vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků slalom

27.08.2005   USD Křivoklát
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Božek Radim
Dupal Jiří
1992
1991
2 Olomouc
Olomouc
113.98 4 117.72 4 239.70  -
2. Karlovský Ondřej
Říha Martin
1991
1992
2 KVS HK
USK Pha
124.47 6 119.66 8 258.13 18.43/7,7-
3. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
125.23 12 126.92 12 276.15 36.45/15,2-
4. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
3 Bechyně
Bechyně
150.18 10 135.33 6 301.51 61.81/25,8-
5. Rolenc Ondřej
Pavlík Radek
1991
1992
3 Obal Pce
VSDK
127.84 14 128.57 102 372.41 132.71/55,4-
6. Zverka Petr
Hojda Jakub
1993
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
150.51 8 159.12 106 423.63 183.93/76,7-
7. Štraub Daniel
Zavadil Ivan
1993
1993
3 Č.Lípa
Č.Lípa
163.54 164 157.39 124 608.93 369.23/154,0-
8. Baroň Petr
Bařina Jiří
1991
1992
2 Val.Mez.
Přerov
178.33 170 172.48 172 692.81 453.11/189,0-
  Birnbaum Josef
Mller Vojta
1993
1993
Horš.Týn
Horš.Týn
184.54 108 0.00 0  -
  Panoušek Martin
Jančová Monika
1991
1992
Vlašim
Vlašim
0.00 0 0.00 0  -
  Binčík Petr
Bahenský Matouš
1994
1994
KK Opava
KK Opava
0.00 0 0.00 0  -
  Pešek Michal
Petrovič Tomáš
1992
1991
3 Kralupy
Klášter.
0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc92.10 2 93.90 0 188.00  -
2. Jordán František 1991 2 SKVeselí98.61 2 95.71 0 196.32 8.32/4,4-
3. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha95.51 4 94.51 4 198.02 10.02/5,3-
4. Řezáč Filip 1991 2 USK Pha100.35 4 97.08 2 203.43 15.43/8,2-
5. Smažík Jiří 1991 2 L.Žatec101.23 4 96.50 2 203.73 15.73/8,4-
6. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha99.51 2 102.52 2 206.03 18.03/9,6-
7. Krutiš Filip 1991 2 VSDK102.05 4 101.87 0 207.92 19.92/10,6-
8. Macášek Tomáš 1992 3 Bechyně103.84 2 104.72 4 214.56 26.56/14,1-
9. Kašpar Jonáš 1991 2 KK Opava103.53 6 103.05 4 216.58 28.58/15,2-
10. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice101.73 10 101.69 6 219.42 31.42/16,7-
11. Harna Filip 1992 2 Olomouc106.87 6 103.23 4 220.10 32.10/17,1-
12. Kasanda Michal 1993 3 SK VS ČB114.86 0 111.45 0 226.31 38.31/20,4-
13. Tykal Jiří 1992 3 Klášter.112.31 6 108.96 2 229.27 41.27/22,0-
14. Hric Filip 1993 3 Olomouc111.82 2 114.25 2 230.07 42.07/22,4-
15. Kubát Zdeněk 1991 3 Klatovy112.69 8 107.62 2 230.31 42.31/22,5-
16. Kovář Daniel 1991 3 SK VS ČB109.40 8 113.50 4 234.90 46.90/24,9-
17. Abraham Tomáš 1992 3 Benátky115.51 8 109.04 4 236.55 48.55/25,8-
18. Cvikl Ondřej 1992 3 Ostrava114.01 8 109.29 6 237.30 49.30/26,2-
19. Hála Richard 1992 3 SKVeselí111.62 4 116.97 8 240.59 52.59/28,0-
20. Křišťan Filip 1992 3 Týniště113.94 6 117.88 4 241.82 53.82/28,6-
21. Šindler Marek 1992 2 KK Opava119.75 4 116.67 4 244.42 56.42/30,0-
22. Medřický Ludvík 1992 3 Bechyně113.44 8 127.43 8 256.87 68.87/36,6-
23. Kozohorský Vojtěch 1991 3 Roztoky122.58 14 116.97 6 259.55 71.55/38,1-
24. H”tzel Karel 1991 3 Horš.Týn117.18 8 127.52 8 260.70 72.70/38,7-
25. Krejčí Štěpán 1992 3 SK VS ČB116.77 12 126.31 6 261.08 73.08/38,9-
26. Birnbaum Josef 1993 3 Horš.Týn123.85 4 120.12 16 263.97 75.97/40,4-
27. Vrzgula Lukáš 1993 3 Olomouc137.06 12 121.52 4 274.58 86.58/46,1-
28. Lagner Jiří 1991 3 Soběslav138.54 8 120.86 10 277.40 89.40/47,6-
29. Baroň Petr 1991 3 Val.Mez.127.72 18 125.95 10 281.67 93.67/49,8-
30. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek145.08 10 121.57 6 282.65 94.65/50,3-
31. Kejř Michal 1993 3 USK Pha133.66 12 131.93 8 285.59 97.59/51,9-
32. Panoušek Martin 1991 3 Vlašim142.21 14 123.78 8 287.99 99.99/53,2-
33. Kabelík Pavel 1991 3 Litovel143.45 6 133.68 8 291.13 103.13/54,9-
34. Petříček Vojtěch 1994 3 L.Žatec143.96 8 136.04 6 294.00 106.00/56,4-
35. Urban Tomáš 1994 3 KK Opava122.19 54 123.05 2 301.24 113.24/60,2-
36. Holboj Adam 1992 3 SK VS ČB132.40 12 148.26 10 302.66 114.66/61,0-
37. Novák Ondřej 1992 3 Kroměříž121.89 56 132.60 10 320.49 132.49/70,5-
38. Štraub Daniel 1993 3 Č.Lípa126.41 8 126.15 60 320.56 132.56/70,5-
39. Slanina Vladimír 1994 3 L.Žatec123.71 10 186.45 6 326.16 138.16/73,5-
40. Bahenský Matouš 1994 3 KK Opava127.41 8 139.30 54 328.71 140.71/74,8-
41. Bařina Jiří 1992 3 Přerov135.17 54 140.44 8 337.61 149.61/79,6-
42. Brabenec František 1991 3 Kadaň134.45 58 148.02 4 344.47 156.47/83,2-
43. Lomič David 1991 3 Č.Lípa113.32 56 119.75 58 347.07 159.07/84,6-
44. Todarello Valentino 1992 3 KK Brno145.46 16 148.20 56 365.66 177.66/94,5-
45. Zavadil Ivan 1993 3 Č.Lípa151.80 62 159.35 8 381.15 193.15/102,7-
46. Pospíchal Radek 1994 3 Kadaň157.16 104 126.21 6 393.37 205.37/109,2-
47. Petrovič Tomáš 1991 Klášter.170.68 62 156.89 8 397.57 209.57/111,5-
48. Panoušek Marek 1994 3 Vlašim143.82 10 158.76 108 420.58 232.58/123,7-
49. Rataj Antonín 1992 3 Kralupy166.37 62 190.76 10 429.13 241.13/128,3-
50. Jílek Jan 1993 3 Vys.Mýto140.93 6 139.37 152 438.30 250.30/133,1-
51. Suchánek Daniel 1993 3 Vys.Mýto183.98 58 161.56 54 457.54 269.54/143,4-
52. Kysela Marek 1992 Kadaň164.00 64 178.62 60 466.62 278.62/148,2-
53. Zverka Petr 1993 3 Horš.Týn126.60 2 144.08 208 480.68 292.68/155,7-
54. Sosnar Jakub 1994 3 KK Brno164.75 58 200.14 64 486.89 298.89/159,0-
55. Myšák Albert 1994 3 Č.Lípa190.63 56 190.00 60 496.63 308.63/164,2-
56. Mller Vojta 1993 3 Horš.Týn203.46 54 260.74 10 528.20 340.20/181,0-
57. Rubáček Petr 1991 Ostrava129.38 168 162.15 116 575.53 387.53/206,1-
58. Jarolímek Otta 1991 Turnov144.40 414 158.80 258 975.20  -
59. Kašný Jakub 1992 Litovel130.99 410 145.23 458 1144.22  -
  Habich Karel 1994 3 VS Tábor194.75 50 0.00 0  -
  Bouzek Filip 1992 3 Sušice0.00 0 0.00 0  -
  Házi Marek 1992 3 Bechyně0.00 0 0.00 0  -
  Radovský Tomáš 1993 USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  Smolka Ondřej 1994 Boh.Pha0.00 0 0.00 0  -
  Binčík Petr 1994 3 KK Opava0.00 0 0.00 0  -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Božek Radim 1992 2 Olomouc104.88 2 103.71 2 212.59  -
2. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK107.74 4 101.13 0 212.87 0.28/0,1-
3. Jordán František 1991 2 SKVeselí111.43 4 100.30 2 217.73 5.14/2,4-
4. Pešek Michal 1992 2 Kralupy114.06 6 104.44 0 224.50 11.91/5,6-
5. H”tzel Karel 1991 2 Horš.Týn103.46 4 118.11 4 229.57 16.98/8,0-
6. Rolenc Ondřej 1991 3 Obal Pce119.84 6 116.81 4 246.65 34.06/16,0-
7. Říha Martin 1992 2 USK Pha126.21 2 112.64 6 246.85 34.26/16,1-
8. Habich Bohumil 1991 3 VS Tábor127.29 6 139.45 4 276.74 64.15/30,2-
9. Pavlík Radek 1992 3 VSDK121.29 6 145.06 8 280.35 67.76/31,9-
10. Strnad Jaroslav 1993 3 USK Pha132.00 8 136.33 6 282.33 69.74/32,8-
11. Hojda Jakub 1993 3 Horš.Týn142.80 6 130.72 4 283.52 70.93/33,4-
12. Šeba Patrik 1992 3 Kralupy159.79 6 154.64 4 324.43 111.84/52,6-
13. Hric Filip 1993 Olomouc148.14 10 162.37 6 326.51 113.92/53,6-
14. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek168.55 8 172.05 10 358.60 146.01/68,7-
15. Kozohorský Vojtěch 1991 3 Roztoky178.38 54 137.51 4 373.89 161.30/75,9-
16. Brabenec František 1991 Kadaň160.82 108 157.22 2 428.04 215.45/101,3-
17. Kabelík Pavel 1991 Litovel165.81 108 164.94 14 452.75 240.16/113,0-
18. Harna Filip 1992 Olomouc300.33 206 147.16 4 657.49 444.90/209,3-
  Křišťan Filip 1992 3 Týniště140.70 6 0.00 0  -
  Tykal Jiří 1992 Klášter.0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hamplová Eva 1992 2 Boh.Pha107.09 2 104.26 2 215.35  -
2. Bustová Anna 1992 2 USK Pha108.56 0 111.25 0 219.81 4.46/2,1-
3. Zástěrová Pavlína 1993 2 So Písek112.77 0 111.12 0 223.89 8.54/4,0-
4. Zimová Marie 1992 2 Roudnice115.25 0 119.31 0 234.56 19.21/8,9-
5. Valíková Radka 1991 3 Obal Pce113.44 6 114.43 6 239.87 24.52/11,4-
6. Foltysová Denisa 1993 3 KK Opava122.89 6 118.83 4 251.72 36.37/16,9-
7. Jordánová Pavlína 1992 2 SKVeselí132.79 4 118.23 2 257.02 41.67/19,3-
8. Valíková Barbora 1994 3 KK Opava121.62 14 137.77 4 277.39 62.04/28,8-
9. Vrbová Kateřina 1992 3 Olomouc142.98 8 126.18 4 281.16 65.81/30,6-
10. Večerková Nina 1992 3 SKVeselí129.78 14 132.51 6 282.29 66.94/31,1-
11. Bendová Marie 1992 3 Roudnice131.14 10 133.55 10 284.69 69.34/32,2-
12. Krejčová Kristýna 1991 3 Roztoky147.23 10 130.42 10 297.65 82.30/38,2-
13. Klementová Silvie 1994 3 L.Žatec150.85 12 153.07 6 321.92 106.57/49,5-
14. Větrovská Aneta 1993 3 USK Pha135.95 54 138.12 12 340.07 124.72/57,9-
15. Svobodová Jana 1993 Č.Lípa179.25 12 176.30 6 373.55 158.20/73,5-
16. Hochheim Kristýna 1991 3 Boh.Pha144.08 66 152.54 14 376.62 161.27/74,9-
17. Jančová Monika 1992 3 Vlašim152.26 8 129.27 108 397.53 182.18/84,6-
18. Soukupová Markéta 1992 USK Pha175.06 8 139.77 556 878.83 663.48/308,1-
19. Dvořáková Jitka 1994 3 SK VS ČB126.81 556 209.21 8 900.02  -
  Sosnarová Michaela 1991 3 KK Brno156.78 56 0.00 0  -
  Kozlová Eliška 1992 USK Pha148.68 360 0.00 0  -
  Kociánová Věra 1991 Litovel0.00 0 0.00 0  -
  Gotvaldová Dominika 1995 Č.Lípa0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3