vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Světový pohár ve slalomu - kvalifikace

29.06.2007   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MARTIKÁN Michal 2000 SVK89.82 0 91.05 0 180.87 -
2. JEŽEK Stanislav 2000 CZE92.49 0 90.75 0 183.242.37/1,3-
3. INDRUCH Tomáš 2000 CZE92.47 0 92.53 0 185.004.13/2,3-
4. BENZIEN Jan 2000 GER91.09 2 92.05 0 185.144.27/2,4-
5. BETTGE Nico 2000 GER92.43 0 93.49 0 185.925.05/2,8-
6. FLORENCE David 2000 GBR95.00 0 90.95 0 185.955.08/2,8-
7. WOJS Grzegorz 2000 POL93.52 0 93.85 0 187.376.50/3,6-
8. ELOSEGUI ALKAIN Ande 2000 ESP92.82 0 94.60 0 187.426.55/3,6-
9. MINČÍK Juraj 2000 SVK92.08 0 93.54 2 187.626.75/3,7-
10. CARTWRIGHT James 2000 CAN94.79 0 93.03 0 187.826.95/3,8-
11. PFANNMÖLLER Stefan 2000 GER95.41 0 92.47 0 187.887.01/3,9-
12. MCINTOSH Stuart 2000 GBR94.35 0 94.18 0 188.537.66/4,2-
13. GARGAUD Chanut Denis 2000 FRA92.84 2 93.83 0 188.677.80/4,3-
14. DUERRENMATT Ronnie 2000 SUI91.93 2 91.48 4 189.418.54/4,7-
15. HANEDA Takuya 2000 JPN92.82 0 96.63 0 189.458.58/4,7-
16. STEVANOVIČ Dejan 2000 SLO94.10 0 91.68 4 189.788.91/4,9-
17. DOMENJO Jordi 2000 ESP94.59 0 95.30 0 189.899.02/5,0-
18. FINA Fulvio 2000 ITA92.81 0 94.28 4 191.0910.22/5,7-
19. BEŇUŠ Matěj 2000 SVK92.00 4 93.13 2 191.1310.26/5,7-
20. FRAKER Benn 2000 USA94.32 0 95.41 2 191.7310.86/6,0-
21. BIERYT Krzysztof 2000 POL94.47 2 93.78 2 192.2511.38/6,3-
22. BELL Robin 2000 AUS95.66 0 93.48 4 193.1412.27/6,8-
23. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE95.36 6 90.90 2 194.2613.39/7,4-
24. DELAPLACE Baptiste 2000 FRA97.93 2 94.76 0 194.6913.82/7,6-
25. GEBAS Vítězslav 2000 CZE93.22 4 95.73 2 194.9514.08/7,8-
26. MARC Jonathan 2000 FRA96.08 0 97.40 2 195.4814.61/8,1-
27. MIHELIČ Marko 2000 SLO97.13 2 95.30 2 196.4315.56/8,6-
28. ZAKRAJŠEK Jošt 2000 SLO96.25 4 94.40 2 196.6515.78/8,7-
29. RADMORE Colin 2000 GBR100.16 0 99.69 0 199.8518.98/10,5-
30. HEDWIG Grzegorz 2000 POL97.34 2 96.59 4 199.9319.06/10,5-
31. KAZAK Aliaksandr 2000 BLR99.29 0 100.67 0 199.9619.09/10,6-
32. GEJDOŠ Stanislav 2000 ITA96.84 2 100.44 2 201.2820.41/11,3-
33. NIKOLAEV Andrey 2000 UZB100.90 0 101.55 0 202.4521.58/11,9-
34. FABRIS Christian 2000 AUS100.21 0 98.41 4 202.6221.75/12,0-
35. FUCHS Leopold 2000 AUT96.65 10 96.12 0 202.7721.90/12,1-
36. GABB Matthew 2000 AUS96.93 6 97.85 2 202.7821.91/12,1-
37. SCHIRMANN Alain 2000 SUI100.57 2 100.75 0 203.3222.45/12,4-
38. GLUMAC Goran 2000 CRO102.09 2 100.92 0 205.0124.14/13,3-
