7.ČP ve slalomu

02.09.2006   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Škantar
Škantar
2000
2000
SVK
SVK
112.85 2 116.57 8 239.42  0
2. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
113.65 4 111.99 10 239.64 0.22/0,160
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
113.49 10 112.98 6 242.47 3.05/1,353
4. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
113.02 14 113.14 8 248.16 8.74/3,747
5. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
138.70 8 110.60 4 261.30 21.88/9,142
6. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
115.10 54 113.84 6 288.94 49.52/20,738
7. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
113.87 6 117.51 52 289.38 49.96/20,934
8. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2+ KVS HK
KVS HK
129.79 10 129.66 60 329.45 90.03/37,631
9. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2+ Olomouc
Olomouc
128.41 66 147.94 70 412.35 172.93/72,228
10. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
134.78 114 126.05 58 432.83 193.41/80,825
11. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
162.98 62 155.83 70 450.81 211.39/88,322
12. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
142.74 64 150.03 110 466.77 227.35/95,020
13. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
120.47 66 121.12 160 467.59 228.17/95,318
14. Rašek Michal
Šenk Marek
1977
1974
2 Dukla B.
KK Brand
132.97 60 143.50 158 494.47 255.05/106,516
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
130.50 54 0.00 0  14
  Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
138.16 60 0.00 0  12
  Danko Miroslav
Matejka Miroslav
1989
1989
SVK
SVK
159.63 60 0.00 0  0
  Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
139.80 110 0.00 0  10
  Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2+ Č.Lípa
Č.Lípa
186.25 64 0.00 0  9
  Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
119.03 152 0.00 0  8
  Sach Jan
Luley Jakub
2000
2000
SVK
SVK
148.20 156 0.00 0  7
  Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2+ KK Opava
KK Opava
165.39 164 0.00 0  6
  Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2+ Č.Lípa
Č.Lípa
164.39 208 0.00 0  5
  Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
122.77 256 0.00 0  4
  Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
0.00 0 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2+ Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0
  Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2+ Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení