4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD

03.06.2007   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
99.60 0 96.99 2 198.59  53
2. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
101.95 0 100.90 2 204.85 6.26/3,253
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
102.98 2 103.90 0 208.88 10.29/5,253
4. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
99.43 6 99.35 8 212.78 14.19/7,153
5. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
103.25 8 100.35 2 213.60 15.01/7,653
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
108.80 0 108.98 4 221.78 23.19/11,753
7. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
108.92 16 103.01 2 229.93 31.34/15,853
8. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
111.71 6 110.31 8 236.02 37.43/18,853
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
111.44 8 112.24 8 239.68 41.09/20,753
10. Pivoňka Zdeněk
Šrámek Michal
1982
1982
Horš.Týn
Č.Lípa
117.59 12 117.76 8 255.35 56.76/28,660
11. Kopťák Daniel
Postřimovský Marcel
1989
1990
1 KK Opava
KK Opava
129.93 6 123.16 12 271.09 72.50/36,553
12. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
104.70 0 124.54 56 285.24 86.65/43,653
13. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
151.89 6 133.23 2 293.12 94.53/47,653
14. Šindler Marek
Kašpar Jonáš
1992
1991
2 KK Opava
KK Opava
146.39 10 129.01 10 295.40 96.81/48,747
15. Jonáš Vojtěch
Morkes Jan
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
130.23 12 137.67 16 295.90 97.31/49,042
16. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
123.83 60 114.92 4 302.75 104.16/52,434
17. Skuhrovec Jiří
Peřina Vít
1990
1989
2 Č.Lípa
Č.Lípa
134.02 64 118.77 6 322.79 124.20/62,538
18. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
132.24 62 149.13 10 353.37 154.78/77,934
19. Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
136.46 6 159.56 64 366.02 167.43/84,331
20. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
161.30 56 146.35 14 377.65 179.06/90,228
21. Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
175.06 20 180.02 64 439.08 240.49/121,125
22. HÖtzel Karel
Hojda Jakub
1991
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
161.20 116 159.19 64 500.39 301.80/152,022
23. Jindrák Petr
Boček Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SK VS ČB
188.04 162 0.00 999 1349.04  20
  Holboj Ondřej
Kuna Jan
1990
1990
2 SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 999 0.00 999 1998.00  18
  Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 0 0.00 0  0
  Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  0
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl