vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn

24.04.2011   řeka Labe, okolo Michlova mlýna
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:25,96 01:23,71 02:49,67 60/120/0
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:25,60 01:27,05 02:52,652.98/1,853/108/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:26,73 01:27,49 02:54,224.55/2,747/96/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:27,70 01:27,51 02:55,215.54/3,342/84/0
5. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.01:28,55 01:29,59 02:58,148.47/5,038/72/0
6. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc01:29,25 01:29,07 02:58,328.65/5,134/0/63
7. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:29,26 01:30,65 02:59,9110.24/6,031/0/51
8.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:30,66 01:30,17 03:00,8311.16/6,628/60/0
9. NESET Jan 1986 1 Litovel01:30,86 01:31,62 03:02,4812.81/7,525/0/39
10.3/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice01:31,99 01:30,60 03:02,5912.92/7,622/0/27
11.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno01:35,15 01:33,49 03:08,6418.97/11,220/0/15
12. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:33,43 01:35,87 03:09,3019.63/11,618/0/9
13. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.01:34,36 01:40,31 03:14,6725.00/14,716/48/0
14.1/DMŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:39,04 01:38,78 03:17,8228.15/16,614/0/3
15.2/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel01:42,39 01:38,63 03:21,0231.35/18,512/0/2
16.3/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor01:41,31 01:41,72 03:23,0333.36/19,710/36/0
17. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.01:49,61 01:39,41 03:29,0239.35/23,29/30/0
18. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.01:46,40 01:46,01 03:32,4142.74/25,28/24/0
19.4/DSNOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc01:46,97 01:49,87 03:36,8447.17/27,87/0/1
20. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:42,85 02:04,26 03:47,1157.44/33,96/18/0
  LERNEROVÁ Tereza 1984 2 VikingMB01:51,61 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:30,09 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  HUDEČEK Vojtěch 1993 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek01:25,24 01:26,61 02:51,85 60/54/0
2. VACÍKOVÁ Kateřina 1983 M Olomouc01:26,94 01:26,65 02:53,591.74/1,053/0/79
3. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc01:29,18 01:26,18 02:55,363.51/2,047/0/67
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:29,98 01:31,51 03:01,499.64/5,642/0/55
5. LAGNEROVÁ Lenka 1985 M Č.Kruml.01:31,98 01:31,04 03:03,0211.17/6,538/42/0
6. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha01:33,21 01:30,75 03:03,9612.11/7,034/30/0
7.1/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:32,21 01:32,56 03:04,7812.93/7,531/18/0
8. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:33,78 01:32,94 03:06,7214.87/8,728/0/43
8.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava01:31,97 01:34,75 03:06,7214.87/8,725/0/31
10.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:35,95 01:37,00 03:12,9521.10/12,322/0/25
11.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:39,33 01:38,85 03:18,1826.33/15,320/0/19
12.2/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc01:39,63 01:38,56 03:18,1926.34/15,318/0/13
13.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel01:46,57 01:46,23 03:32,8140.96/23,816/0/7
14.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:51,05 01:51,67 03:42,7250.87/29,614/6/0
15.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:54,35 01:55,38 03:49,7357.88/33,712/0/1
  PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc01:14,18 01:15,56 02:29,75 75/0/112
2. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:16,43 01:16,15 02:32,572.83/1,968/173/0
3. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek01:15,87 01:17,99 02:33,864.11/2,762/161/0
4. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí01:17,40 01:16,81 02:34,214.46/3,057/0/100
5. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:17,57 01:17,81 02:35,395.64/3,853/0/88
6. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:18,41 01:17,06 02:35,475.72/3,849/149/0
7. MAREK Aleš 1978 M Trutnov01:17,20 01:18,96 02:36,166.41/4,346/137/0
8.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:18,75 01:18,46 02:37,217.46/5,043/0/76
9. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště01:19,01 01:20,53 02:39,549.79/6,540/125/0
10. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:19,69 01:20,50 02:40,1910.44/7,037/0/64
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:19,95 01:21,35 02:41,3011.55/7,735/113/0
12. KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov01:21,35 01:21,47 02:42,8213.07/8,733/101/0
13. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav01:23,84 01:19,31 02:43,1513.40/8,931/89/0
14.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:22,50 01:21,33 02:43,8314.08/9,429/0/52
15.1/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov01:21,43 01:23,28 02:44,7214.97/10,027/77/0
16.3/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz01:23,38 01:21,75 02:45,1315.38/10,325/65/0
17. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc01:22,77 01:22,59 02:45,3615.61/10,423/0/40
18. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:23,28 01:22,79 02:46,0716.32/10,921/53/0
19. EISNER Tomáš 1987 1 Loko Plz01:24,56 01:22,74 02:47,3017.55/11,719/41/0
20.2/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav01:24,35 01:24,36 02:48,7118.96/12,717/29/0
21. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž01:25,09 01:24,72 02:49,8120.06/13,415/0/34
22.4/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:25,25 01:24,61 02:49,8620.11/13,414/23/0
23.5/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc01:25,81 01:24,65 02:50,4620.71/13,813/0/28
24. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:25,95 01:27,70 02:53,6523.90/16,012/0/22
25. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí01:25,98 01:28,13 02:54,1124.36/16,311/0/16
26. KOŠŤÁL Jiří 1989 2 Boh.Pha01:27,56 01:29,31 02:56,8727.12/18,110/17/0
27.1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno01:28,75 01:30,05 02:58,8029.05/19,49/0/10
28. SCHARFEN Vojtěch 1987 3 Trutnov01:27,70 01:31,52 02:59,2229.47/19,78/11/0
29.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:28,31 01:31,71 03:00,0230.27/20,27/5/0
30.2/DSSTŘECHA Petr 1994 3 VSDK01:29,92 01:30,23 03:00,1530.40/20,36/0/4
31.4/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí01:30,17 01:30,08 03:00,2530.50/20,45/0/3
32.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:31,93 01:31,28 03:03,2233.47/22,44/0/2
33. KOČAN Michal 1977 3 Boh.Pha01:33,91 01:29,84 03:03,7534.00/22,73/4/0
34.3/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:42,67 01:22,54 03:05,2135.46/23,72/0/1
35.5/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště01:37,21 01:35,41 03:12,6242.87/28,61/3/0
36.6/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto01:37,79 01:41,30 03:19,0949.34/32,90/2/0
  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So Písek00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠÁLEK Marek
ŘÍHA Jan
1986
1987
M Boh.Pha
Klášter.
01:24,36 01:24,42 02:48,78 60/103/0
2.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:25,52 01:24,84 02:50,361.58/0,953/91/0
3. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
01:26,23 01:25,56 02:51,803.02/1,847/79/0
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
2 Č.Lípa
USK Pha
01:26,05 01:26,97 02:53,024.24/2,542/67/0
5. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:28,46 01:27,09 02:55,556.77/4,038/55/0
6. JIRKA David
RAŠNER Karel
1985
1976
2 Č.Kruml.
Lukavice
01:31,66 01:28,28 02:59,9411.16/6,634/43/19
7.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:31,07 01:32,70 03:03,7714.99/8,931/0/7
8. IRAIN Jiří
PROCHÁZKA Martin
1981
1978
1 Pardub.
VikingMB
01:32,28 01:31,73 03:04,0115.23/9,028/31/0
9. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:32,48 01:34,53 03:07,0118.23/10,825/19/0
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:35,61 01:36,99 03:12,6023.82/14,122/13/0
11. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:36,04 01:37,11 03:13,1524.37/14,420/0/1
12.2/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:39,44 01:40,36 03:19,8031.02/18,418/7/0
  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3