vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve slalomu

23.09.2006   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUNA Alois 1988 2+ SK VS ČB122.92 2 118.67 0 243.59 -
2. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha121.33 6 121.28 2 250.617.02/2,9-
3. JÁNĚ Jakub 1990 2 KVS HK123.89 4 123.40 10 261.2917.70/7,3-
4. RAK Tomáš 1989 2+ Dukla B.127.61 2 125.51 8 263.1219.53/8,0-
5. JANOUŠEK Milan 1988 1 USK Pha129.06 6 130.98 6 272.0428.45/11,7-
6. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc136.32 10 132.43 8 286.7543.16/17,7-
7. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.140.21 10 133.86 4 288.0744.48/18,3-
8. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy141.39 6 146.22 2 295.6152.02/21,4-
9. ŘÍHA Martin 1992 2 USK Pha141.64 4 151.20 2 298.8455.25/22,7-
10. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2 KVS HK142.89 4 156.17 8 311.0667.47/27,7-
11. MORKES Jan 1990 2 KVS HK150.83 10 151.83 16 328.6685.07/34,9-
12. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha139.32 58 124.35 10 331.6788.08/36,2-
13. PEŘINA Vít 1989 2 Č.Lípa157.45 10 152.41 12 331.8688.27/36,2-
14. HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn145.88 16 165.91 12 339.7996.20/39,5-
15. POKORNÝ Milan 1989 2 Klášter.191.46 6 167.93 12 377.39133.80/54,9-
16. JONÁŠ Vojtěch 1990 3 KVS HK214.06 8 145.29 12 379.35135.76/55,7-
17. RYGEL Marek 1989 2 VSDK182.41 10 204.10 10 406.51162.92/66,9-
18. DOLEJŠ Zdeněk 1989 2 Horš.Týn182.78 64 180.43 16 443.21199.62/81,9-
19. HABICH Bohumil 1991 3 VS Tábor235.72 14 206.41 16 472.13228.54/93,8-
20. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa158.44 10 243.64 66 478.08234.49/96,3-
21. ZAVADIL Miroslav 1990 3 Č.Lípa192.85 106 184.37 14 497.22253.63/104,1-
22. ŠÍP Milan 1988 3 SK VS ČB180.89 12 147.51 162 502.40258.81/106,2-
23. RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž252.51 110 253.65 62 678.16434.57/178,4-
24. ROLENC Ondřej 1991 3 Obal Pce239.73 62 183.48 206 691.21447.62/183,8-
25. HUNEŠ Karel 1990 2 Č.Skal.181.85 10 152.58 354 698.43454.84/186,7-
26. ŠIMÚNEK Antonín 1990 3 Horš.Týn221.00 256 220.08 18 715.08471.49/193,6-
27. MACÍK Martin 1990 3 VSDK303.91 64 292.57 112 772.48528.89/217,1-
28. KOPIČKA Ondřej 1989 3 KK Opava216.19 354 214.28 64 848.47604.88/248,3-
29. HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc109.50 504 220.80 112 946.30 -
  ŘEZÁČ Jan 1989 3 Olomouc189.02 6 0.00 0 0.00 -
  KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JORDÁN František 1991 2 SKVeselí0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha128.06 6 123.92 8 265.98 -
2. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky130.28 6 130.28 4 270.564.58/1,7-
3. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 So Písek146.16 4 138.79 4 292.9526.97/10,1-
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 2+ Dukla B.135.11 8 140.76 10 293.8727.89/10,5-
5. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.148.07 12 142.94 2 305.0139.03/14,7-
6. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec147.87 14 148.78 4 314.6548.67/18,3-
7. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2 Roudnice148.41 10 149.58 10 317.9952.01/19,6-
8. HRABALOVÁ Ivana 1990 3 Olomouc155.42 12 151.58 0 319.0053.02/19,9-
9. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.167.55 10 159.24 4 340.7974.81/28,1-
10. JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha151.39 56 135.83 6 349.2283.24/31,3-
11. VÁCHOVÁ Barbora 1988 2+ SK VS ČB146.66 8 145.85 58 358.5192.53/34,8-
12. VOJTOVÁ Veronika 1990 2+ SK VS ČB132.15 4 166.26 58 360.4194.43/35,5-
13. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 2 USK Pha173.99 16 164.49 8 362.4896.50/36,3-
14. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice159.51 54 145.77 8 367.28101.30/38,1-
15. HAMPLOVÁ Eva 1992 2 Dukla B.153.60 56 155.29 6 370.89104.91/39,4-
16. BRÁDKOVÁ Alice 1988 2 Roudnice163.79 58 149.88 2 373.67107.69/40,5-
17. URBANOVÁ Miroslava 1988 2+ Dukla B.138.57 6 174.42 58 376.99111.01/41,7-
18. MARŠÁKOVÁ Eliška 1989 2 Č.Lípa162.52 8 153.60 62 386.12120.14/45,2-
19. BLAŽKOVÁ Šárka 1989 1 Dukla B.151.95 8 136.57 108 404.52138.54/52,1-
20. DVOŘÁKOVÁ Hana 1990 3 SK VS ČB195.70 12 189.01 12 408.71142.73/53,7-
21. ZÝKOVÁ Barbora 1990 3 ČSAD Plz179.79 10 166.00 56 411.79145.81/54,8-
22. BUSTOVÁ Anna 1992 2 USK Pha146.54 8 169.22 104 427.76161.78/60,8-
23. POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz180.56 62 196.65 6 445.21179.23/67,4-
24. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava191.87 64 188.02 54 497.89231.91/87,2-
25. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky182.66 12 187.41 154 536.07270.09/101,5-
26. VRÁNOVÁ Linda 1989 2 Olomouc221.87 254 161.02 4 640.89374.91/141,0-
27. JEBAVÁ Alžběta 1990 3 Třebech.190.57 356 269.45 258 1074.02 -
  ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa168.78 60 0.00 0 0.00 -
  HERZÁNOVÁ Vendula 1988 3 Olomouc244.32 260 0.00 0 0.00 -
  HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
140.82 4 144.23 2 291.05 -
2. ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
2 KK Opava
KK Opava
163.97 8 163.77 6 341.7450.69/17,4-
3. ZAVADIL Miroslav
CHRISTOV Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
171.58 12 167.28 14 364.8673.81/25,4-
4. PÁNEK Tomáš
VOLÁK Jaroslav
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
151.03 60 155.38 8 374.4183.36/28,6-
5. DUPAL Jiří
HOUSEREK Aleš
1991
1990
2 Olomouc
Olomouc
162.51 62 149.51 10 384.0292.97/31,9-
6. SKUHROVEC Jiří
PEŘINA Vít
1990
1989
2 Č.Lípa
Č.Lípa
164.47 60 159.35 10 393.82102.77/35,3-
7. BARCAJ Adam
BENEŠ Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
153.71 10 184.91 58 406.62115.57/39,7-
8. SEIDL Tomáš
BOŽEK Radim
1989
1992
2 Olomouc
Olomouc
172.16 56 171.07 14 413.23122.18/42,0-
9. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
179.13 58 167.64 12 416.77125.72/43,2-
10. BAROŇ Petr
FUSEK Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
166.92 64 178.20 18 427.12136.07/46,8-
11. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
173.91 66 183.09 12 435.00143.95/49,5-
12. HÖTZEL Karel
DOLEJŠ Zdeněk
1991
1989
2 Horš.Týn
Horš.Týn
179.99 20 232.33 14 446.32155.27/53,3-
13. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
143.72 54 138.38 112 448.10157.05/54,0-
14. KOPŤÁK Daniel
POSTŘIMOVSKÝ Marcel
1989
1990
1 KK Opava
KK Opava
145.10 56 166.27 104 471.37180.32/62,0-
15. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
169.83 18 183.42 118 489.25198.20/68,1-
16. MACÍK Jan
MACHAČ Jiří
1988
1988
2 VSDK
VSDK
203.47 14 239.85 70 527.32236.27/81,2-
17. JONÁŠ Vojtěch
MORKES Jan
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
178.91 12 182.85 216 589.76298.71/102,6-
  HOLBOJ Ondřej
KUNA Jan
1990
1990
3 SK VS ČB
SK VS ČB
178.94 14 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Ostrava110.91 4 109.70 0 224.61 -
2. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava108.70 4 116.16 4 232.868.25/3,7-
3. STACH Daniel 1988 2+ SK VS ČB120.82 0 115.49 0 236.3111.70/5,2-
4. MARŠÁK Ondřej 1989 2+ Č.Lípa116.11 6 111.67 4 237.7813.17/5,9-
5. CHMÁTAL Petr 1990 2 USK Pha114.00 4 124.69 0 242.6918.08/8,0-
6. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa124.89 6 133.11 2 266.0041.39/18,4-
7. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB127.46 6 129.69 4 267.1542.54/18,9-
8. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc135.42 4 127.43 2 268.8544.24/19,7-
9. ORNST Zdeněk 1990 2 L.Žatec130.23 4 129.37 6 269.6044.99/20,0-
10. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc128.48 10 127.83 8 274.3149.70/22,1-
11. JORDÁN František 1991 2 SKVeselí132.10 10 134.90 0 277.0052.39/23,3-
12. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.122.29 54 103.71 0 280.0055.39/24,7-
13. CVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava136.08 8 133.12 4 281.2056.59/25,2-
14. ZAJÍC Ondřej 1990 2 Roudnice113.47 6 112.97 56 288.4463.83/28,4-
15. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice134.22 12 134.34 8 288.5663.95/28,5-
16. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice139.31 12 135.31 2 288.6264.01/28,5-
17. STRNAD Jaroslav 1993 2 USK Pha142.13 12 130.72 4 288.8564.24/28,6-
18. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha109.55 52 124.83 6 292.3867.77/30,2-
19. ŘEZÁČ Filip 1991 2 USK Pha136.56 14 140.40 6 296.9672.35/32,2-
20. MUSIL Jan 1990 2 Jablonec145.36 8 142.64 2 298.0073.39/32,7-
21. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha142.85 8 144.26 4 299.1174.50/33,2-
22. PODHADSKÝ Jan 1989 2 Vlašim155.27 8 134.93 2 300.2075.59/33,7-
23. KAŠPAR Jonáš 1991 2 KK Opava143.51 10 143.02 4 300.5375.92/33,8-
24. SMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec124.24 54 120.50 4 302.7478.13/34,8-
25. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.148.84 8 141.69 6 304.5379.92/35,6-
26. HOLBOJ Ondřej 1990 2 SK VS ČB153.39 6 140.10 6 305.4980.88/36,0-
27. HÁLA Richard 1992 2 SKVeselí145.96 6 148.82 6 306.7882.17/36,6-
28. MELECHA Jakub 1989 2 Olomouc149.12 6 150.37 8 313.4988.88/39,6-
29. HOUSEREK Aleš 1990 2 Olomouc123.19 12 122.89 58 316.0891.47/40,7-
30. ŠINDLER Marek 1992 2 KK Opava150.58 10 149.84 6 316.4291.81/40,9-
31. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy152.97 12 141.25 12 318.2293.61/41,7-
32. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí129.31 58 125.27 10 322.5897.97/43,6-
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice128.35 54 133.05 8 323.4098.79/44,0-
34. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy169.71 10 144.36 6 330.07105.46/47,0-
35. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně131.91 0 145.27 54 331.18106.57/47,4-
36. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník141.37 2 143.48 52 338.85114.24/50,9-
37. NEDVĚD Jaroslav 1989 2 Olomouc138.47 62 138.07 2 340.54115.93/51,6-
38. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha145.01 54 137.60 4 340.61116.00/51,6-
39. KUNA Jan 1990 2 SK VS ČB147.28 4 135.21 58 344.49119.88/53,4-
40. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha132.45 6 153.21 60 351.66127.05/56,6-
41. URBAN Tomáš 1994 3 KK Opava166.25 10 169.24 8 353.49128.88/57,4-
42. BAROŇ Petr 1991 3 Val.Mez.156.47 6 181.96 10 354.43129.82/57,8-
43. SEIDL Tomáš 1989 2 Olomouc160.87 12 176.91 8 357.78133.17/59,3-
44. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky171.39 14 166.79 10 362.18137.57/61,2-
45. ŠÍP Vojtěch 1990 3 Č.Kruml.169.80 10 174.40 8 362.20137.59/61,3-
46. BŘÍZA Václav 1990 2 Klatovy157.48 10 145.35 52 364.83140.22/62,4-
47. LAGNER Jiří 1991 3 Soběslav170.86 10 185.96 6 372.82148.21/66,0-
48. JÚVA Marek 1989 2 Tesla Bo152.89 56 165.39 2 376.28151.67/67,5-
49. BRYCHCÍ Petr 1990 3 Žel.Brod159.81 58 157.86 10 385.67161.06/71,7-
50. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB153.28 56 165.93 16 391.21166.60/74,2-
51. RUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava193.31 18 167.56 18 396.87172.26/76,7-
52. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto178.76 62 169.47 10 420.23195.62/87,1-
53. ROLENC Ondřej 1991 3 Obal Pce179.33 58 184.79 4 426.12201.51/89,7-
54. ČEVORA Lukáš 1988 2 Kroměříž180.29 58 198.79 6 443.08218.47/97,3-
55. KOŠŤÁL Jiří 1989 3 Boh.Pha200.62 62 171.23 12 445.85221.24/98,5-
56. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky182.83 70 199.02 10 461.85237.24/105,6-
57. PÁNEK Tomáš 1990 3 Klášter.159.99 160 170.25 14 504.24279.63/124,5-
58. LAGNER Václav 1988 2 Soběslav141.50 14 162.61 206 524.11299.50/133,3-
59. VÁVRA Petr 1991 3 Roztoky248.40 114 168.22 212 742.62518.01/230,6-
  BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí169.09 12 0.00 0 0.00 -
  LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž246.68 66 0.00 0 0.00 -
  SVOBODA Marek 1990 3 SK VS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KOVÁŘ Daniel 1991 3 SK VS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3