vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství světa ve vodním slalomu - kvalifikace

03.08.2006-04.08.2006   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: André Behs
výsledky ke stažení: xls  
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WALSH Campbell 2000 GBR102.90 0 104.05 0 206.95 -
2. MOLMENTI Daniele 2000 ITA103.87 0 103.16 0 207.030.08/0,0-
3. POLACZYK Grzegorz 2000 POL103.62 0 105.52 0 209.142.19/1,1-
4. OBLINGER Helmut 2000 AUT104.92 0 104.44 0 209.362.41/1,2-
5. GRIMM Alexander 2000 GER105.96 0 104.63 0 210.593.64/1,8-
6. PARSONS Scott 2000 USA105.32 2 103.47 0 210.793.84/1,9-
7. LEFEVRE Fabien 2000 FRA105.57 0 102.01 4 211.584.63/2,2-
8. PFANNMÖLLER Erik 2000 GER108.32 0 103.32 0 211.644.69/2,3-
9. DRAPER Warwick 2000 AUS104.59 2 106.67 0 213.266.31/3,0-
10. HEYL Brett 2000 USA105.91 4 103.85 0 213.766.81/3,3-
11. HOUNSLOW Richard 2000 GBR106.25 4 103.76 0 214.017.06/3,4-
12. CIPRESSI Stefano 2000 ITA104.73 0 105.41 4 214.147.19/3,5-
13. BROWN Anthony 2000 AUS106.77 0 107.94 0 214.717.76/3,7-
14. FORD David 2000 CAN106.80 2 106.06 0 214.867.91/3,8-
15. KAUZER Peter 2000 SLO105.19 2 103.72 4 214.917.96/3,8-
16. CIBÁK Peter 2000 SVK107.96 4 103.30 0 215.268.31/4,0-
17. RAAB Ondřej 2000 CZE108.89 4 103.15 0 216.049.09/4,4-
18. NEVEU Boris 2000 FRA105.36 2 108.82 0 216.189.23/4,5-
19. KURT Michael 2000 SUI107.69 4 104.69 0 216.389.43/4,6-
20. MRÁZ Tomáš 2000 SVK105.52 4 107.34 0 216.869.91/4,8-
21. RHEINISCH Eoin 2000 IRL105.76 0 107.14 4 216.909.95/4,8-
22. KRALJ Dejan 2000 SLO108.68 2 106.40 0 217.0810.13/4,9-
23. JUANMARTÍ SANTIAGO C 2000 ESP107.46 4 105.92 0 217.3810.43/5,0-
24. KOBES Tomáš 2000 CZE108.33 2 107.14 0 217.4710.52/5,1-
25. ŠAJBIDOR Jan 2000 SVK105.06 4 102.63 6 217.6910.74/5,2-
26. PAOLINI Diego 2000 ITA105.57 2 108.16 2 217.7310.78/5,2-
27. KUBRIČAN Lukáš 2000 CZE106.25 2 106.21 4 218.4611.51/5,6-
28. LEVESQUE Pierre 2000 CAN108.28 0 110.67 0 218.9512.00/5,8-
29. BILLAUT Julien 2000 FRA108.25 2 105.08 4 219.3312.38/6,0-
30. BACKHOUSE David 2000 NED109.57 0 108.81 2 220.3813.43/6,5-
31. DIEZ LIZARRIBAR Ande 2000 ESP107.79 0 110.89 2 220.6813.73/6,6-
32. HELLBERG Marten 2000 SWE109.83 0 107.49 4 221.3214.37/6,9-
33. HASTINGS John 2000 CAN108.33 4 109.00 0 221.3314.38/6,9-
34. SASAKI Tsubasa 2000 JPN109.33 0 112.18 0 221.5114.56/7,0-
35. AGEENKO Mikhail 2000 RUS110.57 4 106.98 0 221.5514.60/7,1-
36. POLACZYK Mateusz 2000 POL107.17 4 108.57 2 221.7414.79/7,1-
37. DÖRFLER Fabian 2000 GER106.39 6 103.38 6 221.7714.82/7,2-
38. YAZAWA Kazuki 2000 JPN111.29 2 109.21 0 222.5015.55/7,5-
39. POPIELA Dariusz 2000 POL108.63 2 107.98 4 222.6115.66/7,6-
40. LYONS Sam 2000 AUS110.51 2 110.24 0 222.7515.80/7,6-
41. MULIC Dinko 2000 CRO110.61 2 108.38 2 222.9916.04/7,8-
42. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT113.00 0 108.96 2 223.9617.01/8,2-
43. GLUCKS Andrej 2000 CRO111.75 2 108.82 2 224.5717.62/8,5-
44. VOSKOBOJNIKOV Egor 2000 RUS109.57 0 111.06 4 224.6317.68/8,5-
45. ROETHENMUND Mathias 2000 SUI115.10 2 106.93 2 226.0319.08/9,2-
46. CHABAKIN Mikhail 2000 RUS112.34 4 109.81 0 226.1519.20/9,3-
47. SELBACH Gustavo 2000 BRA111.96 2 110.87 2 226.8319.88/9,6-
48. DAWSON Michael 2000 NZL118.21 0 109.19 0 227.4020.45/9,9-
49. DIEZ-CANEDO FERNANDÉ 2000 ESP117.81 2 105.95 2 227.7620.81/10,1-
50. ROOZENBURG Johann 2000 NZL114.89 2 109.03 2 227.9220.97/10,1-
51. HADFIELD Andrew 2000 GBR111.75 2 110.57 4 228.3221.37/10,3-
52. EGRAZ Davy 2000 LUX114.12 2 112.38 0 228.5021.55/10,4-
53. BOUTEN Robert 2000 NED112.63 4 109.88 2 228.5121.56/10,4-
54. MEGLIČ Jure 2000 SLO111.01 6 108.84 4 229.8522.90/11,1-
55. HUDETZ Harald 2000 AUT114.19 4 108.22 4 230.4123.46/11,3-
56. BOUKPETI Benjamin 2000 TOG120.40 6 106.55 0 232.9526.00/12,6-
57. SILVA Ivan 2000 POR113.37 4 111.69 4 233.0626.11/12,6-
58. BRON Cédric 2000 SUI108.16 2 124.80 8 242.9636.01/17,4-
59. VAN DER BOOGAARD Mic 2000 NED116.98 10 112.61 6 245.5938.64/18,7-
60. TAQUES Ricardo Marti 2000 BRA122.29 4 115.99 4 246.2839.33/19,0-
61. NACEV Sasko 2000 MKD118.45 6 118.17 4 246.6239.67/19,2-
62. JANKA Leo 2000 FIN125.16 4 116.92 2 248.0841.13/19,9-
63. HUSSLEIN Hermann Lud 2000 THA119.24 8 118.58 6 251.8244.87/21,7-
64. KARAVAYEV Yuriy 2000 UKR121.50 4 122.40 4 251.9044.95/21,7-
65. DING Fuxue 2000 CHN128.71 4 113.35 6 252.0645.11/21,8-
66. DUJMIC Boris 2000 CRO126.58 8 117.99 4 256.5749.62/24,0-
67. HALAVINSKI Dzmitri 2000 BLR130.29 6 120.07 6 262.3655.41/26,8-
68. CAFFREY Neil 2000 IRL105.95 2 109.50 50 267.4560.50/29,2-
69. PROKOPENKO Dmytro 2000 UKR125.14 6 127.76 10 268.9061.95/29,9-
70. NAUMKIN Aleksey 2000 UZB139.73 0 132.15 2 273.8866.93/32,3-
71. ATMANAVICIUS Mantas 2000 LTU147.63 8 120.35 0 275.9869.03/33,4-
72. MEEHAN Jared 2000 NZL113.84 4 112.02 50 279.8672.91/35,2-
73. LOCMELIS Martins 2000 LAT124.56 8 134.10 14 280.6673.71/35,6-
74. MCCANDLESS Pablo 2000 CHI104.94 2 122.93 52 281.8774.92/36,2-
75. ANDO Taro 2000 JPN111.65 50 114.64 6 282.2975.34/36,4-
76. MACHADO Joao Vitor 2000 BRA115.41 52 113.83 6 287.2480.29/38,8-
77. GERMAY Nicolas 2000 BEL128.61 10 137.24 12 287.8580.90/39,1-
78. KRIESINGER Ingo 2000 BEL114.19 0 117.93 58 290.1283.17/40,2-
79. NORDGREN Niklas 2000 SWE124.43 56 114.13 2 296.5689.61/43,3-
80. ECKHARDT Sylvain 2000 FIN118.40 4 118.65 58 299.0592.10/44,5-
81. SANTAMARIA Ruiz Omar 2000 ECU150.57 10 138.64 2 301.2194.26/45,5-
82. MACHIELS Olivier 2000 BEL132.69 6 117.31 50 306.0099.05/47,9-
83. GÖNCZ Gáspár 2000 HUN156.98 10 146.42 8 321.40114.45/55,3-
84. IOHANSON Maksim 2000 UKR139.67 4 129.59 52 325.26118.31/57,2-
85. NIKOLAEV Andrey 2000 UZB131.10 56 132.78 8 327.88120.93/58,4-
86. WADE Jim 2000 USA111.58 4 117.74 102 335.32128.37/62,0-
87. VARIS Kalle 2000 FIN150.16 56 135.01 6 347.17140.22/67,8-
88. MYAGKIY Ivan 2000 UZB150.40 50 143.80 4 348.20141.25/68,3-
89. AHLMARK Erik 2000 SWE123.68 56 121.67 50 351.35144.40/69,8-
90. DUBE Simon 2000 RSA146.40 8 137.62 60 352.02145.07/70,1-
91. OUAZAA Karim 2000 TUN163.77 14 171.02 8 356.79149.84/72,4-
92. JÁVOR Zoltán 2000 HUN174.24 4 177.92 6 362.16155.21/75,0-
93. KALTOVICH Andrey 2000 BLR129.47 54 132.54 54 370.01163.06/78,8-
94. CARDOZO Marcelo 2000 URU152.30 12 148.05 66 378.35171.40/82,8-
95. TUMINAUSKAS Arunas 2000 LTU143.43 60 124.82 56 384.25177.30/85,7-
96. BECERS Ligonis 2000 LAT163.23 112 131.71 60 466.94259.99/125,6-
97. CIOARA Lucian 2000 ROM172.78 54 181.12 60 467.90260.95/126,1-
98. PAKERS Kaspars 2000 LAT147.43 164 151.54 8 470.97264.02/127,6-
99. PEREZ OLAYA Alber An 2000 COL140.15 12 170.39 154 476.54269.59/130,3-
100. MASYS Martynas 2000 LTU148.31 54 185.55 152 539.86332.91/160,9-
101. AKMAL Abdullah Moham 2000 MAS177.83 108 174.37 112 572.20365.25/176,5-
102. MUKUNDI Titus Murith 2000 KEN161.14 64 215.65 210 650.79443.84/214,5-
103. HELALI Amir 2000 IRI179.58 352 195.82 364 1091.40 -
104. CHAN Kin Wai 2000 HKG138.27 458 158.36 358 1112.63 -
105. KIM Myung Sug 2000 KOR180.10 610 206.00 214 1210.10 -
106. SZE Lui 2000 HKG210.44 456 188.21 506 1360.65 -
107. BUZAU Sebastian 2000 ROM153.51 658 158.70 456 1426.21 -
108. DAKHLI Sarhane 2000 TUN118.73 806 152.89 506 1583.62 -
109. MONTESIN Ashley 2000 MLT162.96 706 151.76 654 1674.72 -
  WATSON Michael 2000 RSA0.00 0 126.39 10 0.00 -
  NIKOLOVSKI Atanas 2000 MKD146.31 60 0.00 0 0.00 -
  AKHLESA Alfasiano 2000 KEN0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SAJWAN Arun 2000 IND0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SARGANOVIC Emir 2000 BIH0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3