vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota

01.10.2011   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha98.90 0 97.40 0 97.40 108
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.50 0 102.20 0 101.504.10/4,2100
3. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.107.00 0 105.20 0 105.207.80/8,096
4. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.105.90 0 107.20 0 105.908.50/8,792
5. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha108.30 2 108.00 0 108.0010.60/10,988
6. DVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.108.10 0 108.60 0 108.1010.70/11,084
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto109.40 0 109.10 0 109.1011.70/12,080
8. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky111.40 0 110.70 0 110.7013.30/13,776
9. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.113.40 2 111.20 0 111.2013.80/14,272
10. BÁČA Milan 1973 2 Benátky111.30 0 111.30 0 111.3013.90/14,368
11. MILLER Jan 1997 3 Turnov114.20 0 112.20 0 112.2014.80/15,264
12. JEREMIAŠ Jan 1985 3 Třebech.110.60 2 110.50 2 112.5015.10/15,563
13. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.113.00 0 113.40 0 113.0015.60/16,062
14. ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky114.20 0 117.80 2 114.2016.80/17,261
15. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov115.10 0 114.40 0 114.4017.00/17,560
16. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.50 2 115.00 0 114.5017.10/17,659
17. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.114.70 0 115.20 0 114.7017.30/17,858
18. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.115.10 2 116.30 0 116.3018.90/19,457
19. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha114.70 2 115.60 2 116.7019.30/19,856
20. BÍZEK Zdeněk 1971 0 Ot.Strak117.30 0 117.10 0 117.1019.70/20,255
21. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště118.70 0 118.10 0 118.1020.70/21,354
22. BÁČA Jakub 1994 3 Benátky118.20 0 121.20 0 118.2020.80/21,453
23. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.90 0 118.90 0 118.9021.50/22,152
24. SCHMIDT Martin 1976 3 Dv.Král.119.50 0 124.70 0 119.5022.10/22,751
25. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.117.80 2 118.90 2 119.8022.40/23,050
26. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK117.90 2 122.10 0 119.9022.50/23,149
27. VLASÁK Jan 1986 3 Třebech.121.00 2 120.50 0 120.5023.10/23,748
28. ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim121.20 0 120.90 0 120.9023.50/24,147
28. RADIL Jiří 1968 3 HapyLife120.90 0 120.70 2 120.9023.50/24,146
30. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha121.40 0 121.20 0 121.2023.80/24,445
31. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK125.30 0 121.50 0 121.5024.10/24,744
32. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec123.60 4 122.00 0 122.0024.60/25,343
33. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky138.60 2 122.20 0 122.2024.80/25,542
34. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec122.50 0 124.70 4 122.5025.10/25,841
35. DVOŘÁK Vít 1971 3 HapyLife122.70 0 125.30 0 122.7025.30/26,040
36. KOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha123.10 0 120.80 2 122.8025.40/26,139
37. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.123.10 0 128.20 2 123.1025.70/26,438
38. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha126.50 0 123.24 0 123.2425.84/26,537
39. ULWER Jiří 1995 3 Týniště123.20 2 121.70 2 123.7026.30/27,036
40. JOHANIDES Milan 1975 0 Kralupy124.30 0 127.30 0 124.3026.90/27,635
41. BOCH Pavel 1951 3 Semily124.60 0 127.90 2 124.6027.20/27,934
42. BENHÁK Jiří 1956 0 Jablonec133.00 6 125.90 0 125.9028.50/29,333
43. PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha133.60 4 127.30 0 127.3029.90/30,732
44. BERAN Jan 1969 3 KV Pha 4126.10 2 123.60 4 127.6030.20/31,031
45. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky126.00 2 128.10 0 128.0030.60/31,430
45. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec128.20 2 128.00 0 128.0030.60/31,429
47. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.128.40 0 130.60 4 128.4031.00/31,828
48. ŠVIHEL Luboš 1960 0 Přerov128.70 0 133.20 4 128.7031.30/32,127
49. NGUYEN PHUC Thinh 1998 3 Třebech.126.80 2 127.40 4 128.8031.40/32,226
50. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK129.60 0 128.90 0 128.9031.50/32,325
51. VENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto133.00 0 127.70 2 129.7032.30/33,224
52. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 HapyLife127.80 2 137.00 2 129.8032.40/33,323
53. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn135.90 56 129.90 0 129.9032.50/33,422
54. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky130.10 0 130.40 0 130.1032.70/33,621
55. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov134.30 0 130.40 0 130.4033.00/33,920
56. ZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha126.60 4 134.30 4 130.6033.20/34,119
57. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště129.90 2 130.30 2 131.9034.50/35,418
58. MILYÁN David 2001 0 L.Žatec130.10 2 131.00 2 132.1034.70/35,60
59. KUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn139.40 0 132.80 0 132.8035.40/36,317
60. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov143.10 10 130.90 2 132.9035.50/36,416
61. HAVLENA Jan 1997 0 KK Brand145.30 60 131.20 2 133.2035.80/36,815
62. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov137.20 0 133.60 0 133.6036.20/37,214
63. ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek135.40 6 131.80 2 133.8036.40/37,413
64. BERAN Václav 2000 0 USK Pha134.00 4 134.10 0 134.1036.70/37,712
65. STEJSKAL Ondřej 1975 0 KK Brand134.70 0 134.50 0 134.5037.10/38,111
66. SVOBODA Dobromil 1963 0 Č.Lípa138.90 0 133.00 2 135.0037.60/38,610
67. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha129.30 6 132.90 6 135.3037.90/38,99
68. FOLKMAN Jan 1995 3 Týniště131.50 4 134.80 2 135.5038.10/39,18
69. ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště133.90 2 136.90 14 135.9038.50/39,57
70. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.133.70 6 136.20 0 136.2038.80/39,80
71. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto133.60 50 132.40 6 138.4041.00/42,16
72. LHOTA David 1971 0 HapyLife139.20 0 135.50 4 139.2041.80/42,95
73. ŠVEJD Jakub 2001 0 Sušice136.60 4 136.00 4 140.0042.60/43,70
74. WALLISCH Vít 1999 0 USK Pha139.50 2 136.30 4 140.3042.90/44,04
75. NESNÍDAL Radek 2000 0 L.Žatec140.50 0 139.00 2 140.5043.10/44,33
75. ŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště142.90 6 138.50 2 140.5043.10/44,32
77. BAREŠ Antonín 1998 0 Štětí141.40 0 141.90 0 141.4044.00/45,21
78. NOSEK Tomáš 1972 0 HapyLife148.60 0 138.10 4 142.1044.70/45,90
79. KALINA Vojtěch 2001 0 Vlašim148.20 2 146.20 0 146.2048.80/50,10
80. REJMAN Petr 2001 0 KVS HK144.50 4 145.10 2 147.1049.70/51,00
81. WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn145.60 2 155.30 2 147.6050.20/51,50
82. KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.145.70 2 151.30 0 147.7050.30/51,60
83. DVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha153.40 2 147.80 0 147.8050.40/51,70
84. SUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa144.30 10 140.70 8 148.7051.30/52,70
85. MAREK Kamil 1972 0 HapyLife156.10 6 147.00 6 153.0055.60/57,10
86. BEDNÁŘ Jan 2000 0 Třebech.148.10 6 158.90 10 154.1056.70/58,20
87. URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha147.40 10 145.80 52 157.4060.00/61,60
88. MÍL Pavel 1967 0 Trutnov156.90 2 158.90 8 158.9061.50/63,10
89. STAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.162.70 102 154.20 6 160.2062.80/64,50
90. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov156.40 4 162.30 10 160.4063.00/64,70
91. WEISL Martin 2002 0 USK Pha166.00 2 160.60 0 160.6063.20/64,90
92. WEISL Pavel 1970 0 HapyLife172.20 10 158.80 2 160.8063.40/65,10
93. SAHULA Matěj 2003 0 Benátky169.20 2 164.20 0 164.2066.80/68,60
94. KRÁL Adam 2003 0 USK Pha162.50 6 164.40 0 164.4067.00/68,80
95. FIALA Jakub 1998 0 KK Brand210.10 114 157.60 8 165.6068.20/70,00
96. ŽÍŽALA Josef 1969 0 HapyLife175.90 12 167.50 6 173.5076.10/78,10
97. KRČ Ladislav 1999 0 KK Brand173.20 14 166.10 8 174.1076.70/78,70
98. ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice171.40 102 165.00 10 175.0077.60/79,70
99. ŠULC Karel 2000 0 KK Brand209.01 0 170.90 8 178.9081.50/83,70
100. ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha182.70 100 179.00 2 181.0083.60/85,80
101. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště182.50 28 175.30 6 181.3083.90/86,10
102. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov178.90 4 182.00 6 182.9085.50/87,80
103. KOŘÍNEK Luděk 1965 0 HapyLife181.10 6 181.40 6 187.1089.70/92,10
104. HŘEBÍČEK Jakub 1999 0 KK Brand180.50 12 173.10 56 192.5095.10/97,60
105. MÍL Jakub 2003 0 Trutnov190.60 2 205.00 14 192.6095.20/97,70
106. BEDNÁŘ Lukáš 2002 0 Třebech.189.20 6 184.00 58 195.2097.80/100,40
107. GONDA Daniel 1999 0 Č.Lípa213.30 12 196.00 8 204.00106.60/109,40
108. VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto203.80 2 205.80 4 205.80108.40/111,30
109. ŠOREL Martin 2001 0 KK Brand214.70 62 202.70 4 206.70109.30/112,20
110. BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov213.30 8 180.30 54 221.30123.90/127,20
111. VALENTA Petr 2001 0 Štětí256.80 156 220.40 6 226.40129.00/132,40
112. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov219.30 8 230.00 60 227.30129.90/133,40
113. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto250.20 104 222.70 14 236.70139.30/143,00
114. STRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky237.50 62 233.20 16 249.20151.80/155,90
115. JUNEK Jan 2002 0 Vys.Mýto348.00 164 251.40 14 265.40168.00/172,50
116. MILYÁN Viktor 2003 0 L.Žatec254.10 12 260.20 58 266.10168.70/173,20
117. SUK Jakub 2002 0 Trutnov290.20 12 265.60 12 277.60180.20/185,00
118. MRÁČEK Šimon 1999 0 Semily388.70 66 291.10 8 299.10201.70/207,10
119. BEIER Alva 2005 0 Trutnov0.00 999 112.50 652 764.50667.10/684,90
  HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 1973 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3