5.Český pohár ve slalomu

13.05.2006   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
99.48 2 97.23 0 198.71  60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
100.98 0 99.72 0 200.70 1.99/1,053
3. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
103.91 0 99.31 0 203.22 4.51/2,347
4. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
100.28 4 99.80 2 206.08 7.37/3,742
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.04 0 100.09 2 207.13 8.42/4,238
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
102.74 4 103.64 0 210.38 11.67/5,934
7. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.17 2 103.12 4 215.29 16.58/8,331
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
114.12 2 111.74 4 231.86 33.15/16,728
9. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
109.91 4 114.35 6 234.26 35.55/17,925
10. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
114.74 6 112.20 6 238.94 40.23/20,222
11. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
117.62 4 118.05 2 241.67 42.96/21,620
12. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
119.57 4 115.64 4 243.21 44.50/22,418
13. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
119.82 2 119.61 8 249.43 50.72/25,516
14. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
118.41 6 120.36 6 250.77 52.06/26,214
15. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
117.66 6 119.50 8 251.16 52.45/26,412
16. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
120.42 10 119.16 12 261.58 62.87/31,610
17. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
123.42 8 135.62 6 273.04 74.33/37,49
18. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
120.45 10 130.65 14 275.10 76.39/38,48
19. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
133.22 4 138.88 4 280.10 81.39/41,07
20. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.69 10 126.11 6 283.80 85.09/42,86
21. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
122.97 64 119.43 6 312.40 113.69/57,25
22. Vlach Jiří
Pražák Michal
1978
1979
2 S.Žižkov
S.Žižkov
152.19 12 144.61 8 316.80 118.09/59,44
23. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
131.59 54 120.52 12 318.11 119.40/60,13
24. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
147.33 62 131.20 8 348.53 149.82/75,42
25. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
138.84 14 140.14 62 354.98 156.27/78,61
26. Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
153.22 64 158.29 14 389.51 190.80/96,00
27. Macík Jan
Machač Jiří
1988
1988
2 VSDK
VSDK
168.58 58 151.50 168 546.08 347.37/174,80
  Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení