vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve slalomu

08.09.2007   peřej Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn100.05 4 101.55 2 207.60  -
2. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha109.36 0 107.56 0 216.92 9.32/4,5-
3. Cepek Marek 1994 2 KVSPísek108.66 2 109.29 0 219.95 12.35/5,9-
4. Mrůzek Jakub 1995 3 KK Opava118.14 4 113.43 2 237.57 29.97/14,4-
5. Matula Roman 1996 3 Kralupy125.53 0 121.23 0 246.76 39.16/18,9-
6. Hric Filip 1993 3 Olomouc125.33 0 122.93 0 248.26 40.66/19,6-
7. Zverka Petr 1993 3 Horš.Týn123.49 4 122.59 4 254.08 46.48/22,4-
8. Berro Lukáš 1993 3 Trutnov135.89 8 126.32 0 270.21 62.61/30,2-
9. Müller Vojta 1993 3 Horš.Týn125.23 8 129.38 8 270.61 63.01/30,4-
10. Kouša Šimon 1994 3 USK Pha130.59 2 141.90 4 278.49 70.89/34,1-
11. Habich Karel 1994 3 VS Tábor133.41 4 139.04 4 280.45 72.85/35,1-
12. Pospíchal Radek 1994 3 Kadaň145.02 8 126.73 2 281.75 74.15/35,7-
13. Both Ondřej 1994 Horš.Týn153.51 4 147.79 4 309.30 101.70/49,0-
14. Kristek Václav 1996 Val.Mez.160.29 0 155.44 2 317.73 110.13/53,0-
15. Hošek Ondřej 1995 KK Brno177.45 4 137.03 0 318.48 110.88/53,4-
16. Macíček Lukáš 1993 3 Val.Mez.137.50 54 131.82 8 331.32 123.72/59,6-
17. Zátopek Vladimír 1995 3 Val.Mez.136.78 2 146.60 54 339.38 131.78/63,5-
18. Rusín David 1994 Horš.Týn183.87 4 182.98 4 374.85 167.25/80,6-
19. Rubáš Pavel 1994 Horš.Týn212.57 12 197.52 4 426.09 218.49/105,2-
20. Šťastný Filip 1994 Obal Pce199.76 10 208.92 14 432.68 225.08/108,4-
21. Kotík Radim 1993 Přerov205.67 112 204.20 20 541.87 334.27/161,0-
22. Žniva Marek 1995 Val.Mez.181.54 10 0.00 999 1190.54  -
  Miller Matěj 1994 Turnov0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Galušková Karolína 1995 2 Sušice102.36 2 100.27 0 204.63  -
2. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek102.73 0 103.39 0 206.12 1.49/0,7-
3. Foltysová Denisa 1993 2 KK Opava110.44 2 108.23 0 220.67 16.04/7,8-
4. Valíková Barbora 1994 2 KK Opava111.22 4 107.77 2 224.99 20.36/9,9-
5. Větrovská Aneta 1993 2 USK Pha115.14 2 113.67 0 230.81 26.18/12,8-
6. Mrůzková Kateřina 1995 3 KK Opava117.58 2 122.52 2 244.10 39.47/19,3-
7. Mrázková Mária 1996 3 KK Opava134.35 4 128.92 2 269.27 64.64/31,6-
8. Hausnerová Milena 1994 3 Kadaň133.61 4 132.00 0 269.61 64.98/31,8-
9. Dvořáková Jitka 1994 3 SK VS ČB137.70 0 131.66 2 271.36 66.73/32,6-
10. Svobodová Jana 1993 3 Č.Lípa123.64 2 143.56 4 273.20 68.57/33,5-
11. Foltysová Sabina 1996 3 KK Opava135.92 8 133.42 0 277.34 72.71/35,5-
12. Klementová Silvie 1994 3 L.Žatec112.29 0 116.77 52 281.06 76.43/37,4-
13. Kreisslová Eliška 1995 3 Roztoky134.19 6 140.33 2 282.52 77.89/38,1-
14. Lišková Monika 1993 3 Kadaň140.50 4 134.14 6 284.64 80.01/39,1-
15. Bučkevičová Věra 1994 3 Olomouc149.59 6 134.80 4 294.39 89.76/43,9-
16. Brožová Tereza 1996 3 KK Opava142.32 8 141.61 8 299.93 95.30/46,6-
17. Drábková Martina 1995 3 Kroměříž148.23 14 146.78 12 321.01 116.38/56,9-
18. Prüherová Alžběta 1996 SK VS ČB164.63 4 162.36 2 332.99 128.36/62,7-
19. Vávrová Iva 1993 Roztoky153.69 6 175.95 4 339.64 135.01/66,0-
20. Buriánková Anežka 1994 Semily167.59 4 183.22 0 354.81 150.18/73,4-
21. Krausová Tereza 1993 3 Olomouc155.58 56 156.86 2 370.44 165.81/81,0-
22. Koudelková Kateřina 1995 Č.Kruml.195.01 0 176.59 56 427.60 222.97/109,0-
23. Matulková Jana 1996 Horš.Týn273.80 258 225.83 208 965.63  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Zverka Petr
