vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. ČP ve slalomu

29.05.2005   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Mašek Jan 1978 MT USK Pha96.96 2 95.99 2 196.95  75
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.101.20 0 96.20 2 199.40 2.45/1,268
3. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha99.84 0 103.21 2 205.05 8.10/4,162
4. Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.100.61 6 100.72 0 207.33 10.38/5,357
5. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha106.55 0 104.60 0 211.15 14.20/7,253
6. Jančar David 1974 1 USK Pha106.45 2 104.55 0 213.00 16.05/8,149
7. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.106.67 0 107.42 2 216.09 19.14/9,746
8. Karásek Petr 1986 1 USK Pha106.16 2 108.39 2 218.55 21.60/11,043
9. Suchý Matěj 1986 1 USK Pha108.73 2 115.90 2 228.63 31.68/16,140
10. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.111.73 2 115.55 2 231.28 34.33/17,437
11. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha110.51 8 103.85 4 226.36 29.41/14,935
12. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.121.04 6 100.91 0 227.95 31.00/15,733
13. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn112.81 6 107.48 6 232.29 35.34/17,931
14. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.111.48 4 112.11 8 235.59 38.64/19,629
15. Lejskovan Martin 1986 2 SK VS ČB117.48 2 116.74 0 236.22 39.27/19,927
16. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha124.02 0 115.38 2 241.40 44.45/22,625
17. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.111.55 4 120.88 6 242.43 45.48/23,123
18. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.117.49 8 116.51 2 244.00 47.05/23,921
19. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB118.75 0 115.91 10 244.66 47.71/24,219
20. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy115.74 2 115.58 12 245.32 48.37/24,617
21. Chod David 1982 2 Blovice126.39 4 112.57 6 248.96 52.01/26,415
22. Kvapil Martin 1976 2 Sláv.KV115.90 4 129.16 2 251.06 54.11/27,514
23. Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha128.46 8 120.23 8 264.69 67.74/34,413
24. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB112.93 52 105.98 0 270.91 73.96/37,612
25. Herink Jiří 1990 2 Olomouc124.81 6 130.60 10 271.41 74.46/37,811
26. Nováček Michal 1977 1 Hubertus134.42 12 122.63 6 275.05 78.10/39,710
27. Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha111.01 6 105.09 54 276.10 79.15/40,29
28. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB122.62 6 144.44 8 281.06 84.11/42,78
29. Koplík Tomáš 1986 1 USK Pha113.83 2 117.47 52 285.30 88.35/44,97
30. Indruch Jaromír 1976 2 KVS HK124.96 6 121.97 56 308.93 111.98/56,96
31. Busta Jan 1989 2 USK Pha124.25 60 117.22 8 309.47 112.52/57,15
32. Daněk Aleš 1979 1 Olomouc128.36 54 123.91 10 316.27 119.32/60,64
33. Matěják Petr 1973 1 Klášter.126.94 4 129.80 58 318.74 121.79/61,83
34. Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov128.08 6 136.06 56 326.14 129.19/65,62
35. Rak Tomáš 1989 2 KVS HK129.13 16 141.90 66 353.03 156.08/79,21
36. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB123.44 4 130.74 110 368.18 171.23/86,90
37. Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa135.18 6 124.08 208 473.26 276.31/140,30
38. Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc136.85 110 133.79 112 492.64 295.69/150,10
  Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov126.07 204 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.102.07 2 102.59 0 206.66  60
2. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha109.02 0 106.21 4 219.23 12.57/6,153
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.112.71 2 104.96 0 219.67 13.01/6,347
4. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha109.19 6 108.54 0 223.73 17.07/8,342
5. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.107.59 6 111.27 2 226.86 20.20/9,838
6. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha115.53 0 117.32 8 240.85 34.19/16,534
7. Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha116.39 4 124.60 4 248.99 42.33/20,531
8. Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha119.48 6 127.20 10 262.68 56.02/27,128
9. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha116.37 4 114.49 52 286.86 80.20/38,825
  Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.112.92 8 0.00 0  0
11. Hodačová Michaela 1974 1 USK Pha124.51 4 114.17 2 244.68 38.02/18,420
12. Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB123.67 4 128.50 4 260.17 53.51/25,918
13. Mašková Alena 1976 2 USK Pha126.23 4 135.91 2 268.14 61.48/29,716
14. Polívková Hana 1989 2 Blovice128.32 10 133.31 8 279.63 72.97/35,314
15. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha129.86 12 130.71 12 284.57 77.91/37,712
16. Slováková Petra 1986 1 KK Opava125.07 54 110.78 8 297.85 91.19/44,110
17. Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha127.50 52 123.11 0 302.61 95.95/46,49
18. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc124.36 6 118.74 56 305.10 98.44/47,68
19. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.136.64 6 119.24 52 313.88 107.22/51,97
20. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec142.50 8 123.41 58 331.91 125.25/60,66
21. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha108.31 54 124.79 58 345.10 138.44/67,05
22. Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec121.40 8 131.37 106 366.77 160.11/77,54
23. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky135.77 58 121.31 60 375.08 168.42/81,53
24. Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV139.76 100 132.66 10 382.42 175.76/85,02
25. Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov132.64 58 122.68 108 421.32 214.66/103,91
26. Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB149.83 14 134.80 158 456.63 249.97/121,00
  Smijová Alice 1977 2 KK Opava157.63 158 0.00 0  0
  Dandová Anna 1988 2 Benátky0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
101.91 0 98.57 0 200.48  60
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
101.87 2 100.39 4 208.26 7.78/3,953
3. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
107.82 4 101.91 2 215.73 15.25/7,647
4. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
113.50 0 106.47 2 221.97 21.49/10,742
5. Sehnal Štěpán
Hradílek Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
108.71 10 109.90 4 232.61 32.13/16,038
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
115.77 8 118.40 4 246.17 45.69/22,834
7. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
122.67 6 120.77 6 255.44 54.96/27,431
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
124.59 8 117.44 6 256.03 55.55/27,728
9. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
105.44 4 107.94 54 271.38 70.90/35,425
10. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
131.25 8 128.09 10 277.34 76.86/38,322
11. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
127.46 18 125.59 8 279.05 78.57/39,220
12. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
131.68 10 136.06 6 283.74 83.26/41,518
13. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
123.48 60 128.44 16 327.92 127.44/63,616
14. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
138.97 16 142.34 68 365.31 164.83/82,214
15. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
146.47 14 133.19 164 457.66 257.18/128,312
16. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
174.40 52 157.69 110 494.09 293.61/146,510
  Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha91.47 2 94.16 4 191.63  75
2. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.96.68 0 96.04 0 192.72 1.09/0,668
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.97.01 0 92.95 4 193.96 2.33/1,262
4. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.95.94 2 95.93 2 195.87 4.24/2,257
5. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.99.04 0 97.96 0 197.00 5.37/2,853
6. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha96.50 0 101.98 0 198.48 6.85/3,649
7. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha95.35 4 100.25 2 201.60 9.97/5,246
8. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus101.26 0 100.61 2 203.87 12.24/6,443
9. Kobes Jan 1979 MT Dukla B.101.33 0 99.43 6 206.76 15.13/7,940
10. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha100.02 2 109.30 20 231.32 39.69/20,737
11. Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha101.78 2 98.18 0 201.96 10.33/5,435
12. Bílý Petr 1981 2 USK Pha104.84 0 99.82 0 204.66 13.03/6,833
13. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc100.52 2 100.02 4 206.54 14.91/7,831
14. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.102.26 0 102.32 4 208.58 16.95/8,829
15. Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB102.66 0 108.77 0 211.43 19.80/10,327
16. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.106.19 0 105.97 0 212.16 20.53/10,725
17. Lenc Miroslav 1986 2 SK VS ČB105.98 6 100.20 2 214.18 22.55/11,823
18. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.105.35 0 103.18 6 214.53 22.90/12,021
19. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus100.22 6 100.87 8 215.09 23.46/12,219
20. Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB105.54 2 103.95 4 215.49 23.86/12,517
21. Vondra Jan 1988 2 Dukla B.102.31 4 104.03 6 216.34 24.71/12,915
22. Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.110.01 2 100.43 4 216.44 24.81/12,914
23. Taišl Filip 1976 2 Sušice108.47 2 104.05 2 216.52 24.89/13,013
24. Gorecký Petr 1981 2 Kralupy108.13 4 101.51 4 217.64 26.01/13,612
25. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy111.05 0 101.31 6 218.36 26.73/13,911
26. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec106.68 2 104.37 6 219.05 27.42/14,310
27. Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.111.79 0 109.69 2 223.48 31.85/16,69
28. Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha109.39 10 104.91 0 224.30 32.67/17,08
29. Tůma Martin 1972 2 Hubertus109.70 8 105.91 6 229.61 37.98/19,87
30. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice113.22 12 111.71 8 244.93 53.30/27,86
31. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha99.28 56 101.03 4 260.31 68.68/35,85
32. Bareš Vojtěch 1974 1 USK Pha124.32 54 102.75 6 287.07 95.44/49,84
33. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.98.69 4 102.53 108 313.22 121.59/63,53
  Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  0
  Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice0.00 0 0.00 0  0
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  0
  Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava0.00 0 0.00 0  0
  Prell Pavel 1976 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3