Stružnická peřej

18.04.2009-19.04.2009   Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Jan Piskáček
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TEICHMANN Oliver 1990 0 Spremberg90.50 0 89.40 0 89.40 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 0 Č.Lípa88.40 2 0.00 999 90.401.00/1,1-
3.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa89.80 2 90.60 2 91.802.40/2,7-
4.1/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa93.80 0 96.40 0 93.804.40/4,9-
5.2/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec96.60 4 92.80 2 94.805.40/6,0-
6. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa95.30 0 98.20 4 95.305.90/6,6-
7.2/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec97.10 0 95.70 0 95.706.30/7,0-
8.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa97.30 0 96.30 0 96.306.90/7,7-
9.1/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha99.60 58 98.00 0 98.008.60/9,6-
10. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy99.10 6 101.30 0 101.3011.90/13,3-
11.2/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha98.50 52 101.80 0 101.8012.40/13,9-
12.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky103.00 0 103.10 2 103.0013.60/15,2-
13.3/DMMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa99.10 4 100.20 4 103.1013.70/15,3-
14.3/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB104.90 0 106.00 0 104.9015.50/17,3-
15.4/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha101.20 50 103.20 2 105.2015.80/17,7-
16.5/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice104.50 2 104.30 2 106.3016.90/18,9-
17.4/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim109.60 4 106.80 0 106.8017.40/19,5-
18.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy109.10 4 109.50 0 109.5020.10/22,5-
19.3/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha109.70 2 104.20 6 110.2020.80/23,3-
20.4/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy111.00 0 120.20 4 111.0021.60/24,2-
21.6/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha105.40 6 111.50 4 111.4022.00/24,6-
22.5/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB111.50 0 112.10 2 111.5022.10/24,7-
23.5/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy115.10 2 111.60 0 111.6022.20/24,8-
24.2/ZMŠODEK Petr 1998 0 Benátky114.50 2 114.10 0 114.1024.70/27,6-
25. KLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice120.40 4 112.90 2 114.9025.50/28,5-
26.2/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky116.80 2 113.10 2 115.1025.70/28,7-
27.6/ZSKRÜGER Hans 1996 0 Spremberg113.30 4 110.70 6 116.7027.30/30,5-
28.7/ZSPETERKA Adam 1996 0 Rakovník117.50 2 118.60 0 118.6029.20/32,7-
29.3/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha114.90 4 117.90 4 118.9029.50/33,0-
30.4/ZMMIKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg119.00 10 118.60 6 124.6035.20/39,4-
31.8/ZSŠPETA Sebastian 1995 0 USK Pha129.50 10 120.70 4 124.7035.30/39,5-
32.5/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.124.80 8 127.80 2 129.8040.40/45,2-
33.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice142.20 4 132.30 8 140.3050.90/56,9-
34.6/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň135.40 10 139.40 62 145.4056.00/62,6-
35.7/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky158.70 16 150.70 14 164.7075.30/84,2-
36.2/PZKOŘÍNEK Vilém 1999 0 USK Pha173.00 110 158.50 12 170.5081.10/90,7-
37.3/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim176.70 20 169.90 6 175.9086.50/96,8-
38.4/PZLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha0.00 999 148.50 58 206.50117.10/131,0-
39.9/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy143.60 156 190.40 60 250.40161.00/180,1-
40.8/ZMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy171.00 156 162.90 260 327.00237.60/265,8-
  SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -
  WITKOWSKI Milton 1992 0 Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HRBÁČEK Jan 1966 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BÍLÝ Tomáš 1968 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MAČKAL Jiří 1971 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TUREK Michal 1986 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TRÁZNÍK Emil 1965 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VICHER Jan 1970 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LAHOVSKÝ Vladimír 1970 0 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl

Historie procházení