4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD

03.06.2007   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.88.74 2 86.79 0 177.53  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha87.23 2 87.80 2 179.03 1.50/0,875
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha90.97 0 88.16 2 181.13 3.60/2,075
4. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha86.15 4 87.08 6 183.23 5.70/3,275
5. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha92.47 0 93.36 0 185.83 8.30/4,775
6. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha93.33 4 90.39 4 191.72 14.19/8,075
7. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus94.69 0 94.26 4 192.95 15.42/8,775
8. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha96.63 0 98.58 0 195.21 17.68/10,068
9. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice98.85 6 92.57 0 197.42 19.89/11,262
10. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.95.93 4 97.68 0 197.61 20.08/11,357
11. Prell Pavel 1976 2 Kralupy99.26 2 96.46 0 197.72 20.19/11,457
12. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc91.50 8 93.78 6 199.28 21.75/12,353
13. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.93.58 6 96.28 4 199.86 22.33/12,649
14. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec98.97 4 97.22 0 200.19 22.66/12,849
15. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha98.21 2 100.83 0 201.04 23.51/13,246
16. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec97.26 8 97.30 0 202.56 25.03/14,143
17. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice103.01 4 98.26 0 205.27 27.74/15,640
18. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava103.73 0 102.28 0 206.01 28.48/16,037
19. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B.103.01 2 101.76 0 206.77 29.24/16,535
20. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod98.29 2 103.87 6 210.16 32.63/18,433
21. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus103.56 6 99.15 2 210.71 33.18/18,731
22. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.110.84 4 99.97 0 214.81 37.28/21,029
23. Jordán František 1991 2 SKVeselí103.69 4 105.18 2 214.87 37.34/21,027
24. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice105.72 6 97.20 6 214.92 37.39/21,125
25. Houserek Aleš 1990 2 Olomouc108.41 6 103.59 2 220.00 42.47/23,923
26. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně114.88 4 101.63 2 222.51 44.98/25,321
27. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc100.23 4 110.69 8 222.92 45.39/25,619
28. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy119.12 4 98.82 2 223.94 46.41/26,117
29. Lacina Pavel 1970 2 Rožátov108.46 6 107.45 4 225.91 48.38/27,315
30. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice107.02 8 106.35 6 227.37 49.84/28,114
31. Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy108.71 8 107.11 4 227.82 50.29/28,313
32. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec105.55 12 99.08 12 228.63 51.10/28,812
33. Kysela David 1977 2 Kralupy114.07 0 110.76 6 230.83 53.30/30,011
34. Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha111.25 2 119.18 0 232.43 54.90/30,910
35. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky109.70 8 111.09 6 234.79 57.26/32,39
36. Hájek Michal 1986 2 Ostrava109.31 6 113.98 6 235.29 57.76/32,58
37. Dolista Jan 1987 2 Kralupy108.49 14 108.76 6 237.25 59.72/33,67
38. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB113.85 2 133.08 4 252.93 75.40/42,56
39. Kratochvíl Jan 1978 2 USK Pha98.95 2 103.02 54 257.97 80.44/45,35
40. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha104.01 6 99.91 54 263.92 86.39/48,74
41. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.105.94 0 103.47 254 463.41 285.88/161,03
42. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB98.37 6 0.00 999 1103.37  2
43. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.113.25 2 0.00 999 1114.25  2
44. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy115.31 8 0.00 999 1122.31  2
45. Hric Filip 1993 2 Olomouc119.41 4 0.00 999 1122.41  1
46. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy117.62 6 0.00 999 1122.62  0
47. Šíma Václav 1989 2 SK VS ČB119.75 4 0.00 999 1122.75  0
48. Podhadský Jan 1989 2 Vlašim116.40 10 0.00 999 1125.40  0
49. Heger Mikuláš 1990 2 Rakovník119.95 8 0.00 999 1126.95  0
50. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa126.72 2 0.00 999 1127.72  0
51. Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod121.78 8 0.00 999 1128.78  0
52. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec125.87 4 0.00 999 1128.87  0
53. Musil Jan 1990 2 Jablonec124.11 6 0.00 999 1129.11  0
54. Hála Richard 1992 2 SKVeselí125.43 6 0.00 999 1130.43  0
55. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.119.82 12 0.00 999 1130.82  0
56. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB127.26 10 0.00 999 1136.26  0
57. Bahenský Matouš 1994 3 KK Opava127.19 12 0.00 999 1138.19  0
58. Felix Petr 1982 2 Kralupy137.21 2 0.00 999 1138.21  0
59. Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.128.11 12 0.00 999 1139.11  0
60. Cvikl Ondřej 1992 2 Ostrava130.26 10 0.00 999 1139.26  0
61. Báča Milan 1973 2 Benátky128.48 12 0.00 999 1139.48  0
62. Heger Kryštof 1992 3 Rakovník130.90 10 0.00 999 1139.90  0
63. Urban Tomáš 1994 3 KK Opava133.37 8 0.00 999 1140.37  0
64. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.90.85 54 0.00 999 1143.85  0
65. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava95.11 50 0.00 999 1144.11  0
66. Seidl Tomáš 1989 2 Olomouc140.16 6 0.00 999 1145.16  0
67. Křišťan Filip 1992 2 Týniště140.43 6 0.00 999 1145.43  0
68. Melecha Jakub 1989 2 Olomouc135.73 12 0.00 999 1146.73  0
69. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc99.93 52 0.00 999 1150.93  0
70. Binčík Petr 1994 3 KK Opava144.78 8 0.00 999 1151.78  0
71. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.26 52 0.00 999 1154.26  0
72. Potužák Jan 1988 2+ Sušice103.39 52 0.00 999 1154.39  0
73. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava100.99 56 0.00 999 1155.99  0
74. Bouzek Filip 1992 3 Sušice142.61 16 0.00 999 1157.61  0
75. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí154.80 4 0.00 999 1157.80  0
76. Rubáček Petr 1991 3 Ostrava147.55 12 0.00 999 1158.55  0
77. Maroul Ladislav 1968 2 Rožátov105.94 56 0.00 999 1160.94  0
78. Medřický Ludvík 1992 2 USK Pha110.43 54 0.00 999 1163.43  0
79. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí105.50 62 0.00 999 1166.50  0
80. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek157.76 10 0.00 999 1166.76  0
81. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB115.40 54 0.00 999 1168.40  0
82. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa104.86 68 0.00 999 1171.86  0
83. Kozohorský Vojtěch 1991 3 Roztoky162.10 12 0.00 999 1173.10  0
84. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB119.92 56 0.00 999 1174.92  0
85. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz119.49 58 0.00 999 1176.49  0
86. Birnbaum Josef 1993 3 Horš.Týn164.06 16 0.00 999 1179.06  0
87. Rataj Antonín 1992 3 Kralupy176.38 10 0.00 999 1185.38  0
88. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB131.84 56 0.00 999 1186.84  0
89. Hájek Roman 1963 2 Ostrava180.10 10 0.00 999 1189.10  0
90. Gotvald Robert 1990 2 USK Pha132.31 60 0.00 999 1191.31  0
91. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB142.32 56 0.00 999 1197.32  0
92. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.97.35 102 0.00 999 1198.35  0
93. Korostenski Milan 1992 3 SK VS ČB191.88 10 0.00 999 1200.88  0
94. Němec Lukáš 1985 2 Olomouc101.81 112 0.00 999 1212.81  0
95. Hron Robin 1979 2 Kralupy115.49 154 0.00 999 1268.49  0
96. Volák Jaroslav 1990 2 Klášter.120.97 152 0.00 999 1271.97  0
97. Fiala Radim 1995 3 KK Opava202.32 116 0.00 999 1317.32  0
98. Vávra Petr 1991 3 Roztoky188.05 160 0.00 999 1347.05  0
99. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.93.93 256 0.00 999 1348.93  0
100. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus84.36 360 0.00 999 1443.36  0
101. Taišl Filip 1976 1 Sušice88.14 456 0.00 999 1543.14  0
  Házi Marek 1992 3 Bechyně0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Masare Vít 1987 2 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Jenčík Ladislav 1963 2 Týniště0.00 0 0.00 0  0
  Jeremiaš Jan 1985 2 Třebech.0.00 0 0.00 0  0
  Podzimek Slávek 1987 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0
  Štýber Roman 1989 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 0  0
  Zápotočný Martin 1990 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 0  0
Oddíl