vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle

02.10.2011   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha95.20 0 93.70 0 93.70 117
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK96.60 0 95.20 0 95.201.50/1,6109
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec93.00 4 91.40 4 95.401.70/1,8101
4. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.100.70 0 97.90 0 97.904.20/4,597
5. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.98.10 0 98.00 0 98.004.30/4,693
6. JEREMIAŠ Jan 1985 3 Třebech.100.40 2 103.40 0 102.408.70/9,389
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto102.50 0 103.10 0 102.508.80/9,485
8. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.105.90 0 103.10 0 103.109.40/10,081
9. DVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.103.80 0 101.60 2 103.609.90/10,677
10. BÁČA Milan 1973 2 Benátky104.00 0 104.10 2 104.0010.30/11,073
11. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov104.20 0 104.20 0 104.2010.50/11,269
12. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky0.00 999 105.00 2 107.0013.30/14,265
13. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.0.00 999 106.00 2 108.0014.30/15,361
14. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha104.50 4 102.10 6 108.1014.40/15,460
15. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.104.30 4 106.70 2 108.3014.60/15,659
15. MILLER Jan 1997 3 Turnov108.10 2 106.30 2 108.3014.60/15,658
17. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.0.00 999 109.20 0 109.2015.50/16,557
18. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha108.00 2 107.30 2 109.3015.60/16,656
19. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.109.40 0 110.40 0 109.4015.70/16,855
20. BÍZEK Zdeněk 1971 0 Ot.Strak109.90 2 109.50 0 109.5015.80/16,954
21. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště110.70 0 108.50 2 110.5016.80/17,953
22. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov111.40 4 108.90 2 110.9017.20/18,452
23. ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky109.50 2 0.00 999 111.5017.80/19,051
24. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec116.90 0 111.80 0 111.8018.10/19,350
25. BÁČA Jakub 1994 3 Benátky112.80 0 112.20 0 112.2018.50/19,749
26. VLASÁK Jan 1986 3 Třebech.112.60 0 112.80 2 112.6018.90/20,248
27. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK112.80 0 117.50 0 112.8019.10/20,447
28. ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim114.60 2 113.50 0 113.5019.80/21,146
29. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.111.80 2 112.30 2 113.8020.10/21,545
30. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.0.00 999 112.00 2 114.0020.30/21,744
31. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec116.90 0 114.30 0 114.3020.60/22,043
32. NGUYEN PHUC Thinh 1998 3 Třebech.114.60 0 114.60 6 114.6020.90/22,342
33. DVOŘÁK Vít 1971 3 HapyLife120.40 4 114.80 0 114.8021.10/22,541
34. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha115.60 0 115.30 0 115.3021.60/23,140
35. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec115.50 0 116.50 0 115.5021.80/23,339
36. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha112.00 4 116.40 4 116.0022.30/23,838
37. ULWER Jiří 1995 3 Týniště116.90 0 116.10 0 116.1022.40/23,937
38. RADIL Jiří 1968 3 HapyLife114.80 2 114.20 2 116.2022.50/24,036
38. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK115.70 2 114.20 2 116.2022.50/24,035
40. BENHÁK Jiří 1956 0 Jablonec124.90 2 117.10 0 117.1023.40/25,034
41. KOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha116.30 6 115.40 2 117.4023.70/25,333
42. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 HapyLife0.00 999 117.60 0 117.6023.90/25,532
43. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky116.20 2 115.90 4 118.2024.50/26,131
44. VENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto117.60 2 119.30 0 119.3025.60/27,330
45. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.117.70 2 117.90 2 119.7026.00/27,729
45. BERAN Jan 1969 3 KV Pha 4119.70 0 117.80 8 119.7026.00/27,728
47. HAVLENA Jan 1997 0 KK Brand161.80 2 120.20 0 120.2026.50/28,327
48. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK120.50 2 120.60 0 120.6026.90/28,726
49. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov119.30 4 120.80 0 120.8027.10/28,925
50. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov121.00 0 122.70 0 121.0027.30/29,124
51. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.0.00 999 121.10 0 121.1027.40/29,223
52. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky121.40 0 122.60 4 121.4027.70/29,622
53. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha123.30 0 119.50 2 121.5027.80/29,721
54. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov126.30 0 122.00 0 122.0028.30/30,220
55. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky120.70 2 121.70 6 122.7029.00/30,919
56. PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha121.50 2 123.40 2 123.5029.80/31,818
57. MILYÁN David 2001 0 L.Žatec124.50 0 122.50 2 124.5030.80/32,90
58. ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek124.60 0 123.50 4 124.6030.90/33,017
58. ZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha124.60 0 128.50 2 124.6030.90/33,016
60. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn126.00 2 123.10 2 125.1031.40/33,515
60. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto124.80 4 123.10 2 125.1031.40/33,514
62. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště121.10 6 122.60 4 126.6032.90/35,113
63. FOLKMAN Jan 1995 3 Týniště127.10 0 125.00 2 127.0033.30/35,512
64. BERAN Václav 2000 0 USK Pha127.20 2 123.40 4 127.4033.70/36,011
65. ŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště129.00 6 128.20 0 128.2034.50/36,810
66. LHOTA David 1971 0 HapyLife124.70 4 131.30 8 128.7035.00/37,49
67. SVOBODA Dobromil 1963 0 Č.Lípa132.30 2 127.70 2 129.7036.00/38,48
68. NOSEK Tomáš 1972 0 HapyLife130.80 4 127.90 2 129.9036.20/38,67
69. JOHANIDES Milan 1975 0 Kralupy0.00 999 129.90 2 131.9038.20/40,86
70. ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště126.00 6 131.40 10 132.0038.30/40,95
71. SUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa134.20 6 130.80 2 132.8039.10/41,74
72. ŠVEJD Jakub 2001 0 Sušice132.30 10 128.90 4 132.9039.20/41,80
73. BAREŠ Antonín 1998 0 Štětí134.70 0 133.60 0 133.6039.90/42,63
74. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.130.70 4 130.60 4 134.6040.90/43,60
75. WALLISCH Vít 1999 0 USK Pha138.10 2 134.10 2 136.1042.40/45,32
76. NESNÍDAL Radek 2000 0 L.Žatec136.90 8 137.60 0 137.6043.90/46,91
77. KUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn146.80 4 133.90 4 137.9044.20/47,20
78. KALINA Vojtěch 2001 0 Vlašim139.40 2 138.90 0 138.9045.20/48,20
79. BEDNÁŘ Jan 2000 0 Třebech.138.70 4 132.00 8 140.0046.30/49,40
80. REJMAN Petr 2001 0 KVS HK137.80 8 138.10 2 140.1046.40/49,50
81. MAREK Kamil 1972 0 HapyLife154.50 58 138.60 4 142.6048.90/52,20
82. KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.140.70 2 138.70 4 142.7049.00/52,30
83. KRÁL Adam 2003 0 USK Pha146.30 2 139.20 4 143.2049.50/52,80
84. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov137.30 6 143.00 14 143.3049.60/52,90
85. DVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha144.50 0 152.80 0 144.5050.80/54,20
86. WEISL Martin 2002 0 USK Pha146.10 0 145.90 2 146.1052.40/55,90
86. URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha149.30 2 144.10 2 146.1052.40/55,90
88. HŘEBÍČEK Jakub 1999 0 KK Brand147.80 2 145.00 2 147.0053.30/56,90
89. WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn145.80 2 146.80 2 147.8054.10/57,70
90. MÍL Pavel 1967 0 Trutnov150.30 0 148.50 0 148.5054.80/58,50
90. STAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.150.10 6 144.50 4 148.5054.80/58,50
92. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto171.70 10 142.20 10 152.2058.50/62,40
93. KRČ Ladislav 1999 0 KK Brand152.50 2 152.50 4 154.5060.80/64,90
93. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště155.30 8 144.50 10 154.5060.80/64,90
95. FIALA Jakub 1998 0 KK Brand170.60 12 151.70 4 155.7062.00/66,20
96. ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice152.90 8 150.50 8 158.5064.80/69,20
97. WEISL Pavel 1970 0 HapyLife154.80 6 152.50 12 160.8067.10/71,60
98. BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov157.50 8 180.20 58 165.5071.80/76,60
99. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov162.20 4 160.20 6 166.2072.50/77,40
100. ŽÍŽALA Josef 1969 0 HapyLife160.60 10 162.10 6 168.1074.40/79,40
101. SAHULA Matěj 2003 0 Benátky164.50 4 166.60 4 168.5074.80/79,80
102. VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto191.00 12 166.10 4 170.1076.40/81,50
103. ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha166.50 6 168.60 2 170.6076.90/82,10
104. KOŘÍNEK Luděk 1965 0 HapyLife225.40 8 164.00 8 172.0078.30/83,60
105. ŠULC Karel 2000 0 KK Brand169.40 10 160.50 64 179.4085.70/91,50
106. BEDNÁŘ Lukáš 2002 0 Třebech.176.10 8 182.30 14 184.1090.40/96,50
107. STRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky229.20 12 182.70 2 184.7091.00/97,10
108. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov189.30 4 185.40 8 193.3099.60/106,30
109. GONDA Daniel 1999 0 Č.Lípa176.80 18 190.30 8 194.80101.10/107,90
110. ŠOREL Martin 2001 0 KK Brand223.00 8 191.70 8 199.70106.00/113,10
111. VEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník144.40 108 142.20 64 206.20112.50/120,10
112. MILYÁN Viktor 2003 0 L.Žatec277.00 8 209.80 6 215.80122.10/130,30
113. MÍL Jakub 2003 0 Trutnov226.00 12 204.80 12 216.80123.10/131,40
114. JUNEK Jan 2002 0 Vys.Mýto248.70 4 242.60 8 250.60156.90/167,40
115. MRÁČEK Šimon 1999 0 Semily237.00 16 251.60 18 253.00159.30/170,00
116. VALENTA Petr 2001 0 Štětí230.70 58 276.80 10 286.80193.10/206,10
117. HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto360.90 106 278.60 10 288.60194.90/208,00
118. BEIER Alva 2005 0 Trutnov138.90 658 128.80 356 484.80391.10/417,40
  SCHMIDT Martin 1976 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STEJSKAL Ondřej 1975 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVIHEL Luboš 1960 0 Přerov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUK Jakub 2002 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOCH Pavel 1951 3 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 1973 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3