7. ČP a MČR ve slalomu

03.09.2005   Lipno, pod přehradou
ředitel: Karel Krejčí   vrchní rozhodčí: Gnter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
112.21 4 113.40 4 233.61  60
2. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
132.40 2 124.15 0 258.55 24.94/10,753
3. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
139.94 8 118.54 2 268.48 34.87/14,947
4. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
129.76 4 135.17 8 276.93 43.32/18,542
5. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
129.97 6 139.40 2 277.37 43.76/18,738
6. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
123.09 6 115.24 54 298.33 64.72/27,734
7. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
125.92 58 116.25 6 306.17 72.56/31,131
8. Sehnal Štěpán
Hradílek Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
146.16 52 114.26 4 316.42 82.81/35,428
9. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
137.66 54 117.17 8 316.83 83.22/35,625
10. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
190.69 60 125.08 8 383.77 150.16/64,322
11. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
151.18 110 137.17 6 404.35 170.74/73,120
12. Vácha Viktor
Kotrbatý Libor
1985
1987
1 Dukla B.
SK VS ČB
150.54 54 159.23 56 419.77 186.16/79,70
13. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
176.60 112 138.10 14 440.70 207.09/88,618
14. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
159.30 56 168.12 108 491.42 257.81/110,416
15. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
178.87 158 154.49 56 547.36 313.75/134,314
16. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
148.51 210 167.50 62 588.01 354.40/151,712
  Cuc Michal
Selucký Martin
1977
1977
3 Tech.Pha
Tech.Pha
0.00 0 0.00 0  0
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0
  Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
0.00 0 0.00 0  0
  Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
1 KK Brand
KK Brand
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení