5. ČP ve slalomu

04.06.2005   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
109.07 2 109.64 0 220.71  60
2. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
111.80 0 110.30 0 222.10 1.39/0,653
3. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
110.26 4 111.29 0 225.55 4.84/2,247
4. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
117.06 4 113.11 0 234.17 13.46/6,142
5. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
120.01 2 117.95 2 241.96 21.25/9,638
6. Sehnal Štěpán
Hradílek Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
120.43 2 119.65 2 244.08 23.37/10,634
7. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
122.99 6 119.94 2 250.93 30.22/13,731
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
126.41 2 126.89 2 257.30 36.59/16,628
9. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
127.17 6 127.55 12 272.72 52.01/23,625
10. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
129.45 10 135.01 62 336.46 115.75/52,422
11. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
141.83 2 150.80 2 296.63 75.92/34,420
12. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
141.79 10 139.62 10 301.41 80.70/36,618
13. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
143.62 6 166.79 4 320.41 99.70/45,216
14. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
134.44 58 130.95 10 333.39 112.68/51,114
15. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
137.79 112 140.90 10 400.69 179.98/81,512
16. Cuc Michal
Selucký Martin
1977
1977
3 Tech.Pha
Tech.Pha
153.93 64 177.37 14 409.30 188.59/85,410
17. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
179.11 60 166.95 62 468.06 247.35/112,19
  Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
143.55 8 0.00 0  0
  Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Milyán Dušan
Baustein Daniel
1973
1973
2 L.Žatec
L.Žatec
0.00 0 0.00 0  0
  Matěják Petr
Nováček Michal
1973
1977
1 Klášter.
Hubertus
0.00 0 0.00 0  0
  Jančálek David
Božek Viktor
1986
1986
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Zdráhal Petr
Jakubů Jaroslav
1987
1973
1 Blovice
KK Brand
0.00 0 0.00 0  0
  Merenus Jan
Kubričan Pavel
1983
1983
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení