1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu

12.05.2007   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha100.39 2 105.86 0 208.25  75
2. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha105.05 0 107.85 0 212.90 4.65/2,275
3. Karásek Petr 1986 1 USK Pha106.58 2 107.63 0 216.21 7.96/3,875
4. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.115.41 4 111.73 2 233.14 24.89/12,075
5. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.115.38 2 115.35 4 236.73 28.48/13,775
6. Busta Jan 1989 1 USK Pha110.47 0 121.50 6 237.97 29.72/14,368
7. Jančar David 1974 2+ USK Pha113.77 0 123.02 2 238.79 30.54/14,768
8. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV118.37 0 120.44 2 240.81 32.56/15,662
9. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.118.60 2 121.75 0 242.35 34.10/16,457
10. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK115.89 4 117.19 6 243.08 34.83/16,757
11. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.117.76 4 119.95 2 243.71 35.46/17,057
12. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha131.87 0 116.30 0 248.17 39.92/19,253
13. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn127.94 2 117.78 2 249.72 41.47/19,953
14. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB124.25 2 123.55 2 251.80 43.55/20,949
15. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc118.02 2 133.21 0 253.23 44.98/21,646
16. Říha Martin 1992 2+ USK Pha124.00 2 127.46 0 253.46 45.21/21,743
17. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha119.30 0 132.73 2 254.03 45.78/22,040
18. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB126.93 6 127.96 2 262.89 54.64/26,237
19. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy130.78 2 133.76 4 270.54 62.29/29,935
20. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.143.14 0 125.88 2 271.02 62.77/30,133
21. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB137.14 6 130.93 2 276.07 67.82/32,631
22. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa132.33 6 135.97 2 276.30 68.05/32,729
23. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK129.67 8 135.48 6 279.15 70.90/34,027
24. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK144.95 8 130.25 0 283.20 74.95/36,025
25. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus138.87 4 143.33 0 286.20 77.95/37,423
26. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov141.60 0 140.96 6 288.56 80.31/38,621
27. Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha156.73 4 130.66 0 291.39 83.14/39,919
28. Peřina Vít 1989 2 Č.Lípa143.23 6 135.54 8 292.77 84.52/40,617
29. Najman Martin 1972 2 Kralupy139.24 4 143.35 10 296.59 88.34/42,415
30. Huneš Karel 1990 2 KVS HK151.51 4 151.93 6 313.44 105.19/50,514
31. Božek Radim 1992 2+ Olomouc122.83 2 135.58 54 314.41 106.16/51,013
32. Herink Jiří 1990 1 Olomouc147.59 50 117.62 0 315.21 106.96/51,412
33. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn149.04 2 156.48 8 315.52 107.27/51,512
34. Pavlík Radek 1992 3 VSDK161.38 8 150.56 2 321.94 113.69/54,611
35. Jordán František 1991 2+ SKVeselí135.82 56 128.36 4 324.18 115.93/55,710
36. Jonáš Vojtěch 1990 2 KVS HK151.54 8 172.24 4 335.78 127.53/61,29
37. Rozsypal Rudolf 1971 2 Olomouc165.70 2 160.50 10 338.20 129.95/62,48
38. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK144.07 56 138.56 4 342.63 134.38/64,57
39. Volák Jaroslav 1990 3 Klášter.169.81 12 158.42 8 348.23 139.98/67,26
40. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek183.61 8 193.51 4 389.12 180.87/86,95
41. Kopička Ondřej 1989 3 KK Opava178.69 14 160.37 54 407.06 198.81/95,54
42. Pokorný Milan 1989 3 Klášter.240.97 2 162.21 2 407.18 198.93/95,53
43. Šeba Patrik 1992 2 Kralupy172.83 160 152.93 56 541.76 333.51/160,12
44. Mrůzek Jakub 1995 3 KK Opava203.26 112 0.00 999 1314.26  1
45. Šimůnek Antonín 1990 3 Horš.Týn202.42 156 0.00 999 1357.42  0
46. Zverka Petr 1993 3 Horš.Týn179.31 252 0.00 999 1430.31  0
47. Jícha Dušan 1982 2 So Písek151.88 408 0.00 999 1558.88  0
  Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  HÖtzel Karel 1991 2 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 1998.00  0
Oddíl

Historie procházení