MČR dorostu ve slalomu

17.09.2005   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Beňuš Matěj 1987 Slovensko101.68 2 101.54 0 205.22  -
2. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB104.65 0 104.31 0 208.96 3.74/1,8-
3. Rozmuš Karol 1987 Slovensko105.07 0 107.49 2 214.56 9.34/4,6-
4. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.110.72 2 104.22 0 216.94 11.72/5,7-
5. Busta Jan 1989 2 USK Pha107.49 0 108.61 4 220.10 14.88/7,3-
6. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha108.15 0 115.98 4 228.13 22.91/11,2-
7. Herink Jiří 1990 2 Olomouc111.24 4 112.75 2 229.99 24.77/12,1-
8. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy111.37 4 116.07 2 233.44 28.22/13,8-
9. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB119.17 4 111.47 0 234.64 29.42/14,3-
10. Zdráhal Petr 1987 1 Blovice110.75 0 120.56 4 235.31 30.09/14,7-
11. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK114.93 6 115.84 0 236.77 31.55/15,4-
12. Rak Tomáš 1989 2 KVS HK117.91 4 121.36 2 245.27 40.05/19,5-
13. Božek Radim 1992 2 Olomouc126.89 0 120.33 2 249.22 44.00/21,4-
14. Morkes Jan 1990 2 KVS HK122.74 4 121.65 2 250.39 45.17/22,0-
15. Jonáš Vojtěch 1990 2 KVS HK126.21 0 130.96 2 259.17 53.95/26,3-
16. Fusek Radomir 1990 2 Val.Mez.134.53 2 141.16 4 281.69 76.47/37,3-
17. Říha Jan 1987 2 Klášter.147.00 6 141.51 2 296.51 91.29/44,5-
18. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK118.25 54 125.58 0 297.83 92.61/45,1-
19. Jordán František 1991 2 SKVeselí148.65 0 143.57 6 298.22 93.00/45,3-
20. Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc128.18 54 115.49 2 299.67 94.45/46,0-
21. Říha Martin 1992 2 USK Pha154.56 0 143.90 2 300.46 95.24/46,4-
22. Řezáč Jan 1989 2 Olomouc130.41 2 137.02 50 319.43 114.21/55,7-
23. Vlček Jan 1990 2 Č.Lípa144.14 56 120.47 6 326.61 121.39/59,2-
24. Rak Lukáš 1987 2 KVS HK152.60 58 121.18 6 337.78 132.56/64,6-
25. Dolejš Zdeněk 1989 3 Horš.Týn164.56 54 153.33 8 379.89 174.67/85,1-
26. Hrádek Petr 1987 2 So Písek123.62 4 198.89 60 386.51 181.29/88,3-
27. Pokorný Milan 1989 2 Klášter.184.17 58 157.59 4 403.76 198.54/96,7-
28. Peřina Vít 1989 2 Č.Lípa159.84 52 146.87 52 410.71 205.49/100,1-
29. Huneš Karel 1990 2 Č.Skal.201.77 10 169.31 62 443.08 237.86/115,9-
30. H”tzel Karel 1991 2 Horš.Týn175.95 50 168.03 102 495.98 290.76/141,7-
31. R”ssler Vojtěch 1990 3 Klášter.174.19 154 208.26 52 588.45 383.23/186,7-
32. Zavadil Miroslav 1990 3 Č.Lípa153.17 152 162.91 152 620.08 414.86/202,2-
33. Šíp Milan 1988 3 SK VS ČB161.15 258 136.63 158 713.78 508.56/247,8-
34. Šilar Jakub 1987 2 Vys.Mýto120.49 450 112.16 306 988.65  -
  Kopička Ondřej 1989 KK Opava185.94 356 0.00 0  -
  Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
  Kratochvíl František 1988 2 Klášter.0.00 0 0.00 0  -
  Macík Martin 1990 3 VSDK0.00 0 0.00 0  -
  Macík Martin 1990 3 VSDK0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení