vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství světa ve vodním slalomu - kvalifikace

03.08.2006-04.08.2006   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: André Behs
výsledky ke stažení: xls  

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WALSH Campbell 2000 GBR102.90 0 104.05 0 206.95 -
2. MOLMENTI Daniele 2000 ITA103.87 0 103.16 0 207.030.08/0,0-
3. POLACZYK Grzegorz 2000 POL103.62 0 105.52 0 209.142.19/1,1-
4. OBLINGER Helmut 2000 AUT104.92 0 104.44 0 209.362.41/1,2-
5. GRIMM Alexander 2000 GER105.96 0 104.63 0 210.593.64/1,8-
6. PARSONS Scott 2000 USA105.32 2 103.47 0 210.793.84/1,9-
7. LEFEVRE Fabien 2000 FRA105.57 0 102.01 4 211.584.63/2,2-
8. PFANNMÖLLER Erik 2000 GER108.32 0 103.32 0 211.644.69/2,3-
9. DRAPER Warwick 2000 AUS104.59 2 106.67 0 213.266.31/3,0-
10. HEYL Brett 2000 USA105.91 4 103.85 0 213.766.81/3,3-
11. HOUNSLOW Richard 2000 GBR106.25 4 103.76 0 214.017.06/3,4-
12. CIPRESSI Stefano 2000 ITA104.73 0 105.41 4 214.147.19/3,5-
13. BROWN Anthony 2000 AUS106.77 0 107.94 0 214.717.76/3,7-
14. FORD David 2000 CAN106.80 2 106.06 0 214.867.91/3,8-
15. KAUZER Peter 2000 SLO105.19 2 103.72 4 214.917.96/3,8-
16. CIBÁK Peter 2000 SVK107.96 4 103.30 0 215.268.31/4,0-
17. RAAB Ondřej 2000 CZE108.89 4 103.15 0 216.049.09/4,4-
18. NEVEU Boris 2000 FRA105.36 2 108.82 0 216.189.23/4,5-
19. KURT Michael 2000 SUI107.69 4 104.69 0 216.389.43/4,6-
20. MRÁZ Tomáš 2000 SVK105.52 4 107.34 0 216.869.91/4,8-
21. RHEINISCH Eoin 2000 IRL105.76 0 107.14 4 216.909.95/4,8-
22. KRALJ Dejan 2000 SLO108.68 2 106.40 0 217.0810.13/4,9-
23. JUANMARTÍ SANTIAGO C 2000 ESP107.46 4 105.92 0 217.3810.43/5,0-
24. KOBES Tomáš 2000 CZE108.33 2 107.14 0 217.4710.52/5,1-
25. ŠAJBIDOR Jan 2000 SVK105.06 4 102.63 6 217.6910.74/5,2-
26. PAOLINI Diego 2000 ITA105.57 2 108.16 2 217.7310.78/5,2-
27. KUBRIČAN Lukáš 2000 CZE106.25 2 106.21 4 218.4611.51/5,6-
28. LEVESQUE Pierre 2000 CAN108.28 0 110.67 0 218.9512.00/5,8-
29. BILLAUT Julien 2000 FRA108.25 2 105.08 4 219.3312.38/6,0-
30. BACKHOUSE David 2000 NED109.57 0 108.81 2 220.3813.43/6,5-
31. DIEZ LIZARRIBAR Ande 2000 ESP107.79 0 110.89 2 220.6813.73/6,6-
32. HELLBERG Marten 2000 SWE109.83 0 107.49 4 221.3214.37/6,9-
33. HASTINGS John 2000 CAN108.33 4 109.00 0 221.3314.38/6,9-
34. SASAKI Tsubasa 2000 JPN109.33 0 112.18 0 221.5114.56/7,0-
35. AGEENKO Mikhail 2000 RUS110.57 4 106.98 0 221.5514.60/7,1-
36. POLACZYK Mateusz 2000 POL107.17 4 108.57 2 221.7414.79/7,1-
37. DÖRFLER Fabian 2000 GER106.39 6 103.38 6 221.7714.82/7,2-
38. YAZAWA Kazuki 2000 JPN111.29 2 109.21 0 222.5015.55/7,5-
39. POPIELA Dariusz 2000 POL108.63 2 107.98 4 222.6115.66/7,6-
40. LYONS Sam 2000 AUS110.51 2 110.24 0 222.7515.80/7,6-
41. MULIC Dinko 2000 CRO110.61 2 108.38 2 222.9916.04/7,8-
42. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT113.00 0 108.96 2 223.9617.01/8,2-
43. GLUCKS Andrej 2000 CRO111.75 2 108.82 2 224.5717.62/8,5-
44. VOSKOBOJNIKOV Egor 2000 RUS109.57 0 111.06 4 224.6317.68/8,5-
45. ROETHENMUND Mathias 2000 SUI115.10 2 106.93 2 226.0319.08/9,2-
46. CHABAKIN Mikhail 2000 RUS112.34 4 109.81 0 226.1519.20/9,3-
47. SELBACH Gustavo 2000 BRA111.96 2 110.87 2 226.8319.88/9,6-
48. DAWSON Michael 2000 NZL118.21 0 109.19 0 227.4020.45/9,9-
49. DIEZ-CANEDO FERNANDÉ 2000 ESP117.81 2 105.95 2 227.7620.81/10,1-
50. ROOZENBURG Johann 2000 NZL114.89 2 109.03 2 227.9220.97/10,1-
51. HADFIELD Andrew 2000 GBR111.75 2 110.57 4 228.3221.37/10,3-
52. EGRAZ Davy 2000 LUX114.12 2 112.38 0 228.5021.55/10,4-
53. BOUTEN Robert 2000 NED112.63 4 109.88 2 228.5121.56/10,4-
54. MEGLIČ Jure 2000 SLO111.01 6 108.84 4 229.8522.90/11,1-
55. HUDETZ Harald 2000 AUT114.19 4 108.22 4 230.4123.46/11,3-
56. BOUKPETI Benjamin 2000 TOG120.40 6 106.55 0 232.9526.00/12,6-
57. SILVA Ivan 2000 POR113.37 4 111.69 4 233.0626.11/12,6-
58. BRON Cédric 2000 SUI108.16 2 124.80 8 242.9636.01/17,4-
59. VAN DER BOOGAARD Mic 2000 NED116.98 10 112.61 6 245.5938.64/18,7-
60. TAQUES Ricardo Marti 2000 BRA122.29 4 115.99 4 246.2839.33/19,0-
61. NACEV Sasko 2000 MKD118.45 6 118.17 4 246.6239.67/19,2-
62. JANKA Leo 2000 FIN125.16 4 116.92 2 248.0841.13/19,9-
63. HUSSLEIN Hermann Lud 2000 THA119.24 8 118.58 6 251.8244.87/21,7-
64. KARAVAYEV Yuriy 2000 UKR121.50 4 122.40 4 251.9044.95/21,7-
65. DING Fuxue 2000 CHN128.71 4 113.35 6 252.0645.11/21,8-
66. DUJMIC Boris 2000 CRO126.58 8 117.99 4 256.5749.62/24,0-
67. HALAVINSKI Dzmitri 2000 BLR130.29 6 120.07 6 262.3655.41/26,8-
68. CAFFREY Neil 2000 IRL105.95 2 109.50 50 267.4560.50/29,2-
69. PROKOPENKO Dmytro 2000 UKR125.14 6 127.76 10 268.9061.95/29,9-
70. NAUMKIN Aleksey 2000 UZB139.73 0 132.15 2 273.8866.93/32,3-
71. ATMANAVICIUS Mantas 2000 LTU147.63 8 120.35 0 275.9869.03/33,4-
72. MEEHAN Jared 2000 NZL113.84 4 112.02 50 279.8672.91/35,2-
73. LOCMELIS Martins 2000 LAT124.56 8 134.10 14 280.6673.71/35,6-
74. MCCANDLESS Pablo 2000 CHI104.94 2 122.93 52 281.8774.92/36,2-
75. ANDO Taro 2000 JPN111.65 50 114.64 6 282.2975.34/36,4-
76. MACHADO Joao Vitor 2000 BRA115.41 52 113.83 6 287.2480.29/38,8-
77. GERMAY Nicolas 2000 BEL128.61 10 137.24 12 287.8580.90/39,1-
78. KRIESINGER Ingo 2000 BEL114.19 0 117.93 58 290.1283.17/40,2-
79. NORDGREN Niklas 2000 SWE124.43 56 114.13 2 296.5689.61/43,3-
80. ECKHARDT Sylvain 2000 FIN118.40 4 118.65 58 299.0592.10/44,5-
81. SANTAMARIA Ruiz Omar 2000 ECU150.57 10 138.64 2 301.2194.26/45,5-
82. MACHIELS Olivier 2000 BEL132.69 6 117.31 50 306.0099.05/47,9-
83. GÖNCZ Gáspár 2000 HUN156.98 10 146.42 8 321.40114.45/55,3-
84. IOHANSON Maksim 2000 UKR139.67 4 129.59 52 325.26118.31/57,2-
85. NIKOLAEV Andrey 2000 UZB131.10 56 132.78 8 327.88120.93/58,4-
86. WADE Jim 2000 USA111.58 4 117.74 102 335.32128.37/62,0-
87. VARIS Kalle 2000 FIN150.16 56 135.01 6 347.17140.22/67,8-
88. MYAGKIY Ivan 2000 UZB150.40 50 143.80 4 348.20141.25/68,3-
89. AHLMARK Erik 2000 SWE123.68 56 121.67 50 351.35144.40/69,8-
90. DUBE Simon 2000 RSA146.40 8 137.62 60 352.02145.07/70,1-
91. OUAZAA Karim 2000 TUN163.77 14 171.02 8 356.79149.84/72,4-
92. JÁVOR Zoltán 2000 HUN174.24 4 177.92 6 362.16155.21/75,0-
93. KALTOVICH Andrey 2000 BLR129.47 54 132.54 54 370.01163.06/78,8-
94. CARDOZO Marcelo 2000 URU152.30 12 148.05 66 378.35171.40/82,8-
95. TUMINAUSKAS Arunas 2000 LTU143.43 60 124.82 56 384.25177.30/85,7-
96. BECERS Ligonis 2000 LAT163.23 112 131.71 60 466.94259.99/125,6-
97. CIOARA Lucian 2000 ROM172.78 54 181.12 60 467.90260.95/126,1-
98. PAKERS Kaspars 2000 LAT147.43 164 151.54 8 470.97264.02/127,6-
99. PEREZ OLAYA Alber An 2000 COL140.15 12 170.39 154 476.54269.59/130,3-
100. MASYS Martynas 2000 LTU148.31 54 185.55 152 539.86332.91/160,9-
101. AKMAL Abdullah Moham 2000 MAS177.83 108 174.37 112 572.20365.25/176,5-
102. MUKUNDI Titus Murith 2000 KEN161.14 64 215.65 210 650.79443.84/214,5-
103. HELALI Amir 2000 IRI179.58 352 195.82 364 1091.40 -
104. CHAN Kin Wai 2000 HKG138.27 458 158.36 358 1112.63 -
105. KIM Myung Sug 2000 KOR180.10 610 206.00 214 1210.10 -
106. SZE Lui 2000 HKG210.44 456 188.21 506 1360.65 -
107. BUZAU Sebastian 2000 ROM153.51 658 158.70 456 1426.21 -
108. DAKHLI Sarhane 2000 TUN118.73 806 152.89 506 1583.62 -
109. MONTESIN Ashley 2000 MLT162.96 706 151.76 654 1674.72 -
  WATSON Michael 2000 RSA0.00 0 126.39 10 0.00 -
  NIKOLOVSKI Atanas 2000 MKD146.31 60 0.00 0 0.00 -
  AKHLESA Alfasiano 2000 KEN0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SAJWAN Arun 2000 IND0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SARGANOVIC Emir 2000 BIH0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2000
2000
CZE
CZE
110.94 0 114.84 0 225.78 -
2. BOWMAN Stuart
SMITH Nicholas
2000
2000
GBR
GBR
116.99 0 116.31 0 233.307.52/3,3-
3. SIMON Kay
SIMON Robby
2000
2000
GER
GER
119.53 2 113.64 0 235.179.39/4,2-
4. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
119.19 4 113.02 0 236.2110.43/4,6-
5. LUQUET Pierre
LUQUET Christophe
2000
2000
FRA
FRA
119.17 2 116.98 0 238.1512.37/5,5-
6. KUBÁŇ Milan
OLEJNÍK Marián
2000
2000
SVK
SVK
121.42 0 117.14 0 238.5612.78/5,7-
7. MICHEL Felix
PIERSIG Sebastian
2000
2000
GER
GER
122.84 0 115.78 0 238.6212.84/5,7-
8. QUEMERAIS Philippe
LE PENNEC Yann
2000
2000
FRA
FRA
117.91 2 118.72 0 238.6312.85/5,7-
9. FORGIT Cedric
BRAUD Martin
2000
2000
FRA
FRA
121.28 4 114.09 0 239.3713.59/6,0-
10. ŠOŠKA Peter
ŠOŠKA Luboš
2000
2000
SVK
SVK
120.01 0 119.07 2 241.0815.30/6,8-
11. BECKER Marcus
HENZE Stefan
2000
2000
GER
GER
120.94 2 117.08 2 242.0216.24/7,2-
12. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
2000
2000
CZE
CZE
120.07 2 120.04 0 242.1116.33/7,2-
13. HU Minghai
SHU Junrong
2000
2000
CHN
CHN
123.62 0 120.43 0 244.0518.27/8,1-
14. BAILLIE Timothy
STOTT Etienne
2000
2000
GBR
GBR
119.29 6 119.24 0 244.5318.75/8,3-
15. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
123.47 4 117.62 0 245.0919.31/8,6-
16. BELLOFIORE Mark
MILNE Lachlan
2000
2000
AUS
AUS
123.38 2 120.55 0 245.9320.15/8,9-
17. KULOVEC Aljaž
HOČEVAR Simon
2000
2000
SLO
SLO
119.14 2 123.38 2 246.5220.74/9,2-
18. MICZEK Jaroslaw
SEKULA Wojciech
2000
2000
POL
POL
124.42 0 121.30 2 247.7221.94/9,7-
19. WRZOSEK Dariusz
KRUTCZEK Bartolomiej
2000
2000
POL
POL
125.32 2 122.55 0 249.8724.09/10,7-
20. POSPÍŠIL Jaroslav
POLLERT Jaroslav
2000
2000
CZE
CZE
121.10 10 119.39 2 252.4926.71/11,8-
21. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitry
2000
2000
RUS
RUS
123.58 4 123.47 2 253.0527.27/12,1-
22. BELYAEV Sergey
PLATONOV Petr
2000
2000
RUS
RUS
130.77 4 127.77 2 264.5438.76/17,2-
23. SIRYY Oleg
NEPYTAYEV Sergiy
2000
2000
UKR
UKR
144.74 4 131.38 6 286.1260.34/26,7-
24. FLORENCE Fraser
MARSHALL Adam
2000
2000
GBR
GBR
120.89 2 126.63 62 311.5285.74/38,0-
25. SCHMID Mathias
SCHMID Gerhard
2000
2000
AUT
AUT
133.79 8 127.70 52 321.4995.71/42,4-
26. MAI Jianmin
ZHANG Yalei
2000
2000
CHN
CHN
144.30 58 123.32 6 331.62105.84/46,9-
27. NGIDI Cyprian
MCINTOSH Cameron
2000
2000
RSA
RSA
167.64 14 143.13 14 338.77112.99/50,0-
28. LUKIN Aleksej
ERMAKOV Sergey
2000
2000
RUS
RUS
134.51 58 132.58 14 339.09113.31/50,2-
29. YAO Shoulei
FENG Liming
2000
2000
CHN
CHN
153.19 58 149.49 6 366.68140.90/62,4-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ESTANGUET Tony 2000 FRA106.05 2 106.13 0 214.18 -
2. MARTIKÁN Michal 2000 SVK108.33 0 106.56 0 214.890.71/0,3-
3. MAŠEK Jan 2000 CZE108.11 0 107.35 0 215.461.28/0,6-
4. BELL Robin 2000 AUS107.35 2 108.15 0 217.503.32/1,6-
5. SLAFKOVSKÝ Alexander 2000 SVK110.36 0 105.50 2 217.863.68/1,7-
6. FLORENCE David 2000 GBR108.28 0 110.20 0 218.484.30/2,0-
7. JEŽEK Stanislav 2000 CZE112.05 0 108.76 0 220.816.63/3,1-
8. BIERYT Krzysztof 2000 POL109.35 2 110.16 0 221.517.33/3,4-
9. PFANNMÖLLER Stefan 2000 GER114.40 2 105.84 0 222.248.06/3,8-
10. ZAKRAJŠEK Jošt 2000 SLO110.53 2 110.57 0 223.108.92/4,2-
11. DUERRENMATT Ronnie 2000 SUI113.61 2 108.60 0 224.2110.03/4,7-
12. CHEVRIER Herve 2000 FRA111.40 4 108.83 0 224.2310.05/4,7-
13. BETTGE Nico 2000 GER109.57 0 111.33 4 224.9010.72/5,0-
14. INDRUCH Tomáš 2000 CZE111.31 4 109.89 0 225.2011.02/5,1-
15. LABARELLE Pierre 2000 FRA111.85 2 111.40 0 225.2511.07/5,2-
16. SUPOWICZ Krzystof 2000 POL113.59 0 112.54 0 226.1311.95/5,6-
17. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE109.04 2 115.50 0 226.5412.36/5,8-
18. GODDARD Daniel 2000 GBR113.87 0 111.03 2 226.9012.72/5,9-
19. MINČÍK Juraj 2000 SVK112.98 4 111.72 0 228.7014.52/6,8-
20. FINA Fulvio 2000 ITA113.97 2 112.83 0 228.8014.62/6,8-
21. ELOSEGUI ALKAIN Ande 2000 ESP113.47 2 113.62 0 229.0914.91/7,0-
22. MUJCINOVIC Emir 2000 CRO114.81 0 112.69 2 229.5015.32/7,2-
23. MCINTOSH Stuart 2000 GBR111.29 2 116.30 0 229.5915.41/7,2-
24. STEVANOVIČ Dejan 2000 SLO114.63 2 113.08 2 231.7117.53/8,2-
25. BENZIEN Jan 2000 GER108.59 4 117.42 2 232.0117.83/8,3-
26. LIPATOV Alexander 2000 RUS115.97 0 117.33 0 233.3019.12/8,9-
27. MALEY Kynan 2000 AUS115.24 0 116.16 2 233.4019.22/9,0-
28. GEJDOŠ Stanislav 2000 ITA116.48 0 113.88 4 234.3620.18/9,4-
29. ERGUIN BOLIVAR Jon 2000 ESP114.15 10 111.15 0 235.3021.12/9,9-
30. FUCHS Leopold 2000 AUT114.16 6 114.96 2 237.1222.94/10,7-
31. LARIMER Jeff 2000 USA115.72 6 114.29 2 238.0123.83/11,1-
32. KILJANEK Grzegorz 2000 POL116.07 8 114.44 0 238.5124.33/11,4-
33. YUNGNICKEL Mark 2000 NZL117.33 0 119.24 2 238.5724.39/11,4-
34. CRANE Austin 2000 USA116.77 4 115.85 2 238.6224.44/11,4-
35. CARTWRIGHT James 2000 CAN120.02 4 115.41 0 239.4325.25/11,8-
36. SANGRA GIBERT Jordi 2000 ESP117.85 4 114.61 4 240.4626.28/12,3-
37. SCHIRMANN Alain 2000 SUI119.98 0 127.46 0 247.4433.26/15,5-
38. GLUMAC Goran 2000 CRO127.86 4 118.05 0 249.9135.73/16,7-
39. ZIMIN Dmytro 2000 UKR122.16 2 125.43 2 251.5937.41/17,5-
40. FABRIS Christian 2000 AUS122.76 4 122.47 4 253.2339.05/18,2-
41. DENYSYUK Dmytro 2000 UKR121.65 2 126.04 6 255.6941.51/19,4-
42. KAZAK Aleksandr 2000 BLR132.53 2 118.45 4 256.9842.80/20,0-
43. ALLEN Craig 2000 CAN126.35 4 124.83 4 259.1845.00/21,0-
44. DAWSON James 2000 NZL121.80 6 127.87 4 259.6745.49/21,2-
45. MIKSA Marko 2000 CRO127.92 0 129.43 4 261.3547.17/22,0-
46. FRAKER Benn 2000 USA127.34 10 125.55 0 262.8948.71/22,7-
47. BIZYAEV Pavel 2000 RUS140.74 4 117.13 4 265.8751.69/24,1-
48. MUSEVYCH Vadym 2000 UKR137.42 6 123.69 2 269.1154.93/25,6-
49. GOLOVACHENKO Denis 2000 BLR141.42 2 124.49 4 271.9157.73/27,0-
50. TRATSIAK Viktar 2000 BLR134.67 6 136.75 2 279.4265.24/30,5-
51. MEZALS Matiss 2000 LAT134.80 4 137.32 4 280.1265.94/30,8-
52. TANIGUCHI Kazuya 2000 JPN144.82 6 143.64 10 304.4690.28/42,2-
53. CELE Master 2000 RSA148.78 8 145.27 4 306.0591.87/42,9-
54. GIBSON Hamish 2000 NZL149.67 4 139.80 14 307.4793.29/43,6-
55. SOUZA Filipi 2000 BRA125.16 52 120.57 10 307.7393.55/43,7-
56. IVANOV Leonid 2000 RUS117.14 12 136.14 50 315.28101.10/47,2-
57. MIHELIČ Marko 2000 SLO136.97 102 110.08 0 349.05134.87/63,0-
58. HANEDA Takuya 2000 JPN121.89 150 113.40 2 387.29173.11/80,8-
59. VIKTOR Endre 2000 HUN228.61 408 181.34 608 1425.95 -
  ARCE Gastón Guido 2000 ARG0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KRUMOV Zoran 2000 SER0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JOVANOVIČ Goran 2000 SER0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DUKÁTOVÁ Jana 2000 SVK115.32 0 113.49 0 228.81 -
2. HILGERTOVÁ Štěpánka 2000 CZE116.41 0 114.01 0 230.421.61/0,7-
3. OBLINGER-PETERS Viol 2000 AUT121.62 0 115.05 0 236.677.86/3,4-
4. PENNIE Fiona 2000 GBR118.39 2 117.95 0 238.349.53/4,2-
5. BÄR Claudia 2000 GER119.63 2 119.02 0 240.6511.84/5,2-
6. BONGARDT Jennifer 2000 GER121.50 2 117.64 0 241.1412.33/5,4-
7. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER120.60 0 122.38 0 242.9814.17/6,2-
8. KALISKÁ Elena 2000 SVK118.95 4 119.10 2 244.0515.24/6,7-
9. LAWRENCE Katrina 2000 AUS118.33 4 120.73 2 245.0616.25/7,1-
10. STACHEROVÁ Gabriela 2000 SVK119.37 2 121.87 2 245.2416.43/7,2-
11. LAWRENCE Jacqueline 2000 AUS120.12 2 119.66 4 245.7816.97/7,4-
12. FER Emilie 2000 FRA124.47 2 117.93 2 246.4017.59/7,7-
13. GIAI PRON Cristina 2000 ITA121.17 0 123.50 2 246.6717.86/7,8-
14. NEAVE Elizabeth 2000 GBR123.49 0 124.71 0 248.2019.39/8,5-
15. PICHERY Mathilde 2000 FRA120.89 4 119.47 4 248.3619.55/8,5-
16. MILCZAREK Malgorzata 2000 POL123.09 4 121.75 0 248.8420.03/8,8-
17. LI Jingjing 2000 CHN124.03 2 122.90 0 248.9320.12/8,8-
18. HERDE Ariane 2000 NED124.63 0 124.69 0 249.3220.51/9,0-
19. PAVELKOVÁ Irena 2000 CZE122.50 0 122.95 4 249.4520.64/9,0-
20. PEROVA Alexandra 2000 RUS120.81 0 126.77 2 249.5820.77/9,1-
21. MOZETIČ Nina 2000 SLO124.83 2 119.41 4 250.2421.43/9,4-
22. ŘIHOŠKOVÁ Marie 2000 CZE121.48 0 129.53 0 251.0122.20/9,7-
23. PACIERPNIK Natalia 2000 POL124.54 0 127.30 0 251.8423.03/10,1-
24. STANUCH Agnieszka 2000 POL123.58 4 124.99 0 252.5723.76/10,4-
25. KRAGELJ Urša 2000 SLO125.43 0 127.27 2 254.7025.89/11,3-
26. KUHNLE Corinna 2000 AUT126.20 4 125.29 0 255.4926.68/11,7-
27. CHOURRAUT YURRAMENDI 2000 ESP121.31 0 134.89 0 256.2027.39/12,0-
28. MURAYAMA Natsumi 2000 JPN126.95 0 123.30 6 256.2527.44/12,0-
29. CRAIG Hannah 2000 IRL127.59 2 125.30 2 256.8928.08/12,3-
30. MILNE Victoria 2000 AUS127.48 2 126.21 2 257.6928.88/12,6-
31. LI Tong 2000 CHN129.49 2 130.33 0 261.8233.01/14,4-
32. FEREKIDI Maria 2000 GRE129.58 0 128.55 4 262.1333.32/14,6-
33. SCHMID Julia 2000 AUT130.42 2 128.60 2 263.0234.21/15,0-
34. BYRNE - SUTTON Olivi 2000 SUI132.56 0 129.91 2 264.4735.66/15,6-
35. ZOU Yingying 2000 CHN134.60 4 129.58 0 268.1839.37/17,2-
36. BARNES Helen 2000 IRL133.33 6 128.35 2 269.6840.87/17,9-
37. IRASTORZA AIRES Sara 2000 ESP134.87 2 127.01 6 269.8841.07/17,9-
38. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN138.98 4 127.81 0 270.7941.98/18,3-
39. OTANO AGUINAGA Jone 2000 ESP138.78 2 132.58 0 273.3644.55/19,5-
40. BOUDENS Sarah 2000 CAN127.98 2 138.09 6 274.0745.26/19,8-
41. KAWAGUCHI Noriyo 2000 JPN131.95 6 135.88 2 275.8347.02/20,5-
42. NIBBELING Nicky 2000 NED131.00 12 131.34 4 278.3449.53/21,6-
43. PUHAN Kaja 2000 SLO134.61 4 138.66 6 283.2754.46/23,8-
44. VANHA Zuzana 2000 USA134.21 8 140.48 4 286.6957.88/25,3-
45. TIDMORE Jamie 2000 USA143.02 6 134.23 6 289.2560.44/26,4-
46. VAN DER ZWART Anneli 2000 NED154.68 10 136.42 4 305.1076.29/33,3-
47. GASPARD Marie 2000 FRA124.29 52 128.08 4 308.3779.56/34,8-
48. KHARITONOVA Marta 2000 RUS135.10 56 133.09 0 324.1995.38/41,7-
49. GARCIA Montserrat 2000 AND134.43 8 141.68 56 340.11111.30/48,6-
50. PLATONOVA Svetlana 2000 RUS150.83 56 151.25 0 358.08129.27/56,5-
51. MAGGA Johanna 2000 FIN151.44 4 157.27 50 362.71133.90/58,5-
52. NAUMKINA Irina 2000 UZB154.95 62 149.42 4 370.37141.56/61,9-
53. US Olena 2000 UKR148.90 2 166.32 58 375.22146.41/64,0-
54. VITKAUSKAITE Jurate 2000 LTU173.12 8 186.16 10 377.28148.47/64,9-
55. STOCK Molly 2000 USA141.90 104 146.75 4 396.65167.84/73,4-
56. ÖHRSTROM Camilla 2000 SWE201.45 64 160.01 54 479.46250.65/109,5-
57. BLAKEMAN Laura 2000 GBR122.56 8 130.52 252 513.08284.27/124,2-
58. ALBERTINI Gabriela 2000 PAR211.29 60 210.30 210 691.59462.78/202,3-
59. BAHRI Noraini 2000 SIN259.15 204 207.81 306 976.96 -
  ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR146.23 4 0.00 0 0.00 -
  SUPPERMPOOL Anya 2000 THA252.07 206 0.00 0 0.00 -
  HURMAN Diana 2000 ARG282.89 506 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3