7.Český pohár ve slalomu - Lipno

01.09.2007   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
105.23 0 103.61 0 208.84  60
2. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
105.80 0 104.16 0 209.96 1.12/0,553
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
105.63 2 106.43 0 214.06 5.22/2,547
4. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.80 2 110.12 0 217.92 9.08/4,342
5. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
108.96 0 109.93 2 220.89 12.05/5,838
6. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
113.76 2 111.23 2 228.99 20.15/9,634
7. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
109.73 6 110.69 8 234.42 25.58/12,231
8. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
114.41 8 110.76 4 237.17 28.33/13,628
9. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
110.79 0 113.75 54 278.54 69.70/33,425
10. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
121.68 10 0.00 999 1130.68  22
11. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
134.56 8 129.91 12 284.47 75.63/36,220
12. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
127.29 8 131.29 54 320.58 111.74/53,518
13. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SK VS ČB
118.40 106 115.39 4 343.79 134.95/64,616
14. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
119.98 54 121.69 52 347.67 138.83/66,514
15. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
122.63 58 123.14 58 361.77 152.93/73,212
16. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
133.59 104 130.59 62 430.18 221.34/106,010
17. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
152.59 160 165.23 4 481.82 272.98/130,79
18. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
118.25 106 119.37 154 497.62 288.78/138,38
19. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
137.60 108 139.15 164 548.75 339.91/162,87
20. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
135.91 52 145.60 254 587.51 378.67/181,36
  Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
0.00 0 0.00 0  0
  Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
0.00 0 0.00 0  0
  Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl