VZ ve slalomu - neděle

02.10.2011   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha95.80 0 96.30 0 95.80 86
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.96.20 0 96.70 2 96.200.40/0,478
3. PŘINDA Lukáš 1980 0 USK Pha100.90 0 100.70 4 100.905.10/5,370
4. MILLER Jan 1968 2 Turnov102.60 0 102.60 2 102.606.80/7,166
5. CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK102.70 0 108.80 2 102.706.90/7,262
6. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja104.30 0 104.30 0 104.308.50/8,958
7. ŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice106.40 0 106.30 0 106.3010.50/11,054
8. LADÝŘ Karel 1972 3 KVS HK107.50 0 0.00 999 107.5011.70/12,250
9. ŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK108.90 0 108.30 0 108.3012.50/13,046
10. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.108.50 0 110.80 0 108.5012.70/13,342
11. ŘÍHA Milan 1970 2 USK Pha109.80 0 108.90 0 108.9013.10/13,738
12. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK109.50 0 107.80 2 109.5013.70/14,337
13. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov110.70 0 111.40 2 110.7014.90/15,636
14. VANĚK Jiří 1987 0 Kralupy113.70 2 112.20 0 112.2016.40/17,135
15. RENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK112.60 0 113.70 0 112.6016.80/17,534
16. PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha124.60 6 112.80 0 112.8017.00/17,733
17. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB112.70 2 114.60 0 114.6018.80/19,632
18. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK113.70 2 114.70 0 114.7018.90/19,731
19. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště115.10 0 115.30 0 115.1019.30/20,130
20. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky115.20 0 0.00 999 115.2019.40/20,329
21. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK117.00 0 115.50 0 115.5019.70/20,628
22. KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor117.00 2 115.60 0 115.6019.80/20,727
23. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto117.40 0 115.80 0 115.8020.00/20,926
24. BENHÁK Jiří 1956 0 Jablonec117.00 2 116.40 0 116.4020.60/21,525
24. NAJMAN Martin 1972 3 Kralupy116.40 0 0.00 999 116.4020.60/21,524
26. ROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště118.80 2 116.50 0 116.5020.70/21,623
27. MORKES Michal 1995 3 KVS HK116.00 2 116.80 0 116.8021.00/21,922
28. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov116.80 2 117.00 0 117.0021.20/22,121
29. HAUCK Marek 1977 0 Č.Skal.117.60 0 117.10 0 117.1021.30/22,220
30. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy118.40 0 117.50 0 117.5021.70/22,719
31. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.119.90 2 118.30 0 118.3022.50/23,518
32. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.119.30 0 123.00 0 119.3023.50/24,517
33. ŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha120.70 0 119.60 0 119.6023.80/24,816
34. TROCH Petr 1971 0 Dv.Král.119.90 2 120.20 2 121.9026.10/27,215
35. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha120.50 2 118.30 4 122.3026.50/27,714
35. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB122.30 0 122.50 0 122.3026.50/27,713
35. VÍTEK David 1974 0 Č.Skal.120.60 2 120.30 2 122.3026.50/27,712
38. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily127.70 0 122.70 0 122.7026.90/28,111
39. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov124.90 0 130.00 2 124.9029.10/30,410
40. KROFTA Zdeněk 1959 0 VS Tábor156.30 6 123.60 2 125.6029.80/31,19
41. MILLER Jan 1997 0 Turnov123.70 2 126.50 8 125.7029.90/31,28
42. TUNKA Zdeněk 1957 0 Jablonec124.20 4 123.80 2 125.8030.00/31,37
43. HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK126.30 0 126.40 0 126.3030.50/31,86
44. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK127.50 0 126.50 0 126.5030.70/32,05
45. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov131.20 2 126.80 0 126.8031.00/32,44
46. ULWER Jiří 1995 0 Týniště124.40 4 125.50 4 128.4032.60/34,03
47. KOŘÍNEK Filip 1995 0 USK Pha126.70 4 132.00 4 130.7034.90/36,42
48. WENDL Denis 2000 0 Horš.Týn130.90 0 130.00 2 130.9035.10/36,61
49. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy137.40 0 133.50 0 133.5037.70/39,40
50. KAŠPAR Jaroslav 1956 0 Sláv.HK133.60 2 133.60 0 133.6037.80/39,50
51. NGUYEN PHUC Thinh 1998 0 Třebech.138.90 0 141.90 2 138.9043.10/45,00
52. PŘÍHODA Tomáš 1970 0 HapyLife150.50 2 142.00 0 142.0046.20/48,20
53. BAREŠ Antonín 1998 0 Štětí152.00 2 144.30 0 144.3048.50/50,60
54. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky142.00 4 0.00 999 146.0050.20/52,40
55. PAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.150.60 4 148.10 0 148.1052.30/54,60
56. KUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn155.80 0 150.20 0 150.2054.40/56,80
57. MRÁČEK Zdeněk 1968 0 Semily153.10 2 157.90 0 155.1059.30/61,90
58. ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště158.30 2 159.10 6 160.3064.50/67,30
59. PISKÁČEK Jan 1941 0 Štětí168.20 2 164.90 0 164.9069.10/72,10
60. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště171.60 8 171.30 58 179.6083.80/87,50
61. KROFTA Dominik 1993 0 VS Tábor187.60 54 228.80 56 241.60145.80/152,20
  KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KROFTA Jindřich 1990 0 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEIER Artur 1970 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MOŠTEK Ondřej 1982 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MORKES Jan 1990 0 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení