MČR ve slalomu

03.09.2006   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha111.08 0 110.34 2 223.42  75
2. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha116.24 0 118.74 2 236.98 13.56/6,168
3. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.114.15 0 119.91 4 238.06 14.64/6,662
4. Karásek Petr 1986 1 USK Pha122.00 2 115.86 0 239.86 16.44/7,457
5. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.120.77 0 119.55 0 240.32 16.90/7,653
6. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.119.57 6 129.38 4 258.95 35.53/15,949
7. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB125.46 0 135.92 2 263.38 39.96/17,946
8. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha121.83 2 138.55 6 268.38 44.96/20,143
9. Mašek Jan 1978 1 USK Pha114.14 2 124.86 52 293.00 69.58/31,140
10. Busta Jan 1989 2+ USK Pha116.92 4 117.85 56 294.77 71.35/31,937
11. Benus Matej 2000 SVK113.56 0 143.15 102 358.71 135.29/60,60
12. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.125.12 2 113.03 0 240.15 16.73/7,535
13. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.123.18 4 113.32 0 240.50 17.08/7,633
14. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.128.60 0 127.23 2 257.83 34.41/15,431
15. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB130.85 0 127.77 2 260.62 37.20/16,729
16. Razmuš Karel 2000 SVK140.57 0 120.14 0 260.71 37.29/16,70
17. Zdráhal Jan 1985 2+ Dukla B.130.30 0 129.76 8 268.06 44.64/20,027
18. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB130.48 0 139.36 6 275.84 52.42/23,525
19. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha130.26 0 138.24 8 276.50 53.08/23,823
20. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc135.51 0 138.22 4 277.73 54.31/24,321
21. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha138.11 0 136.39 4 278.50 55.08/24,719
22. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.141.68 0 139.35 4 285.03 61.61/27,617
23. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn153.42 6 127.23 2 288.65 65.23/29,215
24. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK143.55 4 142.40 4 293.95 70.53/31,614
25. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.138.75 6 157.52 4 306.27 82.85/37,113
26. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc146.81 0 158.89 2 307.70 84.28/37,712
27. Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB136.60 4 139.52 54 334.12 110.70/49,511
28. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov140.79 10 148.09 52 350.88 127.46/57,010
29. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK155.75 6 158.07 52 371.82 148.40/66,49
30. Jančar David 1974 1 USK Pha133.28 102 135.77 2 373.05 149.63/67,08
31. Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV179.38 4 145.58 52 380.96 157.54/70,57
32. Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc148.41 100 147.50 8 403.91 180.49/80,86
33. Božek Radim 1992 2+ Olomouc138.08 106 126.70 54 424.78 201.36/90,15
34. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus154.97 152 150.51 4 461.48 238.06/106,64
35. Garejský Patrik 2000 SVK137.54 2 184.32 254 577.86 354.44/158,60
  Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.136.50 2 0.00 0  0
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.145.61 4 0.00 0  0
  Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.147.80 6 0.00 0  0
  Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov151.97 52 0.00 0  0
  Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy165.57 102 0.00 0  0
  Zdráhal Petr 1987 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení