10 0 108.60 0 108.1010.70/11,084
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto109.40 0 109.10 0 109.1011.70/12,080
8. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky111.40 0 110.70 0 110.7013.30/13,776
9. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.113.40 2 111.20 0 111.2013.80/14,272
10. BÁČA Milan 1973 2 Benátky111.30 0 111.30 0 111.3013.90/14,368
11. MILLER Jan 1997 3 Turnov114.20 0 112.20 0 112.2014.80/15,264
12. JEREMIAŠ Jan 1985 3 Třebech.110.60 2 110.50 2 112.5015.10/15,563
13. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.113.00 0 113.40 0 113.0015.60/16,062
14. ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky114.20 0 117.80 2 114.2016.80/17,261
15. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov115.10 0 114.40 0 114.4017.00/17,560
16. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.50 2 115.00 0 114.5017.10/17,659
17. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.114.70 0 115.20 0 114.7017.30/17,858
18. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.115.10 2 116.30 0 116.3018.90/19,457
19. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha114.70 2 115.60 2 116.7019.30/19,856
20. BÍZEK Zdeněk 1971 0 Ot.Strak117.30 0 117.10 0 117.1019.70/20,255
21. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště118.70 0 118.10 0 118.1020.70/21,354
22. BÁČA Jakub 1994 3 Benátky118.20 0 121.20 0 118.2020.80/21,453
23. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.90 0 118.90 0 118.9021.50/22,152
24. SCHMIDT Martin 1976 3 Dv.Král.119.50 0 124.70 0 119.5022.10/22,751
25. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.117.80 2 118.90 2 119.8022.40/23,050
26. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK117.90 2 122.10 0 119.9022.50/23,149
27. VLASÁK Jan 1986 3 Třebech.121.00 2 120.50 0 120.5023.10/23,748
28. ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim121.20 0 120.90 0 120.9023.50/24,147
28. RADIL Jiří 1968 3 HapyLife120.90 0 120.70 2 120.9023.50/24,146
30. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha121.40 0 121.20 0 121.2023.80/24,445
31. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK125.30 0 121.50 0 121.5024.10/24,744
32. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec123.60 4 122.00 0 122.0024.60/25,343
33. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky138.60 2 122.20 0 122.2024.80/25,542
34. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec122.50 0 124.70 4 122.5025.10/25,841
35. DVOŘÁK Vít 1971 3 HapyLife122.70 0 125.30 0 122.7025.30/26,040
36. KOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha123.10 0 120.80 2 122.8025.40/26,139
37. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.123.10 0 128.20 2 123.1025.70/26,438
38. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha126.50 0 123.24 0 123.2425.84/26,537
39. ULWER Jiří 1995 3 Týniště123.20 2 121.70 2 123.7026.30/27,036
40. JOHANIDES Milan 1975 0 Kralupy124.30 0 127.30 0 124.3026.90/27,635
41. BOCH Pavel 1951 3 Semily124.60 0 127.90 2 124.6027.20/27,934
42. BENHÁK Jiří 1956 0 Jablonec133.00 6 125.90 0 125.9028.50/29,333
43. PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha133.60 4 127.30 0 127.3029.90/30,732
44. BERAN Jan 1969 3 KV Pha 4126.10 2 123.60 4 127.6030.20/31,031
45. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky126.00 2 128.10 0 128.0030.60/31,430
45. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec128.20 2 128.00 0 128.0030.60/31,429
47. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.128.40 0 130.60 4 128.4031.00/31,828
48. ŠVIHEL Luboš 1960 0 Přerov128.70 0 133.20 4 128.7031.30/32,127
49. NGUYEN PHUC Thinh 1998 3 Třebech.126.80 2 127.40 4 128.8031.40/32,226
50. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK129.60 0 128.90 0 128.9031.50/32,325
51. VENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto133.00 0 127.70 2 129.7032.30/33,224
52. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 HapyLife127.80 2 137.00 2 129.8032.40/33,323
53. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn135.90 56 129.90 0 129.9032.50/33,422
54. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky130.10 0 130.40 0 130.1032.70/33,621
55. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov134.30 0 130.40 0 130.4033.00/33,920
56. ZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha126.60 4 134.30 4 130.6033.20/34,119
57. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště129.90 2 130.30 2 131.9034.50/35,418
58. MILYÁN David 2001 0 L.Žatec130.10 2 131.00 2 132.1034.70/35,60
59. KUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn139.40 0 132.80 0 132.8035.40/36,317
60. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov143.10 10 130.90 2 132.9035.50/36,416
61. HAVLENA Jan 1997 0 KK Brand145.30 60 131.20 2 133.2035.80/36,815
62. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov137.20 0 133.60 0 133.6036.20/37,214
63. ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek135.40 6 131.80 2 133.8036.40/37,413
64. BERAN Václav 2000 0 USK Pha134.00 4 134.10 0 134.1036.70/37,712
65. STEJSKAL Ondřej 1975 0 KK Brand134.70 0 134.50 0 134.5037.10/38,111
66. SVOBODA Dobromil 1963 0 Č.Lípa138.90 0 133.00 2 135.0037.60/38,610
67. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha129.30 6 132.90 6 135.3037.90/38,99
68. FOLKMAN Jan 1995 3 Týniště131.50 4 134.80 2 135.5038.10/39,18
69. ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště133.90 2 136.90 14 135.9038.50/39,57
70. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.133.70 6 136.20 0 136.2038.80/39,80
71. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto133.60 50 132.40 6 138.4041.00/42,16
72. LHOTA David 1971 0 HapyLife139.20 0 135.50 4 139.2041.80/42,95
73. ŠVEJD Jakub 2001 0 Sušice136.60 4 136.00 4 140.0042.60/43,70
74. WALLISCH Vít 1999 0 USK Pha139.50 2 136.30 4 140.3042.90/44,04
75. NESNÍDAL Radek 2000 0 L.Žatec140.50 0 139.00 2 140.5043.10/44,33
75. ŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště142.90 6 138.50 2 140.5043.10/44,32
77. BAREŠ Antonín 1998 0 Štětí141.40 0 141.90 0 141.4044.00/45,21
78. NOSEK Tomáš 1972 0 HapyLife148.60 0 138.10 4 142.1044.70/45,90
79. KALINA Vojtěch 2001 0 Vlašim148.20 2 146.20 0 146.2048.80/50,10
80. REJMAN Petr 2001 0 KVS HK144.50 4 145.10 2 147.1049.70/51,00
81. WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn145.60 2 155.30 2 147.6050.20/51,50
82. KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.145.70 2 151.30 0 147.7050.30/51,60
83. DVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha153.40 2 147.80 0 147.8050.40/51,70
84. SUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa144.30 10 140.70 8 148.7051.30/52,70
85. MAREK Kamil 1972 0 HapyLife156.10 6 147.00 6 153.0055.60/57,10
86. BEDNÁŘ Jan 2000 0 Třebech.148.10 6 158.90 10 154.1056.70/58,20
87. URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha147.40 10 145.80 52 157.4060.00/61,60
88. MÍL Pavel 1967 0 Trutnov156.90 2 158.90 8 158.9061.50/63,10
89. STAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.162.70 102 154.20 6 160.2062.80/64,50
90. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov156.40 4 162.30 10 160.4063.00/64,70
91. WEISL Martin 2002 0 USK Pha166.00 2 160.60 0 160.6063.20/64,90
92. WEISL Pavel 1970 0 HapyLife172.20 10 158.80 2 160.8063.40/65,10
93. SAHULA Matěj 2003 0 Benátky169.20 2 164.20 0 164.2066.80/68,60
94. KRÁL Adam 2003 0 USK Pha162.50 6 164.40 0 164.4067.00/68,80
95. FIALA Jakub 1998 0 KK Brand210.10 114 157.60 8 165.6068.20/70,00
96. ŽÍŽALA Josef 1969 0 HapyLife175.90 12 167.50 6 173.5076.10/78,10
97. KRČ Ladislav 1999 0 KK Brand173.20 14 166.10 8 174.1076.70/78,70
98. ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice171.40 102 165.00 10 175.0077.60/79,70
99. ŠULC Karel 2000 0 KK Brand209.01 0 170.90 8 178.9081.50/83,70
100. ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha182.70 100 179.00 2 181.0083.60/85,80
101. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště182.50 28 175.30 6 181.3083.90/86,10
102. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov178.90 4 182.00 6 182.9085.50/87,80
103. KOŘÍNEK Luděk 1965 0 HapyLife181.10 6 181.40 6 187.1089.70/92,10
104. HŘEBÍČEK Jakub 1999 0 KK Brand180.50 12 173.10 56 192.5095.10/97,60
105. MÍL Jakub 2003 0 Trutnov190.60 2 205.00 14 192.6095.20/97,70
106. BEDNÁŘ Lukáš 2002 0 Třebech.189.20 6 184.00 58 195.2097.80/100,40
107. GONDA Daniel 1999 0 Č.Lípa213.30 12 196.00 8 204.00106.60/109,40
108. VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto203.80 2 205.80 4 205.80108.40/111,30
109. ŠOREL Martin 2001 0 KK Brand214.70 62 202.70 4 206.70109.30/112,20
110. BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov213.30 8 180.30 54 221.30123.90/127,20
111. VALENTA Petr 2001 0 Štětí256.80 156 220.40 6 226.40129.00/132,40
112. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov219.30 8 230.00 60 227.30129.90/133,40
113. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto250.20 104 222.70 14 236.70139.30/143,00
114. STRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky237.50 62 233.20 16 249.20151.80/155,90
115. JUNEK Jan 2002 0 Vys.Mýto348.00 164 251.40 14 265.40168.00/172,50
116. MILYÁN Viktor 2003 0 L.Žatec254.10 12 260.20 58 266.10168.70/173,20
117. SUK Jakub 2002 0 Trutnov290.20 12 265.60 12 277.60180.20/185,00
118. MRÁČEK Šimon 1999 0 Semily388.70 66 291.10 8 299.10201.70/207,10
119. BEIER Alva 2005 0 Trutnov0.00 999 112.50 652 764.50667.10/684,90
  HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 1973 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha102.60 0 103.40 0 102.60 98
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.103.00 0 103.10 0 103.000.40/0,490
3. JEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha105.70 2 102.00 2 104.001.40/1,482
4. PŘINDA Lukáš 1980 0 USK Pha106.70 2 108.30 0 108.305.70/5,674
5. MILLER Jan 1968 2 Turnov111.50 6 111.80 0 111.809.20/9,070
6. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja0.00 999 112.10 2 114.1011.50/11,266
7. ŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice116.40 0 114.70 0 114.7012.10/11,862
8. MORKES Jan 1990 0 KVS HK116.30 4 115.10 0 115.1012.50/12,258
9. BEIER Artur 1970 3 Trutnov117.30 0 115.80 0 115.8013.20/12,954
10. LADÝŘ Karel 1972 3 KVS HK122.20 0 116.60 0 116.6014.00/13,650
11. ŘÍHA Milan 1970 2 USK Pha117.80 2 118.00 0 118.0015.40/15,046
12. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.118.30 0 119.30 0 118.3015.70/15,342
13. CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK116.80 2 118.30 2 118.8016.20/15,841
14. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK120.10 0 119.20 0 119.2016.60/16,240
14. MOŠTEK Ondřej 1982 3 Trutnov119.20 0 120.40 0 119.2016.60/16,239
16. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.70 0 119.90 0 119.9017.30/16,938
16. ŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK119.90 0 122.20 2 119.9017.30/16,937
18. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK121.50 0 122.10 0 121.5018.90/18,436
19. PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha123.20 0 121.60 0 121.6019.00/18,535
20. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB121.70 0 122.60 2 121.7019.10/18,634
21. RENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK122.10 0 122.60 0 122.1019.50/19,033
22. ROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště122.40 0 125.30 0 122.4019.80/19,332
23. LACINA Richard 1967 3 Semily122.60 0 129.00 2 122.6020.00/19,531
24. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK123.40 0 123.60 0 123.4020.80/20,330
25. MORKES Michal 1995 3 KVS HK123.60 0 125.90 2 123.6021.00/20,529
26. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky125.40 0 123.90 0 123.9021.30/20,828
27. VANĚK Jiří 1987 0 Kralupy124.40 0 1322.60 0 124.4021.80/21,227
28. BENHÁK Jiří 1956 0 Jablonec125.30 2 124.50 0 124.5021.90/21,326
29. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov118.60 54 124.80 0 124.8022.20/21,625
30. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto125.30 0 124.10 2 125.3022.70/22,124
31. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.126.90 0 125.60 0 125.6023.00/22,423
32. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy126.10 0 126.50 0 126.1023.50/22,922
32. HAUCK Marek 1977 0 Č.Skal.127.00 0 126.10 0 126.1023.50/22,921
34. KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor124.70 2 125.50 2 126.7024.10/23,520
34. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště127.40 4 126.70 0 126.7024.10/23,519
36. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.126.90 0 127.20 2 126.9024.30/23,718
37. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha127.60 4 128.70 0 128.7026.10/25,417
38. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily130.00 0 130.70 0 130.0027.40/26,716
39. ŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha132.50 2 130.30 0 130.3027.70/27,015
40. VÍTEK David 1974 0 Č.Skal.138.70 6 130.10 2 132.1029.50/28,814
41. HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK133.80 0 134.60 2 133.8031.20/30,413
42. ULWER Jiří 1995 0 Týniště134.50 0 136.20 4 134.5031.90/31,112
43. ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa135.10 0 135.50 0 135.1032.50/31,711
43. TROCH Petr 1971 0 Dv.Král.135.10 0 136.20 2 135.1032.50/31,710
45. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB132.10 4 133.30 2 135.3032.70/31,99
45. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov135.30 0 137.00 0 135.3032.70/31,98
45. KROFTA Zdeněk 1959 0 VS Tábor138.00 0 135.30 0 135.3032.70/31,97
48. TUNKA Zdeněk 1957 0 Jablonec135.40 0 135.70 4 135.4032.80/32,06
49. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK136.20 0 138.20 4 136.2033.60/32,75
50. MILLER Jan 1997 0 Turnov134.50 4 133.60 4 137.6035.00/34,14
51. WENDL Denis 2000 0 Horš.Týn144.90 4 138.20 0 138.2035.60/34,73
52. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov142.50 2 141.60 2 143.6041.00/40,02
53. KAŠPAR Jaroslav 1956 0 Sláv.HK153.00 0 145.60 0 145.6043.00/41,91
54. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky146.80 0 144.10 2 146.1043.50/42,40
55. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy144.80 2 144.70 2 146.7044.10/43,00
56. NGUYEN PHUC Thinh 1998 0 Třebech.149.80 2 149.70 8 151.8049.20/48,00
57. KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor157.70 0 153.20 0 153.2050.60/49,30
58. PŘÍHODA Tomáš 1970 0 HapyLife167.10 0 160.40 2 162.4059.80/58,30
59. KROFTA Jindřich 1990 0 VS Tábor148.50 52 161.00 4 165.0062.40/60,80
60. MRÁČEK Zdeněk 1968 0 Semily173.60 2 161.20 4 165.2062.60/61,00
61. PAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.160.30 6 161.60 4 165.6063.00/61,40
62. ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště171.90 6 159.70 6 165.7063.10/61,50
63. BAREŠ Antonín 1998 0 Štětí171.40 0 168.20 4 171.4068.80/67,10
64. KUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn173.50 2 172.70 0 172.7070.10/68,30
65. PISKÁČEK Jan 1941 0 Štětí181.10 0 172.10 2 174.1071.50/69,70
66. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště182.10 56 180.20 12 192.2089.60/87,30
67. KROFTA Dominik 1993 0 VS Tábor0.00 999 192.00 8 200.0097.40/94,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK111.90 0 111.90 0 111.90 35
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy116.90 0 116.00 0 116.004.10/3,727
3. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa119.40 0 120.40 0 119.407.50/6,723
4. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha124.70 0 122.00 0 122.0010.10/9,019
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha125.00 0 124.30 4 125.0013.10/11,718
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor128.30 0 129.80 0 128.3016.40/14,717
7. ZEMANOVÁ Jana 1969 0 USK Pha129.60 2 127.10 2 129.1017.20/15,416
8. MAŠKOVÁ Alena 1976 3 USK Pha129.40 0 135.50 2 129.4017.50/15,615
9. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy132.90 2 130.80 0 130.8018.90/16,914
10. LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily131.60 0 130.30 2 131.6019.70/17,613
11. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily132.50 0 131.70 0 131.7019.80/17,712
12. KUBÍČKOVÁ Lucie 1982 0 Č.Skal.134.20 0 132.60 0 132.6020.70/18,511
13. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha132.00 2 132.70 0 132.7020.80/18,610
14. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice133.10 0 134.20 2 133.1021.20/18,90
15. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha133.60 2 140.30 2 135.6023.70/21,29
16. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník134.10 2 141.60 0 136.1024.20/21,68
17. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha136.98 2 134.40 2 136.4024.50/21,97
18. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha140.60 0 136.40 2 138.4026.50/23,70
19. HAUCKOVÁ Ilona 1978 0 Č.Skal.139.80 0 137.00 2 139.0027.10/24,26
20. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec141.60 0 141.60 0 141.6029.70/26,50
21. SEMERÁDOVÁ Petra 1981 3 Benátky143.40 0 141.70 0 141.7029.80/26,65
22. HEGEROVÁ Hana 1974 0 KVS HK142.40 6 141.80 0 141.8029.90/26,74
23. OKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha154.00 2 141.90 2 143.9032.00/28,63
24. STRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec161.80 2 144.50 0 144.5032.60/29,10
25. ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 0 Sušice161.10 8 145.70 0 145.7033.80/30,20
26. JANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec148.10 4 146.30 0 146.3034.40/30,72
27. ŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek150.20 2 145.50 2 147.5035.60/31,80
28. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov147.70 2 164.70 6 149.7037.80/33,81
29. BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec156.60 8 149.00 6 155.0043.10/38,50
30. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK151.80 6 153.40 10 157.8045.90/41,00
31. ŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc0.00 999 162.40 8 170.4058.50/52,30
32. LACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily188.50 6 201.80 6 194.5082.60/73,80
33. KRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha211.90 58 197.10 12 209.1097.20/86,90
34. LÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí225.20 6 229.90 8 231.20119.30/106,60
35. VENIGEROVÁ Hana 2001 0 Vys.Mýto235.80 6 261.10 6 241.80129.90/116,10
36. KLIKAROVÁ Veronika 1999 0 Trutnov223.70 50 361.00 4 273.70161.80/144,60
37. JIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí176.90 202 173.80 102 275.80163.90/146,50
  BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Eliška 1970 3 KV Pha 40.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš
GEBAS Vítězslav
1989
1984
2 Dukla B.
USK Pha
114.00 0 114.60 4 114.00 35
2. VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
3 Pardub.
Dv.Král.
125.40 4 124.20 0 124.2010.20/8,927
3. ŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
3 KVS HK
KVS HK
123.00 2 123.40 2 125.0011.00/9,623
4. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
Horš.Týn
124.60 2 127.70 4 126.6012.60/11,119
5. JEŽEK Stanislav
MAŠKOVÁ Alena
1976
1976
USK Pha
USK Pha
129.60 4 122.70 4 126.7012.70/11,115
6. ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
KK Brand
KK Brand
134.10 0 206.50 4 134.1020.10/17,614
7. MĚCHURA Jiří
JEREMIAŠ Jan
1954
1985
Třebech.
Třebech.
0.00 0 133.80 2 135.8021.80/19,113
8. POLÍVKA Karel
POLÍVKA Radek
1945
1980
Sláv.HK
Sláv.HK
133.95 4 135.40 2 137.4023.40/20,512
9. RENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
3 Sláv.HK
Sláv.HK
138.50 2 140.60 2 140.5026.50/23,211
10. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
3 USK Pha
USK Pha
143.10 6 140.60 2 142.6028.60/25,110
11. ŘÍHA Milan
ŘÍHOVÁ Magda
1970
1970
3 USK Pha
USK Pha
144.20 2 140.00 6 146.0032.00/28,19
12. PAVLÍK Jiří
ŘÍHA Jan
1964
1996
Třebech.
Třebech.
146.80 0 142.40 4 146.4032.40/28,48
13. DUŠEK Vladimír
KAŠPAR Jaroslav
1957
1956
Sláv.HK
Sláv.HK
153.20 0 145.20 2 147.2033.20/29,17
14. TUNKOVÁ Marcela
BENHÁK Jiří
1964
1956
2 Jablonec
Jablonec
147.90 0 144.70 4 147.9033.90/29,76
15. BREBTA Vladimír
WINTER Eduard
1972
1956
Jablonec
Jablonec
145.10 4 152.20 4 149.1035.10/30,85
16. PŘINDA Lukáš
NEDVĚDOVÁ Anna
1980
1980
M USK Pha
USK Pha
149.90 0 147.70 6 149.9035.90/31,54
17. ŘÍHOVÁ Eva
DUŠKOVÁ Kateřina
2000
1998
USK Pha
USK Pha
152.90 6 149.00 2 151.0037.00/32,53
18. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
150.00 2 150.60 4 152.0038.00/33,32
19. KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
167.70 4 149.20 4 153.2039.20/34,41
20. KUNA Alois
BORSKÁ Alena
1960
1976
3 SKVS ČB
Rakovník
151.60 2 151.20 4 153.6039.60/34,70
21. MAREK Kamil
DVOŘÁK Vít
1972
1971
HapyLife
HapyLife
159.30 6 158.50 8 165.3051.30/45,00
22. ULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
158.90 8 173.10 6 166.9052.90/46,40
23. HŘEBÍČEK Jakub
FIALA Jakub
1999
1998
KK Brand
KK Brand
178.50 12 168.70 6 174.7060.70/53,20
24. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
3 Turnov
Turnov
178.50 2 173.60 2 175.6061.60/54,00
25. MRÁČEK Zdeněk
MRÁČEK Šimon
1968
1999
Semily
Semily
186.50 4 185.80 4 189.8075.80/66,50
26. LHOTA David
KOŘÍNEK Luděk
1971
1965
HapyLife
HapyLife
241.40 6 0.00 999 247.40133.40/117,00
  ŠPRDLÍK Vít
ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina
1967
2001
Sušice
Sušice
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK120.80 0 119.10 0 119.10 12
2. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha131.00 0 131.70 0 131.0011.90/10,08
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor138.70 52 140.10 0 140.1021.00/17,64
4. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha155.40 2 147.80 4 151.8032.70/27,53
5. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov166.20 2 166.30 6 168.2049.10/41,22
6. RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 0 Dv.Král.220.40 0 190.90 0 190.9071.80/60,31
7. JANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec195.10 4 191.00 2 193.0073.90/62,00
8. KLIKAROVÁ Veronika 1999 0 Trutnov270.20 56 236.70 58 294.70175.60/147,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3