ICF Canoe/Kayak Slalom Racing PreWorld Championships 2005

30.07.2005-31.07.2005   USD Troja
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2000
2000
CZE
CZE
105.80 2 105.23 0 213.03 -
2. BAHMANN Christian
SENFT Michael
2000
2000
GER
GER
108.90 2 105.74 0 216.643.61/1,7-
3. BECKER Marcus
HENZE Stefan
2000
2000
GER
GER
106.11 2 109.27 0 217.384.35/2,0-
4. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
2000
2000
CZE
CZE
110.68 2 107.35 0 220.037.00/3,3-
5. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
2000
2000
CZE
CZE
107.70 4 110.74 0 222.449.41/4,4-
6. SIMON Kay
SIMON Robby
2000
2000
GER
GER
111.25 0 109.66 2 222.919.88/4,6-
7. PŘINDA Lukáš
VLADAŘ Marek
2000
2000
CZE
CZE
113.62 0 110.44 0 224.0611.03/5,2-
8. MICZEK Jaroslaw
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
112.08 0 110.08 2 224.1611.13/5,2-
9. POSPÍŠIL Jaroslav
POLLERT Jaroslav
2000
2000
CZE
CZE
111.82 0 111.30 2 225.1212.09/5,7-
10. KUBÁŇ Milan
OLEJNÍK Marian
2000
2000
SVK
SVK
111.35 2 112.25 0 225.6012.57/5,9-
11. HAMMER Martin
VLČEK Ladislav
2000
2000
CZE
CZE
113.31 0 111.10 2 226.4113.38/6,3-
12. WOJS Andrzej
MORDARSKI Slawomir
2000
2000
POL
POL
110.29 4 108.22 6 228.5115.48/7,3-
13. SCHR™DER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
111.99 0 114.53 2 228.5215.49/7,3-
14. MASOERO Erik
BENETTI Andrea
2000
2000
ITA
ITA
113.32 2 112.12 2 229.4416.41/7,7-
15. MICHEL Felix
PIERSIG Sebastian
2000
2000
GER
GER
110.46 0 113.13 6 229.5916.56/7,8-
16. WRZOSEK Dariusz
KRUCZEK Bartlomiej
2000
2000
POL
POL
113.89 0 116.77 4 234.6621.63/10,2-
17. SCHMID Mathias
SCHMID Gerhard
2000
2000
AUT
AUT
117.93 2 116.16 0 236.0923.06/10,8-
18. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
2000
2000
CZE
CZE
113.50 10 111.61 4 239.1126.08/12,2-
19. JUNKER Daniel
KRENZER Martin
2000
2000
GER
GER
116.42 2 116.12 6 240.5427.51/12,9-
20. BARTSCH Michael
WIEDEMANN Michael
2000
2000
GER
GER
120.46 2 118.46 4 244.9231.89/15,0-
21. PLATONOV Petr
BELYAEV Sergey
2000
2000
RUS
RUS
118.94 4 119.39 4 246.3333.30/15,6-
22. KOPYLOV Mikhail
KUZOVLEV Alexander
2000
2000
RUS
RUS
124.23 4 122.51 2 252.7439.71/18,6-
23. WILSON Iain
WILSON Gareth
2000
2000
GBR
GBR
130.64 8 126.76 6 271.4058.37/27,4-
24. VIŠNAR Nejc
JARC Urban
2000
2000
SLO
SLO
118.49 10 118.34 58 304.8391.80/43,1-
25. LUCCHESE Davide
USSAI Walter
2000
2000
ITA
ITA
130.51 52 124.66 8 315.17102.14/47,9-
Oddíl