MČR dorostu ve slalomu

17.09.2005   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha91.50 2 95.25 4 192.75  -
2. Vondra Jan 1988 2 Dukla B.98.22 0 99.01 2 199.23 6.48/3,4-
3. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha100.62 0 100.93 0 201.55 8.80/4,6-
4. Kaniščák Kamil 1987 Slovensko99.16 2 96.92 6 204.08 11.33/5,9-
5. Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB99.05 0 104.38 2 205.43 12.68/6,6-
6. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc102.58 0 101.61 2 206.19 13.44/7,0-
7. Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB99.97 4 106.01 0 209.98 17.23/8,9-
8. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice105.24 6 99.00 0 210.24 17.49/9,1-
9. Chládek Pavel 1987 2 Roudnice104.48 2 102.28 2 210.76 18.01/9,3-
10. Maslaňák Tomáš 1990 2 Ostrava105.13 0 106.23 0 211.36 18.61/9,7-
11. Pokorný Ondřej 1987 2 SK VS ČB101.79 4 102.67 4 212.46 19.71/10,2-
12. Maršák Ondřej 1989 2 Č.Lípa101.04 4 102.09 6 213.13 20.38/10,6-
13. Měchura Jiří 1987 2 Třebech.104.72 4 103.40 2 214.12 21.37/11,1-
14. Waloszek Jakub 1989 2 Ostrava103.25 2 107.26 2 214.51 21.76/11,3-
15. Beňuš Matěj 1987 Slovensko102.79 6 103.88 2 214.67 21.92/11,4-
16. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha107.38 4 104.08 2 217.46 24.71/12,8-
17. Potužák Jan 1988 2 Sušice107.79 4 106.66 0 218.45 25.70/13,3-
18. Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB106.92 0 112.40 2 221.32 28.57/14,8-
19. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB112.82 4 110.43 0 227.25 34.50/17,9-
20. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha110.90 4 112.98 2 229.88 37.13/19,3-
21. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa111.29 8 112.69 8 239.98 47.23/24,5-
22. Ornst Zdeněk 1990 2 L.Žatec121.45 2 115.99 2 241.44 48.69/25,3-
23. Jordán František 1991 2 SKVeselí120.44 4 117.42 0 241.86 49.11/25,5-
24. Lebeda Lukáš 1987 2 Vlašim116.33 2 121.07 4 243.40 50.65/26,3-
25. Javůrek Jan 1987 2 Třebech.119.29 0 124.29 2 245.58 52.83/27,4-
26. Gotvald Robert 1990 2 Č.Lípa127.36 4 114.01 2 247.37 54.62/28,3-
27. Kašpar Jonáš 1991 2 KK Opava119.34 4 124.06 0 247.40 54.65/28,4-
28. Řezáč Filip 1991 2 USK Pha125.05 0 121.29 2 248.34 55.59/28,8-
29. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha119.58 2 127.81 0 249.39 56.64/29,4-
30. Stibor Jiří 1988 2 Olomouc121.92 6 121.17 2 251.09 58.34/30,3-
31. Podhadský Jan 1989 2 Vlašim116.91 2 130.32 2 251.23 58.48/30,3-
32. Jůva Marek 1989 2 Tesla Bo130.14 4 118.75 0 252.89 60.14/31,2-
33. Melecha Jakub 1989 3 Olomouc122.06 6 119.00 6 253.06 60.31/31,3-
34. Christov Ivan 1988 2 Č.Lípa133.69 4 117.98 0 255.67 62.92/32,6-
35. Smažík Jiří 1991 2 L.Žatec127.97 4 122.41 2 256.38 63.63/33,0-
36. Musil Jan 1990 3 Jablonec125.70 4 127.74 2 259.44 66.69/34,6-
37. Lagner Václav 1988 2 Soběslav130.03 2 125.76 2 259.79 67.04/34,8-
38. Říha Zdeněk 1987 2 Třebech.130.51 6 123.88 2 262.39 69.64/36,1-
39. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB127.87 8 129.52 4 269.39 76.64/39,8-
40. Tunka Ondřej 1990 2 Jablonec107.01 52 108.12 4 271.13 78.38/40,7-
41. Seidl Tomáš 1989 3 Olomouc142.21 2 124.59 6 274.80 82.05/42,6-
42. Řezáč Jan 1989 2 Olomouc106.54 2 116.28 50 274.82 82.07/42,6-
43. Eisner Tomáš 1987 2 Loko Plz152.73 6 119.00 2 279.73 86.98/45,1-
44. Nedvěd Jaroslav 1989 2 Olomouc115.65 50 110.17 4 279.82 87.07/45,2-
45. Masare Vít 1987 2 USK Pha106.47 4 119.63 50 280.10 87.35/45,3-
46. Ctibor Jan 1988 2 SK VS ČB124.29 2 154.44 0 280.73 87.98/45,6-
47. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB149.64 2 130.62 0 282.26 89.51/46,4-
48. Šindler Marek 1992 2 KK Opava134.16 0 144.25 4 282.41 89.66/46,5-
49. Jaroš Jan 1987 3 Turnov146.31 4 128.29 8 286.60 93.85/48,7-
50. Podzimek Slávek 1987 2 Roudnice112.55 6 124.37 52 294.92 102.17/53,0-
51. Kejř David 1989 2 USK Pha120.29 50 131.61 4 305.90 113.15/58,7-
52. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí126.95 50 125.53 8 310.48 117.73/61,1-
53. David Petr 1987 2 Val.Mez.142.76 52 123.90 2 320.66 127.91/66,4-
54. Vozka Aleš 1989 2 Sušice124.56 58 136.19 4 322.75 130.00/67,4-
55. Šíp Vojtěch 1990 3 Č.Kruml.156.10 12 150.47 6 324.57 131.82/68,4-
56. Malach Tobiáš 1989 3 Tesla Bo166.71 8 143.51 10 328.22 135.47/70,3-
57. R”ssler Vojtěch 1990 3 Klášter.186.18 2 135.23 6 329.41 136.66/70,9-
58. Pánek Tomáš 1990 3 Klášter.145.94 52 141.45 2 341.39 148.64/77,1-
59. Prokop Miroslav 1988 3 ČSAD Plz141.06 58 162.04 4 365.10 172.35/89,4-
60. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí141.89 104 146.89 6 398.78 206.03/106,9-
61. Harna Filip 1992 2 Olomouc129.91 52 122.79 106 410.70 217.95/113,1-
62. Klein Richard 1987 2 KK Brno232.34 62 149.48 4 447.82 255.07/132,3-
63. Heger Mikuláš 1990 3 Rakovník137.30 6 155.04 154 452.34 259.59/134,7-
64. Mlčoch Tomáš 1987 3 Č.Kruml.166.17 58 170.22 60 454.39 261.64/135,7-
65. Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod141.04 54 154.94 108 457.98 265.23/137,6-
66. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB150.32 100 172.73 54 477.05 284.30/147,5-
67. Brůha Vojtěch 1989 3 ČSAD Plz134.30 112 136.86 158 541.16 348.41/180,8-
68. Košťál Jiří 1989 3 Boh.Pha181.43 106 207.16 54 548.59 355.84/184,6-
69. Skuhrovec Jiří 1990 2 Č.Lípa119.09 256 176.65 60 611.74 418.99/217,4-
70. Simonics Michal 1989 3 Boh.Pha214.97 12 220.33 208 655.30 462.55/240,0-
  Chládek Václav 1987 3 Roudnice134.46 50 0.00 0  -
  Bříza Václav 1990 3 Klatovy153.70 58 0.00 0  -
  Jaroš Tomáš 1987 2 Rakovník154.98 104 0.00 0  -
  Krejza Filip 1989 3 Vys.Mýto126.97 204 0.00 0  -
  Volák Jaroslav 1990 2 Klášter.0.00 0 0.00 0  -
  Čása Michal 1988 3 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  Toporcer Jiří 1990 3 VSDK0.00 0 0.00 0  -
  Studený Jakub 1990 3 VSDK0.00 0 0.00 0  -
  Slepica Karel 1988 2 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  Houserek Aleš 1990 2 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  Herink Jiří 1990 2 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení