vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

ICF Canoe/Kayak Slalom Racing PreWorld Championships 2005

30.07.2005-31.07.2005   USD Troja
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  

kategorie K1M   junioři, kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 2000 CZE101.96 0 105.85 0 207.81 -
2. POLACZYK Mateusz 2000 POL99.53 4 105.75 0 209.281.47/0,7-
3. BOCKELMANN Paul 2000 GER106.14 0 101.50 2 209.641.83/0,9-
4. SCHUBERT Sebastian 2000 GER104.97 2 103.75 0 210.722.91/1,4-
5. ARTELJ Simon 2000 SLO102.84 2 104.76 2 211.603.79/1,8-
6. STEVENSON Nathan 2000 GBR108.12 0 102.34 2 212.464.65/2,2-
7. MUGFORD James 2000 GBR105.74 2 104.85 0 212.594.78/2,3-
8. VONDRA Jan 2000 CZE104.03 2 105.08 2 213.115.30/2,6-
9. PŘINDIŠ Vítek 2000 CZE103.32 0 108.46 2 213.785.97/2,9-
10. POWELL Rick 2000 USA106.32 2 104.88 2 215.207.39/3,6-
11. SILVA Ivan 2000 POR105.22 4 105.03 2 216.258.44/4,1-
12. KAY Edward 2000 GBR107.66 2 106.41 2 218.0710.26/4,9-
13. PERNREITER Max 2000 GER106.46 0 108.82 4 219.2811.47/5,5-
14. SABOL Viliam 2000 SVK111.73 0 111.51 0 223.2415.43/7,4-
15. STACH Daniel 2000 CZE109.01 2 111.67 2 224.6816.87/8,1-
16. ONTKO Tomáš 2000 SVK107.68 4 111.77 2 225.4517.64/8,5-
17. MANNING-HUNTER Paul 2000 CAN107.96 0 117.77 4 229.7321.92/10,5-
18. YOSHIDA Taku 2000 JPN112.23 6 108.89 4 231.1223.31/11,2-
19. MRKOCI Marko 2000 CRO109.40 6 110.32 6 231.7223.91/11,5-
20. SARASOLA Mikel 2000 ESP105.61 6 115.10 6 232.7124.90/12,0-
21. KURJAK Peter 2000 SVK111.32 6 113.63 2 232.9525.14/12,1-
22. GRABNER Jakob 2000 AUT117.96 2 111.07 6 237.0329.22/14,1-
23. CHOJNOWSKI Jakub 2000 POL111.77 4 115.28 6 237.0529.24/14,1-
24. BÁRTA Michal 2000 SVK116.61 0 116.62 4 237.2329.42/14,2-
25. ADAMEC Jozef 2000 SVK117.12 4 114.26 2 237.3829.57/14,2-
26. JANČEK Jan 2000 SVK115.38 6 113.90 4 239.2831.47/15,1-
27. HALAVINSKI Dzmitri 2000 BLR122.82 4 110.58 4 241.4033.59/16,2-
28. HAYWARD Ben 2000 CAN123.85 6 115.57 2 247.4239.61/19,1-
29. ATMANAVICIUS Mantas 2000 LTU120.70 8 115.52 4 248.2240.41/19,4-
30. ZAJÍC Ondřej 2000 CZE130.45 10 106.13 4 250.5842.77/20,6-
31. MACHAJ Filip 2000 SVK129.73 0 123.33 6 259.0651.25/24,7-
32. WATSON Michael 2000 RSA129.43 0 134.18 4 267.6159.80/28,8-
33. SPIEGL Mathias 2000 AUT116.06 2 145.99 4 268.0560.24/29,0-
34. KAZUKI Yazawa 2000 JPN104.32 54 104.91 6 269.2361.42/29,6-
35. GERSTENBERGER John 2000 USA105.01 50 106.84 8 269.8562.04/29,9-
36. POLACZYK Lukasz 2000 POL112.27 0 107.99 52 272.2664.45/31,0-
37. KARAMARKO Filip 2000 CRO122.91 12 133.40 16 284.3176.50/36,8-
38. MARŠÁK Ondřej 2000 CZE112.84 58 108.98 8 287.8280.01/38,5-
39. BALAZIC Goran 2000 CRO127.36 60 128.66 10 326.02118.21/56,9-
40. ATMANAVICIUS Povilas 2000 LTU160.95 8 179.37 8 356.32148.51/71,5-
41. HRZENJAK Ivan 2000 CRO132.32 6 160.96 58 357.28149.47/71,9-
  MEJTA Daniel 2000 CZE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KANIŠČÁK Kamil 2000 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  AGANOVIC Amir 2000 CRO0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DORFLER Fabian 2000 GER97.73 0 97.07 0 194.80 -
2. KUBRIČAN Lukáš 2000 CZE98.88 0 97.04 0 195.921.12/0,6-
3. HEYL Brett 2000 USA97.76 2 96.34 0 196.101.30/0,7-
4. ŠAJBIDOR Jan 2000 SVK97.02 0 98.69 2 197.712.91/1,5-
5. CIBÁK Peter 2000 SVK96.51 0 97.73 4 198.243.44/1,8-
6. KOBES Tomáš 2000 CZE97.62 4 97.22 0 198.844.04/2,1-
7. CAFFREY Neil 2000 IRL98.16 0 100.18 2 200.345.54/2,8-
8. FORD David 2000 CAN100.97 0 99.44 0 200.415.61/2,9-
9. HILGERT Luboš 2000 CZE101.64 2 97.16 0 200.806.00/3,1-
10. HASTINGS John 2000 CAN99.87 0 99.09 2 200.966.16/3,2-
11. POLACZYK Grzegorz 2000 POL99.58 4 98.12 0 201.706.90/3,5-
12. GRIMM Alexander 2000 GER101.73 0 98.23 2 201.967.16/3,7-
13. PONTAROLLO Matteo 2000 ITA100.37 0 100.10 2 202.477.67/3,9-
14. PFANNMOLLER Erik 2000 GER99.63 0 101.24 2 202.878.07/4,1-
15. BENEŠ Jindřich 2000 CZE101.26 0 99.86 2 203.128.32/4,3-
16. HURD Eric 2000 USA101.64 0 99.70 2 203.348.54/4,4-
17. MRÁZ Tomáš 2000 SVK99.53 0 99.82 4 203.358.55/4,4-
18. KODELJA Uros 2000 SLO99.58 4 100.06 0 203.648.84/4,5-
19. HUDETZ Harald 2000 AUT101.56 0 102.12 0 203.688.88/4,6-
20. OBLINGER Helmut 2000 AUT99.83 0 102.05 2 203.889.08/4,7-
21. POPIELA Dariusz 2000 POL101.65 0 99.20 4 204.8510.05/5,2-
22. PAOLINI Diego 2000 ITA103.05 4 97.95 0 205.0010.20/5,2-
23. BROWN Anthony 2000 AUS99.55 0 101.61 4 205.1610.36/5,3-
24. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT99.88 2 103.28 0 205.1610.36/5,3-
25. EWALD Jens 2000 GER100.14 0 103.22 2 205.3610.56/5,4-
26. LEVESQUE Pierre 2000 CAN101.49 2 100.57 2 206.0611.26/5,8-
27. DIDONE Fabrizio 2000 ITA103.60 0 102.50 0 206.1011.30/5,8-
28. LYONS Sam 2000 AUS102.20 2 101.92 0 206.1211.32/5,8-
29. WADE Jim 2000 USA105.39 0 101.06 0 206.4511.65/6,0-
30. MULIC Dinko 2000 CRO102.34 2 102.30 0 206.6411.84/6,1-
31. AGEENKO Mikhail 2000 RUS101.20 2 97.49 6 206.6911.89/6,1-
32. COSTA Luca 2000 ITA103.00 0 101.93 2 206.9312.13/6,2-
33. YAMANAKA Shuji 2000 JPN103.50 0 103.49 0 206.9912.19/6,3-
34. FORSYTHE William 2000 AUS104.55 0 102.92 0 207.4712.67/6,5-
35. MEGLIČ Jure 2000 SLO103.50 2 99.99 2 207.4912.69/6,5-
36. WAKELING Tom 2000 GBR102.44 2 101.59 2 208.0313.23/6,8-
37. BRON Cédric 2000 SUI102.57 0 103.50 2 208.0713.27/6,8-
38. SASAKI Tsubasa 2000 JPN103.33 0 101.75 4 209.0814.28/7,3-
39. MANN Scott 2000 USA100.65 0 104.71 4 209.3614.56/7,5-
40. EPLINGER Alexander 2000 AUT102.35 2 101.02 4 209.3714.57/7,5-
41. HADFIELD Andrew 2000 GBR104.88 0 102.78 2 209.6614.86/7,6-
42. APPODIA Matteo 2000 ITA104.23 2 101.90 2 210.1315.33/7,9-
43. BARTSCH Domenik 2000 GER104.62 2 101.60 2 210.2215.42/7,9-
44. POLACZYK Henryk 2000 POL101.40 2 106.99 0 210.3915.59/8,0-
45. SHABAKIN Mikhail 2000 RUS102.49 2 102.37 4 210.8616.06/8,2-
46. DAVIS Nathan 2000 CAN102.59 4 100.64 4 211.2316.43/8,4-
47. BOHNENBLUST Sami 2000 SUI104.19 0 103.34 4 211.5316.73/8,6-
48. SATO Shumpei 2000 JPN102.28 2 103.36 4 211.6416.84/8,6-
49. CIPRESSI Stefano 2000 ITA100.60 2 101.05 8 211.6516.85/8,6-
50. ANDO Taro 2000 JPN103.95 4 103.84 0 211.7916.99/8,7-
51. KAZANTSEV Igor 2000 RUS107.45 0 104.53 0 211.9817.18/8,8-
52. CURSON Connor 2000 CAN103.24 0 104.78 4 212.0217.22/8,8-
53. VOSKOBOJNIKOV Egor 2000 RUS103.86 0 106.31 2 212.1717.37/8,9-
54. KADING Christian 2000 GER104.82 4 103.58 0 212.4017.60/9,0-
55. JANČEK Luboš 2000 SVK106.02 2 105.15 0 213.1718.37/9,4-
56. VAN DE BOOGAARD Mich 2000 NED106.23 2 105.01 0 213.2418.44/9,5-
57. OVČAK Žiga 2000 SLO104.36 4 103.89 2 214.2519.45/10,0-
58. HITCHEN Greg 2000 GBR107.37 4 100.13 4 215.5020.70/10,6-
59. CIBÁK Michal 2000 SVK104.93 2 102.84 6 215.7720.97/10,8-
60. TABERNA Xabier 2000 ESP106.91 2 105.15 2 216.0621.26/10,9-
61. NEAVE Robert 2000 GBR106.90 0 105.28 4 216.1821.38/11,0-
62. ICHIBA Daiki 2000 JPN107.91 0 105.63 4 217.5422.74/11,7-
63. LUSCHER Moritz 2000 SUI105.56 4 102.52 6 218.0823.28/12,0-
64. POTELLE Pierre-Andre 2000 BEL109.97 2 106.18 2 220.1525.35/13,0-
65. SUSENBACH Robert 2000 GER105.56 4 104.61 6 220.1725.37/13,0-
66. ALBRREHT Marko 2000 SLO105.18 4 106.14 6 221.3226.52/13,6-
67. PŘINDIŠ Adam 2000 CZE102.36 4 107.38 8 221.7426.94/13,8-
68. PILLINGER Zach 2000 GBR107.30 0 108.37 8 223.6728.87/14,8-
69. CAVEY Bevin 2000 NZL107.00 2 110.70 4 223.7028.90/14,8-
70. FONTIJN Jasper 2000 NED107.68 6 110.13 0 223.8129.01/14,9-
71. MACHIELS Olivier 2000 BEL108.54 4 112.90 2 227.4432.64/16,8-
72. MCINTOSH Cameron 2000 RSA111.78 4 110.18 4 229.9635.16/18,0-
73. VERMEULEN Harry 2000 NED112.00 8 106.37 4 230.3735.57/18,3-
74. PUTZEYS Christophe 2000 BEL115.58 0 114.53 4 234.1139.31/20,2-
75. BEER Derek 2000 CAN113.09 6 111.87 8 238.9644.16/22,7-
76. TUMINAUSKAS Arunas 2000 LTU116.93 6 111.40 6 240.3345.53/23,4-
77. QUINN Stephen 2000 IRL118.66 10 120.31 4 252.9758.17/29,9-
78. PIŠVEJC Ivan 2000 CZE99.35 4 99.50 54 256.8562.05/31,9-
79. GONCHAROV Alexej 2000 RUS127.94 2 123.21 8 261.1566.35/34,1-
80. KABRHEL Václav 2000 CZE106.66 54 101.65 2 264.3169.51/35,7-
81. PAXTON Dafydd 2000 GBR111.35 2 103.25 52 268.6073.80/37,9-
82. CRITCHLEY Sam 2000 GBR112.90 6 116.03 60 294.93100.13/51,4-
83. KIM Hyunsoo 2000 KOR147.46 12 148.80 12 320.26125.46/64,4-
84. FERNANDEZ Aritz 2000 ESP112.79 54 105.01 52 323.80129.00/66,2-
  STOJANOVIČ Stefan 2000 YUG0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KRIESINGER Ingo 2000 LUX0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   junioři, kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MULLER Kai
MULLER Kevin
2000
2000
GER
GER
120.04 6 114.89 6 246.93 -
2. GREIM Michael
KLEIN Otto-Max
2000
2000
GER
GER
125.38 2 122.70 6 256.089.15/3,7-
3. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
2000
2000
CZE
CZE
123.59 10 123.31 4 260.9013.97/5,7-
4. SCHMIDT Martin
JORK Paul
2000
2000
GER
GER
131.70 10 126.81 6 274.5127.58/11,2-
5. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
2000
2000
CZE
CZE
138.82 10 141.61 6 296.4349.50/20,0-
6. HOUSEREK Aleš
DUPAL Jiří
2000
2000
CZE
CZE
141.73 8 135.19 12 296.9249.99/20,2-
7. ZAVADIL Miroslav
CHRISTOV Ivan
2000
2000
CZE
CZE
146.75 10 135.65 12 304.4057.47/23,3-
8. BEHLINGER Robert
BECKER Thomas
2000
2000
GER
GER
134.29 2 126.16 58 320.4573.52/29,8-
9. POSTŘIMOVSKÝ Marcel
KOPŤÁK Daniel
2000
2000
CZE
CZE
134.65 4 134.57 52 325.2278.29/31,7-
10. SKUHROVEC Jiří
PEŘINA Vítek
2000
2000
CZE
CZE
174.73 14 142.09 8 338.8291.89/37,2-
  PÁNEK Tomáš
VOLÁK Jaroslav
2000
2000
CZE
CZE
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2000
2000
CZE
CZE
105.80 2 105.23 0 213.03 -
2. BAHMANN Christian
SENFT Michael
2000
2000
GER
GER
108.90 2 105.74 0 216.643.61/1,7-
3. BECKER Marcus
HENZE Stefan
2000
2000
GER
GER
106.11 2 109.27 0 217.384.35/2,0-
4. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
2000
2000
CZE
CZE
110.68 2 107.35 0 220.037.00/3,3-
5. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
2000
2000
CZE
CZE
107.70 4 110.74 0 222.449.41/4,4-
6. SIMON Kay
SIMON Robby
2000
2000
GER
GER
111.25 0 109.66 2 222.919.88/4,6-
7. PŘINDA Lukáš
VLADAŘ Marek
2000
2000
CZE
CZE
113.62 0 110.44 0 224.0611.03/5,2-
8. MICZEK Jaroslaw
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
112.08 0 110.08 2 224.1611.13/5,2-
9. POSPÍŠIL Jaroslav
POLLERT Jaroslav
2000
2000
CZE
CZE
111.82 0 111.30 2 225.1212.09/5,7-
10. KUBÁŇ Milan
OLEJNÍK Marian
2000
2000
SVK
SVK
111.35 2 112.25 0 225.6012.57/5,9-
11. HAMMER Martin
VLČEK Ladislav
2000
2000
CZE
CZE
113.31 0 111.10 2 226.4113.38/6,3-
12. WOJS Andrzej
MORDARSKI Slawomir
2000
2000
POL
POL
110.29 4 108.22 6 228.5115.48/7,3-
13. SCHR™DER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
111.99 0 114.53 2 228.5215.49/7,3-
14. MASOERO Erik
BENETTI Andrea
2000
2000
ITA
ITA
113.32 2 112.12 2 229.4416.41/7,7-
15. MICHEL Felix
PIERSIG Sebastian
2000
2000
GER
GER
110.46 0 113.13 6 229.5916.56/7,8-
16. WRZOSEK Dariusz
KRUCZEK Bartlomiej
2000
2000
POL
POL
113.89 0 116.77 4 234.6621.63/10,2-
17. SCHMID Mathias
SCHMID Gerhard
2000
2000
AUT
AUT
117.93 2 116.16 0 236.0923.06/10,8-
18. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
2000
2000
CZE
CZE
113.50 10 111.61 4 239.1126.08/12,2-
19. JUNKER Daniel
KRENZER Martin
2000
2000
GER
GER
116.42 2 116.12 6 240.5427.51/12,9-
20. BARTSCH Michael
WIEDEMANN Michael
2000
2000
GER
GER
120.46 2 118.46 4 244.9231.89/15,0-
21. PLATONOV Petr
BELYAEV Sergey
2000
2000
RUS
RUS
118.94 4 119.39 4 246.3333.30/15,6-
22. KOPYLOV Mikhail
KUZOVLEV Alexander
2000
2000
RUS
RUS
124.23 4 122.51 2 252.7439.71/18,6-
23. WILSON Iain
WILSON Gareth
2000
2000
GBR
GBR
130.64 8 126.76 6 271.4058.37/27,4-
24. VIŠNAR Nejc
JARC Urban
2000
2000
SLO
SLO
118.49 10 118.34 58 304.8391.80/43,1-
25. LUCCHESE Davide
USSAI Walter
2000
2000
ITA
ITA
130.51 52 124.66 8 315.17102.14/47,9-

kategorie C1M   junioři, kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BARTOS Dawid 2000 POL107.12 2 107.33 6 222.45 -
2. TOMEK Lukáš 2000 CZE109.90 4 109.29 2 225.192.74/1,2-
3. ELOSEGI Ander 2000 ESP112.05 2 105.47 6 225.523.07/1,4-
4. HANEDA Takuya 2000 JPN113.90 0 110.52 2 226.423.97/1,8-
5. MASSALSKI Rico 2000 GER112.39 2 109.92 4 228.315.86/2,6-
6. SAVŠEK Benjamin 2000 SLO109.89 8 110.13 2 230.027.57/3,4-
7. TASIADIS Sideris 2000 GER113.28 2 111.85 4 231.138.68/3,9-
8. SALAMON Sinisa 2000 CRO115.43 0 115.93 0 231.368.91/4,0-
9. FOUKAL Pavel 2000 CZE111.53 8 111.05 4 234.5812.13/5,5-
10. VANĚK Jiří 2000 CZE118.42 2 112.22 2 234.6412.19/5,5-
11. HAJDU Peter 2000 SVK113.99 2 118.48 4 238.4716.02/7,2-
12. JANOUŠEK Milan 2000 CZE117.78 2 119.33 2 241.1118.66/8,4-
13. PROCTOR Mark 2000 GBR118.90 4 116.46 2 241.3618.91/8,5-
14. GLUMAC Goran 2000 CRO116.40 8 115.83 2 242.2319.78/8,9-
15. CARVALHO Jose 2000 POR117.56 4 117.01 4 242.5720.12/9,0-
16. BUSTA Jan 2000 CZE119.37 2 122.99 0 244.3621.91/9,8-
17. BORCHERT Stephan 2000 GER120.37 6 112.82 8 247.1924.74/11,1-
18. ZUPAN Jernej 2000 SLO121.21 6 118.66 2 247.8725.42/11,4-
19. MIROSLAV Sven 2000 CRO120.37 12 116.37 2 250.7428.29/12,7-
20. ONTKO Juraj 2000 SVK120.91 6 121.75 4 252.6630.21/13,6-
21. BORROWS Craig 2000 AUS119.12 6 123.82 4 252.9430.49/13,7-
22. ROUNCE Marvin 2000 GBR124.93 6 127.09 6 264.0241.57/18,7-
23. RAK Tomáš 2000 CZE128.57 4 130.56 4 267.1344.68/20,1-
24. HERINK Jiří 2000 CZE118.82 8 130.37 10 267.1944.74/20,1-
25. ZVER Miha 2000 SLO132.98 6 127.69 6 272.6750.22/22,6-
26. HEDWIG Grzegorz 2000 POL108.19 54 106.39 6 274.5852.13/23,4-
27. LOMAS Nick 2000 USA112.28 6 117.98 58 294.2671.81/32,3-
28. KOPACH Yury 2000 BLR123.57 2 147.51 56 329.08106.63/47,9-
29. HALL Peter 2000 GBR143.59 106 122.52 56 428.11205.66/92,5-
30. MARINIC Matija 2000 CRO172.42 106 167.95 10 456.37233.92/105,2-

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. INDRUCH Tomáš 2000 CZE101.95 0 101.87 0 203.82 -
2. JEŽEK Stanislav 2000 CZE102.91 2 100.61 0 205.521.70/0,8-
3. BIERYT Krzysztof 2000 POL101.36 0 104.68 0 206.042.22/1,1-
4. PINKAVA Ondřej 2000 CZE104.10 0 102.94 0 207.043.22/1,6-
5. BENZIEN Jan 2000 GER103.35 0 102.70 2 208.054.23/2,1-
6. HOFFMANN Lukas 2000 GER103.95 0 104.47 0 208.424.60/2,3-
7. WIECZOREK Mariusz 2000 POL100.57 2 104.32 2 208.895.07/2,5-
8. WOJS Grzegorz 2000 POL102.18 2 101.44 4 209.625.80/2,8-
9. FINA Fulvio 2000 ITA105.64 2 103.76 0 211.407.58/3,7-
10. HAVLÍČEK Jan 2000 CZE104.06 0 109.92 0 213.9810.16/5,0-
11. GEBAS Vítězslav 2000 CZE104.14 4 104.12 2 214.2610.44/5,1-
12. CRANE Austin 2000 USA107.18 0 107.21 0 214.3910.57/5,2-
13. WIRSCHING Timo 2000 GER106.75 4 102.39 2 215.1411.32/5,6-
14. FUCHS Leopold 2000 AUT107.40 0 106.54 2 215.9412.12/5,9-
15. GABB Matthew 2000 AUS107.35 2 104.97 2 216.3212.50/6,1-
16. BETTGE Nico 2000 GER107.95 2 106.52 0 216.4712.65/6,2-
17. SUPOWICZ Krzystof 2000 POL106.68 2 103.97 4 216.6512.83/6,3-
18. KARÁSEK Petr 2000 CZE106.53 0 108.45 2 216.9813.16/6,5-
19. KILJANEK Grzegorz 2000 POL105.21 0 107.16 6 218.3714.55/7,1-
20. CARTWRIGHT James 2000 CAN106.35 4 106.56 2 218.9115.09/7,4-
21. MAŠEK Jan 2000 CZE110.37 4 105.62 0 219.9916.17/7,9-
22. MIHELIČ Marko 2000 SLO111.96 0 108.65 0 220.6116.79/8,2-
23. FRAKER Benn 2000 USA106.42 0 110.73 6 223.1519.33/9,5-
24. MARSHALL Adam 2000 GBR105.57 6 105.14 8 224.7120.89/10,2-
25. AMASON Erik 2000 USA110.00 2 112.12 2 226.1222.30/10,9-
26. BÁTIK Ján 2000 SVK109.00 6 109.23 2 226.2322.41/11,0-
27. KULOVEC Aljaž 2000 SLO110.79 6 108.74 2 227.5323.71/11,6-
28. GLUSHKOV Igor 2000 RUS114.45 2 111.16 0 227.6123.79/11,7-
29. UNGER Martin 2000 GER109.93 2 112.44 4 228.3724.55/12,0-
30. LARIMER Jeff 2000 USA112.98 4 108.72 4 229.7025.88/12,7-
31. GODDARD Daniel 2000 GBR106.73 4 111.07 8 229.8025.98/12,7-
32. RADMORE Colin 2000 GBR111.60 2 114.54 2 230.1426.32/12,9-
33. BONDAR Alexander 2000 RUS111.59 4 116.45 0 232.0428.22/13,8-
34. VOGTLIN Adrian 2000 SUI113.11 2 117.18 0 232.2928.47/14,0-
35. HANKINSON Ben 2000 AUS113.42 6 115.55 0 234.9731.15/15,3-
36. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE120.88 4 106.34 4 235.2231.40/15,4-
37. DRAXL Peter 2000 AUT116.80 4 112.80 4 237.6033.78/16,6-
38. KAZAK Aleksandr 2000 BLR114.38 0 120.68 4 239.0635.24/17,3-
39. FABRIS Christian 2000 AUS111.54 6 111.16 14 242.7038.88/19,1-
40. HEWITT Tom 2000 CAN117.05 4 117.77 4 242.8239.00/19,1-
41. LUKIN Alexej 2000 RUS119.41 4 121.04 0 244.4540.63/19,9-
42. DAL CORSO Giorgio 2000 ITA118.81 4 118.54 10 251.3547.53/23,3-
43. ARETA Odei 2000 ESP119.50 4 118.97 10 252.4748.65/23,9-
44. JASIČ Josef 2000 SVK140.80 4 126.03 4 274.8371.01/34,8-
45. MIKSA Marko 2000 CRO117.87 52 121.73 4 295.6091.78/45,0-
46. DALLA LIBERA Luca 2000 ITA118.03 0 124.56 56 298.5994.77/46,5-
47. SCOTT Toby 2000 GBR120.28 4 121.62 56 301.9098.08/48,1-
48. JUANIKORENA Igor 2000 ESP122.27 6 130.02 114 372.29168.47/82,7-
  JOVANOVIČ Goran 2000 YUG0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KRUMOV Zoran 2000 YUG0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   juniorky, kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRAUENRATH Katja 2000 GER114.33 0 119.76 0 234.09 -
2. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN115.57 4 117.89 0 237.463.37/1,4-
3. KUHNLE Corinna 2000 AUT122.97 0 113.79 2 238.764.67/2,0-
4. GRIMM Michaela 2000 GER118.49 4 111.63 6 240.126.03/2,6-
5. NEAVE Lizzie 2000 GBR114.30 6 118.24 4 242.548.45/3,6-
6. URBANOVÁ Miroslava 2000 CZE122.45 0 119.99 2 244.4410.35/4,4-
7. POTVIN Sara 2000 CAN121.23 6 115.99 2 245.2211.13/4,8-
8. KUDĚJOVÁ Kateřina 2000 CZE117.53 4 119.90 6 247.4313.34/5,7-
9. BLAŽKOVÁ Šárka 2000 CZE117.71 4 117.88 8 247.5913.50/5,8-
10. CLAPHAM Emily 2000 GBR125.02 0 129.19 0 254.2120.12/8,6-
11. GAŽOVÁ Petra 2000 SVK128.66 4 123.00 2 257.6623.57/10,1-
12. ORNSTOVÁ Eva 2000 CZE126.44 6 122.48 4 258.9224.83/10,6-
13. SANTIAGO Saioa 2000 ESP122.43 4 126.67 6 259.1025.01/10,7-
14. BARRATT Emmie 2000 AUS121.94 8 121.65 8 259.5925.50/10,9-
15. DANDOVÁ Anna 2000 CZE124.18 2 129.63 4 259.8125.72/11,0-
16. SMAŽÍKOVÁ Markéta 2000 CZE124.55 6 125.74 6 262.2928.20/12,0-
17. CAESAR Heather 2000 GBR124.55 4 126.80 8 263.3529.26/12,5-
18. NEE Ashley 2000 USA131.93 6 124.28 2 264.2130.12/12,9-
19. BAILEY Hannah 2000 GBR129.10 8 126.78 4 267.8833.79/14,4-
20. NOSAL Agnieszka 2000 POL130.74 4 131.12 6 271.8637.77/16,1-
21. VÁCHOVÁ Barbora 2000 CZE129.23 8 131.35 6 274.5840.49/17,3-
22. PACIERPNIK Natalia 2000 POL122.71 6 136.32 10 275.0340.94/17,5-
23. BROOKS Helen 2000 GBR149.84 6 128.36 10 294.2060.11/25,7-
24. ROLFE Catharine 2000 GBR139.48 10 143.01 2 294.4960.40/25,8-
25. WILLIAMS Anna 2000 CAN142.97 8 138.55 10 299.5265.43/28,0-
26. MAJTASOVÁ Katarina 2000 SVK143.31 12 145.56 8 308.8774.78/31,9-
  SCHMID Julia 2000 AUT0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpánka 2000 CZE106.72 0 108.34 0 215.06 -
2. SADILOVÁ Marcela 2000 CZE107.02 0 108.64 0 215.660.60/0,3-
3. PLANERT Mandy 2000 GER111.06 0 107.27 0 218.333.27/1,5-
4. OBLINGER-PETERS Viol 2000 AUT108.77 0 108.23 4 221.005.94/2,8-
5. KALISKÁ Elena 2000 SVK107.67 0 109.81 4 221.486.42/3,0-
6. BONGARDT Jennifer 2000 GER111.36 4 107.04 0 222.407.34/3,4-
7. HOŠKOVÁ Kateřina 2000 CZE112.28 2 109.43 2 225.7110.65/5,0-
8. FRAUENRATH Heike 2000 GER108.16 4 114.42 0 226.5811.52/5,4-
9. STACHEROVÁ Gabriela 2000 SVK112.93 2 111.81 2 228.7413.68/6,4-
10. ŘIHOŠKOVÁ Marie 2000 CZE110.07 2 113.22 4 229.2914.23/6,6-
11. BAR Claudia 2000 GER114.80 2 112.58 0 229.3814.32/6,7-
12. LAWRENCE Katrina 2000 AUS112.56 6 108.38 6 232.9417.88/8,3-
13. MILNE Victoria 2000 AUS112.58 2 119.53 0 234.1119.05/8,9-
14. MOZETIČ Nina 2000 SLO113.79 8 112.49 0 234.2819.22/8,9-
15. LAWRENCE Jacqueline 2000 AUS115.72 4 113.15 2 234.8719.81/9,2-
16. PEROVA Alexandra 2000 RUS115.53 8 111.40 0 234.9319.87/9,2-
17. STANUCH Agnieszka 2000 POL113.15 4 114.47 8 239.6224.56/11,4-
18. LOUEN Mira 2000 GER115.45 4 116.36 4 239.8124.75/11,5-
19. PFEIFER Melanie 2000 GER117.00 4 114.03 6 241.0325.97/12,1-
20. OTANO Ione 2000 ESP111.65 2 122.03 6 241.6826.62/12,4-
21. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER118.91 2 116.90 6 243.8128.75/13,4-
22. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 2000 CZE117.92 6 118.61 2 244.5329.47/13,7-
23. BOUDENS Sarah 2000 CAN119.14 8 113.81 4 244.9529.89/13,9-
24. ESWALD Nina 2000 GER118.86 0 126.53 0 245.3930.33/14,1-
25. MILCZAREK Malgorzata 2000 POL119.97 4 117.21 6 247.1832.12/14,9-
26. COAN Andrea 2000 ITA123.11 2 120.37 2 247.4832.42/15,1-
27. SLOVÁKOVÁ Petra 2000 CZE115.98 6 119.87 6 247.8532.79/15,2-
28. GRATTO Jen 2000 CAN112.88 4 121.36 10 248.2433.18/15,4-
29. PAIN Amanda 2000 AUS122.87 0 121.63 4 248.5033.44/15,5-
30. MALI Nada 2000 SLO121.89 6 119.56 2 249.4534.39/16,0-
31. MERRETT Helena 2000 AUS119.47 8 118.01 4 249.4834.42/16,0-
32. LEJSALOVÁ Blanka 2000 SVK126.80 2 122.86 0 251.6636.60/17,0-
33. MACOVÁ Katarina 2000 SVK120.78 4 124.31 4 253.0938.03/17,7-
34. STOCK Molly 2000 USA123.51 4 125.15 2 254.6639.60/18,4-
35. NIBBELING Nicky 2000 NED122.45 12 119.72 2 256.1741.11/19,1-
36. PRENDIN Angela 2000 ITA123.32 4 128.24 2 257.5642.50/19,8-
37. ROBINSON Paris 2000 USA121.96 6 126.00 6 259.9644.90/20,9-
38. PEROVA Ekaterina 2000 RUS125.86 2 128.89 4 260.7545.69/21,2-
39. KAWAGUCHI Noriyo 2000 JPN124.06 10 122.78 4 260.8445.78/21,3-
40. ODORICO Manola 2000 ITA128.29 0 128.97 4 261.2646.20/21,5-
41. PUHAN Kaja 2000 SLO130.22 6 120.22 8 264.4449.38/23,0-
42. VALLEE Stefanie 2000 CAN125.11 12 126.26 4 267.3752.31/24,3-
43. MCINTOSH Allison 2000 GBR135.59 4 122.14 8 269.7354.67/25,4-
44. TIDMORE Jamie 2000 USA140.84 10 123.27 4 278.1163.05/29,3-
45. IRASTORZA Sarai 2000 ESP115.65 52 113.40 2 283.0567.99/31,6-
46. BURGIN Ursi 2000 SUI130.03 52 124.99 6 313.0297.96/45,6-
47. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR173.64 10 136.76 10 330.40115.34/53,6-
48. DONNINGTON Louise 2000 GBR118.11 106 116.93 6 347.04131.98/61,4-
49. CRAIG Hannah 2000 IRL122.88 56 117.84 54 350.72135.66/63,1-
50. SAITO Machiko 2000 JPN191.22 12 170.49 58 431.71216.65/100,7-
  DABROWSKA Magdalena 2000 POL137.35 8 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   junioři, semifinále a finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 2000 CZE103.18 2 106.75 0 211.93 -
2. SCHUBERT Sebastian 2000 GER103.91 0 106.65 2 212.560.63/0,3-
3. POLACZYK Mateusz 2000 POL107.74 2 105.62 2 217.365.43/2,6-
4. BOCKELMANN Paul 2000 GER108.73 0 106.67 4 219.407.47/3,5-
5. STACH Daniel 2000 CZE111.44 0 109.47 2 222.9110.98/5,2-
6. PŘINDIŠ Vítek 2000 CZE109.98 4 105.07 4 223.0511.12/5,2-
7. POWELL Rick 2000 USA108.16 0 114.79 2 224.9513.02/6,1-
8. VONDRA Jan 2000 CZE113.79 0 107.41 4 225.2013.27/6,3-
9. ARTELJ Simon 2000 SLO110.68 2 111.71 4 228.3916.46/7,8-
10. SILVA Ivan 2000 POR110.12 4 123.69 8 245.8133.88/16,0-
  PERNREITER Max 2000 GER112.29 2 0.00 0 0.00 -
  MANNING-HUNTER Paul 2000 CAN110.37 4 0.00 0 0.00 -
  MUGFORD James 2000 GBR113.29 2 0.00 0 0.00 -
  KAY Edward 2000 GBR111.75 4 0.00 0 0.00 -
  JANČEK Jan 2000 SVK112.23 4 0.00 0 0.00 -
  ADAMEC Jozef 2000 SVK118.64 0 0.00 0 0.00 -
  MRKOCI Marko 2000 CRO117.25 2 0.00 0 0.00 -
  ONTKO Tomáš 2000 SVK111.77 8 0.00 0 0.00 -
  SABOL Viliam 2000 SVK119.08 2 0.00 0 0.00 -
  ZAJÍC Ondřej 2000 CZE119.04 4 0.00 0 0.00 -
  KURJAK Peter 2000 SVK115.84 8 0.00 0 0.00 -
  HALAVINSKI Dzmitri 2000 BLR123.28 2 0.00 0 0.00 -
  CHOJNOWSKI Jakub 2000 POL118.48 8 0.00 0 0.00 -
  BÁRTA Michal 2000 SVK123.07 4 0.00 0 0.00 -
  YOSHIDA Taku 2000 JPN121.69 6 0.00 0 0.00 -
  SARASOLA Mikel 2000 ESP128.68 6 0.00 0 0.00 -
  HAYWARD Ben 2000 CAN128.87 8 0.00 0 0.00 -
  GRABNER Jakob 2000 AUT140.09 4 0.00 0 0.00 -
  ATMANAVICIUS Mantas 2000 LTU139.44 12 0.00 0 0.00 -
  STEVENSON Nathan 2000 GBR124.16 50 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   semifinále a finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DORFLER Fabian 2000 GER99.06 2 100.25 0 201.31 -
2. POPIELA Dariusz 2000 POL102.95 0 102.76 0 205.714.40/2,2-
3. BROWN Anthony 2000 AUS102.50 0 103.45 0 205.954.64/2,3-
4. LEVESQUE Pierre 2000 CAN103.16 0 101.43 2 206.595.28/2,6-
5. CIBÁK Peter 2000 SVK102.93 0 101.72 2 206.655.34/2,7-
6. EWALD Jens 2000 GER103.64 0 101.22 2 206.865.55/2,8-
7. PFANNMOLLER Erik 2000 GER100.24 2 103.02 2 207.265.95/3,0-
8. KOBES Tomáš 2000 CZE102.23 0 105.37 0 207.606.29/3,1-
9. HASTINGS John 2000 CAN104.02 0 103.48 6 213.5012.19/6,1-
10. ŠAJBIDOR Jan 2000 SVK103.87 0 106.50 4 214.3713.06/6,5-
  PONTAROLLO Matteo 2000 ITA102.17 2 0.00 0 0.00 -
  MANN Scott 2000 USA104.17 0 0.00 0 0.00 -
  LYONS Sam 2000 AUS104.20 0 0.00 0 0.00 -
  COSTA Luca 2000 ITA102.41 2 0.00 0 0.00 -
  FORD David 2000 CAN102.57 2 0.00 0 0.00 -
  MRÁZ Tomáš 2000 SVK103.08 2 0.00 0 0.00 -
  CAFFREY Neil 2000 IRL105.30 0 0.00 0 0.00 -
  HILGERT Luboš 2000 CZE101.55 4 0.00 0 0.00 -
  AGEENKO Mikhail 2000 RUS103.78 2 0.00 0 0.00 -
  PAOLINI Diego 2000 ITA101.97 4 0.00 0 0.00 -
  HUDETZ Harald 2000 AUT106.24 0 0.00 0 0.00 -
  KODELJA Uros 2000 SLO106.58 0 0.00 0 0.00 -
  BRON Cédric 2000 SUI105.91 2 0.00 0 0.00 -
  DIDONE Fabrizio 2000 ITA106.32 2 0.00 0 0.00 -
  MULIC Dinko 2000 CRO108.66 0 0.00 0 0.00 -
  HEYL Brett 2000 USA104.71 4 0.00 0 0.00 -
  SASAKI Tsubasa 2000 JPN107.15 2 0.00 0 0.00 -
  BENEŠ Jindřich 2000 CZE105.47 4 0.00 0 0.00 -
  WAKELING Tom 2000 GBR105.92 4 0.00 0 0.00 -
  POLACZYK Grzegorz 2000 POL104.26 6 0.00 0 0.00 -
  HURD Eric 2000 USA106.82 4 0.00 0 0.00 -
  FORSYTHE William 2000 AUS111.27 0 0.00 0 0.00 -
  EPLINGER Alexander 2000 AUT107.36 4 0.00 0 0.00 -
  YAMANAKA Shuji 2000 JPN107.74 4 0.00 0 0.00 -
  MEGLIČ Jure 2000 SLO108.09 4 0.00 0 0.00 -
  NATMESSNIG Herwig 2000 AUT106.94 6 0.00 0 0.00 -
  WADE Jim 2000 USA108.58 6 0.00 0 0.00 -
  KUBRIČAN Lukáš 2000 CZE100.18 54 0.00 0 0.00 -
  GRIMM Alexander 2000 GER107.68 54 0.00 0 0.00 -
  OBLINGER Helmut 2000 AUT0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   junioři, semifinále a finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MULLER Kai
MULLER Kevin
2000
2000
GER
GER
135.57 8 121.24 0 264.81 -
2. SCHMIDT Martin
JORK Paul
2000
2000
GER
GER
133.74 8 125.32 6 273.068.25/3,1-
3. BEHLINGER Robert
BECKER Thomas
2000
2000
GER
GER
133.24 6 130.31 6 275.5510.74/4,1-
4. GREIM Michael
KLEIN Otto-Max
2000
2000
GER
GER
130.86 16 133.50 4 284.3619.55/7,4-
5. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
2000
2000
CZE
CZE
147.15 4 150.23 6 307.3842.57/16,1-
6. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
2000
2000
CZE
CZE
167.13 8 136.52 2 313.6548.84/18,4-
7. HOUSEREK Aleš
DUPAL Jiří
2000
2000
CZE
CZE
180.00 8 143.63 4 335.6370.82/26,7-
8. POSTŘIMOVSKÝ Marcel
KOPŤÁK Daniel
2000
2000
CZE
CZE
156.26 54 140.45 2 352.7187.90/33,2-
9. SKUHROVEC Jiří
PEŘINA Vítek
2000
2000
CZE
CZE
148.34 10 144.95 58 361.2996.48/36,4-
10. ZAVADIL Miroslav
CHRISTOV Ivan
2000
2000
CZE
CZE
157.19 14 161.29 60 392.48127.67/48,2-

kategorie C2M   semifinále a finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2000
2000
CZE
CZE
108.81 0 109.84 2 220.65 -
2. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
2000
2000
CZE
CZE
112.00 0 110.73 2 224.734.08/1,8-
3. MASOERO Erik
BENETTI Andrea
2000
2000
ITA
ITA
113.67 0 110.95 2 226.625.97/2,7-
4. BECKER Marcus
HENZE Stefan
2000
2000
GER
GER
112.00 2 110.01 4 228.017.36/3,3-
5. WOJS Andrzej
MORDARSKI Slawomir
2000
2000
POL
POL
112.81 2 114.45 0 229.268.61/3,9-
6. POSPÍŠIL Jaroslav
POLLERT Jaroslav
2000
2000
CZE
CZE
115.08 2 111.79 2 230.8710.22/4,6-
7. WRZOSEK Dariusz
KRUCZEK Bartlomiej
2000
2000
POL
POL
118.21 0 116.85 0 235.0614.41/6,5-
8. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
2000
2000
CZE
CZE
116.46 2 115.96 2 236.4215.77/7,1-
9. BAHMANN Christian
SENFT Michael
2000
2000
GER
GER
113.47 4 111.97 8 237.4416.79/7,6-
10. HAMMER Martin
VLČEK Ladislav
2000
2000
CZE
CZE
116.52 2 116.91 4 239.4318.78/8,5-
  PŘINDA Lukáš
VLADAŘ Marek
2000
2000
CZE
CZE
120.03 0 0.00 0 0.00 -
  MICZEK Jaroslaw
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
120.42 2 0.00 0 0.00 -
  KUBÁŇ Milan
OLEJNÍK Marian
2000
2000
SVK
SVK
122.03 2 0.00 0 0.00 -
  KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
2000
2000
CZE
CZE
120.96 4 0.00 0 0.00 -
  JUNKER Daniel
KRENZER Martin
2000
2000
GER
GER
120.59 8 0.00 0 0.00 -
  BARTSCH Michael
WIEDEMANN Michael
2000
2000
GER
GER
128.48 4 0.00 0 0.00 -
  SCHMID Mathias
SCHMID Gerhard
2000
2000
AUT
AUT
130.44 6 0.00 0 0.00 -
  SIMON Kay
SIMON Robby
2000
2000
GER
GER
128.13 10 0.00 0 0.00 -
  SCHR™DER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
117.95 52 0.00 0 0.00 -
  MICHEL Felix
PIERSIG Sebastian
2000
2000
GER
GER
119.76 52 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   junioři, semifinále a finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TASIADIS Sideris 2000 GER115.32 0 115.38 2 232.70 -
2. FOUKAL Pavel 2000 CZE114.25 0 116.88 2 233.130.43/0,2-
3. ELOSEGI Ander 2000 ESP113.61 0 116.67 4 234.281.58/0,7-
4. BORCHERT Stephan 2000 GER115.21 2 115.24 4 236.453.75/1,6-
5. MASSALSKI Rico 2000 GER118.02 2 112.53 4 236.553.85/1,7-
6. SAVŠEK Benjamin 2000 SLO112.05 4 116.75 4 236.804.10/1,8-
7. VANĚK Jiří 2000 CZE113.86 6 113.94 4 237.805.10/2,2-
8. HAJDU Peter 2000 SVK116.73 2 117.59 8 244.3211.62/5,0-
9. PROCTOR Mark 2000 GBR117.53 2 128.67 0 248.2015.50/6,7-
10. HANEDA Takuya 2000 JPN115.24 0 111.69 50 276.9344.23/19,0-
  ONTKO Juraj 2000 SVK119.76 2 0.00 0 0.00 -
  BUSTA Jan 2000 CZE120.09 2 0.00 0 0.00 -
  GLUMAC Goran 2000 CRO118.42 4 0.00 0 0.00 -
  TOMEK Lukáš 2000 CZE120.83 2 0.00 0 0.00 -
  BARTOS Dawid 2000 POL116.94 6 0.00 0 0.00 -
  JANOUŠEK Milan 2000 CZE121.25 4 0.00 0 0.00 -
  SALAMON Sinisa 2000 CRO123.91 2 0.00 0 0.00 -
  CARVALHO Jose 2000 POR122.60 4 0.00 0 0.00 -
  ZUPAN Jernej 2000 SLO123.46 6 0.00 0 0.00 -
  MIROSLAV Sven 2000 CRO139.65 12 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   semifinále a finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. INDRUCH Tomáš 2000 CZE107.57 0 106.32 0 213.89 -
2. BETTGE Nico 2000 GER107.83 0 106.70 0 214.530.64/0,3-
3. MAŠEK Jan 2000 CZE105.40 2 107.75 0 215.151.26/0,6-
4. BENZIEN Jan 2000 GER107.40 0 104.98 4 216.382.49/1,2-
5. WOJS Grzegorz 2000 POL108.51 0 108.12 4 220.636.74/3,2-
6. HOFFMANN Lukas 2000 GER109.65 0 108.56 4 222.218.32/3,9-
7. BÁTIK Ján 2000 SVK109.62 2 114.25 0 225.8711.98/5,6-
8. GABB Matthew 2000 AUS108.24 2 134.64 6 250.8836.99/17,3-
9. PINKAVA Ondřej 2000 CZE110.52 0 110.49 50 271.0157.12/26,7-
10. KILJANEK Grzegorz 2000 POL110.19 2 112.60 50 274.7960.90/28,5-
  GEBAS Vítězslav 2000 CZE108.36 4 0.00 0 0.00 -
  CRANE Austin 2000 USA110.56 2 0.00 0 0.00 -
  WIRSCHING Timo 2000 GER108.95 4 0.00 0 0.00 -
  KARÁSEK Petr 2000 CZE109.10 4 0.00 0 0.00 -
  BONDAR Alexander 2000 RUS113.21 0 0.00 0 0.00 -
  HAVLÍČEK Jan 2000 CZE113.42 0 0.00 0 0.00 -
  FUCHS Leopold 2000 AUT109.89 4 0.00 0 0.00 -
  LARIMER Jeff 2000 USA111.25 4 0.00 0 0.00 -
  JEŽEK Stanislav 2000 CZE113.82 2 0.00 0 0.00 -
  TSAKMAKIS Christos 2000 GRE110.34 6 0.00 0 0.00 -
  FINA Fulvio 2000 ITA113.35 4 0.00 0 0.00 -
  SUPOWICZ Krzystof 2000 POL110.77 8 0.00 0 0.00 -
  UNGER Martin 2000 GER117.18 2 0.00 0 0.00 -
  KAZAK Aleksandr 2000 BLR116.42 4 0.00 0 0.00 -
  FABRIS Christian 2000 AUS116.55 4 0.00 0 0.00 -
  VOGTLIN Adrian 2000 SUI120.17 2 0.00 0 0.00 -
  RADMORE Colin 2000 GBR120.21 2 0.00 0 0.00 -
  HEWITT Tom 2000 CAN119.65 4 0.00 0 0.00 -
  HANKINSON Ben 2000 AUS124.44 0 0.00 0 0.00 -
  AMASON Erik 2000 USA121.22 4 0.00 0 0.00 -
  DRAXL Peter 2000 AUT117.26 10 0.00 0 0.00 -
  MARSHALL Adam 2000 GBR123.77 4 0.00 0 0.00 -
  GLUSHKOV Igor 2000 RUS128.20 4 0.00 0 0.00 -
  FRAKER Benn 2000 USA123.60 10 0.00 0 0.00 -
  GODDARD Daniel 2000 GBR125.66 8 0.00 0 0.00 -
  BIERYT Krzysztof 2000 POL113.02 54 0.00 0 0.00 -
  CARTWRIGHT James 2000 CAN117.42 54 0.00 0 0.00 -
  KULOVEC Aljaž 2000 SLO120.69 54 0.00 0 0.00 -
  MIHELIČ Marko 2000 SLO130.97 52 0.00 0 0.00 -
  WIECZOREK Mariusz 2000 POL139.54 56 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   juniorky, semifinále a finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GRIMM Michaela 2000 GER120.78 6 115.70 0 242.48 -
2. KUHNLE Corinna 2000 AUT122.58 2 118.88 2 245.462.98/1,2-
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 2000 CZE121.64 0 122.86 2 246.504.02/1,7-
4. NEAVE Lizzie 2000 GBR123.48 4 119.14 0 246.624.14/1,7-
5. FRAUENRATH Katja 2000 GER124.28 0 123.51 0 247.795.31/2,2-
6. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN128.10 4 122.87 2 256.9714.49/6,0-
7. DANDOVÁ Anna 2000 CZE126.90 6 124.92 4 261.8219.34/8,0-
8. NEE Ashley 2000 USA127.18 4 127.38 8 266.5624.08/9,9-
9. BLAŽKOVÁ Šárka 2000 CZE135.11 2 132.13 4 273.2430.76/12,7-
10. NOSAL Agnieszka 2000 POL129.52 0 143.53 50 323.0580.57/33,2-
  BARRATT Emmie 2000 AUS131.19 6 0.00 0 0.00 -
  URBANOVÁ Miroslava 2000 CZE129.60 8 0.00 0 0.00 -
  CLAPHAM Emily 2000 GBR138.14 2 0.00 0 0.00 -
  BAILEY Hannah 2000 GBR133.83 8 0.00 0 0.00 -
  GAŽOVÁ Petra 2000 SVK141.99 4 0.00 0 0.00 -
  POTVIN Sara 2000 CAN157.24 10 0.00 0 0.00 -
  SANTIAGO Saioa 2000 ESP127.20 52 0.00 0 0.00 -
  CAESAR Heather 2000 GBR145.87 54 0.00 0 0.00 -
  SMAŽÍKOVÁ Markéta 2000 CZE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ORNSTOVÁ Eva 2000 CZE0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   semifinále a finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PLANERT Mandy 2000 GER111.22 2 111.16 0 224.38 -
2. HILGERTOVÁ Štěpánka 2000 CZE112.33 0 113.25 0 225.581.20/0,5-
3. ŘIHOŠKOVÁ Marie 2000 CZE115.01 0 113.10 2 230.115.73/2,6-
4. KALISKÁ Elena 2000 SVK116.71 4 111.08 0 231.797.41/3,3-
5. BONGARDT Jennifer 2000 GER111.65 2 116.49 6 236.1411.76/5,2-
6. OBLINGER-PETERS Viol 2000 AUT118.20 0 117.18 2 237.3813.00/5,8-
7. MOZETIČ Nina 2000 SLO117.20 0 115.00 6 238.2013.82/6,2-
8. LOUEN Mira 2000 GER120.02 0 118.60 0 238.6214.24/6,3-
9. FRAUENRATH Heike 2000 GER119.65 0 115.32 4 238.9714.59/6,5-
10. BAR Claudia 2000 GER121.61 0 127.03 52 300.6476.26/34,0-
  LAWRENCE Katrina 2000 AUS120.14 2 0.00 0 0.00 -
  ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 2000 CZE118.28 4 0.00 0 0.00 -
  STACHEROVÁ Gabriela 2000 SVK121.14 2 0.00 0 0.00 -
  SCHORNBERG Jasmin 2000 GER122.82 2 0.00 0 0.00 -
  KAWAGUCHI Noriyo 2000 JPN124.83 0 0.00 0 0.00 -
  COAN Andrea 2000 ITA125.56 0 0.00 0 0.00 -
  PFEIFER Melanie 2000 GER121.70 4 0.00 0 0.00 -
  HOŠKOVÁ Kateřina 2000 CZE121.97 4 0.00 0 0.00 -
  STANUCH Agnieszka 2000 POL122.48 4 0.00 0 0.00 -
  MALI Nada 2000 SLO126.53 0 0.00 0 0.00 -
  MILCZAREK Malgorzata 2000 POL123.86 4 0.00 0 0.00 -
  ODORICO Manola 2000 ITA126.71 2 0.00 0 0.00 -
  GRATTO Jen 2000 CAN127.16 2 0.00 0 0.00 -
  LAWRENCE Jacqueline 2000 AUS125.65 4 0.00 0 0.00 -
  ESWALD Nina 2000 GER128.22 2 0.00 0 0.00 -
  PEROVA Ekaterina 2000 RUS130.82 0 0.00 0 0.00 -
  BOUDENS Sarah 2000 CAN124.22 8 0.00 0 0.00 -
  PEROVA Alexandra 2000 RUS123.37 12 0.00 0 0.00 -
  MACOVÁ Katarina 2000 SVK129.49 6 0.00 0 0.00 -
  STOCK Molly 2000 USA132.48 4 0.00 0 0.00 -
  MILNE Victoria 2000 AUS131.27 6 0.00 0 0.00 -
  PRENDIN Angela 2000 ITA131.30 6 0.00 0 0.00 -
  ROBINSON Paris 2000 USA135.62 2 0.00 0 0.00 -
  PAIN Amanda 2000 AUS130.66 8 0.00 0 0.00 -
  LEJSALOVÁ Blanka 2000 SVK137.02 2 0.00 0 0.00 -
  SADILOVÁ Marcela 2000 CZE138.09 2 0.00 0 0.00 -
  SLOVÁKOVÁ Petra 2000 CZE133.94 8 0.00 0 0.00 -
  NIBBELING Nicky 2000 NED138.64 12 0.00 0 0.00 -
  OTANO Ione 2000 ESP142.76 10 0.00 0 0.00 -
  MERRETT Helena 2000 AUS140.62 56 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3