vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

MČR žáků ve slalomu

16.09.2006   Žimrovice u papírny
ředitel: Dalibor Slovák   vrchní rozhodčí: František Koliba
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M   ŽM

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Marek 1994 3 KVSPísek139.34 2 139.92 0 281.26  -
2. MRÚZEK Jakub 1995 3 KK Opava140.58 56 136.60 2 335.18 53.92/19,2-
  URBAN Tomáš 1994 KK Opava159.11 4 0.00 0  -

kategorie C1M   ŽS

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc111.02 0 110.47 0 221.49  -
2. ŘÍHA Martin 1992 2 USK Pha118.16 0 116.54 0 234.70 13.21/6,0-
3. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy115.88 0 116.55 6 238.43 16.94/7,6-
4. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn120.66 8 115.77 2 246.43 24.94/11,3-
5. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK124.65 4 126.05 4 258.70 37.21/16,8-
6. ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy133.65 4 129.09 2 268.74 47.25/21,3-
7. KŘIŠŤAN Filip 1992 3 Týniště136.19 6 135.35 2 279.54 58.05/26,2-
8. ZVERKA Petr 1993 3 Horš.Týn164.19 12 138.94 2 317.13 95.64/43,2-
9. SIXTA Tomáš 1992 USK Pha164.96 6 157.14 4 332.10 110.61/49,9-
10. MÜLLER Vojta 1993 Horš.Týn175.50 10 159.67 6 351.17 129.68/58,5-
11. HRIC Filip 1993 Olomouc154.08 56 157.64 4 371.72 150.23/67,8-

kategorie K1W   ŽM

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 3 Sušice123.66 2 125.15 2 252.81  -
2. VALÍKOVÁ Barbora 1994 3 KK Opava129.43 0 132.02 2 263.45 10.64/4,2-
3. KLEMENTOVÁ Silvie 1994 3 L.Žatec133.10 2 131.68 0 266.78 13.97/5,5-
4. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 3 KK Opava155.60 6 143.49 6 311.09 58.28/23,1-
5. HAUSNEROVÁ Milena 1994 Kadaň161.36 6 160.25 2 329.61 76.80/30,4-
6. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 3 SK VS ČB138.50 4 146.74 52 341.24 88.43/35,0-
7. KREISSLOVÁ Eliška 1995 Roztoky184.94 154 176.74 60 575.68 322.87/127,7-
  BUČKEVIČOVÁ Věra 1994 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  DRÁBKOVÁ Martina 1995 Kroměříž0.00 0 0.00 0  -
  JEBAVÁ Tereza 1994 Třebech.0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   ŽS

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 So Písek120.08 2 116.67 0 238.75  -
2. HAMPLOVÁ Eva 1992 2 Dukla B.116.61 4 114.56 4 239.17 0.42/0,2-
3. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice122.29 2 118.38 0 242.67 3.92/1,6-
4. BUSTOVÁ Anna 1992 2 USK Pha122.92 6 122.08 4 255.00 16.25/6,8-
5. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí126.07 0 125.31 6 257.38 18.63/7,8-
6. VĚTROVSKÁ Aneta 1993 3 USK Pha134.82 4 137.75 2 278.57 39.82/16,7-
7. VEČERKOVÁ Nina 1992 3 SKVeselí134.22 8 133.21 4 279.43 40.68/17,0-
8. SVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa138.26 6 140.23 0 284.49 45.74/19,2-
9. KOUŠOVÁ Tereza 1992 USK Pha147.54 10 143.71 4 305.25 66.50/27,9-
10. CHODUROVÁ Dana 1992 3 Č.Lípa151.53 8 150.51 4 314.04 75.29/31,5-
11. JANČOVÁ Monika 1992 3 Vlašim178.14 6 139.22 6 329.36 90.61/38,0-
12. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 USK Pha176.38 8 158.95 6 349.33 110.58/46,3-
13. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava189.12 56 130.98 6 382.10 143.35/60,0-
14. SOUKUPOVÁ Markéta 1992 3 USK Pha164.32 60 159.88 14 398.20 159.45/66,8-
15. LIŠKOVÁ Monika 1993 Kadaň167.52 112 157.62 50 487.14 248.39/104,0-
16. BLAŽEKOVÁ Radka 1992 L.Žatec189.45 254 200.79 110 754.24 515.49/215,9-
  KRAUSOVÁ Tereza 1993 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  BENDOVÁ Marie 1992 3 Roudnice0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
133.33 4 131.90 0 269.23 -
2. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
132.71 4 132.45 4 273.163.93/1,5-
3. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
141.43 6 142.68 6 296.1126.88/10,0-
4. CVIKL Ondřej
ŠINDLER Marek
1992
1992
3 Ostrava
KK Opava
137.66 14 141.22 10 302.8833.65/12,5-
5. HARNA Filip
BOŽEK Radim
1992
1992
2 Olomouc
Olomouc
153.29 16 148.75 8 326.0456.81/21,1-
6. BINČÍK Petr
BAHENSKÝ Matouš
1994
1994
3 KK Opava
KK Opava
148.86 14 159.23 6 328.0958.86/21,9-
7. ŠTRAUB Daniel
MYŠÁK Albert
1993
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
183.78 14 167.95 8 373.73104.50/38,8-
8. BIRNBAUM Josef
MÜLLER Vojta
1993
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
180.50 12 173.92 66 432.42163.19/60,6-
9. ŠEBA Patrik
PEŠEK Michal
1992
1992
3 Kralupy
Kralupy
178.97 54 148.93 58 439.90170.67/63,4-
10. ŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
Val.Mez.
Val.Mez.
176.20 310 230.99 12 729.19459.96/170,8-
  SOSNAR Jakub
TODARELLO Valentino
1994
1992
3 KK Brno
KK Brno
142.71 160 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   ŽM

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. URBAN Tomáš 1994 3 KK Opava124.60 4 121.11 2 251.71  -
2. CEPEK Marek 1994 3 KVSPísek131.84 2 126.45 0 260.29 8.58/3,4-
3. BAHENSKÝ Matouš 1994 3 KK Opava125.95 8 124.69 4 262.64 10.93/4,3-
4. SLANINA Vladimír 1994 3 L.Žatec127.78 6 127.70 2 263.48 11.77/4,7-
5. BINČÍK Petr 1994 3 KK Opava129.32 4 128.03 4 265.35 13.64/5,4-
6. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 3 L.Žatec129.37 4 132.19 2 267.56 15.85/6,3-
7. ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Klatovy132.51 6 133.04 4 275.55 23.84/9,5-
8. FIALA Radim 1995 3 KK Opava140.36 6 135.67 4 286.03 34.32/13,6-
9. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň144.18 8 130.75 6 288.93 37.22/14,8-
10. SOSNAR Jakub 1994 3 KK Brno138.89 8 138.48 4 289.37 37.66/15,0-
11. ADÁMEK Filip 1994 3 USK Pha149.15 10 128.12 4 291.27 39.56/15,7-
12. HOŠEK Ondřej 1995 3 KK Brno153.52 8 127.06 6 294.58 42.87/17,0-
13. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa146.21 12 133.21 4 295.42 43.71/17,4-
14. RAŠKA Jan 1995 3 USK Pha144.32 12 135.30 4 295.62 43.91/17,4-
15. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha148.70 10 136.24 4 298.94 47.23/18,8-
16. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha145.75 8 142.58 4 300.33 48.62/19,3-
17. ŠIMAN Matěj 1995 3 USK Pha153.69 8 142.59 0 304.28 52.57/20,9-
18. KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí145.86 6 146.47 8 306.33 54.62/21,7-
19. SATKE Adam 1994 KK Brno144.89 6 148.16 8 307.05 55.34/22,0-
20. CHABIČA Martin 1995 SKVeselí163.09 4 156.00 4 327.09 75.38/29,9-
21. KYNCL Michal 1995 3 Benátky142.78 14 164.45 10 331.23 79.52/31,6-
22. ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa164.35 6 157.46 6 333.81 82.10/32,6-
23. VADLEJCH František 1994 Sušice148.17 56 133.16 2 339.33 87.62/34,8-
24. ŠVÉDA Martin 1995 KK Brno155.41 6 180.28 6 347.69 95.98/38,1-
25. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně146.40 60 136.85 6 349.25 97.54/38,8-
26. STOČEK Martin 1995 USK Pha154.65 4 187.54 52 398.19 146.48/58,2-
27. VÉLE Adam 1994 Kralupy142.59 8 146.40 106 402.99 151.28/60,1-
28. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor206.10 56 160.06 6 428.16 176.45/70,1-
29. ŠTEC Daniel 1994 Val.Mez.224.48 54 165.16 4 447.64 195.93/77,8-
  LAITOCH Petr 1995 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  ZÁTOPEK Vladimír 1995 Val.Mez.0.00 0 0.00 0  -
  ČÁSA Adam 1994 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  PECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice0.00 0 0.00 0  -
  SEDLÁK Jan 1993 3 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M   ŽS

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. STRNAD Jaroslav 1993 2 USK Pha106.28 0 106.61 0 212.89  -
2. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně109.12 4 108.17 0 221.29 8.40/3,9-
3. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha109.61 2 110.09 2 223.70 10.81/5,1-
4. CVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava111.47 0 110.77 2 224.24 11.35/5,3-
5. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky112.84 4 112.59 0 229.43 16.54/7,8-
6. KASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB117.49 2 114.17 0 233.66 20.77/9,8-
7. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy116.12 2 115.85 0 233.97 21.08/9,9-
8. HÁLA Richard 1992 2 SKVeselí119.06 0 115.82 0 234.88 21.99/10,3-
9. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.119.61 6 115.01 0 240.62 27.73/13,0-
10. HRIC Filip 1993 3 Olomouc119.47 2 118.52 2 241.99 29.10/13,7-
11. KŘIŠŤAN Filip 1992 3 Týniště118.17 4 120.58 0 242.75 29.86/14,0-
12. ŠINDLER Marek 1992 2 KK Opava119.60 2 118.15 4 243.75 30.86/14,5-
13. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha117.97 8 118.13 4 248.10 35.21/16,5-
14. NOVÁK Tomáš 1993 3 Sušice131.18 0 125.20 10 266.38 53.49/25,1-
15. KREJČÍ Štěpán 1992 3 SK VS ČB129.41 4 126.16 8 267.57 54.68/25,7-
16. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto134.87 8 125.93 0 268.80 55.91/26,3-
17. ŠTRAUB Daniel 1993 3 Č.Lípa136.06 4 133.93 0 273.99 61.10/28,7-
18. NOVÁK Ondřej 1992 3 Kroměříž131.99 8 130.11 4 274.10 61.21/28,8-
19. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto132.52 4 134.76 4 275.28 62.39/29,3-
20. KOROSTENSKI Milan 1992 3 SK VS ČB135.84 10 128.38 6 280.22 67.33/31,6-
21. KYSELA Marek 1992 3 Kadaň130.12 14 133.49 4 281.61 68.72/32,3-
22. HÁZI Marek 1992 3 Bechyně150.98 2 135.81 4 292.79 79.90/37,5-
23. SEDLÁK Jan 1993 3 SK VS ČB137.41 10 144.03 4 295.44 82.55/38,8-
24. MATUSCHKA Tomáš 1992 SK VS ČB144.73 4 141.09 8 297.82 84.93/39,9-
25. ŠVÉDA Jakub 1993 3 KK Brno141.71 10 139.28 10 300.99 88.10/41,4-
26. BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí154.61 0 148.99 2 305.60 92.71/43,5-
27. TODARELLO Valentino 1992 3 KK Brno126.37 58 125.05 0 309.42 96.53/45,3-
28. RATAJ Antonín 1992 3 Kralupy126.44 60 123.13 2 311.57 98.68/46,4-
29. BAŘINA Jiří 1992 3 Přerov148.00 12 147.43 12 319.43 106.54/50,0-
30. BIRNBAUM Josef 1993 3 Horš.Týn136.37 8 134.96 50 329.33 116.44/54,7-
31. VEŠKRNA Miroslav 1993 Benátky166.30 14 149.80 8 338.10 125.21/58,8-
32. BOUZEK Filip 1992 3 Sušice132.73 58 149.08 2 341.81 128.92/60,6-
33. JUNGR Jakub 1992 3 Benátky135.79 4 165.99 52 357.78 144.89/68,1-
34. HARNA Filip 1992 2 Olomouc130.50 54 127.01 52 363.51 150.62/70,8-
35. HOLBOJ Adam 1992 3 SK VS ČB138.57 56 168.47 2 365.04 152.15/71,5-
36. KRISTEK Aleš 1992 Val.Mez.205.34 112 192.89 58 568.23 355.34/166,9-
37. KAŠNÝ Jakub 1992 Litovel191.10 114 198.52 154 657.62 444.73/208,9-
  RADOVSKÝ Tomáš 1993 USK Pha0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3