Hojda Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
122.97 4 117.96 6 250.93  -
2. Binčík Petr
Bahenský Matouš
1994
1994
3 KK Opava
KK Opava
132.57 0 130.63 6 269.20 18.27/7,3-
3. Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
142.99 6 141.44 4 294.43 43.50/17,3-
4. Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
3 USK Pha
USK Pha
144.19 2 146.38 4 296.57 45.64/18,2-
5. Žniva Marek
Zátopek Vladimír
1995
1995
3 Val.Mez.
Val.Mez.
151.41 4 150.28 4 309.69 58.76/23,4-
6. Birnbaum Josef
Müller Vojta
1993
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
151.31 2 157.19 4 314.50 63.57/25,3-
7. Macíček Lukáš
Štec Daniel
1993
1994
3 Val.Mez.
Val.Mez.
164.53 0 151.57 2 318.10 67.17/26,8-
8. Zvolánek Jan
Pechlát Hynek
1995
1995
Bechyně
Sušice
156.11 8 150.60 4 318.71 67.78/27,0-
9. Pexa Jakub
Kouša Šimon
1994
1994
USK Pha
USK Pha
150.34 8 160.34 6 324.68 73.75/29,4-
10. Franek Jakub
Kristek Václav
1995
1996
Val.Mez.
Val.Mez.
157.59 2 163.31 4 326.90 75.97/30,3-
11. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
144.07 10 162.08 12 328.15 77.22/30,8-
12. Šiman Matěj
Raška Jan
1995
1995
USK Pha
USK Pha
138.32 56 135.14 6 335.46 84.53/33,7-
13. Rubáš Pavel
Both Ondřej
1994
1994
Horš.Týn
Horš.Týn
155.05 12 169.20 8 344.25 93.32/37,2-
14. Uher Tomáš
Tesař Dominik
1993
1994
3 ČSAD Plz
ČSAD Plz
144.81 8 149.33 60 362.14 111.21/44,3-
15. Foltysová Denisa
Valíková Barbora
1993
1994
KK Opava
KK Opava
162.03 54 164.91 8 388.94 138.01/55,0-
16. Foltysová Sabina
Mrázková Mária
1996
1996
KK Opava
KK Opava
183.38 2 175.62 54 415.00 164.07/65,4-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha94.12 2 93.03 0 189.15  -
2. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB97.76 2 97.41 0 197.17 8.02/4,2-
3. Hric Filip 1993 2 Olomouc109.11 0 100.12 0 209.23 20.08/10,6-
4. Bahenský Matouš 1994 2 KK Opava101.71 4 102.31 2 210.02 20.87/11,0-
5. Urban Tomáš 1994 2 KK Opava104.42 4 101.47 2 211.89 22.74/12,0-
6. Binčík Petr 1994 3 KK Opava109.01 4 103.69 2 218.70 29.55/15,6-
7. Cepek Marek 1994 2 KVSPísek107.05 4 106.57 2 219.62 30.47/16,1-
8. Petříček Vojtěch 1994 3 L.Žatec111.35 0 106.50 2 219.85 30.70/16,2-
9. Šedivý Jakub 1994 3 Č.Lípa111.42 2 107.38 0 220.80 31.65/16,7-
10. Šrámek Ondřej 1994 3 Sušice112.03 2 108.20 0 222.23 33.08/17,5-
11. Suchánek Daniel 1993 3 Vys.Mýto109.59 2 110.70 2 224.29 35.14/18,6-
12. Hošek Ondřej 1995 3 KK Brno109.95 2 112.93 0 224.88 35.73/18,9-
13. Birnbaum Josef 1993 3 Horš.Týn111.55 4 109.45 4 229.00 39.85/21,1-
14. Svoboda Adam 1994 3 USK Pha113.07 2 110.93 4 230.00 40.85/21,6-
15. Košík Michal 1995 3 SKVeselí117.81 0 112.34 0 230.15 41.00/21,7-
16. Adámek Filip 1994 3 USK Pha114.05 4 108.65 4 230.70 41.55/22,0-
17. Kyncl Michal 1995 3 Benátky116.53 4 112.26 0 232.79 43.64/23,1-
18. Sosnar Jakub 1994 3 KK Brno119.55 4 107.55 2 233.10 43.95/23,2-
19. Pospíchal Radek 1994 3 Kadaň120.73 4 111.36 0 236.09 46.94/24,8-
20. Myšák Albert 1994 3 Č.Lípa119.94 0 116.32 0 236.26 47.11/24,9-
21. Raška Jan 1995 3 USK Pha124.75 2 108.18 2 236.93 47.78/25,3-
22. Smolka Ondřej 1994 3 Boh.Pha112.92 0 126.22 0 239.14 49.99/26,4-
23. Horňák Antonín 1993 3 SKVeselí118.08 2 120.18 0 240.26 51.11/27,0-
24. Veškrna Miroslav 1993 3 Benátky122.05 2 116.34 4 244.39 55.24/29,2-
25. Uher Tomáš 1993 ČSAD Plz122.58 2 119.35 2 245.93 56.78/30,0-
26. Fiala Radim 1995 3 KK Opava121.99 2 117.18 6 247.17 58.02/30,7-
27. Sedlák Jan 1993 3 SK VS ČB119.88 0 125.61 2 247.49 58.34/30,8-
28. Vadlejch František 1994 3 Sušice113.77 4 122.11 8 247.88 58.73/31,0-
29. Zvolánek Jan 1995 3 Bechyně117.77 4 124.38 2 248.15 59.00/31,2-
30. Švéda Jakub 1993 3 KK Brno120.58 2 122.51 4 249.09 59.94/31,7-
31. Véle Adam 1994 3 Kralupy125.04 0 124.54 2 251.58 62.43/33,0-
32. Pechlát Hynek 1995 3 Sušice119.27 6 121.04 6 252.31 63.16/33,4-
33. Neužil Jakub 1993 3 Olomouc124.48 2 125.40 2 253.88 64.73/34,2-
34. Štec Daniel 1994 3 Val.Mez.121.54 4 128.81 0 254.35 65.20/34,5-
35. Beneš Vít 1995 Trutnov127.17 2 121.85 4 255.02 65.87/34,8-
36. Rohan Lukáš 1995 3 USK Pha128.29 4 122.97 0 255.26 66.11/35,0-
37. Tesař Dominik 1994 3 ČSAD Plz124.81 2 128.18 2 256.99 67.84/35,9-
38. Pexa Jakub 1994 3 USK Pha124.14 4 124.41 6 258.55 69.40/36,7-
39. Novák Tomáš 1993 3 Sušice100.91 0 111.17 50 262.08 72.93/38,6-
40. Habich Karel 1994 3 VS Tábor134.43 4 123.88 6 268.31 79.16/41,9-
41. Kořínek Filip 1995 3 USK Pha139.22 2 126.99 2 270.21 81.06/42,9-
42. Kristek Václav 1996 3 Val.Mez.130.66 6 133.83 2 272.49 83.34/44,1-
43. Šiman Matěj 1995 3 USK Pha107.32 54 109.26 2 272.58 83.43/44,1-
44. Chabiča Martin 1995 3 SKVeselí134.82 6 134.88 4 279.70 90.55/47,9-
45. Jelínek Šimon 1994 3 Boh.Pha137.02 10 131.71 2 280.73 91.58/48,4-
46. Olejník Jan 1996 3 SKVeselí135.32 2 142.43 2 281.75 92.60/49,0-
47. Švéda Martin 1995 KK Brno144.78 4 136.67 2 287.45 98.30/52,0-
48. Číp Matěj 1993 KK Opava137.95 4 145.22 4 291.17 102.02/53,9-
49. Žniva Marek 1995 Val.Mez.137.88 2 149.75 2 291.63 102.48/54,2-
50. Jílek Jan 1993 3 Vys.Mýto120.80 6 116.76 60 303.56 114.41/60,5-
51. Štětka Matěj 1996 3 SK VS ČB132.68 50 125.48 2 310.16 121.01/64,0-
52. Satke Adam 1994 3 KK Brno128.91 6 124.12 54 313.03 123.88/65,5-
53. Střecha Petr 1994 VSDK151.87 6 146.37 10 314.24 125.09/66,1-
54. Šrámek Jonatan 1994 Olomouc133.33 50 128.61 4 315.94 126.79/67,0-
55. Vyhnálek Jan 1996 Vys.Mýto151.19 10 160.75 4 325.94 136.79/72,3-
56. Jelínek Filip 1996 Boh.Pha179.42 4 135.49 60 378.91 189.76/100,3-
57. Franek Jakub 1995 Val.Mez.141.85 58 141.12 58 398.97 209.82/110,9-
58. Laitoch Petr 1995 Olomouc182.78 58 188.20 8 436.98 247.83/131,0-
  Kulíšek Tomáš 1996 Boh.Pha0.00 999 0.00 0  -
  Slanina Vladimír 1994 3 L.Žatec0.00 999 0.00 0  -
  Behuň Tomáš 1996 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  Vašina Jiří 1994 Ostrava0.00 0 0.00 0  -
  Lode Vojtěch 1993 Kadaň0.00 0 0.00 0  -
  Přidal Patrik 1993 Litovel0.00 0 0.00 0  -
  Růžička Jan 1994 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  Horňák Tomáš 1995 SKVeselí0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3