vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu

12.05.2007   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha100.39 2 105.86 0 208.25  75
2. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha105.05 0 107.85 0 212.90 4.65/2,275
3. Karásek Petr 1986 1 USK Pha106.58 2 107.63 0 216.21 7.96/3,875
4. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.115.41 4 111.73 2 233.14 24.89/12,075
5. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.115.38 2 115.35 4 236.73 28.48/13,775
6. Busta Jan 1989 1 USK Pha110.47 0 121.50 6 237.97 29.72/14,368
7. Jančar David 1974 2+ USK Pha113.77 0 123.02 2 238.79 30.54/14,768
8. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV118.37 0 120.44 2 240.81 32.56/15,662
9. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.118.60 2 121.75 0 242.35 34.10/16,457
10. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK115.89 4 117.19 6 243.08 34.83/16,757
11. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.117.76 4 119.95 2 243.71 35.46/17,057
12. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha131.87 0 116.30 0 248.17 39.92/19,253
13. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn127.94 2 117.78 2 249.72 41.47/19,953
14. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB124.25 2 123.55 2 251.80 43.55/20,949
15. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc118.02 2 133.21 0 253.23 44.98/21,646
16. Říha Martin 1992 2+ USK Pha124.00 2 127.46 0 253.46 45.21/21,743
17. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha119.30 0 132.73 2 254.03 45.78/22,040
18. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB126.93 6 127.96 2 262.89 54.64/26,237
19. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy130.78 2 133.76 4 270.54 62.29/29,935
20. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.143.14 0 125.88 2 271.02 62.77/30,133
21. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB137.14 6 130.93 2 276.07 67.82/32,631
22. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa132.33 6 135.97 2 276.30 68.05/32,729
23. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK129.67 8 135.48 6 279.15 70.90/34,027
24. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK144.95 8 130.25 0 283.20 74.95/36,025
25. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus138.87 4 143.33 0 286.20 77.95/37,423
26. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov141.60 0 140.96 6 288.56 80.31/38,621
27. Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha156.73 4 130.66 0 291.39 83.14/39,919
28. Peřina Vít 1989 2 Č.Lípa143.23 6 135.54 8 292.77 84.52/40,617
29. Najman Martin 1972 2 Kralupy139.24 4 143.35 10 296.59 88.34/42,415
30. Huneš Karel 1990 2 KVS HK151.51 4 151.93 6 313.44 105.19/50,514
31. Božek Radim 1992 2+ Olomouc122.83 2 135.58 54 314.41 106.16/51,013
32. Herink Jiří 1990 1 Olomouc147.59 50 117.62 0 315.21 106.96/51,412
33. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn149.04 2 156.48 8 315.52 107.27/51,512
34. Pavlík Radek 1992 3 VSDK161.38 8 150.56 2 321.94 113.69/54,611
35. Jordán František 1991 2+ SKVeselí135.82 56 128.36 4 324.18 115.93/55,710
36. Jonáš Vojtěch 1990 2 KVS HK151.54 8 172.24 4 335.78 127.53/61,29
37. Rozsypal Rudolf 1971 2 Olomouc165.70 2 160.50 10 338.20 129.95/62,48
38. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK144.07 56 138.56 4 342.63 134.38/64,57
39. Volák Jaroslav 1990 3 Klášter.169.81 12 158.42 8 348.23 139.98/67,26
40. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek183.61 8 193.51 4 389.12 180.87/86,95
41. Kopička Ondřej 1989 3 KK Opava178.69 14 160.37 54 407.06 198.81/95,54
42. Pokorný Milan 1989 3 Klášter.240.97 2 162.21 2 407.18 198.93/95,53
43. Šeba Patrik 1992 2 Kralupy172.83 160 152.93 56 541.76 333.51/160,12
44. Mrůzek Jakub 1995 3 KK Opava203.26 112 0.00 999 1314.26  1
45. Šimůnek Antonín 1990 3 Horš.Týn202.42 156 0.00 999 1357.42  0
46. Zverka Petr 1993 3 Horš.Týn179.31 252 0.00 999 1430.31  0
47. Jícha Dušan 1982 2 So Písek151.88 408 0.00 999 1558.88  0
  Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  HÖtzel Karel 1991 2 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 1998.00  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha110.65 2 113.52 0 226.17  60
2. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha118.80 0 114.65 0 233.45 7.28/3,260
3. Slováková Petra 1986 1 USK Pha114.44 2 117.79 0 234.23 8.06/3,660
4. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha118.15 2 120.13 2 242.28 16.11/7,160
5. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.119.19 2 125.85 0 247.04 20.87/9,260
6. Dandová Anna 1988 2+ Benátky121.78 6 122.36 0 250.14 23.97/10,660
7. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy129.45 2 121.33 0 252.78 26.61/11,853
8. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB126.05 0 125.53 2 253.58 27.41/12,153
9. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.127.44 0 126.27 2 255.71 29.54/13,147
10. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.124.63 0 125.76 6 256.39 30.22/13,442
11. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha127.04 2 128.34 2 259.38 33.21/14,742
12. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice131.82 6 129.65 0 267.47 41.30/18,338
13. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa136.92 0 135.03 4 275.95 49.78/22,034
14. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha135.36 2 140.04 0 277.40 51.23/22,731
15. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha141.84 6 128.68 2 278.52 52.35/23,131
16. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha136.06 6 132.68 4 278.74 52.57/23,228
17. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc139.23 4 139.44 0 282.67 56.50/25,025
18. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec138.39 2 140.08 6 286.47 60.30/26,725
19. Mašková Alena 1976 2 USK Pha144.08 2 144.37 0 290.45 64.28/28,422
20. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV142.51 2 142.19 6 292.70 66.53/29,420
21. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.158.31 0 140.25 0 298.56 72.39/32,018
22. Polívková Hana 1989 2+ Blovice130.23 0 128.59 52 310.82 84.65/37,416
23. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice156.99 0 154.02 2 313.01 86.84/38,414
24. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.128.72 52 133.51 2 316.23 90.06/39,812
25. Pokorná Iva 1985 2 SK VS ČB151.00 6 166.03 6 329.03 102.86/45,510
26. Zýková Barbora 1990 2 ČSAD Plz163.71 12 153.05 2 330.76 104.59/46,29
27. Foltysová Denisa 1993 2 KK Opava164.02 8 162.43 0 334.45 108.28/47,98
28. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek132.64 0 156.03 52 340.67 114.50/50,67
29. Větrovská Aneta 1993 3 USK Pha161.79 2 188.99 0 352.78 126.61/56,06
30. Koušová Tereza 1992 3 USK Pha157.39 2 142.29 56 357.68 131.51/58,15
31. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha130.03 4 131.80 100 365.83 139.66/61,84
32. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK170.77 6 143.28 54 374.05 147.88/65,44
33. Nováčková Karolina 1978 2 Hubertus154.10 4 168.95 54 381.05 154.88/68,53
34. Bendová Marie 1992 2 Roudnice150.55 6 174.55 54 385.10 158.93/70,32
35. Sušánková Markéta 1992 3 USK Pha168.98 0 168.41 52 389.39 163.22/72,21
36. Valíková Barbora 1994 2 KK Opava184.11 2 0.00 999 1185.11  0
37. Bičovská Jana 1987 2 Olomouc176.41 10 0.00 999 1185.41  0
38. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha133.54 54 0.00 999 1186.54  0
39. Večerková Nina 1992 2 SKVeselí182.57 6 0.00 999 1187.57  0
40. Jordánová Pavlína 1992 2 SKVeselí180.58 10 0.00 999 1189.58  0
41. Jančová Monika 1992 3 Vlašim164.69 54 0.00 999 1217.69  0
42. Klementová Silvie 1994 3 L.Žatec219.89 4 0.00 999 1222.89  0
43. Šedivá Kateřina 1989 2 Č.Lípa168.70 56 0.00 999 1223.70  0
44. Dvořáková Hana 1990 3 SK VS ČB218.96 6 0.00 999 1223.96  0
45. Mrůzková Kateřina 1995 3 KK Opava219.49 8 0.00 999 1226.49  0
46. Benešová Martina 1986 2+ Sušice157.38 108 0.00 999 1264.38  0
47. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.138.16 150 0.00 999 1287.16  0
48. Krejčová Kristýna 1991 3 Roztoky161.91 154 0.00 999 1314.91  0
49. Šrámková Michaela 1991 3 Sušice175.91 202 0.00 999 1376.91  0
50. Štěpánová Tereza 1986 2 SK VS ČB212.01 204 0.00 999 1415.01  0
  Galušková Karolína 1995 2 Sušice0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
112.87 0 112.70 2 227.57  60
2. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
112.47 0 112.37 4 228.84 1.27/0,660
3. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
112.81 4 112.14 0 228.95 1.38/0,660
4. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
125.98 2 127.30 6 261.28 33.71/14,860
5. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
127.77 4 126.71 4 262.48 34.91/15,360
6. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
128.34 12 127.26 4 271.60 44.03/19,360
7. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
132.99 2 136.07 6 277.06 49.49/21,760
8. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
138.84 4 133.56 2 278.40 50.83/22,360
9. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
111.71 50 113.85 4 279.56 51.99/22,853
10. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
135.85 8 134.74 2 280.59 53.02/23,353
11. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
144.53 12 139.76 2 298.29 70.72/31,147
12. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
118.72 58 130.17 4 310.89 83.32/36,642
13. Morkes Jan
Jonáš Vojtěch
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
161.18 8 137.03 14 320.21 92.64/40,742
14. Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
147.99 8 156.44 10 322.43 94.86/41,738
15. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
181.80 8 140.62 6 336.42 108.85/47,834
16. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
146.55 56 141.09 6 349.64 122.07/53,631
17. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
136.00 54 138.25 104 432.25 204.68/89,928
18. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
149.22 52 150.12 158 509.34 281.77/123,825
19. HÖtzel Karel
Hojda Jakub
1991
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
165.45 60 170.94 260 656.39 428.82/188,422
  Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.101.70 2 99.13 0 202.83  75
2. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha101.93 2 98.07 2 204.00 1.17/0,675
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha100.24 0 104.20 0 204.44 1.61/0,875
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.100.80 0 99.73 4 204.53 1.70/0,875
5. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha104.22 0 105.67 0 209.89 7.06/3,575
6. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava105.22 0 105.93 2 213.15 10.32/5,175
7. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus106.96 0 108.83 0 215.79 12.96/6,468
8. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus105.90 6 102.95 2 216.85 14.02/6,962
9. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.107.10 4 111.86 0 222.96 20.13/9,962
10. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy112.11 2 109.29 0 223.40 20.57/10,162
11. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc109.06 0 111.08 4 224.14 21.31/10,557
12. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice108.23 0 110.46 6 224.69 21.86/10,853
13. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava110.19 2 108.96 6 227.15 24.32/12,049
14. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava111.81 0 115.55 0 227.36 24.53/12,146
15. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa110.12 6 110.14 2 228.26 25.43/12,543
16. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.116.20 0 112.29 0 228.49 25.66/12,740
17. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov112.29 0 117.71 0 230.00 27.17/13,440
18. Taišl Filip 1976 1 Sušice116.60 2 109.61 2 230.21 27.38/13,537
19. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.117.78 0 112.58 0 230.36 27.53/13,637
20. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha111.73 8 110.75 0 230.48 27.65/13,635
21. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.117.35 2 109.51 4 232.86 30.03/14,833
22. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB113.40 6 111.60 2 233.00 30.17/14,931
23. Prell Pavel 1976 2 Kralupy113.91 0 119.47 0 233.38 30.55/15,129
24. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy112.77 0 119.43 2 234.20 31.37/15,527
25. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha119.67 4 110.63 0 234.30 31.47/15,525
26. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice114.22 2 116.21 2 234.43 31.60/15,623
27. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec113.05 2 114.88 6 235.93 33.10/16,321
28. Masare Vít 1987 2 USK Pha112.63 2 117.37 4 236.00 33.17/16,419
29. Potužák Jan 1988 2+ Sušice114.91 2 117.37 6 240.28 37.45/18,517
30. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.116.72 6 115.88 2 240.60 37.77/18,615
31. Hájek Michal 1986 2 Ostrava112.14 8 118.39 4 242.53 39.70/19,614
32. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha117.77 0 115.03 10 242.80 39.97/19,713
33. Němec Lukáš 1985 2 Olomouc118.04 4 120.77 0 242.81 39.98/19,712
34. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod113.47 2 123.38 4 242.85 40.02/19,711
35. Jordán František 1991 2 SKVeselí118.98 2 121.34 2 244.32 41.49/20,510
36. Klír Oto 1981 2 USK Pha115.64 8 118.65 6 248.29 45.46/22,49
37. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB123.81 4 121.75 2 251.56 48.73/24,08
38. Šimek Miroslav 1959 2 Jablonec125.07 2 121.19 4 252.26 49.43/24,47
39. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus124.82 0 129.57 2 256.39 53.56/26,46
40. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz114.43 4 142.16 4 264.59 61.76/30,45
41. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec112.80 0 112.82 50 275.62 72.79/35,94
42. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc104.87 0 116.19 58 279.06 76.23/37,64
43. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB111.19 2 116.89 54 284.08 81.25/40,14
44. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy122.83 2 125.33 50 300.16 97.33/48,03
45. Pokorný Ondřej 1987 2 SK VS ČB120.67 2 155.33 60 338.00 135.17/66,62
46. Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy125.81 2 122.85 108 358.66 155.83/76,81
47. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.106.82 0 114.25 202 423.07 220.24/108,60
48. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky120.34 8 0.00 999 1127.34  0
49. Urban Tomáš 1994 3 KK Opava129.00 2 0.00 999 1130.00  0
50. Kysela David 1977 2 Kralupy129.32 2 0.00 999 1130.32  0
51. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí124.04 8 0.00 999 1131.04  0
52. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa129.39 6 0.00 999 1134.39  0
53. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB133.80 2 0.00 999 1134.80  0
54. Musil Jan 1990 2 Jablonec128.08 8 0.00 999 1135.08  0
55. Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha130.49 6 0.00 999 1135.49  0
56. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek135.62 2 0.00 999 1136.62  0
57. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc132.95 6 0.00 999 1137.95  0
58. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB133.15 6 0.00 999 1138.15  0
59. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB139.65 0 0.00 999 1138.65  0
60. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně135.71 4 0.00 999 1138.71  0
61. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice134.74 6 0.00 999 1139.74  0
62. Hron Robin 1979 2 Kralupy141.66 0 0.00 999 1140.66  0
63. Bouzek Filip 1992 3 Sušice141.13 2 0.00 999 1142.13  0
64. Tykal Jiří 1992 3 Klášter.133.89 10 0.00 999 1142.89  0
65. Cvikl Ondřej 1992 2 Ostrava140.16 6 0.00 999 1145.16  0
66. Medřický Ludvík 1992 2 USK Pha144.25 2 0.00 999 1145.25  0
67. Šíma Václav 1989 2 SK VS ČB138.27 8 0.00 999 1145.27  0
68. Podzimek Slávek 1987 2 Kralupy144.77 2 0.00 999 1145.77  0
69. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB143.26 6 0.00 999 1148.26  0
70. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB106.80 52 0.00 999 1157.80  0
71. Raška Jan 1995 3 USK Pha152.90 6 0.00 999 1157.90  0
72. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.108.13 52 0.00 999 1159.13  0
73. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB162.22 0 0.00 999 1161.22  0
74. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB112.74 50 0.00 999 1161.74  0
75. Heger Kryštof 1992 3 Rakovník156.16 8 0.00 999 1163.16  0
76. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec118.13 50 0.00 999 1167.13  0
77. Seidl Tomáš 1989 2 Olomouc167.22 10 0.00 999 1176.22  0
78. Hošek Ondřej 1995 3 KK Brno176.25 2 0.00 999 1177.25  0
79. Vozka Aleš 1989 2 Sušice169.03 10 0.00 999 1178.03  0
80. Bahenský Matouš 1994 3 KK Opava183.59 0 0.00 999 1182.59  0
81. Hric Filip 1993 2 Olomouc132.34 56 0.00 999 1187.34  0
82. Gotvald Robert 1990 2 USK Pha144.99 54 0.00 999 1197.99  0
83. Hájek Roman 1963 2 Ostrava191.21 8 0.00 999 1198.21  0
84. Křišťan Filip 1992 2 Týniště148.27 52 0.00 999 1199.27  0
85. Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.158.34 58 0.00 999 1215.34  0
86. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí164.20 58 0.00 999 1221.20  0
87. Binčík Petr 1994 3 KK Opava169.39 54 0.00 999 1222.39  0
88. Heger Mikuláš 1990 2 Rakovník168.88 56 0.00 999 1223.88  0
89. Zápotočný Martin 1990 3 Sláv.KV181.51 56 0.00 999 1236.51  0
90. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec182.82 56 0.00 999 1237.82  0
91. Houserek Aleš 1990 2 Olomouc141.92 106 0.00 999 1246.92  0
92. Holboj Adam 1992 3 SK VS ČB188.84 64 0.00 999 1251.84  0
93. Štýber Roman 1989 3 Sláv.KV207.86 58 0.00 999 1264.86  0
94. Rohan Lukáš 1995 3 USK Pha217.94 60 0.00 999 1276.94  0
95. Svoboda Adam 1994 USK Pha171.40 110 0.00 999 1280.40  0
96. Kovář Daniel 1991 3 SK VS ČB148.57 154 0.00 999 1301.57  0
97. Fiala Radim 1995 3 KK Opava186.23 164 0.00 999 1349.23  0
98. Jeremiaš Jan 1985 2 Třebech.129.60 250 0.00 999 1378.60  0
99. Šiman Matěj 1995 3 USK Pha191.11 210 0.00 999 1400.11  0
100. Zvolánek Jan 1995 3 Bechyně200.31 254 0.00 999 1453.31  0
  Podhadský Jan 1989 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Chládek Pavel 1987 2 Roudnice0.00 0 0.00 0  0
  Hála Richard 1992 2 SKVeselí0.00 0 0.00 0  0
  Felix Petr 1982 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3