vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Stružnická peřej

18.04.2009-19.04.2009   Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Jan Piskáček

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa90.70 0 93.90 4 90.70 -
2. KIESSLICH André 1986 0 Spremberg92.40 0 91.50 2 92.401.70/1,9-
3. HROBSKÝ Milan 1983 0 Slovensko96.20 52 97.30 0 97.306.60/7,3-
4.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa104.60 4 103.40 2 105.4014.70/16,2-
5.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja102.60 6 104.40 4 108.4017.70/19,5-
6.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy109.70 2 108.10 2 110.1019.40/21,4-
7.2/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav108.90 8 106.10 6 112.1021.40/23,6-
8.3/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.111.80 2 117.20 0 113.8023.10/25,5-
9. PEŘINA Vít 1989 2 Č.Lípa111.40 6 108.90 6 114.9024.20/26,7-
10.1/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha120.50 2 116.70 2 118.7028.00/30,9-
11.2/DMPEXA Jakub 1994 3 USK Pha119.20 0 120.20 6 119.2028.50/31,4-
12.2/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa128.10 2 120.10 0 120.1029.40/32,4-
13.1/ZMVĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha122.30 0 124.50 6 122.3031.60/34,8-
14. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy119.50 4 118.60 8 123.5032.80/36,2-
15.4/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník123.20 2 120.60 6 125.2034.50/38,0-
16. HASHIMOTO Tamaki 1982 0 Rakovník119.40 6 122.90 8 125.4034.70/38,3-
17.2/ZSSOMMER Paul 1995 0 Spremberg127.90 4 123.40 4 127.4036.70/40,5-
18.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky124.50 8 128.80 0 128.8038.10/42,0-
19.5/VMBARTOŇ Zbyněk 1966 0 Vršovice135.10 2 152.80 0 137.1046.40/51,2-
20.2/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy144.90 8 131.20 6 137.2046.50/51,3-
21.3/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník136.60 4 135.70 2 137.7047.00/51,8-
22.6/VMJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň153.30 6 148.90 4 152.9062.20/68,6-
23.3/ZSBLUDAU Eric 1996 0 Spremberg147.20 6 148.30 50 153.2062.50/68,9-
24.2/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.166.10 6 168.80 6 172.1081.40/89,7-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.101.20 4 102.20 10 105.20 -
2.1/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa114.80 2 105.10 2 107.101.90/1,8-
3. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec108.80 2 107.30 4 110.805.60/5,3-
4. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa110.90 2 110.60 2 112.607.40/7,0-
5.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy112.90 4 110.10 4 114.108.90/8,5-
6. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň118.50 0 116.70 4 118.5013.30/12,6-
7.2/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň125.70 4 124.90 4 128.9023.70/22,5-
8. BAČÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník127.70 4 121.00 52 131.7026.50/25,2-
9. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník128.20 4 141.40 4 132.2027.00/25,7-
10.1/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy132.20 4 136.30 0 136.2031.00/29,5-
10.3/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha130.20 6 141.40 56 136.2031.00/29,5-
12.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 0 Klášter.143.90 4 141.70 2 143.7038.50/36,6-
13.1/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky145.10 56 144.90 6 150.9045.70/43,4-
14.2/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy155.10 52 148.40 8 156.4051.20/48,7-
15.4/DMVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky156.30 4 179.30 66 160.3055.10/52,4-
16.1/PZŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha171.80 154 200.90 202 325.80220.60/209,7-
17.2/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha162.10 210 272.40 214 372.10266.90/253,7-
18. KRUMLOVÁ Anna 1983 0 VikingMB160.10 408 176.40 208 384.40279.20/265,4-
  KOUŠOVÁ Tereza 1992 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice90.20 0 92.00 0 90.20 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 0 Č.Lípa91.50 4 91.10 0 91.100.90/1,0-
3. TEICHMANN Oliver 1990 0 Spremberg91.70 0 92.70 0 91.701.50/1,7-
4.1/DMADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha94.10 4 92.40 2 94.404.20/4,7-
5. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice100.70 4 92.50 2 94.504.30/4,8-
6.2/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec94.80 0 92.70 2 94.704.50/5,0-
7.1/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa95.40 2 98.40 2 97.407.20/8,0-
8.3/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa93.20 10 89.60 8 97.607.40/8,2-
9. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa100.60 2 94.90 4 98.908.70/9,6-
10.2/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec97.70 2 97.10 6 99.709.50/10,5-
11.4/DMMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa96.50 4 97.20 4 100.5010.30/11,4-
12.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa99.20 2 96.10 6 101.2011.00/12,2-
13.1/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha103.90 4 98.40 4 102.4012.20/13,5-
14. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy102.50 6 101.00 2 103.0012.80/14,2-
15.3/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB103.90 2 103.20 0 103.2013.00/14,4-
16.2/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha102.10 12 100.90 4 104.9014.70/16,3-
17.3/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha117.50 4 104.00 2 106.0015.80/17,5-
18.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy105.50 6 104.90 2 106.9016.70/18,5-
19.4/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha122.90 6 108.40 2 110.4020.20/22,4-
20.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky112.80 0 106.70 4 110.7020.50/22,7-
21.5/ZSKRÜGER Hans 1996 0 Spremberg113.10 10 112.90 0 112.9022.70/25,2-
22.5/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha121.20 2 111.10 2 113.1022.90/25,4-
23.6/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice114.90 2 107.70 6 113.7023.50/26,1-
24.2/ZMŠODEK Petr 1998 0 Benátky119.30 4 113.90 0 113.9023.70/26,3-
25.4/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim116.70 4 116.10 0 116.1025.90/28,7-
26.6/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB127.30 4 116.20 0 116.2026.00/28,8-
27.7/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha113.30 4 111.70 6 117.3027.10/30,0-
28.5/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy122.90 0 116.60 2 118.6028.40/31,5-
29.3/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha115.50 10 117.20 6 123.2033.00/36,6-
30.7/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy125.10 6 119.80 4 123.8033.60/37,3-
31. KLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice129.30 4 126.10 2 128.1037.90/42,0-
32. TUREK Michal 1986 3 Roztoky126.50 2 124.40 6 128.5038.30/42,5-
33.4/ZMMIKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg133.30 0 127.10 4 131.1040.90/45,3-
34.2/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky136.90 58 127.30 4 131.3041.10/45,6-
35.5/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.128.20 6 124.60 8 132.6042.40/47,0-
36.6/VMMAČKAL Jiří 1971 0 SKVS ČB127.30 10 129.00 4 133.0042.80/47,5-
37.8/ZSŠPETA Sebastian 1995 0 USK Pha138.50 8 127.30 6 133.3043.10/47,8-
38.9/ZSPETERKA Adam 1996 0 Rakovník139.50 2 140.80 52 141.5051.30/56,9-
39.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice140.20 12 146.50 4 150.5060.30/66,9-
40.7/VMTRÁZNÍK Emil 1965 0 Děčín146.80 4 153.50 6 150.8060.60/67,2-
41.6/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň154.00 12 159.40 2 161.4071.20/78,9-
42.8/VMVICHER Jan 1970 0 Děčín185.10 62 161.80 6 167.8077.60/86,0-
43.2/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim165.60 12 157.30 12 169.3079.10/87,7-
44.9/VMLAHOVSKÝ Vladimír 1970 0 Roudnice119.20 56 127.50 52 175.2085.00/94,2-
45.3/PZKOŘÍNEK Vilém 1999 0 USK Pha195.60 10 174.70 2 176.7086.50/95,9-
46.7/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky171.40 16 208.00 16 187.4097.20/107,8-
47.4/PZLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha0.00 999 151.20 106 257.20167.00/185,1-
48.10/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy0.00 999 150.70 260 410.70320.50/355,3-
49.8/ZMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy0.00 999 130.70 406 536.70446.50/495,0-
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -
  WITKOWSKI Milton 1992 0 Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HRBÁČEK Jan 1966 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BÍLÝ Tomáš 1968 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa155.80 4 154.30 2 156.30 -
2. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň0.00 999 161.90 0 161.905.60/3,6-
3.2/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň169.90 2 162.40 8 170.4014.10/9,0-
4.3/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 0 USK Pha187.10 10 203.60 4 197.1040.80/26,1-

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
102.10 2 102.60 8 104.10 -
2.1/DMMYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
125.00 6 119.90 6 125.9021.80/20,9-
3.2/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
126.60 6 120.40 10 130.4026.30/25,3-
4.1/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
142.70 10 129.40 4 133.4029.30/28,1-
5.2/VMVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
136.70 2 145.10 2 138.7034.60/33,2-
6.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
138.90 10 138.10 6 144.1040.00/38,4-
7.1/ZMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
144.60 12 141.90 8 149.9045.80/44,0-
8. BARTOŇ Zbyněk
FRIDRICH Michal
1966
1982
Vršovice
Vršovice
153.90 58 142.30 8 150.3046.20/44,4-
9. BORSKÁ Alena
JAROŠ Jakub
1976
1986
Rakovník
Rakovník
152.60 6 143.10 8 151.1047.00/45,1-
10.2/ZSBLUDAU Eric
SOMMER Paul
1996
1995
Spremberg
Spremberg
142.10 14 144.90 108 156.1052.00/50,0-
11. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
Vršovice
Vršovice
154.50 4 150.10 8 158.1054.00/51,9-
12. SRBA Mikuláš
ŠRAMČÍK Daniel
1964
1975
Ústí/L
Ústí/L
150.30 112 163.30 114 262.30158.20/152,0-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KIESSLICH André 1986 0 Spremberg86.80 0 97.70 54 86.80 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa90.80 2 99.70 4 92.806.00/6,9-
3.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa100.90 0 101.60 0 100.9014.10/16,2-
4. PEŘINA Vít 1989 2 Č.Lípa116.90 0 106.50 0 106.5019.70/22,7-
5.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja101.80 6 100.80 6 106.8020.00/23,0-
6.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy105.20 2 107.30 4 107.2020.40/23,5-
7.1/DMPEXA Jakub 1994 3 USK Pha108.30 4 104.90 4 108.9022.10/25,5-
8.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky112.00 6 109.70 0 109.7022.90/26,4-
9.2/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.110.50 0 106.60 4 110.5023.70/27,3-
10.2/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha109.30 4 107.60 4 111.6024.80/28,6-
11. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy109.90 2 109.60 4 111.9025.10/28,9-
12.2/ZSSOMMER Paul 1995 0 Spremberg118.20 2 117.50 0 117.5030.70/35,4-
13. HASHIMOTO Tamaki 1982 0 Rakovník113.60 6 119.70 8 119.6032.80/37,8-
14.2/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa128.00 6 123.60 0 123.6036.80/42,4-
15.3/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník125.80 2 122.20 2 124.2037.40/43,1-
16.3/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník134.70 2 134.10 0 134.1047.30/54,5-
17.2/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy145.80 6 122.50 12 134.5047.70/55,0-
18.4/VMJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň147.80 4 142.70 2 144.7057.90/66,7-
19.3/ZSBLUDAU Eric 1996 0 Spremberg140.60 6 146.40 54 146.6059.80/68,9-
20.5/VMBARTOŇ Zbyněk 1966 0 Vršovice143.60 8 145.90 4 149.9063.10/72,7-
21.1/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.155.30 4 143.90 6 149.9063.10/72,7-
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HROBSKÝ Jan 1983 0 Slovensko0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.100.10 6 100.90 2 102.90 -
2. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec106.50 0 0.00 999 106.503.60/3,5-
3.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy107.00 0 105.10 2 107.004.10/4,0-
4.1/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa108.70 0 107.90 2 108.705.80/5,6-
5. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa111.00 0 110.60 0 110.607.70/7,5-
6. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň119.70 2 125.40 4 121.7018.80/18,3-
7. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník121.10 6 120.70 4 124.7021.80/21,2-
8.1/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy124.80 2 125.60 0 125.6022.70/22,1-
9.2/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň120.10 10 120.30 6 126.3023.40/22,7-
10. BAČÁKOVÁ Radka 1983 3 Rakovník121.00 10 119.10 8 127.1024.20/23,5-
11.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 0 Klášter.148.80 6 133.80 0 133.8030.90/30,0-
12.3/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha132.30 6 128.70 54 138.3035.40/34,4-
13.1/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky134.90 6 143.00 4 140.9038.00/36,9-
14.2/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy158.50 6 0.00 999 164.5061.60/59,9-
15.4/DMVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky159.30 8 156.30 52 167.3064.40/62,6-
16.1/PZŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha187.40 14 171.10 58 201.4098.50/95,7-
17.2/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha162.20 160 166.90 158 322.20219.30/213,1-
  KOUŠOVÁ Tereza 1992 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KRUMLOVÁ Anna 1983 0 VikingMB0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
98.10 0 100.80 2 98.10 -
2.1/DMMYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
112.10 2 116.30 6 114.1016.00/16,3-
3.2/DMPEXA Jakub
SVOBODA Adam
1994
1994
2 USK Pha
USK Pha
121.90 8 116.50 6 122.5024.40/24,9-
4.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
125.20 10 123.70 8 131.7033.60/34,3-
5.1/VMVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
128.70 10 124.80 8 132.8034.70/35,4-
6.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
123.90 10 130.40 8 133.9035.80/36,5-
7. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
Vršovice
Vršovice
141.40 10 138.00 6 144.0045.90/46,8-
8. BORSKÁ Alena
JAROŠ Jakub
1976
1986
Rakovník
Rakovník
147.70 12 145.10 6 151.1053.00/54,0-
9. PEŘINA Vít
ČVANČARA Václav
1989
1980
2 Č.Lípa
Č.Lípa
144.70 12 149.70 8 156.7058.60/59,7-
10.2/ZSBLUDAU Eric
SOMMER Paul
1996
1995
Spremberg
Spremberg
145.40 16 160.40 58 161.4063.30/64,5-
11. SRBA Mikuláš
ŠRAMČÍK Daniel
1964
1975
Ústí/L
Ústí/L
165.50 8 144.40 58 173.5075.40/76,9-
  VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BARTOŇ Zbyněk
FRIDRICH Michal
1966
1982
Vršovice
Vršovice
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TEICHMANN Oliver 1990 0 Spremberg90.50 0 89.40 0 89.40 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 0 Č.Lípa88.40 2 0.00 999 90.401.00/1,1-
3.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa89.80 2 90.60 2 91.802.40/2,7-
4.1/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa93.80 0 96.40 0 93.804.40/4,9-
5.2/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec96.60 4 92.80 2 94.805.40/6,0-
6. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa95.30 0 98.20 4 95.305.90/6,6-
7.2/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec97.10 0 95.70 0 95.706.30/7,0-
8.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa97.30 0 96.30 0 96.306.90/7,7-
9.1/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha99.60 58 98.00 0 98.008.60/9,6-
10. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy99.10 6 101.30 0 101.3011.90/13,3-
11.2/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha98.50 52 101.80 0 101.8012.40/13,9-
12.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky103.00 0 103.10 2 103.0013.60/15,2-
13.3/DMMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa99.10 4 100.20 4 103.1013.70/15,3-
14.3/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB104.90 0 106.00 0 104.9015.50/17,3-
15.4/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha101.20 50 103.20 2 105.2015.80/17,7-
16.5/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice104.50 2 104.30 2 106.3016.90/18,9-
17.4/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim109.60 4 106.80 0 106.8017.40/19,5-
18.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy109.10 4 109.50 0 109.5020.10/22,5-
19.3/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha109.70 2 104.20 6 110.2020.80/23,3-
20.4/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy111.00 0 120.20 4 111.0021.60/24,2-
21.6/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha105.40 6 111.50 4 111.4022.00/24,6-
22.5/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB111.50 0 112.10 2 111.5022.10/24,7-
23.5/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy115.10 2 111.60 0 111.6022.20/24,8-
24.2/ZMŠODEK Petr 1998 0 Benátky114.50 2 114.10 0 114.1024.70/27,6-
25. KLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice120.40 4 112.90 2 114.9025.50/28,5-
26.2/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky116.80 2 113.10 2 115.1025.70/28,7-
27.6/ZSKRÜGER Hans 1996 0 Spremberg113.30 4 110.70 6 116.7027.30/30,5-
28.7/ZSPETERKA Adam 1996 0 Rakovník117.50 2 118.60 0 118.6029.20/32,7-
29.3/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha114.90 4 117.90 4 118.9029.50/33,0-
30.4/ZMMIKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg119.00 10 118.60 6 124.6035.20/39,4-
31.8/ZSŠPETA Sebastian 1995 0 USK Pha129.50 10 120.70 4 124.7035.30/39,5-
32.5/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.124.80 8 127.80 2 129.8040.40/45,2-
33.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice142.20 4 132.30 8 140.3050.90/56,9-
34.6/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň135.40 10 139.40 62 145.4056.00/62,6-
35.7/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky158.70 16 150.70 14 164.7075.30/84,2-
36.2/PZKOŘÍNEK Vilém 1999 0 USK Pha173.00 110 158.50 12 170.5081.10/90,7-
37.3/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim176.70 20 169.90 6 175.9086.50/96,8-
38.4/PZLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha0.00 999 148.50 58 206.50117.10/131,0-
39.9/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy143.60 156 190.40 60 250.40161.00/180,1-
40.8/ZMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy171.00 156 162.90 260 327.00237.60/265,8-
  SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -
  WITKOWSKI Milton 1992 0 Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HRBÁČEK Jan 1966 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BÍLÝ Tomáš 1968 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MAČKAL Jiří 1971 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TUREK Michal 1986 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TRÁZNÍK Emil 1965 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VICHER Jan 1970 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LAHOVSKÝ Vladimír 1970 0 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa140.90 2 151.80 0 142.90 -
2. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň144.50 4 145.60 0 145.602.70/1,9-
3.2/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň161.50 2 163.40 8 163.5020.60/14,4-
4.3/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 0 USK Pha167.30 104 172.70 4 176.7033.80/23,7-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3