Světový pohár ve slalomu - kvalifikace

29.06.2007   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MARTIKÁN Michal 2000 SVK89.82 0 91.05 0 180.87 -
2. JEŽEK Stanislav 2000 CZE92.49 0 90.75 0 183.242.37/1,3-
3. INDRUCH Tomáš 2000 CZE92.47 0 92.53 0 185.004.13/2,3-
4. BENZIEN Jan 2000 GER91.09 2 92.05 0 185.144.27/2,4-
5. BETTGE Nico 2000 GER92.43 0 93.49 0 185.925.05/2,8-
6. FLORENCE David 2000 GBR95.00 0 90.95 0 185.955.08/2,8-
7. WOJS Grzegorz 2000 POL93.52 0 93.85 0 187.376.50/3,6-
8. ELOSEGUI ALKAIN Ande 2000 ESP92.82 0 94.60 0 187.426.55/3,6-
9. MINČÍK Juraj 2000 SVK92.08 0 93.54 2 187.626.75/3,7-
10. CARTWRIGHT James 2000 CAN94.79 0 93.03 0 187.826.95/3,8-
11. PFANNMÖLLER Stefan 2000 GER95.41 0 92.47 0 187.887.01/3,9-
12. MCINTOSH Stuart 2000 GBR94.35 0 94.18 0 188.537.66/4,2-
13. GARGAUD Chanut Denis 2000 FRA92.84 2 93.83 0 188.677.80/4,3-
14. DUERRENMATT Ronnie 2000 SUI91.93 2 91.48 4 189.418.54/4,7-
15. HANEDA Takuya 2000 JPN92.82 0 96.63 0 189.458.58/4,7-
16. STEVANOVIČ Dejan 2000 SLO94.10 0 91.68 4 189.788.91/4,9-
17. DOMENJO Jordi 2000 ESP94.59 0 95.30 0 189.899.02/5,0-
18. FINA Fulvio 2000 ITA92.81 0 94.28 4 191.0910.22/5,7-
19. BEŇUŠ Matěj 2000 SVK92.00 4 93.13 2 191.1310.26/5,7-
20. FRAKER Benn 2000 USA94.32 0 95.41 2 191.7310.86/6,0-
21. BIERYT Krzysztof 2000 POL94.47 2 93.78 2 192.2511.38/6,3-
22. BELL Robin 2000 AUS95.66 0 93.48 4 193.1412.27/6,8-
23. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE95.36 6 90.90 2 194.2613.39/7,4-
24. DELAPLACE Baptiste 2000 FRA97.93 2 94.76 0 194.6913.82/7,6-
25. GEBAS Vítězslav 2000 CZE93.22 4 95.73 2 194.9514.08/7,8-
26. MARC Jonathan 2000 FRA96.08 0 97.40 2 195.4814.61/8,1-
27. MIHELIČ Marko 2000 SLO97.13 2 95.30 2 196.4315.56/8,6-
28. ZAKRAJŠEK Jošt 2000 SLO96.25 4 94.40 2 196.6515.78/8,7-
29. RADMORE Colin 2000 GBR100.16 0 99.69 0 199.8518.98/10,5-
30. HEDWIG Grzegorz 2000 POL97.34 2 96.59 4 199.9319.06/10,5-
31. KAZAK Aliaksandr 2000 BLR99.29 0 100.67 0 199.9619.09/10,6-
32. GEJDOŠ Stanislav 2000 ITA96.84 2 100.44 2 201.2820.41/11,3-
33. NIKOLAEV Andrey 2000 UZB100.90 0 101.55 0 202.4521.58/11,9-
34. FABRIS Christian 2000 AUS100.21 0 98.41 4 202.6221.75/12,0-
35. FUCHS Leopold 2000 AUT96.65 10 96.12 0 202.7721.90/12,1-
36. GABB Matthew 2000 AUS96.93 6 97.85 2 202.7821.91/12,1-
37. SCHIRMANN Alain 2000 SUI100.57 2 100.75 0 203.3222.45/12,4-
38. GLUMAC Goran 2000 CRO102.09 2 100.92 0 205.0124.14/13,3-
39. SALAMON Sinisa 2000 CRO102.81 2 100.99 0 205.8024.93/13,8-
40. MUSEVYCH Vadym 2000 UKR99.31 4 100.77 2 206.0825.21/13,9-
41. ALLEN Craig 2000 CAN99.35 2 101.50 4 206.8525.98/14,4-
42. ERGUIN BOLIVAR Jon 2000 ESP96.19 0 109.48 2 207.6726.80/14,8-
43. DRAXL Peter 2000 AUT102.89 0 99.97 6 208.8627.99/15,5-
44. ZHANG Yalei 2000 CHN100.77 2 107.56 0 210.3329.46/16,3-
45. BENETTI Andrea 2000 ITA107.91 4 101.92 2 215.8334.96/19,3-
46. DENNIS Tad 2000 USA101.97 2 106.82 6 216.7935.92/19,9-
47. TANIGUCHI Kazuya 2000 JPN107.39 2 106.16 2 217.5536.68/20,3-
48. POMEROY Spencer 2000 CAN105.94 8 102.86 2 218.8037.93/21,0-
49. YUNGNICKEL Mark 2000 NZL111.73 2 102.65 4 220.3839.51/21,8-
50. CELE Siboniso 2000 RSA107.48 6 105.21 2 220.6939.82/22,0-
51. ZIMIN Dmytro 2000 UKR106.79 4 109.01 2 221.8040.93/22,6-
52. LARIMER Jeff 2000 USA99.07 56 93.84 6 254.9174.04/40,9-
53. PAPAZOV Robert 2000 MKD135.61 4 122.19 4 265.8084.93/47,0-
54. DAWSON James 2000 NZL105.41 54 103.48 4 266.8986.02/47,6-
55. CHERKASSOV Sergey 2000 KAZ123.93 56 135.01 8 322.94142.07/78,5-
56. IDA Ryosuke 2000 JPN185.26 116 112.50 8 421.76240.89/133,2-
57. FROEMCHUK Alexandr 2000 KAZ165.79 168 212.89 58 604.68423.81/234,3-
  BONDAR Alexander 2000 RUS0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl