1.Český pohár ve slalomu

05.05.2007   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: František Koliba
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
111.28 0 110.36 4 225.64  60
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
112.89 2 112.66 0 227.55 1.91/0,853
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
116.41 2 112.52 0 230.93 5.29/2,347
4. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
119.05 0 117.96 0 237.01 11.37/5,042
5. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
116.47 6 118.59 2 243.06 17.42/7,738
6. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
115.54 6 119.44 4 244.98 19.34/8,634
7. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
117.72 6 119.14 4 246.86 21.22/9,431
8. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
134.78 4 129.80 4 272.58 46.94/20,828
9. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
126.95 6 123.49 56 312.44 86.80/38,525
10. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
128.83 2 132.30 108 371.13 145.49/64,522
11. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
144.86 14 140.19 10 309.05 83.41/37,020
12. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
129.01 56 123.98 6 314.99 89.35/39,618
13. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
168.77 12 139.58 6 326.35 100.71/44,616
14. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
149.68 14 145.09 18 326.77 101.13/44,814
15. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
137.35 62 135.46 8 342.81 117.17/51,912
16. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
146.44 54 135.86 50 386.30 160.66/71,210
17. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
142.08 108 142.05 10 402.13 176.49/78,29
18. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
148.86 108 148.96 56 461.82 236.18/104,78
19. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
134.91 6 0.00 999 1139.91  7
20. Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
0.00 999 148.18 164 1311.18  6
Oddíl

Historie procházení