vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1.NKZ, 1.ČP juniorů

03.05.2008   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.109.76 0 104.87 0 214.63 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.107.93 0 107.15 2 217.082.45/1,175
3.1/DSJÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.108.23 4 106.91 0 219.144.51/2,175
4.1/DMŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha109.26 0 110.74 0 220.005.37/2,568
5.2/DSVLČEK Jan 1990 2+ USK Pha111.64 0 110.51 4 226.1511.52/5,462
6.3/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.110.74 2 110.46 4 227.2012.57/5,957
7.4/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí113.82 0 111.91 2 227.7313.10/6,153
8.5/DSHERINK Jiří 1990 1 Olomouc112.38 4 111.61 0 227.9913.36/6,249
9.2/DMPEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy113.39 0 114.50 2 229.8915.26/7,149
10.6/DSMORKES Jan 1990 2+ KVS HK112.44 2 112.08 4 230.5215.89/7,446
11. KUNA Alois 1988 2 SK VS ČB117.64 0 113.52 0 231.1616.53/7,743
12.3/DMBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc116.65 2 111.49 2 232.1417.51/8,240
13. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov120.87 2 117.96 0 240.8326.20/12,237
14. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa120.14 4 120.83 0 244.9730.34/14,135
15. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy119.47 8 117.57 0 245.0430.41/14,233
16. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus122.71 2 119.98 2 246.6932.06/14,931
17.4/DMHOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn124.40 2 119.03 6 251.4336.80/17,129
18.1/ZSCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek122.25 2 126.82 6 257.0742.44/19,827
19. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK129.06 6 124.48 0 259.5444.91/20,925
20. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha129.21 0 128.99 4 262.2047.57/22,223
21.5/DMŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy134.16 4 129.88 2 270.0455.41/25,821
22.7/DSVOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.128.24 2 134.28 6 270.5255.89/26,019
23.6/DMPAVLÍK Radek 1992 3 VSDK132.41 8 130.26 4 274.6760.04/28,017
24.7/DMZVERKA Petr 1993 3 Horš.Týn133.38 6 134.00 2 275.3860.75/28,315
25.8/DSKOČÍ Martin 1991 3 Klášter.134.12 2 135.73 6 277.8563.22/29,514
26.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava129.19 4 136.98 8 278.1763.54/29,613
27.8/DMREJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK139.00 4 134.69 6 283.6969.06/32,212
28. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek142.92 8 149.85 2 302.7788.14/41,111
29. KOPIČKA Ondřej 1989 3 KK Opava190.55 2 127.22 0 319.77105.14/49,010
30. KUŘINA Jiří 1985 2 SKVeselí135.40 10 146.48 52 343.88129.25/60,29
31.9/DMEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha153.91 6 147.92 54 361.83147.20/68,68
  DANĚK Aleš 1979 2+ Olomouc0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor0.00 0 0.00 0 20 000.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSVOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha111.09 0 110.64 2 223.73 75
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice115.15 2 110.83 2 229.986.25/2,875
3.1/DMBUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha116.11 2 115.79 0 233.9010.17/4,568
4.2/DMHAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.116.23 2 116.84 2 237.0713.34/6,062
5.3/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek120.39 0 119.00 0 239.3915.66/7,057
6.2/DSDRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice120.12 0 120.41 2 242.5318.80/8,457
7.2/ZSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava123.34 0 119.81 0 243.1519.42/8,753
8. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky120.38 0 119.59 4 243.9720.24/9,049
9.3/ZSWOLFFHARDT Viktoria 1994 2 KVSPísek122.86 4 117.58 4 248.4424.71/11,046
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha120.20 8 120.61 0 248.8125.08/11,243
11.3/DSJANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha125.65 0 123.27 2 250.9227.19/12,243
12. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice131.76 0 117.91 4 253.6729.94/13,440
13.4/DMJANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB134.94 0 126.04 0 260.9837.25/16,637
14.5/DMSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha129.49 2 129.73 2 263.2239.49/17,735
15.4/DSZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy129.78 2 130.33 2 264.1140.38/18,033
16.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava131.28 0 126.40 8 265.6841.95/18,832
17.6/DMBENDOVÁ Marie 1992 3 Roudnice133.56 0 130.26 2 265.8242.09/18,829
18.7/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava127.78 6 128.39 4 266.1742.44/19,027
19.8/DMZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice121.11 0 146.33 0 267.4443.71/19,525
20. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc132.42 4 131.18 0 267.6043.87/19,623
21.9/DMJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí128.22 6 129.93 4 268.1544.42/19,921
22. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice136.74 0 130.19 2 268.9345.20/20,219
23. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn137.46 0 132.73 2 272.1948.46/21,717
24.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Roztoky136.46 4 137.81 0 278.2754.54/24,415
25.4/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava150.17 2 134.85 0 287.0263.29/28,314
26.10/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa141.01 4 143.57 0 288.5864.85/29,013
27.11/DMVEČERKOVÁ Nina 1992 3 SKVeselí147.76 2 145.10 4 298.8675.13/33,612
28.6/DSKUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha136.42 52 110.72 0 299.1475.41/33,711
29.1/ZMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava154.84 2 165.29 0 322.1398.40/44,011
30. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.128.27 50 142.06 4 324.33100.60/45,010
31. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha135.63 50 134.86 4 324.49100.76/45,09
32.2/ZMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava175.51 4 246.24 58 483.75260.02/116,29
33.3/ZMBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava173.42 104 163.94 56 497.36273.63/122,38
34.12/DMKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc266.98 154 227.74 104 752.72528.99/236,47
  TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice0.00 0 0.00 0 20 000.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSKARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
115.20 0 116.26 0 231.46 60
2.2/DSŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 KK Opava
KK Opava
117.17 0 116.34 0 233.512.05/0,960
3.3/DSGOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
119.47 2 116.25 0 237.726.26/2,760
4. KOPŤÁK Daniel
POSTŘIMOVSKÝ Marcel
1989
1990
1 KK Opava
KK Opava
126.20 6 124.21 6 262.4130.95/13,460
5.1/DMŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
132.39 6 128.05 2 268.4436.98/16,060
6.4/DSKOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
142.58 2 131.90 4 280.4849.02/21,253
7.2/DMMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
141.24 10 140.06 6 297.3065.84/28,447
8.3/DMHOJDA Jakub
ZVERKA Petr
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
147.24 60 136.05 8 351.29119.83/51,842
9.4/DMŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
3 Kralupy
Kralupy
146.97 18 145.83 56 366.80135.34/58,538
  DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha SK VS ČB
Tech.Pha SK VS ČB
0.00 0 0.00 0 20 000.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSDUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc99.83 4 96.64 0 200.47 75
2.2/DSTUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec100.17 0 101.22 2 203.392.92/1,568
3.3/DSBOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice101.63 2 99.89 0 203.523.05/1,562
4. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava100.85 0 100.96 2 203.813.34/1,757
5.1/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice101.90 2 101.46 0 205.364.89/2,457
6.4/DSMASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava99.65 4 99.66 4 207.316.84/3,453
7.5/DSCHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha100.47 2 101.04 4 207.517.04/3,553
8.1/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha103.64 0 103.97 0 207.617.14/3,649
9. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB103.25 2 102.94 0 208.197.72/3,946
10.6/DSORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec104.37 0 100.89 4 209.268.79/4,443
11. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy106.78 0 102.60 0 209.388.91/4,440
12. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod103.23 4 102.36 2 211.5911.12/5,537
13. LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus104.98 0 105.31 2 212.2911.82/5,935
14. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy107.59 0 103.47 2 213.0612.59/6,333
15. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha107.46 2 106.39 0 215.8515.38/7,731
16.2/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus106.47 2 105.65 2 216.1215.65/7,831
17. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov108.30 0 108.72 0 217.0216.55/8,329
18. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB106.69 4 106.47 0 217.1616.69/8,327
19.7/DSJORDÁN František 1991 2 SKVeselí110.07 4 104.34 0 218.4117.94/8,925
20.3/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava109.17 2 107.34 0 218.5118.04/9,023
21. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice105.16 4 105.57 4 218.7318.26/9,121
22.2/DMMACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně108.01 0 108.80 2 218.8118.34/9,119
23.8/DSZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice99.75 6 107.50 8 221.2520.78/10,417
24.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV109.19 2 110.49 0 221.6821.21/10,615
25. STACH Daniel 1988 2 SK VS ČB111.02 2 108.88 0 221.9021.43/10,714
26.3/DMBOUZEK Filip 1992 2 Sušice111.72 0 111.88 0 223.6023.13/11,513
27.9/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec105.31 4 109.21 6 224.5224.05/12,012
28.4/DMCVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava111.77 4 107.37 2 225.1424.67/12,311
29.5/DMKASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB110.50 0 114.20 2 226.7026.23/13,110
30.6/DMŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy110.85 2 109.55 6 228.4027.93/13,99
31. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa111.63 2 111.30 6 230.9330.46/15,28
32. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc109.91 2 115.47 4 231.3830.91/15,47
33. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava110.21 4 111.22 6 231.4330.96/15,46
34.7/DMABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky113.93 2 117.15 2 235.0834.61/17,35
35.10/DSKUNA Jan 1990 2 SK VS ČB114.04 4 113.30 4 235.3434.87/17,44
36.1/ZSBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava111.35 2 120.70 2 236.0535.58/17,73
37. RUBÍN Tomáš 1977 2 S.Žižkov116.55 0 119.54 0 236.0935.62/17,82
38. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice106.57 2 96.74 402 607.31406.84/202,91
39.8/DMMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha117.30 2 0.00 999 1 118.30 0
40. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc117.18 4 0.00 999 1 120.18 0
41. KRATOCHVÍL Jan 1978 2 USK Pha116.04 6 0.00 999 1 121.04 0
42.9/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc122.56 0 0.00 999 1 121.56 0
43.11/DSBRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod119.99 4 0.00 999 1 122.99 0
44. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB122.10 2 0.00 999 1 123.10 0
45. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí122.80 2 0.00 999 1 123.80 0
46.4/VMROUSEK Martin 1965 2 KK Opava126.34 2 0.00 999 1 127.34 0
47.12/DSZÁPOTOČNÝ Martin 1990 3 Sláv.KV126.93 2 0.00 999 1 127.93 0
48.13/DSRUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava125.52 4 0.00 999 1 128.52 0
49.2/ZSMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa135.29 2 0.00 999 1 136.29 0
50.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava132.95 6 0.00 999 1 137.95 0
51.3/ZSBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava132.39 8 0.00 999 1 139.39 0
52.4/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava139.53 2 0.00 999 1 140.53 0
53.10/DMNOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice134.93 8 0.00 999 1 141.93 0
54.5/ZSŠRÁMEK Jonatan 1994 3 Olomouc138.02 8 0.00 999 1 145.02 0
55.14/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky139.86 10 0.00 999 1 148.86 0
56.6/ZSKYNCL Michal 1995 3 Benátky147.54 4 0.00 999 1 150.54 0
57.11/DMBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí152.41 4 0.00 999 1 155.41 0
58.7/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně156.67 8 0.00 999 1 163.67 0
59.8/ZSŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa130.18 56 0.00 999 1 185.18 0
60.12/DMHÁZI Marek 1992 3 Bechyně179.48 162 0.00 999 1 340.48 0
61. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy103.79 300 0.00 999 1 402.79 0
  KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  VEŠKRNA Miroslav 1993 3 Benátky0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3