vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice

17.04.2011   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.19:38,40 60/96/0
2. NOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.19:55,8017.40/1,553/84/0
3. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.20:32,8054.40/4,647/72/0
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.20:37,9059.50/5,042/60/0
5. RAŠNER Karel 1976 2 Lukavice20:38,6060.20/5,138/0/31
6. SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec20:48,9070.50/6,034/48/0
7. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:01,9083.50/7,131/36/0
8. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK21:11,1092.70/7,928/0/19
9. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.21:14,7096.30/8,225/24/0
10. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.21:43,80125.40/10,622/12/0
11. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo21:47,00128.60/10,920/0/7
12. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.22:53,00194.60/16,518/6/0
  HABICH Karel 1994 2 VS TáborDNS 0/0/0
  ZAPLETAL Štěpán 1993 3 LitovelDSQ-R 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek19:57,00 60/66/0
2. PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto20:40,5043.50/3,653/54/0
3. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.20:56,7059.70/5,047/42/0
4. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha21:33,3096.30/8,042/30/0
5. SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa21:41,70104.70/8,738/18/0
6. BROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava23:11,40194.40/16,234/0/18
7. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník23:25,20208.20/17,431/0/6
8. TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.23:52,60235.60/19,728/6/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠÁLEK Marek
ŘÍHA Jan
1986
1987
M Boh.Pha
Klášter.
19:35,90 60/109/0
2. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:44,608.70/0,753/97/0
3. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
20:02,0026.10/2,247/85/36
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
20:26,3050.40/4,342/73/0
5. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
20:28,1052.20/4,438/61/0
6. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
2 Č.Lípa
USK Pha
20:34,9059.00/5,034/49/0
7. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
1 Pardub.
Pardub.
21:03,6087.70/7,531/37/0
8. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
21:27,60111.70/9,528/25/0
9. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
21:39,70123.80/10,525/13/0
10. MARTIN Václav
LULA Jiří
1971
1974
2 Boh.Pha
Boh.Pha
21:58,80142.90/12,222/7/0
11. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
22:14,60158.70/13,520/0/24
12. JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
23:13,50217.60/18,518/1/0
13. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
1 KK Brno
KK Brno
23:54,70258.80/22,016/0/12
  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
M VSDK
Pardub.
DNS-B 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.16:59,10 75/139/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc17:10,5011.40/1,168/0/79
3. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:28,6029.50/2,962/0/67
4. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek17:32,0032.90/3,257/127/0
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha17:44,6045.50/4,553/115/0
6. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí17:52,9053.80/5,349/0/55
7. MAREK Aleš 1978 M Trutnov17:54,9055.80/5,546/103/0
8. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:21,5082.40/8,143/91/0
9. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:28,5089.40/8,840/0/43
10. KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov18:39,40100.30/9,837/79/0
11. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz18:40,80101.70/10,035/67/0
12. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž18:43,90104.80/10,333/0/31
13. ZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov18:52,10113.00/11,131/55/0
14. KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc18:57,10118.00/11,629/0/25
15. STEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav19:09,90130.80/12,827/43/0
16. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav19:37,30158.20/15,525/31/0
17. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.19:40,20161.10/15,823/25/0
18. KLAMMER Jesko 1972 0 GER19:40,60161.50/15,80/0/0
19. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc19:55,70176.60/17,321/0/19
20. KUBŮ Petr 1976 3 Olomouc20:06,40187.30/18,419/0/13
21. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.20:19,60200.50/19,717/19/0
22. MATHAI Robert 1969 2 Olomouc20:23,30204.20/20,015/0/7
23. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha20:28,90209.80/20,614/13/0
24. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto23:27,00387.90/38,113/7/0
25. KOŠŤÁL Jiří 1989 2 Boh.Pha24:38,90459.80/45,112/1/0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So PísekDNS-B 0/0/0
  JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselíDSQ-R 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3