VZ ve slalomu - neděle

02.10.2011   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK108.00 0 104.90 0 104.90 42
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy107.90 0 107.00 0 107.002.10/2,034
3. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec108.70 0 110.70 0 108.703.80/3,630
4. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa114.50 0 110.40 0 110.405.50/5,226
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník112.60 0 112.00 2 112.607.70/7,322
6. ZEMANOVÁ Jana 1969 0 USK Pha115.60 0 116.30 0 115.6010.70/10,218
7. ŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha117.80 0 117.50 0 117.5012.60/12,017
8. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha118.50 0 117.40 4 118.5013.60/13,016
9. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha119.60 0 121.80 2 119.6014.70/14,015
10. LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily118.40 2 120.50 0 120.4015.50/14,814
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor119.10 2 119.90 2 121.1016.20/15,413
12. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha126.00 0 122.80 0 122.8017.90/17,112
13. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice123.70 0 123.80 0 123.7018.80/17,90
13. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha125.60 0 123.70 0 123.7018.80/17,911
15. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily124.40 0 123.70 2 124.4019.50/18,610
16. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily125.10 0 123.70 2 125.1020.20/19,39
17. KUBÍČKOVÁ Lucie 1982 0 Č.Skal.128.00 0 126.00 0 126.0021.10/20,18
18. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha126.30 0 125.30 2 126.3021.40/20,40
19. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy124.50 2 127.40 0 126.5021.60/20,67
20. HAUCKOVÁ Ilona 1978 0 Č.Skal.128.40 0 125.00 2 127.0022.10/21,16
21. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník129.90 0 126.00 2 128.0023.10/22,05
22. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec134.10 0 131.10 0 131.1026.20/25,00
23. JANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec138.80 2 132.90 0 132.9028.00/26,74
24. OKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha133.80 0 132.80 2 133.8028.90/27,63
25. BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec139.50 2 132.70 2 134.7029.80/28,42
26. HEGEROVÁ Hana 1974 0 KVS HK143.70 0 128.80 6 134.8029.90/28,51
27. ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 0 Sušice131.50 4 133.80 2 135.5030.60/29,20
28. STRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec137.30 4 139.90 0 139.9035.00/33,40
29. ŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek142.40 2 140.70 4 144.4039.50/37,70
30. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov143.50 2 143.20 8 145.5040.60/38,70
31. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov157.70 2 143.90 2 145.9041.00/39,10
32. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK174.00 2 143.10 4 147.1042.20/40,20
33. LACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily172.50 8 161.30 6 167.3062.40/59,50
34. JIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí169.00 6 190.10 8 175.0070.10/66,80
35. VENIGEROVÁ Hana 2001 0 Vys.Mýto253.40 14 200.70 4 204.7099.80/95,10
36. RYCHTEROVÁ Petra 1993 0 Dv.Král.196.20 18 181.80 54 214.20109.30/104,20
37. KLIKAROVÁ Veronika 1999 0 Trutnov165.30 54 176.10 56 219.30114.40/109,10
38. LÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí235.00 6 224.40 6 230.40125.50/119,60
39. KRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha201.00 64 186.70 62 248.70143.80/137,10
  SEMERÁDOVÁ Petra 1981 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Alena 1976 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Eliška 1970 3 KV Pha 40.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení