vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn

23.04.2011   řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.15:58,27 60/108/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.16:19,3621.09/2,253/96/0
3. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.16:28,1729.90/3,147/84/0
4.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice16:41,6743.40/4,542/0/43
5.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.16:42,1543.88/4,638/72/0
6. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.16:58,4060.13/6,334/60/0
7. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.17:01,3163.04/6,631/48/0
8. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK17:02,1263.85/6,728/0/31
9.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec17:21,9083.63/8,725/36/0
10. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo17:24,5086.23/9,022/0/19
11. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.18:42,28164.02/17,120/24/0
12.2/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel19:01,88183.61/19,218/0/7
13.3/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor19:31,38213.11/22,216/18/0
14. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.25:44,87586.60/61,214/12/0
  NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.DNF 0/0/0
  NESET Jan 1986 1 LitovelDNF 0/0/0
  ŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK BrnoDNS-A 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNS-A 0/0/0
  ŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  NOVOSAD Lukáš 1993 3 OlomoucDNS-A 0/0/0
  HUDEČEK Vojtěch 1993 3 LitovelDNS-A 0/0/0
  LISICKÝ David 1981 1 OlomoucDNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek16:36,48 60/42/0
2.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc17:22,2145.73/4,653/0/37
3.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava17:22,9346.45/4,747/0/25
4.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:27,95111.47/11,242/0/13
5.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.19:03,10146.62/14,738/30/0
6.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel22:58,21381.73/38,334/0/7
  PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.MýtoDNS-A 0/0/0
  HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.PhaDNS-A 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.DNF 0/0/0
  SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.LípaDNF 0/0/0
  SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 OlomoucDNS-A 0/0/0
  KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 OlomoucDNF 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 LitovelDSQ-R 0/0/0
  VACÍKOVÁ Kateřina 1983 M OlomoucDNS-A 0/0/0
  LAGNEROVÁ Lenka 1985 M Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK BrnoDNS-A 0/0/0
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  SATKOVÁ Martina 1998 2 KK BrnoDNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.14:31,77 75/172/0
2.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc14:51,1919.42/2,268/0/79
3. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek14:51,7319.96/2,362/160/0
4. MAREK Aleš 1978 M Trutnov15:03,1131.34/3,657/148/0
5. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí15:03,7131.94/3,753/0/67
6. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha15:06,2234.45/4,049/136/0
7. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:18,0546.28/5,346/124/0
8. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc15:32,0960.32/6,943/0/55
9.2/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:33,1361.36/7,040/112/0
10. KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov15:41,5169.74/8,037/100/0
11. EISNER Tomáš 1987 1 Loko Plz15:48,0876.31/8,835/88/0
12.1/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov15:52,0680.29/9,233/76/0
13.1/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So Písek15:52,6680.89/9,331/64/0
14.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc15:54,5282.75/9,529/0/43
15.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc15:57,3585.58/9,827/0/31
16. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž15:57,6185.84/9,825/0/25
17.2/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav16:05,3993.62/10,723/52/0
18.4/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc16:15,21103.44/11,921/0/19
19. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav16:17,10105.33/12,119/40/0
20. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.16:30,47118.70/13,617/34/0
21. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc16:38,50126.73/14,515/0/13
22.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:03,17151.40/17,414/28/0
23.2/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa17:08,42156.65/18,013/22/0
24. KOŠŤÁL Jiří 1989 2 Boh.Pha17:17,16165.39/19,012/16/0
25. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí17:20,90169.13/19,411/0/7
26. KOČAN Michal 1977 3 Boh.Pha17:30,10178.33/20,510/10/0
27.3/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa17:53,31201.54/23,19/4/0
  ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko PlzDNF 0/0/0
  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.DNF 0/0/0
  JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselíDNF 0/0/0
 4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  SLOVÁK Tomáš 1979 M OlomoucDNS-A 0/0/0
  SLEPICA Karel 1988 1 OlomoucDNS-A 0/0/0
  KŘIŠŤAN Filip 1992 1 TýništěDNS-A 0/0/0
  SCHARFEN Vojtěch 1987 3 TrutnovDNS-A 0/0/0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS-A 0/0/0
  OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselíDNS-A 0/0/0
  ULWER Jiří 1995 3 TýništěDNS-A 0/0/0
  STŘECHA Petr 1994 3 VSDKDNS-A 0/0/0
  SATKE Adam 1994 3 KK BrnoDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠÁLEK Marek
ŘÍHA Jan
1986
1987
M Boh.Pha
Klášter.
15:51,78 60/91/0
2.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:01,319.53/1,053/79/0
3. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
16:29,2137.43/3,947/67/24
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
16:42,4650.68/5,342/55/0
5.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:44,3252.54/5,538/43/0
6. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
17:09,6877.90/8,234/31/0
7.1/VMJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
18:05,99134.21/14,131/19/0
8. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
18:40,32168.54/17,728/0/12
9. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:00,90189.12/19,925/7/0
10. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:09,61197.83/20,822/1/0
11.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:30,66218.88/23,020/0/0
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
2 Č.Lípa
USK Pha
DNS-A 0/0/0
  HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS-A 0/0/0
  JIRKA David
RAŠNER Karel
1985
1976
2 Č.Kruml.
Lukavice
DNS-A 0/0/0
  FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
3 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS-A 0/0/0
  IRAIN Jiří
PROCHÁZKA Martin
1981
1978
1 Pardub.
VikingMB
DNS-B 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3