vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu

01.05.2011   Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.20:27,40 60/122/0
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 VSDK20:33,606.20/0,553/0/36
3. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.20:46,9019.50/1,647/110/0
4. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.21:36,8069.40/5,742/98/0
5.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec21:46,9079.50/6,538/86/0
6. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.21:55,9088.50/7,234/74/0
7.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice22:05,0097.60/8,031/0/24
8. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK22:29,90122.50/10,028/0/18
9. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.22:47,60140.20/11,425/68/0
10.1/VVALA Vladimír 1963 2 VS Tábor22:47,80140.40/11,422/62/0
11.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha22:57,80150.40/12,320/56/0
12. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.22:58,60151.20/12,318/50/0
13. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa23:26,70179.30/14,616/44/0
14.3/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor23:27,60180.20/14,714/38/0
15.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.23:27,90180.50/14,712/0/12
16.4/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel23:35,90188.50/15,410/0/6
17. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto23:40,10192.70/15,79/32/0
18.2/DMKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto23:41,10193.70/15,88/26/0
19.5/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 3 Litovel23:41,20193.80/15,87/0/5
20. IRAIN Jiří 1981 2 Pardub.23:41,50194.10/15,86/20/0
21. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.23:44,50197.10/16,15/14/0
22. SUCHÝ Jaroslav 1978 Pardub.25:15,30287.90/23,54/8/0
23.3/DMŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.25:27,20299.80/24,43/0/4
24.1/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel25:53,40326.00/26,62/0/3
25. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.26:14,50347.10/28,31/2/0
26.6/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub.26:31,90364.50/29,70/1/0
27.2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel26:55,00387.60/31,60/0/2
28.3/ZSHABICH Tomáš 1997 VS Tábor27:48,70441.30/36,00/0/0
29.4/ZSKUČA Jakub 1998 Litovel28:15,70468.30/38,20/0/1
30.7/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 KK Opava28:26,60479.20/39,00/0/0
31.5/ZSŠOTOLA Karel 1997 Litovel29:09,70522.30/42,60/0/0
  NOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.DNS-B 0/0/0
  PEŠKA Libor 1987 2 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  VRÁNOVÁ Linda 1989 OlomoucDNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek19:58,70 60/67/0
2.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 2 Olomouc20:14,0015.30/1,353/0/106
3.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto20:16,6017.90/1,547/55/0
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 M Č.Kruml.20:37,0038.30/3,242/43/0
5.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.21:05,6066.90/5,638/31/0
6. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha21:26,2087.50/7,334/19/0
7.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava21:29,1090.40/7,531/0/94
8. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc21:39,00100.30/8,428/0/82
9.3/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc21:40,80102.10/8,525/0/70
10.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc21:59,10120.40/10,022/0/58
11.4/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa22:08,20129.50/10,820/7/0
12.5/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava22:13,80135.10/11,318/0/46
13.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:31,00152.30/12,716/0/40
14.6/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.22:34,60155.90/13,014/0/34
15. VACÍKOVÁ Kateřina 1983 M Olomouc22:49,30170.60/14,212/0/28
16.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava22:49,60170.90/14,310/0/22
17. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 Č.Kruml.22:53,10174.40/14,59/1/0
18. VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž23:50,00231.30/19,38/0/16
19.7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel24:27,80269.10/22,47/0/10
20.3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel25:13,40314.70/26,36/0/4
21.8/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž25:29,80331.10/27,65/0/3
22.9/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště25:48,90350.20/29,24/0/0
23.4/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž26:02,50363.80/30,33/0/2
24.5/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel26:56,40417.70/34,82/0/1
  VRÁNOVÁ Linda 1989 OlomoucDNS-B 0/0/0
  KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.17:15,50 75/185/0
2.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:35,8020.30/2,068/0/115
3. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc18:02,0046.50/4,562/0/103
4. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc18:05,4049.90/4,857/0/91
5.2/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz18:10,7055.20/5,353/173/0
6.3/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz18:11,5056.00/5,449/161/0
7. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí18:16,0060.50/5,846/0/79
8. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek18:16,1060.60/5,943/149/0
9. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště18:24,1068.60/6,640/137/0
10. MAREK Aleš 1978 M Trutnov18:26,2070.70/6,837/125/0
11.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc18:26,9071.40/6,935/0/67
12.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc18:28,6073.10/7,133/0/55
13. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha18:32,4076.90/7,431/113/0
14. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž18:40,6085.10/8,229/0/43
15. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:46,0090.50/8,727/101/0
16. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:57,20101.70/9,825/0/37
17.1/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov18:58,70103.20/10,023/89/0
18.2/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav19:02,30106.80/10,321/77/0
19. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav19:19,80124.30/12,019/65/0
20.1/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So Písek19:25,10129.60/12,517/53/0
21. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc19:35,40139.90/13,515/0/31
22.2/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha19:39,40143.90/13,914/47/0
23. EISNER Tomáš 1987 1 Loko Plz19:48,60153.10/14,813/41/0
24. KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov19:51,20155.70/15,012/35/0
25.5/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc19:54,50159.00/15,411/0/25
26.6/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc20:05,50170.00/16,410/0/19
27.3/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno20:09,00173.50/16,89/0/13
28.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž20:09,10173.60/16,88/0/7
29. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí20:14,10178.60/17,27/0/6
30.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha20:33,90198.40/19,26/29/0
31.1/ZSNACHTIGAL Jiří 1997 3 Chomutov20:34,50199.00/19,25/23/0
32.7/VMKRESL Ladislav 1972 2 Č.Kruml.20:59,50224.00/21,64/17/0
33.4/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště21:22,60247.10/23,93/11/0
34.8/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz21:30,00254.50/24,62/5/0
35. KOČAN Michal 1977 3 Boh.Pha21:32,50257.00/24,81/4/0
36.4/DSVOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov21:34,70259.20/25,00/3/0
37.5/DSSTŘECHA Petr 1994 3 VSDK21:38,50263.00/25,40/0/5
38.5/DMTOMEČEK Michal 1996 3 SKVeselí21:45,60270.10/26,10/0/4
39.6/DSHRIC Filip 1993 3 Olomouc21:46,00270.50/26,10/0/3
40. ŠOTOLA Michal 1979 2 Boh.Pha21:53,60278.10/26,90/2/0
41.6/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí21:54,20278.70/26,90/0/2
42.7/DSPINKAS Adam 1993 3 Litovel22:19,00303.50/29,30/0/1
43.7/DMŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB22:42,50327.00/31,60/1/0
44.8/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto23:12,60357.10/34,50/0/0
45.9/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 KK Brno25:16,30480.80/46,40/0/0
  JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselíDNS-A 0/0/0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  JÍCHA Martin 1994 3 Tech.PhaDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
20:21,80 60/100/13
2.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:13,0051.20/4,253/88/0
3. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
21:17,4055.60/4,647/76/0
4. ŘÍHA Jan
ŠÁLEK Marek
1987
1986
M Klášter.
Boh.Pha
21:32,0070.20/5,742/64/0
5.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:43,5081.70/6,738/52/0
6.2/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
22:21,60119.80/9,834/40/0
7.3/DSVALA Matěj
HABICH Karel
1993
1994
3 VS Tábor
VS Tábor
22:22,80121.00/9,931/28/0
8.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
23:35,20193.40/15,828/16/0
9.2/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
3 Val.Mez.
Val.Mez.
24:02,70220.90/18,125/0/1
10. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
24:11,40229.60/18,822/10/0
11. JANŮ Petr
SAIKO Tomáš
1987
1986
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
24:28,60246.80/20,220/4/0
12. SCHNEIDEROVÁ Lucie
GRÉGROVÁ Kristýna
1988
1984
Č.Kruml.
Č.Kruml.
27:44,70442.90/36,218/3/0
13.1/VMKUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
28:04,10462.30/37,816/2/0
14.2/VMKOHOUT Jiří
VICHER Jan
1975
1970
3 Děčín
Děčín
32:50,90749.10/61,314/1/0
  CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
DNS-A 0/0/0
  JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS-A 0/0/0
  PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
2 RK Týn
RK Týn
DSQ-R 0/0/0
  ČÍTEK Adam
KNOTEK Jan
1993
1994
3 Tech.Pha
Tech.Pha
DNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3