vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

2.NKZ, 2.ČP juniorů

04.05.2008   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.38 0 98.13 0 199.51 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.101.17 0 99.80 0 200.971.46/0,775
3.1/DSJÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.98.07 0 97.22 6 201.291.78/0,975
4. KUNA Alois 1988 2 SK VS ČB102.48 0 102.07 0 204.555.04/2,568
5.2/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.100.99 0 102.21 2 205.205.69/2,962
6.3/DSHERINK Jiří 1990 1 Olomouc100.89 0 103.07 2 205.966.45/3,257
7.1/DMŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha103.70 0 103.89 2 209.5910.08/5,157
8.4/DSVLČEK Jan 1990 2+ USK Pha106.68 2 101.41 0 210.0910.58/5,353
9.2/DMBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc103.32 0 105.01 2 210.3310.82/5,449
10.3/DMPEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy104.39 0 106.85 0 211.2411.73/5,946
11.5/DSMORKES Jan 1990 2+ KVS HK102.75 0 105.93 6 214.6815.17/7,643
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy112.03 2 104.52 0 218.5519.04/9,540
13. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus107.08 2 108.55 4 221.6322.12/11,137
14. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov109.14 0 108.59 4 221.7322.22/11,135
15. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK110.56 2 110.03 2 224.5925.08/12,633
16.1/ZSCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek115.46 0 113.32 0 228.7829.27/14,731
17. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha111.25 2 116.00 0 229.2529.74/14,929
18.4/DMZVERKA Petr 1993 3 Horš.Týn116.02 2 114.91 0 232.9333.42/16,827
19. KOPIČKA Ondřej 1989 3 KK Opava114.26 6 114.21 2 236.4736.96/18,525
20.5/DMHOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn113.87 4 113.15 8 239.0239.51/19,823
21.6/DSKOČÍ Martin 1991 3 Klášter.116.84 4 116.86 4 241.7042.19/21,121
22.7/DSVOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.120.59 0 121.28 6 247.8748.36/24,219
23.6/DMPAVLÍK Radek 1992 3 VSDK128.74 2 121.25 2 253.9954.48/27,317
24.7/DMŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy121.25 6 130.14 0 257.3957.88/29,015
25. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek121.57 6 123.60 8 259.1759.66/29,914
26. KUŘINA Jiří 1985 2 SKVeselí129.08 4 129.30 2 264.3864.87/32,513
27.8/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí104.43 0 108.20 52 264.6365.12/32,612
28.8/DMEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha134.62 2 125.90 4 266.5267.01/33,611
29.9/DMREJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK126.63 10 132.34 6 274.9775.46/37,810
30. DANĚK Aleš 1979 2+ Olomouc108.01 2 115.04 52 277.0577.54/38,99
31.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava134.13 52 127.14 4 317.27117.76/59,08
32. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa125.20 50 0.00 999 1 174.20 7
  HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor0.00 0 0.00 0 20 000.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSKUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha104.42 2 99.09 0 205.51 75
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice103.42 0 103.74 0 207.161.65/0,875
3.2/DSVOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha103.82 4 100.07 0 207.892.38/1,268
4.1/DMBUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha105.16 2 105.60 0 212.767.25/3,568
5. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice109.41 4 103.81 0 217.2211.71/5,762
6.2/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek107.83 2 108.00 0 217.8312.32/6,057
7. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky114.47 0 107.16 0 221.6316.12/7,857
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha108.86 4 107.50 2 222.3616.85/8,253
9.3/DMHAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.107.15 6 109.05 2 224.2018.69/9,153
10.2/ZSWOLFFHARDT Viktoria 1994 2 KVSPísek117.80 2 106.87 0 226.6721.16/10,349
11.3/DSDRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice110.43 4 109.94 6 230.3724.86/12,146
12.4/DSJANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha117.18 0 113.94 0 231.1225.61/12,543
13. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha115.74 0 116.35 0 232.0926.58/12,940
14.4/DMSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha114.97 0 115.96 2 232.9327.42/13,340
15.5/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava118.10 0 113.83 2 233.9328.42/13,837
16.3/ZSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava115.86 2 112.68 4 234.5429.03/14,135
17. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.117.32 2 115.16 2 236.4830.97/15,133
18.5/DSZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy119.20 4 115.62 4 242.8237.31/18,231
19.6/DMJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí125.25 4 118.32 4 251.5746.06/22,429
20.6/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Roztoky120.69 2 129.58 0 252.2746.76/22,827
21. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn127.99 4 115.43 8 255.4249.91/24,325
22.7/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa129.00 4 123.83 4 260.8355.32/26,923
23. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice138.26 6 121.39 4 269.6564.14/31,221
24.8/DMZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice112.03 2 112.16 52 278.1972.68/35,419
25. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc132.78 4 144.87 0 281.6576.14/37,017
26.9/DMBENDOVÁ Marie 1992 3 Roudnice124.60 0 117.72 52 294.3288.81/43,215
27.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava132.57 50 110.03 2 294.6089.09/43,414
28.10/DMJANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB116.51 4 123.36 56 299.8794.36/45,913
29.1/ZMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava157.99 2 143.32 0 303.3197.80/47,612
30.2/ZMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava169.78 4 143.42 2 319.20113.69/55,311
31.11/DMVEČERKOVÁ Nina 1992 3 SKVeselí136.72 56 161.32 54 408.04202.53/98,510
32.3/ZMBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava152.92 58 160.27 102 473.19267.68/130,39
33.4/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava120.11 2 0.00 999 1 121.11 8
34.12/DMKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc0.00 999 167.73 114 1 280.73 7
  TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice0.00 0 0.00 0 20 000.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSGOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
105.33 2 104.68 0 212.01 60
2.2/DSKARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
106.72 0 107.88 0 214.602.59/1,260
3.3/DSŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 KK Opava
KK Opava
107.04 2 106.74 4 219.787.77/3,760
4.4/DSKOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
117.55 2 115.60 0 235.1523.14/10,960
5. DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
111.63 2 118.43 4 236.0624.05/11,353
6. KOPŤÁK Daniel
POSTŘIMOVSKÝ Marcel
1989
1990
1 KK Opava
KK Opava
110.68 4 112.44 10 237.1225.11/11,847
7.1/DMMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
127.96 2 124.03 2 255.9943.98/20,747
8.2/DMHOJDA Jakub
ZVERKA Petr
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
124.00 12 122.17 14 272.1760.16/28,442
9.3/DMŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
126.52 56 117.83 0 300.3588.34/41,738
10.4/DMŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
3 Kralupy
Kralupy
136.00 52 132.96 2 322.96110.95/52,334
  CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha SK VS ČB
Tech.Pha SK VS ČB
0.00 0 0.00 0 20 000.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava90.63 0 91.41 2 184.04 75
2.1/DSDUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc92.13 2 92.03 0 186.162.12/1,275
3. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod93.11 0 94.66 0 187.773.73/2,068
4. LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus95.97 0 94.24 0 190.216.17/3,462
5.2/DSZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice92.32 4 92.04 2 190.366.32/3,457
6.1/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice94.31 0 96.07 0 190.386.34/3,453
7.3/DSTUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec93.67 2 93.97 2 191.647.60/4,149
8. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy94.65 0 96.99 0 191.647.60/4,146
9.4/DSORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec94.75 2 93.09 2 191.847.80/4,243
10. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha98.09 0 94.77 0 192.868.82/4,840
11. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice94.73 0 94.60 4 193.339.29/5,040
12.5/DSCHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha94.79 0 96.96 2 193.759.71/5,337
13.6/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec95.00 0 97.12 2 194.1210.08/5,535
14.7/DSJORDÁN František 1991 2 SKVeselí99.10 0 95.29 0 194.3910.35/5,633
15.8/DSBOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice95.64 4 94.83 0 194.4710.43/5,731
16.1/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha95.94 4 95.49 0 195.4311.39/6,229
17.2/DMMACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně97.89 0 97.68 0 195.5711.53/6,327
18.2/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus99.58 0 96.83 0 196.4112.37/6,725
19. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy96.79 0 97.74 2 196.5312.49/6,823
20.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV99.79 0 98.51 0 198.3014.26/7,721
21.3/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava101.54 0 97.59 0 199.1315.09/8,219
22.3/DMCVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava98.67 6 94.21 2 200.8816.84/9,217
23.4/DMŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy98.95 2 97.96 2 200.9116.87/9,215
24. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa98.35 2 98.34 4 202.6918.65/10,114
25. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov99.68 2 101.69 0 203.3719.33/10,513
26. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB100.12 0 101.54 2 203.6619.62/10,712
27.9/DSKUNA Jan 1990 2 SK VS ČB99.63 2 98.15 4 203.7819.74/10,711
28. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava98.27 8 97.28 2 205.5521.51/11,710
29.5/DMABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky103.97 2 104.18 0 210.1526.11/14,29
30.6/DMKASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB101.77 6 101.44 2 211.2127.17/14,88
31. RUBÍN Tomáš 1977 2 S.Žižkov103.26 4 104.73 2 213.9929.95/16,37
32.1/ZSBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava105.60 2 107.16 2 216.7632.72/17,86
33.7/DMMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha106.53 2 106.49 2 217.0232.98/17,95
34. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí107.33 2 108.27 2 219.6035.56/19,34
35. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc103.17 4 106.63 10 223.8039.76/21,63
36. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB91.09 0 96.67 54 241.7657.72/31,42
37. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc91.40 0 100.12 52 243.5259.48/32,31
38.8/DMBOUZEK Filip 1992 2 Sušice105.43 2 103.89 50 261.3277.28/42,00
39. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB109.67 2 0.00 999 1 110.67 0
40.4/VMROUSEK Martin 1965 2 KK Opava113.22 0 0.00 999 1 112.22 0
41.2/ZSBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava110.56 4 0.00 999 1 113.56 0
42.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava110.96 4 0.00 999 1 113.96 0
43. STACH Daniel 1988 2 SK VS ČB113.75 4 0.00 999 1 116.75 0
44.10/DSRUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava116.64 2 0.00 999 1 117.64 0
45.3/ZSŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa118.87 6 0.00 999 1 123.87 0
46.9/DMNOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice121.05 4 0.00 999 1 124.05 0
47.11/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky124.12 2 0.00 999 1 125.12 0
48.4/ZSKYNCL Michal 1995 3 Benátky129.75 4 0.00 999 1 132.75 0
49.5/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava126.21 8 0.00 999 1 133.21 0
50.10/DMBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí136.09 4 0.00 999 1 139.09 0
51.12/DSMASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava90.16 50 0.00 999 1 139.16 0
52.11/DMHÁZI Marek 1992 3 Bechyně139.46 2 0.00 999 1 140.46 0
53.6/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně141.45 4 0.00 999 1 144.45 0
54. KRATOCHVÍL Jan 1978 2 USK Pha97.53 52 0.00 999 1 148.53 0
55.7/ZSŠRÁMEK Jonatan 1994 3 Olomouc144.63 14 0.00 999 1 157.63 0
56.12/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc113.32 52 0.00 999 1 164.32 0
57.13/DSBRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod113.77 52 0.00 999 1 164.77 0
58.8/ZSMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa123.71 50 0.00 999 1 172.71 0
59.14/DSZÁPOTOČNÝ Martin 1990 3 Sláv.KV120.26 56 0.00 999 1 175.26 0
60. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy130.28 202 0.00 999 1 331.28 0
  TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
  VEŠKRNA Miroslav 1993 3 Benátky0.00 999 0.00 0 10 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3