39. SALAMON Sinisa 2000 CRO102.81 2 100.99 0 205.8024.93/13,8-
40. MUSEVYCH Vadym 2000 UKR99.31 4 100.77 2 206.0825.21/13,9-
41. ALLEN Craig 2000 CAN99.35 2 101.50 4 206.8525.98/14,4-
42. ERGUIN BOLIVAR Jon 2000 ESP96.19 0 109.48 2 207.6726.80/14,8-
43. DRAXL Peter 2000 AUT102.89 0 99.97 6 208.8627.99/15,5-
44. ZHANG Yalei 2000 CHN100.77 2 107.56 0 210.3329.46/16,3-
45. BENETTI Andrea 2000 ITA107.91 4 101.92 2 215.8334.96/19,3-
46. DENNIS Tad 2000 USA101.97 2 106.82 6 216.7935.92/19,9-
47. TANIGUCHI Kazuya 2000 JPN107.39 2 106.16 2 217.5536.68/20,3-
48. POMEROY Spencer 2000 CAN105.94 8 102.86 2 218.8037.93/21,0-
49. YUNGNICKEL Mark 2000 NZL111.73 2 102.65 4 220.3839.51/21,8-
50. CELE Siboniso 2000 RSA107.48 6 105.21 2 220.6939.82/22,0-
51. ZIMIN Dmytro 2000 UKR106.79 4 109.01 2 221.8040.93/22,6-
52. LARIMER Jeff 2000 USA99.07 56 93.84 6 254.9174.04/40,9-
53. PAPAZOV Robert 2000 MKD135.61 4 122.19 4 265.8084.93/47,0-
54. DAWSON James 2000 NZL105.41 54 103.48 4 266.8986.02/47,6-
55. CHERKASSOV Sergey 2000 KAZ123.93 56 135.01 8 322.94142.07/78,5-
56. IDA Ryosuke 2000 JPN185.26 116 112.50 8 421.76240.89/133,2-
57. FROEMCHUK Alexandr 2000 KAZ165.79 168 212.89 58 604.68423.81/234,3-
  BONDAR Alexander 2000 RUS0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpánka 2000 CZE96.70 0 97.71 0 194.41 -
2. BLAKEMAN Laura 2000 GBR97.24 0 98.08 0 195.320.91/0,5-
3. PLANERT Mandy 2000 GER99.02 0 97.31 0 196.331.92/1,0-
4. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER99.31 0 97.12 0 196.432.02/1,0-
5. KALISKÁ Elena 2000 SVK97.00 2 97.75 0 196.752.34/1,2-
6. PAVELKOVÁ Irena 2000 CZE97.00 0 98.88 2 197.883.47/1,8-
7. BONGARDT Jennifer 2000 GER97.80 2 96.48 2 198.283.87/2,0-
8. NEAVE Elizabeth 2000 GBR100.44 0 99.35 0 199.795.38/2,8-
9. OBLINGER-PETERS Viol 2000 AUT99.93 0 99.00 2 200.936.52/3,4-
10. LI Jingjing 2000 CHN100.33 0 99.92 2 202.257.84/4,0-
11. STACHEROVÁ Gabriela 2000 SVK98.92 0 103.59 0 202.518.10/4,2-
12. DUKÁTOVÁ Jana 2000 SVK98.36 4 99.75 2 204.119.70/5,0-
13. PEROVA Alexandra 2000 RUS99.70 0 100.79 4 204.4910.08/5,2-
14. SADILOVÁ Marcela 2000 CZE100.17 0 101.71 4 205.8811.47/5,9-
15. STANUCH Agnieszka 2000 POL102.08 2 102.28 0 206.3611.95/6,1-
16. FER Emilie 2000 FRA100.94 4 98.26 4 207.2012.79/6,6-
17. VENET Elisa 2000 FRA102.66 2 102.67 0 207.3312.92/6,6-
18. PENNIE Fiona 2000 GBR100.37 4 99.29 4 207.6613.25/6,8-
19. MOZETIČ Nina 2000 SLO102.58 4 101.50 0 208.0813.67/7,0-
20. LI Tong 2000 CHN101.45 4 101.73 2 209.1814.77/7,6-
21. NATOLI Louise 2000 AUS103.20 0 104.57 2 209.7715.36/7,9-
22. HERDE Ariane 2000 NED106.55 0 103.26 0 209.8115.40/7,9-
23. GIAI PRON Cristina 2000 ITA105.13 2 103.20 2 212.3317.92/9,2-
24. OTANO AGUINAGA Jone 2000 ESP104.23 0 104.63 4 212.8618.45/9,5-
25. ZOU Yingying 2000 CHN104.59 2 104.63 2 213.2218.81/9,7-
26. FEREKIDI Maria 2000 GRE106.52 2 102.72 2 213.2418.83/9,7-
27. LAWRENCE Katrina 2000 AUS105.21 4 101.19 4 214.4019.99/10,3-
28. EL DESOUKI Nagwa 2000 SUI108.00 0 103.43 4 215.4321.02/10,8-
29. KRAGELJ Urša 2000 SLO102.10 4 106.07 4 216.1721.76/11,2-
30. CRAIG Hannah 2000 IRL102.41 6 102.07 6 216.4822.07/11,4-
31. NEE Ashley 2000 USA104.21 6 108.02 0 218.2323.82/12,3-
32. MILCZAREK Malgorzata 2000 POL106.52 4 108.80 2 221.3226.91/13,8-
33. BYRNE - SUTTON Olivi 2000 SUI109.67 2 107.75 2 221.4227.01/13,9-
34. QUEEN Caroline 2000 USA109.69 4 108.55 0 222.2427.83/14,3-
35. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN103.09 6 107.39 6 222.4828.07/14,4-
36. MURAYAMA Natsumi 2000 JPN103.82 6 105.57 8 223.3928.98/14,9-
37. SCHMID Julia 2000 AUT109.54 4 108.99 2 224.5330.12/15,5-
38. BARNES Helen 2000 IRL113.25 0 112.03 0 225.2830.87/15,9-
39. GARCIA Montserrat 2000 AND108.67 2 112.66 2 225.3330.92/15,9-
40. KUHNLE Corinna 2000 AUT114.32 4 104.35 4 226.6732.26/16,6-
41. VANHA Zuzana 2000 USA104.87 8 107.93 6 226.8032.39/16,7-
42. LAFONT Marie Zelia 2000 FRA112.05 6 109.05 0 227.1032.69/16,8-
43. PACIERPNIK Natalia 2000 POL106.72 4 112.14 6 228.8634.45/17,7-
44. PRENDIN Angela 2000 ITA111.03 8 108.87 2 229.9035.49/18,3-
45. NIBBELING Nicky 2000 NED111.91 4 110.52 4 230.4336.02/18,5-
46. GIAI PRON Clara 2000 ITA115.13 4 111.59 0 230.7236.31/18,7-
47. GOIKOETXEA Irati 2000 ESP111.90 0 111.36 8 231.2636.85/19,0-
48. KAIFUCHI Moe 2000 JPN106.70 4 113.05 8 231.7537.34/19,2-
49. BOUDENS Sarah 2000 CAN116.47 4 108.45 4 232.9238.51/19,8-
50. POTVIN-BERNAL Sara 2000 CAN118.29 4 111.81 4 238.1043.69/22,5-
51. PERRETT Tania 2000 NZL119.39 4 120.07 2 245.4651.05/26,3-
52. VAN DER ZWART Anneli 2000 NED118.06 12 111.47 4 245.5351.12/26,3-
53. US Olena 2000 UKR122.37 8 114.48 2 246.8552.44/27,0-
54. LUKICHEVA Yekaterina 2000 KAZ122.03 10 120.94 4 256.9762.56/32,2-
55. JONES Luuka 2000 NZL117.58 10 127.94 6 261.5267.11/34,5-
56. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR128.19 6 125.26 6 265.4571.04/36,5-
57. GRANT Sarah 2000 AUS112.11 56 104.77 2 274.8880.47/41,4-
58. CHOURRAUT YURRAMENDI 2000 ESP120.40 50 100.54 4 274.9480.53/41,4-
59. NAUMKINA Irina 2000 UZB132.32 4 141.63 8 285.9591.54/47,1-
60. SHABALINA Xenia 2000 KAZ141.85 64 174.18 66 446.03251.62/129,4-
61. POLEZHAEVA Svetlana 2000 KAZ159.98 118 154.77 16 448.75254.34/130,8-
  PEROVA Ekaterina 2000 RUS0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PIŠVEJC Ivan 2000 CZE84.72 2 85.58 0 172.30 -
2. KAUZER Peter 2000 SLO85.48 2 85.53 0 173.010.71/0,4-
3. DÖRFLER Fabian 2000 GER85.95 0 87.07 0 173.020.72/0,4-
4. PFANNMÖLLER Erik 2000 GER86.05 0 87.20 0 173.250.95/0,6-
5. HEYL Brett 2000 USA87.02 0 86.99 0 174.011.71/1,0-
6. CIBÁK Peter 2000 SVK87.70 0 87.78 0 175.483.18/1,8-
7. MRÁZ Tomáš 2000 SVK87.34 0 89.02 0 176.364.06/2,4-
8. WALSH Campbell 2000 GBR84.79 2 87.93 2 176.724.42/2,6-
9. KRALJ Dejan 2000 SLO88.88 0 86.13 2 177.014.71/2,7-
10. OBLINGER Helmut 2000 AUT88.75 0 89.25 0 178.005.70/3,3-
11. GRIMM Alexander 2000 GER87.97 0 88.59 2 178.566.26/3,6-
12. POPIELA Dariusz 2000 POL89.22 0 89.46 0 178.686.38/3,7-
13. HASTINGS John 2000 CAN90.28 0 88.65 0 178.936.63/3,8-
14. DOBY Mathieu 2000 BEL89.04 0 90.18 0 179.226.92/4,0-
15. PARSONS Scott 2000 USA87.81 4 87.60 0 179.417.11/4,1-
16. SASAKI Tsubasa 2000 JPN88.51 0 89.09 2 179.607.30/4,2-
17. FORD David 2000 CAN90.71 0 89.09 0 179.807.50/4,4-
18. JUANMARTÍ SANTIAGO C 2000 ESP90.86 2 86.96 0 179.827.52/4,4-
19. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT91.12 0 88.78 0 179.907.60/4,4-
20. COSTA Luca 2000 ITA91.00 0 88.91 0 179.917.61/4,4-
21. HRADÍLEK Vavřinec 2000 CZE88.13 0 88.09 4 180.227.92/4,6-
22. DRAPER Warwick 2000 AUS90.03 0 90.43 0 180.468.16/4,7-
23. HILGERT Luboš 2000 CZE90.27 0 88.33 2 180.608.30/4,8-
24. KURT Michael 2000 SUI89.34 2 89.29 0 180.638.33/4,8-
25. MEGLIČ Jure 2000 SLO90.66 2 88.27 0 180.938.63/5,0-
26. DAWSON Michael 2000 NZL91.97 0 89.00 0 180.978.67/5,0-
27. CIPRESSI Stefano 2000 ITA90.00 2 89.05 0 181.058.75/5,1-
28. HOUNSLOW Richard 2000 GBR88.88 0 90.22 2 181.108.80/5,1-
29. NEVEU Boris 2000 FRA89.91 0 91.65 0 181.569.26/5,4-
30. PONTAROLLO Matteo 2000 ITA89.10 2 89.08 2 182.189.88/5,7-
31. SWETNAM Huw 2000 GBR91.52 0 90.81 0 182.3310.03/5,8-
32. DIEZ LIZARRIBAR Ande 2000 ESP91.82 0 90.78 0 182.6010.30/6,0-
33. POLACZYK Grzegorz 2000 POL86.91 2 89.83 4 182.7410.44/6,1-
34. BOUTEN Robert 2000 NED90.01 2 90.87 0 182.8810.58/6,1-
35. ŠAJBIDOR Jan 2000 SVK88.66 2 90.32 2 182.9810.68/6,2-
36. BROWN Anthony 2000 AUS89.97 0 89.53 4 183.5011.20/6,5-
37. ANDO Taro 2000 JPN92.27 2 89.48 0 183.7511.45/6,6-
38. CAFFREY Neil 2000 IRL93.61 0 90.22 0 183.8311.53/6,7-
39. WADE Jim 2000 USA89.28 0 89.45 6 184.7312.43/7,2-
40. REVECHE Raphael 2000 FRA90.95 2 89.99 2 184.9412.64/7,3-
41. HEURTEAU Ciaran 2000 IRL92.65 0 92.40 0 185.0512.75/7,4-
42. HUDETZ Harald 2000 AUT93.67 0 91.45 0 185.1212.82/7,4-
43. ROOZENBURG Johann 2000 NZL92.39 0 93.31 0 185.7013.40/7,8-
44. DEKARCZYK Julien 2000 FRA94.34 0 91.49 0 185.8313.53/7,9-
45. RHEINISCH Eoin 2000 IRL95.26 4 86.72 0 185.9813.68/7,9-
46. PARKER Robert 2000 AUS91.48 0 92.63 2 186.1113.81/8,0-
47. DIEZ-CANEDO FERNANDÉ 2000 ESP91.98 6 89.27 0 187.2514.95/8,7-
48. POLACZYK Mateusz 2000 POL91.40 2 92.05 2 187.4515.15/8,8-
49. FONTEIJN Jasper 2000 NED93.09 2 90.56 2 187.6515.35/8,9-
50. HELLBERG Marten 2000 SWE94.19 4 89.76 0 187.9515.65/9,1-
51. OSBORNE Aaron 2000 NZL91.92 0 89.82 8 189.7417.44/10,1-
52. CHABBEY Adrien 2000 SUI92.94 0 94.84 2 189.7817.48/10,1-
53. HUANG Cunguang 2000 CHN93.91 0 92.61 4 190.5218.22/10,6-
54. EGRAZ Davy 2000 LUX95.80 2 93.31 0 191.1118.81/10,9-
55. YAMANAKA Shuji 2000 JPN93.31 2 94.55 2 191.8619.56/11,4-
56. GIANNOPOULOS Athanas 2000 GRE95.33 2 95.37 0 192.7020.40/11,8-
57. NACEV Sasko 2000 MKD97.95 0 95.82 0 193.7721.47/12,5-
58. JANKA Leo 2000 FIN96.03 0 97.58 2 195.6123.31/13,5-
59. HUSSLEIN Hermann Lud 2000 THA95.55 0 96.46 4 196.0123.71/13,8-
60. KALTSIS Marios 2000 GRE99.20 0 96.55 2 197.7525.45/14,8-
61. NAUMKIN Aleksey 2000 UZB98.75 0 99.24 0 197.9925.69/14,9-
62. HALAVINSKI Dzmitry 2000 BLR95.84 2 98.76 2 198.6026.30/15,3-
63. KRIESINGER Ingo 2000 BEL99.45 0 99.52 0 198.9726.67/15,5-
64. MÖRTBERG Tommy 2000 SWE98.82 4 96.81 0 199.6327.33/15,9-
65. MRKOCI Marko 2000 CRO96.06 2 96.97 10 205.0332.73/19,0-
66. MCINTOSH Cameron 2000 RSA105.30 0 106.31 2 213.6141.31/24,0-
67. WAHLEN Fredrik 2000 SWE103.12 6 102.55 4 215.6743.37/25,2-
68. ROETHENMUND Mathias 2000 SUI90.70 2 91.70 50 234.4062.10/36,0-
69. MULIC Dinko 2000 CRO90.27 2 91.50 52 235.7763.47/36,8-
70. LEVESQUE Pierre 2000 CAN91.59 4 90.44 50 236.0363.73/37,0-
71. PETROV Marjan 2000 MKD104.41 12 115.12 6 237.5365.23/37,9-
72. DING Fuxue 2000 CHN92.16 54 93.37 2 241.5369.23/40,2-
73. KOSTOULAS-KARAKATSAN 2000 GRE99.24 4 98.36 56 257.6085.30/49,5-
74. MCCANDLESS Pablo 2000 CHI86.95 54 90.15 50 281.10108.80/63,1-
75. XIAN Jingbin 2000 CHN93.17 4 0.00 999 1096.17 -
  KARAMARKO Filip 2000 CRO0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
94.14 0 94.01 0 188.15 -
2. MICHEL Felix
PIERSIG Sebastian
2000
2000
GER
GER
98.37 0 97.41 0 195.787.63/4,1-
3. BECKER Marcus
HENZE Stefan
2000
2000
GER
GER
96.69 0 98.58 2 197.279.12/4,8-
4. SIMON Kay
SIMON Robby
2000
2000
GER
GER
99.18 2 96.78 0 197.969.81/5,2-
5. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
2000
2000
CZE
CZE
96.05 0 97.94 4 197.999.84/5,2-
6. ALONSO Remy
LAMY Victor
2000
2000
FRA
FRA
97.95 4 97.03 0 198.9810.83/5,8-
7. POCHWALA Marcin
SARNA Pawel
2000
2000
POL
POL
99.59 0 100.27 0 199.8611.71/6,2-
8. BAILLIE Timothy
STOTT Etienne
2000
2000
GBR
GBR
99.73 2 98.60 0 200.3312.18/6,5-
9. ŠKANTÁR Ladislav
ŠKANTÁR Peter
2000
2000
SVK
SVK
96.45 4 96.47 4 200.9212.77/6,8-
10. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
2000
2000
CZE
CZE
99.35 0 97.58 4 200.9312.78/6,8-
11. KUČERA Tomáš
BÁTIK Ján
2000
2000
SVK
SVK
100.85 2 98.13 0 200.9812.83/6,8-
12. HU Minghai
SHU Junrong
2000
2000
CHN
CHN
99.61 2 97.48 2 201.0912.94/6,9-
13. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2000
2000
CZE
CZE
96.97 4 97.15 4 202.1213.97/7,4-
14. KULOVEC Aljaž
HOČEVAR Simon
2000
2000
SLO
SLO
100.74 0 101.52 0 202.2614.11/7,5-
15. BELLOFIORE Mark
MILNE Lachlan
2000
2000
AUS
AUS
102.03 0 100.36 0 202.3914.24/7,6-
16. MAI Jianmin
MO Bin
2000
2000
CHN
CHN
104.43 0 102.33 0 206.7618.61/9,9-
17. FOUGERE Mathieu
FOUGERE Thomas
2000
2000
FRA
FRA
99.74 2 103.54 2 207.2819.13/10,2-
18. KLAUSS Gautier
PECHE Mathieu
2000
2000
FRA
FRA
103.39 0 102.02 2 207.4119.26/10,2-
19. GODDARD Daniel
SMITH Nicholas
2000
2000
GBR
GBR
104.33 2 98.66 4 208.9920.84/11,1-
20. MCCLESKEY Scott
CRANE Austin
2000
2000
USA
USA
101.53 0 106.94 2 210.4722.32/11,9-
21. POWELL Rick
EICHFELD Casey
2000
2000
USA
USA
104.88 2 103.94 0 210.8222.67/12,0-
22. TENG Zhiqiang
FENG Liming
2000
2000
CHN
CHN
104.28 0 104.18 6 214.4626.31/14,0-
23. VIŠNAR Nejc
JARC Urban
2000
2000
SLO
SLO
104.31 4 105.04 6 219.3531.20/16,6-
24. TALJAT Sašo
BOŽIČ Luka
2000
2000
SLO
SLO
107.18 4 106.25 2 219.4331.28/16,6-
25. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
112.36 4 107.68 4 228.0439.89/21,2-
26. MYAGKIY Yuriy
MYAGKIY Ivan
2000
2000
UZB
UZB
114.75 10 112.69 6 243.4455.29/29,4-
27. CUTTS Adam
CUTTS James
2000
2000
CAN
CAN
111.31 10 113.81 58 293.12104.97/55,8-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3